Wedstrijd resultaten
zaterdag 26 november 2022
4e klasse (2e fase) - 09
14 - 1
2 - 2
5 - 5
zaterdag 3 december 2022
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO14-3 Margriet JO14-4
zaterdag 19 november 2022
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN JO14-4 Gassel JO14-1 5 - 4
Margriet JO14-4 SBC JO14-3 2 - 1
SV Unitas'59 JO14-3JM Rhode/VSB JO14-2 2 - 3
zaterdag 12 november 2022
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO14-3 OJC ROSMALEN JO14-4 3 - 8
Gassel JO14-1 SV Unitas'59 JO14-3JM 4 - 0
SBC JO14-3 Zwaluw VFC JO14-4 7 - 1
Rhode/VSB JO14-2 Margriet JO14-4 7 - 0
zaterdag 5 november 2022
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN JO14-4 SBC JO14-3 9 - 1
Margriet JO14-4 Zwaluw VFC JO14-4 2 - 2
SV Unitas'59 JO14-3JM HVCH JO14-3 4 - 2
Rhode/VSB JO14-2 Gassel JO14-1 3 - 1
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Beek, Loek van
Siroen, Ivar
Smits, Djio
Steenbakkers, Luuk
Teeffelen, Vince van

Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)

Stand 4e klasse (2e fase) - 09
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 OJC ROSMALEN JO14-4 4 3 1 0 10 27 13 14
2 Rhode/VSB JO14-2 4 3 1 0 10 18 8 10
3 Gassel JO14-1 4 2 0 2 6 23 9 14
4 SBC JO14-3 4 2 0 2 6 13 14 -1
5 Margriet JO14-4 4 1 2 1 5 6 12 -6
6 SV Unitas'59 JO14-3JM 4 1 1 2 4 8 11 -3
7 Zwaluw VFC JO14-4 4 0 2 2 2 6 25 -19
8 HVCH JO14-3 4 0 1 3 1 9 18 -9
Programma 4e klasse (2e fase) - 09
zaterdag 10 december 2022
Aanv. Thuis Uit
12:30 Gassel JO14-1 HVCH JO14-3
zaterdag 17 december 2022
Aanv. Thuis Uit
11:30 Zwaluw VFC JO14-4 OJC ROSMALEN JO14-4
11:30 HVCH JO14-3 Rhode/VSB JO14-2
11:45 SBC JO14-3 SV Unitas'59 JO14-3JM
12:30 Gassel JO14-1 Margriet JO14-4
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 FC Engelen JO14-1 5 4 1 0 13 25 8 17
2 Haarsteeg JO14-2 5 3 1 1 10 23 9 14
3 Margriet JO14-4 5 3 0 2 9 15 16 -1
4 VV Trinitas Oisterwijk JO14-3 5 2 0 3 6 33 22 11
5 HVCH JO14-3 5 2 0 3 6 20 18 2
6 UDI'19/CSU JO14-4 5 0 0 5 0 4 47 -43
zaterdag 15 oktober 2022
Thuis Uit Uitslag
Haarsteeg JO14-2 Margriet JO14-4 0 - 3
zaterdag 8 oktober 2022
Thuis Uit Uitslag
VV Trinitas Oisterwijk JO14-3 Haarsteeg JO14-2 2 - 6
UDI'19/CSU JO14-4 FC Engelen JO14-1 1 - 10
Margriet JO14-4 HVCH JO14-3 2 - 7
zaterdag 1 oktober 2022
Thuis Uit Uitslag
VV Trinitas Oisterwijk JO14-3 UDI'19/CSU JO14-4 19 - 0
Haarsteeg JO14-2 HVCH JO14-3 5 - 1
FC Engelen JO14-1 Margriet JO14-4 3 - 1
woensdag 28 september 2022
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO14-4 Margriet JO14-4 2 - 4
zaterdag 24 september 2022
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO14-4 Haarsteeg JO14-2 1 - 10
HVCH JO14-3 FC Engelen JO14-1 3 - 4
Margriet JO14-4 VV Trinitas Oisterwijk JO14-3 5 - 4
zaterdag 17 september 2022
Thuis Uit Uitslag
VV Trinitas Oisterwijk JO14-3 HVCH JO14-3 7 - 5
Haarsteeg JO14-2 FC Engelen JO14-1 2 - 2
zaterdag 10 september 2022
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO14-3 UDI'19/CSU JO14-4 4 - 0
FC Engelen JO14-1 VV Trinitas Oisterwijk JO14-3 6 - 1

9

0

3

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren