Wedstrijd resultaten
zaterdag 8 juni 2019
4e klasse - 101
1 - 1
zaterdag 25 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO13-4 NLC'03 JO13-2G 14 - 0
MOSA'14 JO13-1 ST Herpinia/OKSV JO13-2G 4 - 1
SV TOP JO13-4 DAW Schaijk JO13-3G 0 - 3
Berghem Sport JO13-3 HVCH JO13-3G 0 - 3
Maaskantse Boys JO13-1G sv O.S.S. 1920 JO13-3 1 - 5
zaterdag 18 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO13-3 sv O.S.S. 1920 JO13-4 3 - 1
DAW Schaijk JO13-3G Maaskantse Boys JO13-1G 0 - 0
HVCH JO13-3G SV TOP JO13-4 5 - 0
NLC'03 JO13-2G Berghem Sport JO13-3 0 - 15
Berghem Sport JO13-4 MOSA'14 JO13-1 2 - 8
ST Herpinia/OKSV JO13-2G Margriet JO13-5G 8 - 0
zaterdag 11 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO13-4 ST Herpinia/OKSV JO13-2G 2 - 7
MOSA'14 JO13-1 HVCH JO13-3G 2 - 0
SV TOP JO13-4 NLC'03 JO13-2G 6 - 1
Margriet JO13-5G DAW Schaijk JO13-3G 1 - 3
Berghem Sport JO13-4 sv O.S.S. 1920 JO13-3 1 - 7
Maaskantse Boys JO13-1G Berghem Sport JO13-3 1 - 1
woensdag 8 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 JO13-2G MOSA'14 JO13-1 1 - 14
dinsdag 7 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
ST Herpinia/OKSV JO13-2G Berghem Sport JO13-4 13 - 0
zaterdag 4 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO13-3 Margriet JO13-5G 11 - 2
DAW Schaijk JO13-3G sv O.S.S. 1920 JO13-4 2 - 4
HVCH JO13-3G Maaskantse Boys JO13-1G 4 - 1
woensdag 17 april 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO13-3G Margriet JO13-5G 3 - 1
zaterdag 13 april 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO13-4 Berghem Sport JO13-3 1 - 1
MOSA'14 JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-3 2 - 3
ST Herpinia/OKSV JO13-2G HVCH JO13-3G 2 - 3
Margriet JO13-5G NLC'03 JO13-2G 4 - 1
Berghem Sport JO13-4 DAW Schaijk JO13-3G 2 - 1
Maaskantse Boys JO13-1G SV TOP JO13-4 2 - 1
zaterdag 6 april 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO13-3 ST Herpinia/OKSV JO13-2G 1 - 0
SV TOP JO13-4 sv O.S.S. 1920 JO13-4 1 - 1
DAW Schaijk JO13-3G MOSA'14 JO13-1 1 - 3
NLC'03 JO13-2G Maaskantse Boys JO13-1G 0 - 3
Berghem Sport JO13-3 Berghem Sport JO13-4 3 - 0
zaterdag 30 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
MOSA'14 JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-4 4 - 4
Maaskantse Boys JO13-1G Berghem Sport JO13-4 0 - 3
NLC'03 JO13-2G HVCH JO13-3G 0 - 6
Berghem Sport JO13-3 SV TOP JO13-4 7 - 0
zaterdag 23 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO13-4 HVCH JO13-3G 1 - 4
sv O.S.S. 1920 JO13-3 DAW Schaijk JO13-3G 5 - 1
MOSA'14 JO13-1 Maaskantse Boys JO13-1G 3 - 0
ST Herpinia/OKSV JO13-2G Berghem Sport JO13-3 2 - 1
Margriet JO13-5G SV TOP JO13-4 2 - 0
Berghem Sport JO13-4 NLC'03 JO13-2G 7 - 0
zaterdag 16 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO13-4 sv O.S.S. 1920 JO13-3 0 - 6
DAW Schaijk JO13-3G ST Herpinia/OKSV JO13-2G 1 - 4
Berghem Sport JO13-3 Margriet JO13-5G 7 - 0
zaterdag 9 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
MOSA'14 JO13-1 SV TOP JO13-4 10 - 0
Margriet JO13-5G sv O.S.S. 1920 JO13-4 1 - 4
NLC'03 JO13-2G DAW Schaijk JO13-3G 0 - 9
zaterdag 23 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO13-3 Berghem Sport JO13-3 3 - 2
sv O.S.S. 1920 JO13-4 Maaskantse Boys JO13-1G 4 - 1
ST Herpinia/OKSV JO13-2G NLC'03 JO13-2G 10 - 0
HVCH JO13-3G DAW Schaijk JO13-3G 6 - 0
Margriet JO13-5G MOSA'14 JO13-1 0 - 5
Berghem Sport JO13-4 SV TOP JO13-4 4 - 0
zaterdag 16 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO13-4 Berghem Sport JO13-4 9 - 0
SV TOP JO13-4 ST Herpinia/OKSV JO13-2G 0 - 10
HVCH JO13-3G sv O.S.S. 1920 JO13-3 2 - 0
Berghem Sport JO13-3 MOSA'14 JO13-1 1 - 4
Maaskantse Boys JO13-1G Margriet JO13-5G 4 - 1
zaterdag 9 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO13-3 NLC'03 JO13-2G 14 - 0
DAW Schaijk JO13-3G Berghem Sport JO13-3 1 - 6
ST Herpinia/OKSV JO13-2G Maaskantse Boys JO13-1G 2 - 1
Berghem Sport JO13-4 HVCH JO13-3G 2 - 7
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Brandenburg, Naut
Langens, Loek
Ruiter, Koen de
Verhoeven, Quinty

Overige staf
Hinthum, Wilma van (Teammanager)
Ruiter, Erica de (Teammanager)

Stand 4e klasse - 101
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 sv O.S.S. 1920 JO13-3 11 10 0 1 30 58 12 46
2 HVCH JO13-3G 11 10 0 1 30 43 9 34
3 MOSA'14 JO13-1 11 9 1 1 28 59 13 46
4 ST Herpinia/OKSV JO13-2G 11 8 0 3 24 59 13 46
5 Margriet JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 sv O.S.S. 1920 JO13-4 11 5 3 3 18 45 24 21
6 Berghem Sport JO13-3 11 5 2 4 17 44 15 29
7 Berghem Sport JO13-4 11 4 1 6 13 22 49 -27
8 Maaskantse Boys JO13-1G 11 3 2 6 11 14 24 -10
9 DAW Schaijk JO13-3G 11 3 1 7 10 22 31 -9
10 Margriet JO13-5G 11 2 1 8 7 13 47 -34
11 SV TOP JO13-4 11 1 1 9 4 8 51 -43
12 NLC'03 JO13-2G 11 0 0 11 0 3 102 -99
Programma 4e klasse - 101
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH JO13-3G 2 1 1 0 4 5 2 3
2 DAW Schaijk JO13-2G 2 1 1 0 4 5 3 2
3 ST Ravenstein/SDDL JO13-2 2 0 0 2 0 1 6 -5
3 ST SDDL/Ravenstein JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
zaterdag 15 september 2018
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk JO13-2G HVCH JO13-3G 2 - 2
ST SDDL/Ravenstein JO13-2 Prinses Irene JO13-4
zaterdag 8 september 2018
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk JO13-2G ST Ravenstein/SDDL JO13-2 3 - 1
zaterdag 1 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO13-4 DAW Schaijk JO13-2G
ST Ravenstein/SDDL JO13-2 HVCH JO13-3G 0 - 3
Vriendschappelijke wedstrijden
zaterdag 22 juni 2019
Aanv. Thuis Uit
09:00 Toernooi Woezik HVCH JO13-3G

43

10

1

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren