Algemeen bestuur

Algemeen bestuur
Swipe naar rechts voor meer informatie!
Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Vacature   voorzitter@hvch.nl
Vice-voorzitter Harold van Munster 0412-456127 vicevoorzitter@hvch.nl
Secretaris Ans den Brok 0412-452731

secretaris@hvch.nl

Penningmeester Rob van Aalst 06-51373437

penningmeester@hvch.nl

Accommodatie Vacature  

accommodatie@hvch.nl

Wedstrijdsecretaris senioren Hans Mulders 06-53932376

hansmulders@hvch.nl

Voetbalzaken Angelo Neelen 06-50426416

voetbalzaken@hvch.nl

Reclame / Sponsoring Marcel Bonte 06-12156272

sponsoring@hvch.nl

Communicatie Vacature  

communicatie@hvch.nl

Jeugdzaken Laurens Gloudemans 0412-451246

voorzitterjeugd@hvch.nl









Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1
zondag
18 nov
14:30 uur
SV TOP 1
HVCH 1
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren