Wedstrijd resultaten
zaterdag 4 april 2020
1e klasse - 1
AFG
AFG
AFG
AFG
zaterdag 28 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 MO17-1 RKSV Nuenen MO17-1 Afgelast
EVVC MO17-1 Wilhelmina Boys MO17-1 Afgelast
Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 Boxtel MO17-1 Afgelast
ST De Zwaluw/V.V. Achates MO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 Afgelast
zaterdag 21 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC MO17-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 Afgelast
zaterdag 14 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Wilhelmina Boys MO17-1 Sparta'25 MO17-1 Afgelast
ST De Zwaluw/V.V. Achates MO17-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 Afgelast
Boxtel MO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 Afgelast
ODC MO17-1 HVCH MO17-2 Afgelast
zaterdag 7 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH MO17-2 Wilhelmina Boys MO17-1
Sparta'25 MO17-1 ST De Zwaluw/V.V. Achates MO17-1 4 - 2
RKSV Nuenen MO17-1 Boxtel MO17-1 1 - 1
zaterdag 29 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
ST De Zwaluw/V.V. Achates MO17-1 HVCH MO17-2 Afgelast
zaterdag 15 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Wilhelmina Boys MO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 0 - 8
ODC MO17-1 RKSV Nuenen MO17-1 2 - 0
Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 Sparta'25 MO17-1 2 - 0
ST De Zwaluw/V.V. Achates MO17-1 EVVC MO17-1 1 - 1
zaterdag 8 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH MO17-2 EVVC MO17-1 2 - 0
RKSV Nuenen MO17-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 1 - 2
Boxtel MO17-1 Wilhelmina Boys MO17-1 6 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 ODC MO17-1 3 - 1
zaterdag 1 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC MO17-1 Sparta'25 MO17-1 5 - 2
ODC MO17-1 Boxtel MO17-1 2 - 1
Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 1 - 7
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Brok, Ninke den
Gogh, Suus van
Hurk, Noor van den
Hurk, Sanne van den
Linde, Dana van der
Nistelrooij, Lieke van
Pinxteren, Jill van
Remmits, Beaudine
Stappen, Pleun v.d.

Overige staf
Emans, Dwight (Teammanager)
Gogh, Clémy van (Teammanager)

Stand 1e klasse - 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 3 3 0 0 9 18 2 16
2 ODC MO17-1 3 2 0 1 6 5 4 1
3 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 3 2 0 1 6 5 8 -3
4 Boxtel MO17-1 3 1 1 1 4 8 3 5
5 EVVC MO17-1 3 1 1 1 4 6 5 1
6 HVCH MO17-2 1 1 0 0 3 2 0 2
7 Sparta'25 MO17-1 3 1 0 2 3 6 9 -3
8 ST De Zwaluw/V.V. Achates MO17-1 2 0 1 1 1 3 5 -2
9 RKSV Nuenen MO17-1 3 0 1 2 1 2 5 -3
10 Wilhelmina Boys MO17-1 2 0 0 2 0 0 14 -14
Programma 1e klasse - 1
zaterdag 18 april 2020
Aanv. Thuis Uit
11:30 Sparta'25 MO17-1 HVCH MO17-2 Afgelast
13:30 ODC MO17-1 Wilhelmina Boys MO17-1 Afgelast
13:30 ST De Zwaluw/V.V. Achates MO17-1 Boxtel MO17-1 Afgelast
14:45 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 RKSV Nuenen MO17-1 Afgelast
zaterdag 9 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
11:15 HVCH MO17-2 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 Afgelast
11:30 Sparta'25 MO17-1 ODC MO17-1 Afgelast
13:00 EVVC MO17-1 Boxtel MO17-1 Afgelast
13:45 RKSV Nuenen MO17-1 Wilhelmina Boys MO17-1 Afgelast
zaterdag 16 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
13:00 Wilhelmina Boys MO17-1 ST De Zwaluw/V.V. Achates MO17-1 Afgelast
13:45 RKSV Nuenen MO17-1 HVCH MO17-2 Afgelast
14:45 ODC MO17-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 Afgelast
14:45 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 EVVC MO17-1 Afgelast
zaterdag 23 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
11:15 HVCH MO17-2 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 Afgelast
11:30 Sparta'25 MO17-1 Boxtel MO17-1 Afgelast
13:00 EVVC MO17-1 RKSV Nuenen MO17-1 Afgelast
13:30 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 Wilhelmina Boys MO17-1 Afgelast
13:30 ST De Zwaluw/V.V. Achates MO17-1 ODC MO17-1 Afgelast
dinsdag 26 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
19:30 HVCH MO17-2 Wilhelmina Boys MO17-1 Afgelast
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH MO17-1 1 1 0 0 3 9 0 9
2 Sparta'18 MO17-2 1 1 0 0 3 5 0 5
3 SV Venray MO17-1 1 1 0 0 3 5 0 5
4 HVCH MO17-2 1 1 0 0 3 5 1 4
5 DVG MO17-1 1 1 0 0 3 4 0 4
6 ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Merefeldia/Eindse Boys MO17-1 1 1 0 0 3 5 2 3
7 SVO Fortuna'54 MO17-1 1 1 0 0 3 2 0 2
8 ST LHC/UOW'02 MO17-1 1 1 0 0 3 1 1 0
9 ST Merefeldia/Eindse Boys MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVO DVC"16 MO17-1 1 0 0 1 0 1 1 0
11 Groene Ster MO17-1 1 0 0 1 0 0 2 -2
12 SVO Sporting Peel en Maas MO17-1 1 0 0 1 0 2 5 -3
13 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 1 0 0 1 0 1 5 -4
14 ST Avesteyn/Heeswijk MO17-1 1 0 0 1 0 1 5 -4
14 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 1 0 0 1 0 0 4 -4
15 Baarlo MO17-1 1 0 0 1 0 0 5 -5
16 SJO Vianen Vooruit HBV MO17-1 1 0 0 1 0 0 5 -5
17 SJO/SSA VESTA'19 MO17-1 1 0 0 1 0 0 9 -9
maandag 27 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
SJO Vianen Vooruit HBV MO17-1 SV Venray MO17-1 0 - 5
zaterdag 25 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
SJO/SSA VESTA'19 MO17-1 HVCH MO17-1 0 - 9
ST Merefeldia/Eindse Boys MO17-1 SVO Sporting Peel en Maas MO17-1
ST Merefeldia/Eindse Boys MO17-1 SVO Sporting Peel en Maas MO17-1 5 - 2
zaterdag 14 december 2019
Thuis Uit Uitslag
ST LHC/UOW'02 MO17-1 SVO DVC"16 MO17-1 1 - 1 (4 - 3)
DVG MO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 4 - 0
ST Avesteyn/Heeswijk MO17-1 HVCH MO17-2 1 - 5
Groene Ster MO17-1 SVO Fortuna'54 MO17-1 0 - 2
dinsdag 10 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Sparta'18 MO17-2 Baarlo MO17-1 5 - 0

2

1

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren