Wedstrijd resultaten
zondag 8 november 2020
6e klasse - 54
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 13 december 2020
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk 10 EVVC 7
Maaskantse Boys 4 NLC'03 6
Nulandia 10 Nooit Gedacht 5
Margriet 7 sv O.S.S. 1920 12
Cito 4 SV TOP 9
zondag 6 december 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 12 EVVC 7
Nooit Gedacht 5 Margriet 7
Maaskantse Boys 4 DAW Schaijk 10
NLC'03 6 Nulandia 10
SV TOP 9 Ruwaard 5
zondag 29 november 2020
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk 10 Margriet 7
Nooit Gedacht 5 NLC'03 6
EVVC 7 Maaskantse Boys 4
Nulandia 10 sv O.S.S. 1920 12
Cito 4 Ruwaard 5
zondag 22 november 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 12 Nooit Gedacht 5
Ruwaard 5 Nulandia 10
Maaskantse Boys 4 Cito 4
NLC'03 6 SV TOP 9
Margriet 7 EVVC 7
zondag 1 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard 5 EVVC 7 Afgelast
Maaskantse Boys 4 Nulandia 10 Afgelast
NLC'03 6 DAW Schaijk 10 Afgelast
Margriet 7 SV TOP 9 Afgelast
Cito 4 Nooit Gedacht 5 Afgelast
zondag 25 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk 10 sv O.S.S. 1920 12 Afgelast
Nooit Gedacht 5 Ruwaard 5 Afgelast
Nulandia 10 Margriet 7 Afgelast
Cito 4 NLC'03 6 Afgelast
SV TOP 9 Maaskantse Boys 4 Afgelast
zondag 11 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 12 Cito 4 4 - 1
Ruwaard 5 NLC'03 6 Afgelast
HVCH 17 Nooit Gedacht 5 1 - 5
DAW Schaijk 10 Nulandia 10 0 - 0
EVVC 7 SV TOP 9 2 - 7
Margriet 7 Maaskantse Boys 4 2 - 5
zondag 4 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 5 EVVC 7 5 - 1
Nulandia 10 HVCH 17 6 - 1
Maaskantse Boys 4 Ruwaard 5
NLC'03 6 sv O.S.S. 1920 12 1 - 7
Cito 4 Margriet 7 3 - 2
SV TOP 9 DAW Schaijk 10 1 - 3
zondag 27 september 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 12 Maaskantse Boys 4 3 - 4
HVCH 17 NLC'03 6 2 - 7
DAW Schaijk 10 Nooit Gedacht 5 3 - 1
EVVC 7 Cito 4 3 - 2
Margriet 7 Ruwaard 5 4 - 0
SV TOP 9 Nulandia 10 1 - 3
zondag 20 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard 5 sv O.S.S. 1920 12 0 - 0
Nooit Gedacht 5 SV TOP 9 6 - 2
Maaskantse Boys 4 HVCH 17 9 - 2
NLC'03 6 Margriet 7 2 - 1
Nulandia 10 EVVC 7 1 - 2
Cito 4 DAW Schaijk 10 1 - 4
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Akker, Willy van den
Biezen, Nick van der
Broeksteeg, Bart
Dielissen, Peter
Geurts, Jorg
Geurts, Stephan
Govers, Frank
Herpen, Maik van
Hort, Rick 't
Janssen, Christophe
Maas, Laurenz
Megens, Sander
Reijnders, Mitch
Smits, Frank
Wouw, Andor van de
Zwinkels, Arjen
Zwinkels, Robbert

Overige staf
Akker, Willy van den (Teammanager)
Geurts, Sander (Teammanager)

Technische staf
Boogaard, Henry van den (Assistent-scheidsrechter(club))

Stand 6e klasse - 54
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 DAW Schaijk 10 4 3 1 0 10 10 3 7
2 Maaskantse Boys 4 3 3 0 0 9 18 7 11
3 Nooit Gedacht 5 4 3 0 1 9 17 7 10
4 sv O.S.S. 1920 12 4 2 1 1 7 14 6 8
5 Nulandia 10 4 2 1 1 7 10 4 6
6 NLC'03 6 3 2 0 1 6 10 10 0
7 EVVC 7 4 2 0 2 6 8 15 -7
8 Margriet 7 4 1 0 3 3 9 10 -1
9 SV TOP 9 4 1 0 3 3 11 14 -3
10 Cito 4 4 1 0 3 3 7 13 -6
11 Ruwaard 5 2 0 1 1 1 0 4 -4
12 HVCH 17 4 0 0 4 0 6 27 -21
Programma 6e klasse - 54
zondag 9 mei 2021
Aanv. Thuis Uit
10:00 DAW Schaijk 10 Maaskantse Boys 4
10:00 EVVC 7 Ruwaard 5
11:30 Nulandia 10 NLC'03 6
12:00 Margriet 7 Cito 4
12:30 SV TOP 9 Nooit Gedacht 5
zondag 16 mei 2021
Aanv. Thuis Uit
09:45 sv O.S.S. 1920 12 DAW Schaijk 10
10:00 Ruwaard 5 Margriet 7
10:30 Maaskantse Boys 4 SV TOP 9
11:00 NLC'03 6 EVVC 7
12:30 Cito 4 Nulandia 10
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 sv O.S.S. 1920 11 3 3 0 0 9 24 5 19
2 SV TOP 9 3 2 0 1 6 6 3 3
3 HVCH 17 3 1 0 2 3 7 13 -6
4 Margriet 8 3 0 0 3 0 3 19 -16
donderdag 1 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Margriet 8 sv O.S.S. 1920 11 2 - 12
zondag 6 september 2020
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 9 sv O.S.S. 1920 11 1 - 2
zondag 30 augustus 2020
Thuis Uit Uitslag
Margriet 8 SV TOP 9 0 - 3

6

0

4

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren