Algemeen bestuur

Algemeen bestuur
Swipe naar rechts voor meer informatie!
Functie Naam E-mail
Bestuursleden    
Voorzitter Laurens Gloudemans voorzitter@hvch.nl
Facilitaire zaken Harold van Munster facilitairezaken@hvch.nl
Secretaris Petra van Zoggel

secretaris@hvch.nl

Financiële zaken Rob van Aalst

penningmeester@hvch.nl

Vrijwilligers en Organisatie Ricco Kokshoorn

vrijwilligersenorganisatie@hvch.nl

Voetbalzaken Joris Priem

voetbalzaken@hvch.nl

   

 

Staffuncties  

 

Wedstrijdsecretaris senioren Hans Mulders

hansmulders@hvch.nl

Wedstrijdsecretaris jeugd Jan Paul Kortas

wedstrijdzakenjeugdhvch@gmail.com

Reclame / Sponsoring Marcel Bonte

sponsoring@hvch.nl

Communicatie Rianne Maas

communicatie@hvch.nl

Technische Commissie JO 19 en JO 17 John v Nistelrooij

jvnistelrooij@ziggo.nl

TC Keepers Ruud Schuttel

tcjeugdkeepers@hvch.nl

Ledenadministratie Ans den Brok

ledenadministratie@hvch.nl

Hoofd Opleidingen Emiel de Haan

dehaanemiel@hotmail.com

Coördinator elftallen Arno van Orsouw

arnojeannette@home.nl

Coördinator JO 11 - JO 12 Mark van Lanen

coördinatorene@hvch.nl

Coördinatoren JO 10 - JO 9 - JO 8 Ellen Hasselman

coördinatorenf@hvch.nl

Coördinatoren meisjes Annemarie van Kessel

coördinatorenmeisjes@hvch.nl

Coördinatoren mini's  Margret Vogels

coördinatorenminis@hvch.nl









Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1
zaterdag
24 aug
18:00 uur
Vianen Vooruit 1
HVCH 1
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren