Momenteel zijn er geen resultaten bekend.
zaterdag 1 juni 2019
Thuis Uit Uitslag
Cito JO10-2 Berghem Sport JO10-5
zaterdag 25 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO10-3 SV TOP JO10-2
Vorstenbossche Boys JO10-2G Prinses Irene JO10-1
FC de Rakt JO10-2G Gemert JO10-5
Festilent JO10-2G UDI'19/CSU JO10-5
Berghem Sport JO10-6 Berghem Sport JO10-5
zaterdag 18 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Gemert JO10-5 Margriet JO10-3
Prinses Irene JO10-1 FC de Rakt JO10-2G
SV TOP JO10-2 Cito JO10-2
UDI'19/CSU JO10-5 Berghem Sport JO10-6
Berghem Sport JO10-5 Festilent JO10-2G
zaterdag 11 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO10-3 Prinses Irene JO10-1
Berghem Sport JO10-6 SV TOP JO10-2
Festilent JO10-2G Gemert JO10-5
Cito JO10-2 FC de Rakt JO10-2G
zaterdag 4 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Gemert JO10-5 Cito JO10-2
Prinses Irene JO10-1 Festilent JO10-2G
SV TOP JO10-2 Vorstenbossche Boys JO10-2G
FC de Rakt JO10-2G Margriet JO10-3
UDI'19/CSU JO10-5 Berghem Sport JO10-5
zaterdag 13 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Vorstenbossche Boys JO10-2G FC de Rakt JO10-2G
UDI'19/CSU JO10-5 Gemert JO10-5
Cito JO10-2 Margriet JO10-3
Berghem Sport JO10-6 Prinses Irene JO10-1
Berghem Sport JO10-5 SV TOP JO10-2
zaterdag 6 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO10-3 Vorstenbossche Boys JO10-2G
Gemert JO10-5 Berghem Sport JO10-6
SV TOP JO10-2 Festilent JO10-2G
Prinses Irene JO10-1 Cito JO10-2
FC de Rakt JO10-2G Berghem Sport JO10-5
zaterdag 30 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
FC de Rakt JO10-2G Berghem Sport JO10-6
UDI'19/CSU JO10-5 Cito JO10-2
zaterdag 23 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Vorstenbossche Boys JO10-2G Gemert JO10-5
UDI'19/CSU JO10-5 FC de Rakt JO10-2G
Festilent JO10-2G Cito JO10-2
Berghem Sport JO10-6 Margriet JO10-3
Berghem Sport JO10-5 Prinses Irene JO10-1
zaterdag 16 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO10-2 UDI'19/CSU JO10-5
Prinses Irene JO10-1 Gemert JO10-5
Festilent JO10-2G Vorstenbossche Boys JO10-2G
zaterdag 9 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Vorstenbossche Boys JO10-2G UDI'19/CSU JO10-5
zaterdag 23 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Gemert JO10-5 SV TOP JO10-2
Vorstenbossche Boys JO10-2G Cito JO10-2
UDI'19/CSU JO10-5 Prinses Irene JO10-1
Berghem Sport JO10-5 Margriet JO10-3
Berghem Sport JO10-6 Festilent JO10-2G
zaterdag 16 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO10-3 UDI'19/CSU JO10-5
Prinses Irene JO10-1 SV TOP JO10-2
FC de Rakt JO10-2G Festilent JO10-2G
Vorstenbossche Boys JO10-2G Berghem Sport JO10-5
Cito JO10-2 Berghem Sport JO10-6
zaterdag 9 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO10-2 FC de Rakt JO10-2G
Berghem Sport JO10-6 Vorstenbossche Boys JO10-2G
Festilent JO10-2G Margriet JO10-3
Berghem Sport JO10-5 Gemert JO10-5
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Driel, Elin van
Hogen Esch, Bram
Leijten, Nikki

Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Afgeschermd (Teammanager)
Leijten, Joris (Teammanager)
Peters, Paul (Teammanager)

Stand 3e klasse - 101
Momenteel zijn er geen standen bekend.
Programma 3e klasse - 101
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-3 3 3 0 0 9 33 5 28
2 Nulandia JO10-2 3 2 0 1 6 19 11 8
3 Prinses Irene JO10-1 3 0 1 2 1 10 27 -17
4 HVCH JO10-3 3 0 1 2 1 10 29 -19
zaterdag 15 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Nulandia JO10-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-3 3 - 5
HVCH JO10-3 Prinses Irene JO10-1 6 - 6
zaterdag 8 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Nulandia JO10-2 HVCH JO10-3 10 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO JO10-3 Prinses Irene JO10-1 15 - 1
zaterdag 1 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO10-1 Nulandia JO10-2 3 - 6
HVCH JO10-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-3 1 - 13
Vriendschappelijke wedstrijden
zaterdag 24 augustus 2019
Aanv. Thuis Uit
10:00 HVCH JO10-3 Berghem Sport JO10-4

0

0

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren