Wedstrijd resultaten
vrijdag 7 juni 2019
4e klasse - 101
0 - 7
woensdag 29 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
ST Herpinia/OKSV JO17-1 Margriet JO17-3 5 - 1
Ruwaard JO17-2 SV TOP JO17-4 3 - 2
zaterdag 25 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-5 NLC'03 JO17-2 8 - 2
Maaskantse Boys JO17-1 ST Herpinia/OKSV JO17-1 1 - 7
SJO/VITA JO17-2 sv O.S.S. 1920 JO17-4 4 - 3
UDI'19/CSU JO17-5 Nooit Gedacht JO17-3 2 - 3
donderdag 23 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 JO17-2 Ruwaard JO17-2 0 - 6
maandag 20 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO17-4 sv O.S.S. 1920 JO17-4 5 - 2
zaterdag 18 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-4 UDI'19/CSU JO17-5
Nooit Gedacht JO17-3 Maaskantse Boys JO17-1 3 - 1
SV TOP JO17-4 HVCH JO17-5 3 - 7
Margriet JO17-4 SJO/VITA JO17-2 2 - 1
woensdag 15 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO17-5 Margriet JO17-3 1 - 7
Ruwaard JO17-2 sv O.S.S. 1920 JO17-4 5 - 1
maandag 13 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht JO17-3 SV TOP JO17-4 4 - 1
zaterdag 11 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-5 Nooit Gedacht JO17-3 2 - 1
Maaskantse Boys JO17-1 SJO/VITA JO17-2 3 - 3
Margriet JO17-3 SV TOP JO17-4 7 - 4
NLC'03 JO17-2 ST Herpinia/OKSV JO17-1 1 - 10
woensdag 8 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO17-4 Ruwaard JO17-2 2 - 1
zaterdag 4 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-4 Maaskantse Boys JO17-1 1 - 4
ST Herpinia/OKSV JO17-1 HVCH JO17-5 4 - 2
SJO/VITA JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 3 - 5
Nooit Gedacht JO17-3 Margriet JO17-3 5 - 2
SV TOP JO17-4 NLC'03 JO17-2
woensdag 24 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-2 ST Herpinia/OKSV JO17-1 0 - 4
zaterdag 20 april 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO17-5 ST Herpinia/OKSV JO17-1 4 - 2
zaterdag 13 april 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-5 Margriet JO17-4 0 - 1
Maaskantse Boys JO17-1 UDI'19/CSU JO17-5 2 - 2
NLC'03 JO17-2 Nooit Gedacht JO17-3 4 - 8
Margriet JO17-3 SJO/VITA JO17-2 13 - 0
zaterdag 6 april 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-4 HVCH JO17-5 0 - 1
Nooit Gedacht JO17-3 Ruwaard JO17-2 7 - 0
SJO/VITA JO17-2 NLC'03 JO17-2 11 - 2
Margriet JO17-4 Maaskantse Boys JO17-1 6 - 0
zaterdag 30 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-2 Margriet JO17-3 1 - 14
Maaskantse Boys JO17-1 NLC'03 JO17-2 4 - 2
ST Herpinia/OKSV JO17-1 SV TOP JO17-4 11 - 0
SJO/VITA JO17-2 HVCH JO17-5 1 - 3
Margriet JO17-4 sv O.S.S. 1920 JO17-4 4 - 2
zaterdag 23 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-2 Maaskantse Boys JO17-1 1 - 4
HVCH JO17-5 UDI'19/CSU JO17-5 0 - 1
ST Herpinia/OKSV JO17-1 Nooit Gedacht JO17-3 2 - 4
NLC'03 JO17-2 Margriet JO17-4 0 - 7
Margriet JO17-3 sv O.S.S. 1920 JO17-4 4 - 0
SV TOP JO17-4 SJO/VITA JO17-2 0 - 6
zaterdag 9 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO17-5 Margriet JO17-4 1 - 1
zaterdag 23 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-4 Nooit Gedacht JO17-3 2 - 3
HVCH JO17-5 Ruwaard JO17-2 1 - 0
ST Herpinia/OKSV JO17-1 SJO/VITA JO17-2 4 - 2
NLC'03 JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 2 - 9
Margriet JO17-3 Maaskantse Boys JO17-1 6 - 2
SV TOP JO17-4 Margriet JO17-4 0 - 7
zaterdag 16 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-4 ST Herpinia/OKSV JO17-1 1 - 7
Maaskantse Boys JO17-1 HVCH JO17-5 0 - 5
SJO/VITA JO17-2 Ruwaard JO17-2 4 - 3
UDI'19/CSU JO17-5 SV TOP JO17-4 4 - 1
Margriet JO17-3 NLC'03 JO17-2 13 - 2
Margriet JO17-4 Nooit Gedacht JO17-3 0 - 2
zaterdag 9 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 0 - 4
HVCH JO17-5 Margriet JO17-3 6 - 0
NLC'03 JO17-2 sv O.S.S. 1920 JO17-4 0 - 2
ST Herpinia/OKSV JO17-1 Margriet JO17-4 3 - 0
Nooit Gedacht JO17-3 SJO/VITA JO17-2 6 - 1
SV TOP JO17-4 Maaskantse Boys JO17-1 0 - 2
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bosch, Tim van den
Herpen, Nick van
Ploeg, Nemo van der
School, Pieter
Vermolen, Sem

Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Afgeschermd (Teammanager)
Putten, Edwin v.d (Teammanager)

Stand 4e klasse - 101
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Nooit Gedacht JO17-3 11 10 0 1 30 46 17 29
2 ST Herpinia/OKSV JO17-1 11 9 0 2 27 59 16 43
3 Margriet JO17-4 11 8 1 2 25 37 10 27
4 HVCH JO17-5 11 8 0 3 24 35 13 22
5 Margriet JO17-3 11 7 0 4 21 67 33 34
6 UDI'19/CSU JO17-5 10 6 2 2 20 33 21 12
7 Maaskantse Boys JO17-1 11 4 2 5 14 23 36 -13
8 SJO/VITA JO17-2 11 4 1 6 13 36 44 -8
9 Ruwaard JO17-2 11 3 0 8 9 20 43 -23
10 sv O.S.S. 1920 JO17-4 10 1 0 9 3 14 37 -23
11 SV TOP JO17-4 10 1 0 9 3 16 53 -37
12 NLC'03 JO17-2 10 0 0 10 0 15 78 -63
Programma 4e klasse - 101
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Margriet JO17-5 3 3 0 0 9 19 5 14
2 HVCH JO17-5 3 2 0 1 6 17 10 7
3 SV TOP JO17-4 3 1 0 2 3 7 16 -9
4 Ruwaard JO17-2 3 0 0 3 0 2 14 -12
zaterdag 15 september 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-5 Margriet JO17-5 1 - 8
SV TOP JO17-4 Ruwaard JO17-2 3 - 0
zaterdag 8 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-2 Margriet JO17-5 1 - 4
SV TOP JO17-4 HVCH JO17-5 1 - 9
zaterdag 1 september 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-5 Ruwaard JO17-2 7 - 1
Margriet JO17-5 SV TOP JO17-4 7 - 3
Vriendschappelijke wedstrijden
zondag 23 juni 2019
Aanv. Thuis Uit
09:00 Toernooi FC de Rakt HVCH JO17-5
zaterdag 24 augustus 2019
Aanv. Thuis Uit
14:00 Maliskamo JO17-1 HVCH JO17-5

35

8

3

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren