Wedstrijd resultaten
zondag 8 november 2020
6e klasse - 7
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 13 december 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR3 Ruwaard VR1
WHV VR1 sv O.S.S. 1920 VR2
FC de Rakt VR2 Herpinia VR1
Achilles Reek VR1 Nulandia VR2
Cito VR1 NLC'03 VR2
Berghem Sport VR2 DAW Schaijk VR2
zondag 6 december 2020
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard VR1 Prinses Irene VR3
Herpinia VR1 WHV VR1
NLC'03 VR2 sv O.S.S. 1920 VR2
DAW Schaijk VR2 Cito VR1
Nulandia VR2 Nooit Gedacht VR3
Berghem Sport VR2 FC de Rakt VR2
zondag 29 november 2020
Thuis Uit Uitslag
WHV VR1 NLC'03 VR2
FC de Rakt VR2 Ruwaard VR1
Achilles Reek VR1 Nooit Gedacht VR3
Cito VR1 Herpinia VR1
Prinses Irene VR3 Berghem Sport VR2
sv O.S.S. 1920 VR2 DAW Schaijk VR2
zondag 22 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR3 Cito VR1
Ruwaard VR1 sv O.S.S. 1920 VR2
Herpinia VR1 Nulandia VR2
NLC'03 VR2 Achilles Reek VR1
DAW Schaijk VR2 Prinses Irene VR3
Berghem Sport VR2 WHV VR1
zondag 15 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR3 FC de Rakt VR2
sv O.S.S. 1920 VR2 Achilles Reek VR1
zondag 1 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR3 WHV VR1 Afgelast
Ruwaard VR1 DAW Schaijk VR2 Afgelast
Herpinia VR1 NLC'03 VR2 Afgelast
FC de Rakt VR2 Achilles Reek VR1 Afgelast
Berghem Sport VR2 Nulandia VR2 Afgelast
Prinses Irene VR3 Cito VR1 Afgelast
zondag 25 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia VR2 Prinses Irene VR3 Afgelast
WHV VR1 Ruwaard VR1 Afgelast
NLC'03 VR2 FC de Rakt VR2 Afgelast
DAW Schaijk VR2 Nooit Gedacht VR3 Afgelast
Achilles Reek VR1 Berghem Sport VR2 Afgelast
sv O.S.S. 1920 VR2 Herpinia VR1 Afgelast
zondag 18 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR3 NLC'03 VR2 Afgelast
Ruwaard VR1 Cito VR1 Afgelast
Herpinia VR1 DAW Schaijk VR2 Afgelast
FC de Rakt VR2 Nulandia VR2 Afgelast
HVCH VR4 WHV VR1 Afgelast
Berghem Sport VR2 sv O.S.S. 1920 VR2 Afgelast
Prinses Irene VR3 Achilles Reek VR1 Afgelast
zondag 11 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR3 Prinses Irene VR3 6 - 1
DAW Schaijk VR2 HVCH VR4 0 - 1
Herpinia VR1 Ruwaard VR1
WHV VR1 FC de Rakt VR2 5 - 0
NLC'03 VR2 Berghem Sport VR2 2 - 3
Cito VR1 Nulandia VR2 Afgelast
zondag 4 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard VR1 NLC'03 VR2 0 - 8
FC de Rakt VR2 Cito VR1 3 - 1
Achilles Reek VR1 WHV VR1 0 - 5
Berghem Sport VR2 Nooit Gedacht VR3 1 - 1
Prinses Irene VR3 sv O.S.S. 1920 VR2 Afgelast
Nulandia VR2 DAW Schaijk VR2
dinsdag 29 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Herpinia VR1 Berghem Sport VR2 1 - 1
zondag 27 september 2020
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk VR2 Achilles Reek VR1 1 - 7
NLC'03 VR2 Prinses Irene VR3 1 - 4
Cito VR1 WHV VR1 1 - 15
Ruwaard VR1 HVCH VR4 0 - 2
sv O.S.S. 1920 VR2 Nulandia VR2
zondag 20 september 2020
Thuis Uit Uitslag
FC de Rakt VR2 sv O.S.S. 1920 VR2 0 - 2
WHV VR1 DAW Schaijk VR2 9 - 0
Achilles Reek VR1 Cito VR1 10 - 0
HVCH VR4 Nooit Gedacht VR3 0 - 5
Nulandia VR2 NLC'03 VR2 8 - 1
Berghem Sport VR2 Ruwaard VR1 8 - 0
Prinses Irene VR3 Herpinia VR1 4 - 3
Teamspeler
Afgeschermd
Delissen, Laurie
Gijsbers, Lara
Hintum, Bo van
Kessel, Naomi van
Kessel, Shanna van
Lee, Mieke van der
Leest, Sita v.d.
Megens, Karlijn
Megens, Rosalie
Menzel, Joan van
Schaijk, Neeltje van
Scheltens, Mirthe
Thijssen, Nine
Uden, Jill van
Verhoeven, Tessie
Wit, Sharine de

Overige staf
Kessel Zwiers, Annemarie van (Teammanager)

Stand 6e klasse - 7
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 WHV VR1 4 4 0 0 12 34 1 33
2 Berghem Sport VR2 4 2 2 0 8 13 4 9
3 Nooit Gedacht VR3 3 2 1 0 7 12 2 10
4 Achilles Reek VR1 3 2 0 1 6 17 6 11
5 Prinses Irene VR3 3 2 0 1 6 9 10 -1
6 HVCH VR4 3 2 0 1 6 3 5 -2
7 Nulandia VR2 1 1 0 0 3 8 1 7
8 sv O.S.S. 1920 VR2 1 1 0 0 3 2 0 2
9 FC de Rakt VR2 3 1 0 2 3 3 8 -5
10 NLC'03 VR2 4 1 0 3 3 12 15 -3
11 Herpinia VR1 2 0 1 1 1 4 5 -1
12 DAW Schaijk VR2 3 0 0 3 0 1 17 -16
13 Ruwaard VR1 3 0 0 3 0 0 18 -18
14 Cito VR1 3 0 0 3 0 2 28 -26
Programma 6e klasse - 7
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 UDI'19/CSU VR3 2 2 0 0 6 15 4 11
2 Festilent VR2 2 0 1 1 1 5 7 -2
3 HVCH VR4 2 0 1 1 1 7 16 -9
3 sv O.S.S. 1920 VR3 1 0 0 1 0 1 7 -6
zondag 13 september 2020
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU VR3 Festilent VR2 3 - 1
zondag 6 september 2020
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU VR3 sv O.S.S. 1920 VR3
zondag 30 augustus 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 VR3 Festilent VR2 1 - 7

3

2

1

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren