Wedstrijd resultaten
zaterdag 1 december 2018
2e klasse - 2A
4 - 3
zaterdag 24 november 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH G1 Schijndel/DE WIT G1G 5 - 1
Sparta'25 G2 ZSV G1 7 - 3
DAW Schaijk G1 SV Budel G1 4 - 3
zaterdag 17 november 2018
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT G1G Sparta'25 G2 2 - 5
SV Budel G1 HVCH G1 4 - 4
ZSV G1 DAW Schaijk G1 1 - 4
zaterdag 10 november 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH G1 DAW Schaijk G1 5 - 1
Sparta'25 G2 SV Budel G1 3 - 8
ZSV G1 Schijndel/DE WIT G1G 2 - 7
zaterdag 3 november 2018
Thuis Uit Uitslag
SV Budel G1 Schijndel/DE WIT G1G 5 - 1
DAW Schaijk G1 Sparta'25 G2 7 - 12
zaterdag 27 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT G1G DAW Schaijk G1 4 - 0
ZSV G1 SV Budel G1 4 - 7
Sparta'25 G2 HVCH G1 2 - 3
zaterdag 20 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH G1 SV Budel G1 2 - 5
zaterdag 13 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH G1 Sparta'25 G2 2 - 3
SV Budel G1 DAW Schaijk G1 10 - 5
zaterdag 6 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT G1G HVCH G1 1 - 3
ZSV G1 Sparta'25 G2 1 - 2
zaterdag 29 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 G2 Schijndel/DE WIT G1G 1 - 3
DAW Schaijk G1 ZSV G1 4 - 7
zaterdag 22 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT G1G ZSV G1 6 - 2
SV Budel G1 Sparta'25 G2 4 - 1
DAW Schaijk G1 HVCH G1 2 - 9
zaterdag 15 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT G1G SV Budel G1 1 - 4
Sparta'25 G2 DAW Schaijk G1 5 - 1
ZSV G1 HVCH G1 0 - 6
zaterdag 8 september 2018
Thuis Uit Uitslag
SV Budel G1 ZSV G1 9 - 4
DAW Schaijk G1 Schijndel/DE WIT G1G 3 - 8
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bosch, Jordy
Broes, Sander
Jetthein, Myo
Koolman, Yuri
Lettinga, Kevin
Reijen, Paul van
Roode, Ferdy de
Sayedi, Sabur
Seegers, Kevin
Vugt, Wilko van
Wagemakers, Martijn

Overige staf
Afgeschermd (Standaard functie)
Afgeschermd (Standaard functie)
Afgeschermd (Standaard functie)
Afgeschermd (Standaard functie)
Afgeschermd (Standaard functie)
Afgeschermd
Afgeschermd
Florussen Duijs, Carolien (Teammanager)
Griensven, Willian van (Teammanager)
Heesakkers, Glenn (Standaard functie)
Romijnders, Marijke (Standaard functie)
Weert, Diny van de (Standaard functie)
Windmüller, Ralph (Standaard functie)

Stand 2e klasse - 2A
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 SV Budel G1 10 8 1 1 25 59 29 30
2 HVCH G1 10 7 1 2 22 43 22 21
3 Sparta'25 G2 10 6 0 4 18 41 34 7
3 R.K.S.V. Sparta'25 G2 10 6 0 4 18 41 34 7
4 Schijndel/DE WIT G1G 10 5 0 5 15 34 30 4
5 DAW Schaijk G1 10 2 0 8 6 31 64 -33
6 ZSV G1 10 1 0 9 3 27 56 -29
Programma 2e klasse - 2A
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Vriendschappelijke wedstrijden
zaterdag 2 februari 2019
Aanv. Thuis Uit
11:15 HVCH G1 Schijndel de Wit G1

43

7

2

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren