Wedstrijd resultaten
zaterdag 25 mei 2024
1e klasse (3e fase) - 10
0 - 3
woensdag 22 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
ST Herpinia/OKSV JO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 2 - 1
Berghem Sport JO15-2 Festilent JO15-1 2 - 4
zaterdag 18 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Festilent JO15-1 HVCH JO15-2JM 2 - 0
Boekel Sport JO15-1 ST Herpinia/OKSV JO15-1 0 - 2
FC Uden JO15-1 Berghem Sport JO15-2 3 - 1
SV TOP JO15-1 FC de Rakt JO15-1 8 - 0
UDI'19/CSU JO15-2 Prinses Irene JO15-1 3 - 0
woensdag 15 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO15-2 Boekel Sport JO15-1 6 - 3
ST Herpinia/OKSV JO15-1 SV TOP JO15-1 0 - 1
maandag 13 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht JO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 0 - 1
zaterdag 11 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
FC de Rakt JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2 0 - 5
HVCH JO15-2JM SV TOP JO15-1 0 - 5
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 Boekel Sport JO15-1 2 - 3
Prinses Irene JO15-1 Nooit Gedacht JO15-1 0 - 3
ST Herpinia/OKSV JO15-1 FC Uden JO15-1 4 - 1
dinsdag 7 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2 0 - 1
zaterdag 4 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO15-2 ST Herpinia/OKSV JO15-1 2 - 0
zaterdag 20 april 2024
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO15-2JM FC Uden JO15-1 1 - 2
FC de Rakt JO15-1 Festilent JO15-1 1 - 4
Prinses Irene JO15-1 SV TOP JO15-1 0 - 2
zaterdag 13 april 2024
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2 1 - 2
Festilent JO15-1 Prinses Irene JO15-1 4 - 0
Boekel Sport JO15-1 HVCH JO15-2JM 1 - 2
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 Berghem Sport JO15-2 5 - 3
FC Uden JO15-1 FC de Rakt JO15-1 2 - 3
ST Herpinia/OKSV JO15-1 Nooit Gedacht JO15-1 1 - 0
zaterdag 6 april 2024
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO15-2JM Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 1 - 0
FC de Rakt JO15-1 Boekel Sport JO15-1 3 - 5
Nooit Gedacht JO15-1 SV TOP JO15-1 1 - 3
UDI'19/CSU JO15-2 Festilent JO15-1 5 - 3
Prinses Irene JO15-1 FC Uden JO15-1 3 - 2
dinsdag 26 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO15-2 UDI'19/CSU JO15-2 2 - 3
zaterdag 23 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO15-2 Nooit Gedacht JO15-1 3 - 0
Festilent JO15-1 SV TOP JO15-1 3 - 1
Boekel Sport JO15-1 Prinses Irene JO15-1 2 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 FC de Rakt JO15-1 4 - 2
FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2 1 - 2
ST Herpinia/OKSV JO15-1 HVCH JO15-2JM 1 - 0
zaterdag 16 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO15-2 Boekel Sport JO15-1 8 - 1
Nooit Gedacht JO15-1 Festilent JO15-1 0 - 2
SV TOP JO15-1 FC Uden JO15-1 4 - 1
FC de Rakt JO15-1 ST Herpinia/OKSV JO15-1 0 - 1
Prinses Irene JO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 1 - 1
zaterdag 9 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO15-1 Berghem Sport JO15-2 4 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 UDI'19/CSU JO15-2 1 - 4
zaterdag 2 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Festilent JO15-1 Boekel Sport JO15-1 6 - 1
UDI'19/CSU JO15-2 ST Herpinia/OKSV JO15-1 4 - 1
SV TOP JO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 8 - 0
FC de Rakt JO15-1 HVCH JO15-2JM 4 - 2
Nooit Gedacht JO15-1 FC Uden JO15-1 1 - 1
Prinses Irene JO15-1 Berghem Sport JO15-2 2 - 3
zaterdag 24 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport JO15-1 FC Uden JO15-1 1 - 2
HVCH JO15-2JM Prinses Irene JO15-1 4 - 2
FC de Rakt JO15-1 Nooit Gedacht JO15-1 1 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 Festilent JO15-1 1 - 1
ST Herpinia/OKSV JO15-1 SV TOP JO15-1 0 - 0
zaterdag 3 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO15-2 HVCH JO15-2JM 2 - 0
Nooit Gedacht JO15-1 Boekel Sport JO15-1 4 - 0
FC Uden JO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 4 - 3
Prinses Irene JO15-1 FC de Rakt JO15-1 2 - 2
Festilent JO15-1 ST Herpinia/OKSV JO15-1 0 - 2
zaterdag 27 januari 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO15-2 FC de Rakt JO15-1 2 - 3
HVCH JO15-2JM Nooit Gedacht JO15-1 0 - 5
Boekel Sport JO15-1 SV TOP JO15-1 2 - 3
FC Uden JO15-1 Festilent JO15-1 2 - 3
ST Herpinia/OKSV JO15-1 Prinses Irene JO15-1 2 - 0
Overige staf
Akker, Edwin van den (Teammanager)
Eldijk, Riny van (Teammanager)
Marijnissen, Jorg (Teammanager)
Peters, Arjan (Teammanager)

Teamspeler
Akker, Timo van den
Berg, Jens
Helvoort, Nick van
Heuvel, Max van den
Klerk, Matt de
Marijnissen, Thijs
Peters, Guusje
Peters, Levi
Rijswick, Stan van
Roosmalen, Jens van
Spierings, Dex
Verstegen, Misha
Vrijsen, Joep
Wetering, Joep v.d.

Stand 1e klasse (3e fase) - 10
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 UDI'19/CSU JO15-2 11 11 0 0 33 39 10 29
2 SV TOP JO15-1 11 9 0 2 27 40 10 30
3 Festilent JO15-1 11 8 1 2 25 32 15 17
4 ST Herpinia/OKSV JO15-1 11 8 0 3 24 16 9 7
5 Berghem Sport JO15-2 11 5 0 6 15 28 27 1
6 FC Uden JO15-1 11 4 1 6 13 21 26 -5
7 FC de Rakt JO15-1 11 4 1 6 13 19 35 -16
8 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 11 3 2 6 11 19 29 -10
9 Nooit Gedacht JO15-1 11 3 1 7 10 14 13 1
10 HVCH JO15-2JM 11 3 0 8 9 10 27 -17
11 Boekel Sport JO15-1 11 3 0 8 9 19 39 -20
12 Prinses Irene JO15-1 11 1 2 8 5 11 28 -17
Programma 1e klasse (3e fase) - 10
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Sparta'25 JO15-1 1 1 0 0 3 3 0 3
2 RKSVN JO15-1 1 1 0 0 3 3 3 0
3 Weltania JO15-1 1 0 0 1 0 3 3 0
4 HVCH JO15-2JM 1 0 0 1 0 0 3 -3
woensdag 15 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
RKSVN JO15-1 Weltania JO15-1 3 - 3 (5 - 4)

10

3

8

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsor
Hoofdsponsor Jeugd
Hoofdsponsor Vrouwen