Wedstrijd resultaten
zaterdag 10 november 2018
4e klasse - 102
0 - 9
2 - 3
2 - 5
6 - 3
0
0
0
0 - 9
zaterdag 3 november 2018
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-2 EVVC JO17-2 2 - 7
Cito JO17-1 HVCH JO17-6 10 - 0
Maaskantse Boys JO17-1 Nooit Gedacht JO17-3 0 - 2
SJO/VITA JO17-2 sv O.S.S. 1920 JO17-5 0 - 1
NLC'03 JO17-2 Margriet JO17-5 0 - 8
Nulandia JO17-2 DAW Schaijk JO17-4
zaterdag 27 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk JO17-4 Berghem Sport JO17-4
EVVC JO17-2 SJO/VITA JO17-2 3 - 5
DAW Schaijk JO17-4 Berghem Sport JO17-3
DAW Schaijk JO17-4 Cito JO17-1 0 - 6
sv O.S.S. 1920 JO17-5 NLC'03 JO17-2 3 - 2
HVCH JO17-6 Maaskantse Boys JO17-1 2 - 3
Nooit Gedacht JO17-3 Nulandia JO17-2
Margriet JO17-5 Ruwaard JO17-2 3 - 0
zaterdag 20 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-2 Cito JO17-1 0 - 7
sv O.S.S. 1920 JO17-5 Margriet JO17-5 2 - 0
NLC'03 JO17-2 Nooit Gedacht JO17-3 3 - 6
Berghem Sport JO17-3 EVVC JO17-2
zaterdag 13 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-2 DAW Schaijk JO17-4 0 - 7
EVVC JO17-2 Margriet JO17-5 3 - 2
SJO/VITA JO17-2 HVCH JO17-6 17 - 0
Berghem Sport JO17-4 Nulandia JO17-2
Berghem Sport JO17-3 Nulandia JO17-2
zaterdag 6 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk JO17-4 NLC'03 JO17-2 10 - 0
sv O.S.S. 1920 JO17-5 Ruwaard JO17-2 4 - 1
HVCH JO17-6 EVVC JO17-2 1 - 4
Nooit Gedacht JO17-3 Berghem Sport JO17-4
Nooit Gedacht JO17-3 Berghem Sport JO17-3
Nooit Gedacht JO17-3 Cito JO17-1 0 - 1
Nulandia JO17-2 Maaskantse Boys JO17-1
Margriet JO17-5 SJO/VITA JO17-2 2 - 2
zaterdag 29 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-2 Berghem Sport JO17-4
Ruwaard JO17-2 Berghem Sport JO17-3
EVVC JO17-2 sv O.S.S. 1920 JO17-5 2 - 2
SJO/VITA JO17-2 Nooit Gedacht JO17-3 1 - 5
NLC'03 JO17-2 Maaskantse Boys JO17-1 6 - 1
Margriet JO17-5 DAW Schaijk JO17-4 5 - 0
zaterdag 22 september 2018
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk JO17-4 SJO/VITA JO17-2 4 - 4
Maaskantse Boys JO17-1 Ruwaard JO17-2 4 - 2
Nooit Gedacht JO17-3 HVCH JO17-6 8 - 0
Nulandia JO17-2 NLC'03 JO17-2
Berghem Sport JO17-4 EVVC JO17-2
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Akker, Luuk van den
Berg, Wout-Jan van den
Erp, Stan van
Gogh, Wout van
Leijen, Sam
Megens, Dirk
Scholten, Colin

Overige staf
Lier, Rini van (Teammanager)
Megens, Ton (Teammanager)
Wielen, Maurice van der (Teammanager)

Stand 4e klasse - 102
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Berghem Sport JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0
1 sv O.S.S. 1920 JO17-5 6 5 1 0 16 15 7 8
2 Cito JO17-1 5 5 0 0 15 33 0 33
3 Nooit Gedacht JO17-3 6 5 0 1 15 27 8 19
4 Margriet JO17-5 7 4 1 2 13 29 7 22
5 SJO/VITA JO17-2 7 3 2 2 11 34 17 17
5 Berghem Sport JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EVVC JO17-2 6 3 1 2 10 22 18 4
7 DAW Schaijk JO17-4 6 2 1 3 7 23 18 5
8 Maaskantse Boys JO17-1 5 2 0 3 6 10 17 -7
9 NLC'03 JO17-2 6 1 0 5 3 11 37 -26
9 Nulandia JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ruwaard JO17-2 6 0 0 6 0 5 32 -27
11 HVCH JO17-6 6 0 0 6 0 3 51 -48
Programma 4e klasse - 102
zaterdag 17 november 2018
Aanv. Thuis Uit
12:30 Ruwaard JO17-2 Nooit Gedacht JO17-3
13:00 EVVC JO17-2 DAW Schaijk JO17-4
13:00 Cito JO17-1 Maaskantse Boys JO17-1
13:15 sv O.S.S. 1920 JO17-5 HVCH JO17-6
14:30 SJO/VITA JO17-2 NLC'03 JO17-2
15:30 Berghem Sport JO17-4 Maaskantse Boys JO17-1
15:30 Berghem Sport JO17-3 Maaskantse Boys JO17-1
16:45 Margriet JO17-5 Nulandia JO17-2
zaterdag 24 november 2018
Aanv. Thuis Uit
13:00 Cito JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-5
13:00 DAW Schaijk JO17-4 HVCH JO17-6
14:00 Maaskantse Boys JO17-1 EVVC JO17-2
14:30 Nooit Gedacht JO17-3 Margriet JO17-5
15:00 NLC'03 JO17-2 Ruwaard JO17-2
15:00 Nulandia JO17-2 SJO/VITA JO17-2
15:30 Berghem Sport JO17-3 sv O.S.S. 1920 JO17-5
15:30 Berghem Sport JO17-4 sv O.S.S. 1920 JO17-5
zaterdag 1 december 2018
Aanv. Thuis Uit
13:00 DAW Schaijk JO17-4 Maaskantse Boys JO17-1
13:00 EVVC JO17-2 Nulandia JO17-2
13:15 sv O.S.S. 1920 JO17-5 Nooit Gedacht JO17-3
13:30 HVCH JO17-6 NLC'03 JO17-2
14:30 SJO/VITA JO17-2 Ruwaard JO17-2
16:45 Margriet JO17-5 Berghem Sport JO17-3
16:45 Margriet JO17-5 Berghem Sport JO17-4
16:45 Margriet JO17-5 Cito JO17-1
zaterdag 8 december 2018
Aanv. Thuis Uit
12:30 Ruwaard JO17-2 HVCH JO17-6
13:00 Cito JO17-1 SJO/VITA JO17-2
14:00 Maaskantse Boys JO17-1 Margriet JO17-5
14:30 Nooit Gedacht JO17-3 DAW Schaijk JO17-4
15:00 NLC'03 JO17-2 EVVC JO17-2
15:00 Nulandia JO17-2 sv O.S.S. 1920 JO17-5
15:30 Berghem Sport JO17-3 SJO/VITA JO17-2
15:30 Berghem Sport JO17-4 SJO/VITA JO17-2
zaterdag 15 december 2018
Aanv. Thuis Uit
13:00 Cito JO17-1 EVVC JO17-2
14:00 Maaskantse Boys JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-5
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 EVVC JO17-2 3 3 0 0 9 19 3 16
2 DAW Schaijk JO17-4 3 2 0 1 6 13 4 9
3 Prinses Irene JO17-3 3 1 0 2 3 10 13 -3
4 HVCH JO17-6 3 0 0 3 0 0 22 -22
zaterdag 15 september 2018
Thuis Uit Uitslag
EVVC JO17-2 DAW Schaijk JO17-4 3 - 2
HVCH JO17-6 Prinses Irene JO17-3 0 - 8
zaterdag 8 september 2018
Thuis Uit Uitslag
EVVC JO17-2 HVCH JO17-6 10 - 0
DAW Schaijk JO17-4 Prinses Irene JO17-3 7 - 1
zaterdag 1 september 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-6 DAW Schaijk JO17-4 0 - 4
Prinses Irene JO17-3 EVVC JO17-2 1 - 6

3

0

6

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren