Wedstrijd resultaten
maandag 10 juni 2019
6e klasse - 48
0
donderdag 6 juni 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 5 FC Schadewijk 4
zondag 2 juni 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 10 Ruwaard 4 3 - 3
SV TOP 9 FC Schadewijk 4 2 - 3
Cito 6 NLC'03 5
donderdag 30 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard 4 FC Schadewijk 4 3 - 1
zondag 26 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 EVVC 6 7 - 1
NLC'03 5 sv O.S.S. 1920 10 3 - 3
FC Schadewijk 4 HVCH 17 5 - 6
Berghem Sport 7 SV TOP 9 4 - 7
Cito 6 Ruwaard 4
donderdag 23 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 6 Maaskantse Boys 2 3 - 2
zondag 19 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 10 Cito 6
Ruwaard 4 Nulandia 8 0 - 6
Maaskantse Boys 2 NLC'03 5 6 - 3
EVVC 6 Nooit Gedacht 6 0 - 5
zondag 12 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 17 sv O.S.S. 1920 10 1 - 2
NLC'03 5 Nulandia 8 1 - 4
FC Schadewijk 4 Maaskantse Boys 2 5 - 3
Cito 6 SV TOP 9
Berghem Sport 7 EVVC 6 4 - 5
Nooit Gedacht 6 Ruwaard 4 3 - 1
zondag 5 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 10 FC Schadewijk 4 4 - 4
EVVC 6 NLC'03 5 2 - 1
Ruwaard 4 Berghem Sport 7 4 - 0
Nulandia 8 Nooit Gedacht 6 2 - 0
Maaskantse Boys 2 Cito 6 2 - 0
SV TOP 9 HVCH 17 3 - 7
zondag 28 april 2019
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 4 Cito 6 1 - 0
Berghem Sport 7 Nooit Gedacht 6 0 - 5
EVVC 6 Ruwaard 4 0 - 4
donderdag 25 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 HVCH 17 5 - 1
zondag 14 april 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 17 Maaskantse Boys 2 3 - 2
NLC'03 5 Nooit Gedacht 6 4 - 0
FC Schadewijk 4 Ruwaard 4 1 - 8
Cito 6 Nulandia 8 0 - 1
Berghem Sport 7 sv O.S.S. 1920 10 0 - 9
SV TOP 9 EVVC 6 1 - 4
zondag 7 april 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 10 SV TOP 9 3 - 1
Ruwaard 4 NLC'03 5 4 - 0
Maaskantse Boys 2 Berghem Sport 7 6 - 1
EVVC 6 FC Schadewijk 4 6 - 4
Nooit Gedacht 6 Cito 6 2 - 2
zondag 31 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 FC Schadewijk 4 6 - 0
sv O.S.S. 1920 10 Berghem Sport 7 5 - 3
NLC'03 5 Ruwaard 4 2 - 3
Cito 6 Nooit Gedacht 6 3 - 0
Maaskantse Boys 2 HVCH 17 1 - 2
zondag 24 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 17 Ruwaard 4 5 - 2
sv O.S.S. 1920 10 Maaskantse Boys 2 6 - 1
FC Schadewijk 4 Nooit Gedacht 6 2 - 5
Berghem Sport 7 NLC'03 5 6 - 0
Cito 6 EVVC 6 1 - 0
SV TOP 9 Nulandia 8 1 - 6
zondag 17 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 5 HVCH 17 1 - 1
Ruwaard 4 EVVC 6 6 - 2
Maaskantse Boys 2 SV TOP 9 3 - 1
Berghem Sport 7 Cito 6 0 - 7
zondag 10 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 7 Ruwaard 4 2 - 5
zondag 24 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 10 Nulandia 8 2 - 0
HVCH 17 Nooit Gedacht 6 2 - 1
FC Schadewijk 4 Berghem Sport 7 4 - 6
EVVC 6 Maaskantse Boys 2 1 - 6
SV TOP 9 Ruwaard 4 5 - 0
zondag 17 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 Berghem Sport 7 3 - 1
EVVC 6 sv O.S.S. 1920 10 3 - 4
Ruwaard 4 Maaskantse Boys 2 2 - 3
Cito 6 HVCH 17 1 - 1
Nooit Gedacht 6 SV TOP 9 1 - 1
zondag 10 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 17 EVVC 6 8 - 0
Maaskantse Boys 2 Nulandia 8 1 - 2
SV TOP 9 NLC'03 5 7 - 0
zondag 3 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 Cito 6 1 - 2
Berghem Sport 7 Maaskantse Boys 2 1 - 5
zondag 9 december 2018
Thuis Uit Uitslag
EVVC 6 SV TOP 9 1 - 0
zondag 2 december 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH 17 Nulandia 8 0 - 2
FC Schadewijk 4 EVVC 6 5 - 4
SV TOP 9 sv O.S.S. 1920 10 3 - 5
zondag 25 november 2018
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 SV TOP 9 2 - 1
NLC'03 5 Berghem Sport 7 2 - 4
EVVC 6 Cito 6 1 - 6
Ruwaard 4 HVCH 17 2 - 3
Maaskantse Boys 2 sv O.S.S. 1920 10 3 - 1
Nooit Gedacht 6 FC Schadewijk 4 3 - 1
zondag 18 november 2018
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 10 Nooit Gedacht 6 1 - 3
HVCH 17 NLC'03 5 5 - 2
FC Schadewijk 4 Nulandia 8 2 - 2
Cito 6 Berghem Sport 7 2 - 0
SV TOP 9 Maaskantse Boys 2 1 - 2
zondag 11 november 2018
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 sv O.S.S. 1920 10 4 - 2
NLC'03 5 Cito 6 1 - 4
Ruwaard 4 SV TOP 9 0 - 3
Maaskantse Boys 2 EVVC 6 2 - 1
Berghem Sport 7 FC Schadewijk 4 3 - 6
Nooit Gedacht 6 HVCH 17 1 - 2
zondag 4 november 2018
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 NLC'03 5 1 - 0
sv O.S.S. 1920 10 HVCH 17 5 - 4
EVVC 6 Berghem Sport 7 4 - 1
Ruwaard 4 Nooit Gedacht 6 5 - 2
Maaskantse Boys 2 FC Schadewijk 4 2 - 1
SV TOP 9 Cito 6 1 - 1
zondag 28 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH 17 SV TOP 9 3 - 2
NLC'03 5 EVVC 6 2 - 4
FC Schadewijk 4 sv O.S.S. 1920 10 3 - 1
Cito 6 Maaskantse Boys 2 4 - 2
Nooit Gedacht 6 Nulandia 8 2 - 3
zondag 21 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 10 EVVC 6 1 - 3
Ruwaard 4 Cito 6 3 - 4
Nooit Gedacht 6 NLC'03 5 4 - 1
zondag 14 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 10 NLC'03 5 8 - 3
HVCH 17 FC Schadewijk 4 1 - 3
Maaskantse Boys 2 Nooit Gedacht 6 2 - 1
EVVC 6 Nulandia 8 0 - 2
SV TOP 9 Berghem Sport 7 4 - 2
zondag 7 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 Ruwaard 4 2 - 0
NLC'03 5 Maaskantse Boys 2 1 - 3
FC Schadewijk 4 SV TOP 9 4 - 1
Cito 6 sv O.S.S. 1920 10 3 - 2
Berghem Sport 7 HVCH 17 6 - 2
Nooit Gedacht 6 EVVC 6 1 - 2
zondag 30 september 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH 17 Cito 6 3 - 0
FC Schadewijk 4 NLC'03 5 3 - 1
Maaskantse Boys 2 Ruwaard 4 4 - 2
Berghem Sport 7 Nulandia 8 1 - 5
SV TOP 9 Nooit Gedacht 6 5 - 6
zondag 23 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 Maaskantse Boys 2 11 - 0
NLC'03 5 SV TOP 9 1 - 2
EVVC 6 HVCH 17 1 - 3
Ruwaard 4 sv O.S.S. 1920 10 4 - 5
Cito 6 FC Schadewijk 4 5 - 0
Nooit Gedacht 6 Berghem Sport 7 3 - 1
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Akker, Willy van den
Biezen, Nick van der
Broeksteeg, Bart
Dielissen, Peter
Geurts, Jorg
Geurts, Stephan
Gielis, Christian
Govers, Coen
Govers, Frank
Herpen, Maik van
Janssen, Christophe
Maas, Laurenz
Megens, Sander
Wouw, Andor van de
Zwinkels, Robbert

Overige staf
Akker, Willy van den (Teammanager)
Geurts, Sander (Teammanager)

Technische staf
Boogaard, Henry van den (Assistent-scheidsrechter(club))

Stand 6e klasse - 48
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Nulandia 8 20 18 1 1 55 75 16 59
2 Maaskantse Boys 2 20 13 0 7 39 57 49 8
3 HVCH 17 19 12 1 6 37 59 46 13
4 Cito 6 18 11 3 4 36 45 21 24
4 sv O.S.S. 1920 10 19 11 3 5 36 70 49 21
5 Nooit Gedacht 6 19 10 1 8 31 49 37 12
6 Ruwaard 4 20 9 1 10 28 58 52 6
7 EVVC 6 20 9 0 11 27 44 67 -23
8 FC Schadewijk 4 19 8 2 9 26 57 67 -10
9 SV TOP 9 20 6 1 13 19 51 57 -6
10 Berghem Sport 7 19 4 0 15 12 46 84 -38
11 NLC'03 5 19 1 2 16 5 28 70 -42
Programma 6e klasse - 48
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 SV TOP 10 3 3 0 0 9 17 9 8
2 Nooit Gedacht 8 3 1 1 1 4 13 6 7
3 Ruwaard 5 3 1 0 2 3 9 16 -7
4 HVCH 17 3 0 1 2 1 7 15 -8
zondag 16 september 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH 17 Ruwaard 5 2 - 4
Nooit Gedacht 8 SV TOP 10 2 - 3
zondag 9 september 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH 17 Nooit Gedacht 8 3 - 3
Ruwaard 5 SV TOP 10 5 - 6
donderdag 6 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 8 Ruwaard 5 8 - 0
zondag 2 september 2018
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 10 HVCH 17 8 - 2

59

12

6

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren