Wedstrijd resultaten
zondag 8 november 2020
4e klasse - 11
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 13 december 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 3 Nooit Gedacht 3
SJO/SSA VESTA'19 3 DAW Schaijk 4
FC Uden 3 WHV 2
Blauw Geel'38/JUMBO 5 Prinses Irene 4
SV TOP 2 FC Schadewijk 2
zondag 6 december 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC 3 sv O.S.S. 1920 3
Prinses Irene 4 WHV 2
FC Schadewijk 2 SJO/SSA VESTA'19 3
DAW Schaijk 4 SV TOP 2
Nooit Gedacht 3 Blauw Geel'38/JUMBO 5
zondag 29 november 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 3 Prinses Irene 4
FC Schadewijk 2 DAW Schaijk 4
FC Uden 3 Blauw Geel'38/JUMBO 5
Nooit Gedacht 3 EVVC 3
SV TOP 2 SJO/SSA VESTA'19 3
zondag 22 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 4 Nooit Gedacht 3
EVVC 3 FC Schadewijk 2
SJO/SSA VESTA'19 3 sv O.S.S. 1920 3
Blauw Geel'38/JUMBO 5 WHV 2
DAW Schaijk 4 FC Uden 3
zondag 1 november 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC 3 FC Uden 3 Afgelast
Prinses Irene 4 DAW Schaijk 4 Afgelast
SJO/SSA VESTA'19 3 WHV 2 Afgelast
Blauw Geel'38/JUMBO 5 FC Schadewijk 2 Afgelast
SV TOP 2 Nooit Gedacht 3 Afgelast
zondag 25 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 3 Blauw Geel'38/JUMBO 5 Afgelast
FC Uden 3 Prinses Irene 4 Afgelast
WHV 2 DAW Schaijk 4 Afgelast
Nooit Gedacht 3 SJO/SSA VESTA'19 3 Afgelast
SV TOP 2 EVVC 3 Afgelast
zondag 18 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 4 HVCH 6 Afgelast
Nooit Gedacht 3 WHV 2 Afgelast
zondag 11 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 4 SV TOP 2
SJO/SSA VESTA'19 3 EVVC 3 3 - 8
FC Uden 3 sv O.S.S. 1920 3 4 - 0
DAW Schaijk 4 Nooit Gedacht 3 5 - 1
WHV 2 FC Schadewijk 2 3 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO 5 HVCH 6 3 - 6
zondag 4 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC 3 Prinses Irene 4 3 - 0
sv O.S.S. 1920 3 DAW Schaijk 4 1 - 3
HVCH 6 SJO/SSA VESTA'19 3 1 - 0
FC Schadewijk 2 FC Uden 3 3 - 6
SV TOP 2 Blauw Geel'38/JUMBO 5 4 - 1
zondag 27 september 2020
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 2 sv O.S.S. 1920 3 2 - 2
DAW Schaijk 4 EVVC 3 1 - 8
Blauw Geel'38/JUMBO 5 SJO/SSA VESTA'19 3 6 - 0
WHV 2 SV TOP 2 1 - 0
FC Uden 3 Nooit Gedacht 3 4 - 1
zondag 20 september 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC 3 Blauw Geel'38/JUMBO 5 4 - 1
sv O.S.S. 1920 3 WHV 2 5 - 4
SJO/SSA VESTA'19 3 Prinses Irene 4 1 - 2
HVCH 6 DAW Schaijk 4 3 - 1
Nooit Gedacht 3 FC Schadewijk 2 0 - 1
SV TOP 2 FC Uden 3 2 - 2
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Berg, Nick v.d.
Jansen, Ramon
Mulders, Jiri
Remmits, Alex
Remmits, Steven
Romme, Mark
Schilder, Jasper
Schoones, Tom
Sesink, Marcel
Uden, Jeffrey van
Veld, Rik
Wijnen, Jan
Wijnen, Willem

Overige staf
Maas, Martijn (Teammanager)
Mulders, Jiri (Teammanager)
Remmits, Alex (Teammanager)

Technische staf
Verhoeven, Mark (Trainer/coach)

Stand 4e klasse - 11
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 EVVC 3 4 4 0 0 12 23 5 18
2 FC Uden 3 4 3 1 0 10 16 6 10
3 HVCH 6 3 3 0 0 9 10 4 6
4 WHV 2 3 2 0 1 6 8 6 2
5 DAW Schaijk 4 4 2 0 2 6 10 13 -3
6 SV TOP 2 3 1 1 1 4 6 4 2
7 FC Schadewijk 2 4 1 1 2 4 7 11 -4
8 sv O.S.S. 1920 3 4 1 1 2 4 8 13 -5
9 Prinses Irene 4 2 1 0 1 3 2 4 -2
10 Blauw Geel'38/JUMBO 5 4 1 0 3 3 11 14 -3
11 Nooit Gedacht 3 3 0 0 3 0 2 10 -8
12 SJO/SSA VESTA'19 3 4 0 0 4 0 4 17 -13
Programma 4e klasse - 11
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.

10

3

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren