Wedstrijd resultaten
zaterdag 4 april 2020
4e klasse - 07
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zaterdag 28 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN JO11-5 Vorstenbossche Boys JO11-1G Afgelast
sv O.S.S. 1920 JO11-3 FC Uden JO11-2 Afgelast
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6 SJO/VITA JO11-1G Afgelast
HVCH JO11-4 B.V.V. JO11-2 Afgelast
Nulandia JO11-3 UDI'19/CSU JO11-5 Afgelast
Berghem Sport JO11-4 SV TOP JO11-3 Afgelast
zaterdag 21 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN JO11-5 SJO/VITA JO11-1G Afgelast
zaterdag 14 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN JO11-5 HVCH JO11-4 Afgelast
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6 sv O.S.S. 1920 JO11-3 Afgelast
UDI'19/CSU JO11-5 SV TOP JO11-3 Afgelast
B.V.V. JO11-2 Vorstenbossche Boys JO11-1G Afgelast
SJO/VITA JO11-1G Nulandia JO11-3 Afgelast
FC Uden JO11-2 Berghem Sport JO11-4 Afgelast
zaterdag 7 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO11-3 HVCH JO11-4 4 - 5
UDI'19/CSU JO11-5 SJO/VITA JO11-1G 4 - 2
SV TOP JO11-3 B.V.V. JO11-2 3 - 20
Nulandia JO11-3 FC Uden JO11-2 1 - 11
Vorstenbossche Boys JO11-1G Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6 6 - 1
Berghem Sport JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-5 0 - 3
zaterdag 15 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN JO11-5 sv O.S.S. 1920 JO11-3 4 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6 Nulandia JO11-3 10 - 2
B.V.V. JO11-2 UDI'19/CSU JO11-5 26 - 1
HVCH JO11-4 Berghem Sport JO11-4 5 - 1
SJO/VITA JO11-1G SV TOP JO11-3 3 - 2
FC Uden JO11-2 Vorstenbossche Boys JO11-1G 6 - 2
zaterdag 8 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO11-3 HVCH JO11-4 4 - 6
UDI'19/CSU JO11-5 OJC ROSMALEN JO11-5 1 - 9
B.V.V. JO11-2 FC Uden JO11-2 10 - 2
Nulandia JO11-3 sv O.S.S. 1920 JO11-3 10 - 2
Vorstenbossche Boys JO11-1G SJO/VITA JO11-1G 4 - 1
Berghem Sport JO11-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6 3 - 6
zaterdag 1 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO11-4 Vorstenbossche Boys JO11-1G 2 - 4
OJC ROSMALEN JO11-5 Nulandia JO11-3 4 - 1
sv O.S.S. 1920 JO11-3 Berghem Sport JO11-4 1 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6 SV TOP JO11-3 3 - 0
SJO/VITA JO11-1G B.V.V. JO11-2 0 - 21
FC Uden JO11-2 UDI'19/CSU JO11-5 9 - 0
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Beek, Loek van
Bergen, Elgin van
Ven, Roman v.d.

Overige staf
Beek, Paul van (Teammanager)
Kanters, Bart (Teammanager)
Ven, Mark van de (Teammanager)

Stand 4e klasse - 07
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 B.V.V. JO11-2 4 4 0 0 12 77 6 71
2 OJC ROSMALEN JO11-5 4 4 0 0 12 20 3 17
3 FC Uden JO11-2 4 3 0 1 9 28 13 15
4 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6 4 3 0 1 9 20 11 9
5 Vorstenbossche Boys JO11-1G 4 3 0 1 9 16 10 6
6 HVCH JO11-4 4 3 0 1 9 18 13 5
7 Berghem Sport JO11-4 4 1 0 3 3 7 15 -8
8 Nulandia JO11-3 4 1 0 3 3 14 27 -13
9 SJO/VITA JO11-1G 4 1 0 3 3 6 31 -25
10 UDI'19/CSU JO11-5 4 1 0 3 3 6 46 -40
11 sv O.S.S. 1920 JO11-3 4 0 0 4 0 8 22 -14
12 SV TOP JO11-3 4 0 0 4 0 9 32 -23
Programma 4e klasse - 07
zaterdag 18 april 2020
Aanv. Thuis Uit
08:30 OJC ROSMALEN JO11-5 B.V.V. JO11-2 Afgelast
08:30 sv O.S.S. 1920 JO11-3 UDI'19/CSU JO11-5 Afgelast
09:45 HVCH JO11-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6 Afgelast
10:00 SJO/VITA JO11-1G FC Uden JO11-2 Afgelast
10:00 Vorstenbossche Boys JO11-1G SV TOP JO11-3 Afgelast
10:15 Berghem Sport JO11-4 Nulandia JO11-3 Afgelast
zaterdag 9 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
08:30 sv O.S.S. 1920 JO11-3 B.V.V. JO11-2 Afgelast
09:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6 OJC ROSMALEN JO11-5 Afgelast
09:00 UDI'19/CSU JO11-5 Vorstenbossche Boys JO11-1G Afgelast
09:00 SV TOP JO11-3 FC Uden JO11-2 Afgelast
10:00 Nulandia JO11-3 HVCH JO11-4 Afgelast
10:15 Berghem Sport JO11-4 SJO/VITA JO11-1G Afgelast
zaterdag 16 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
09:00 UDI'19/CSU JO11-5 Berghem Sport JO11-4 Afgelast
09:00 SV TOP JO11-3 Nulandia JO11-3 Afgelast
09:30 B.V.V. JO11-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6 Afgelast
10:00 SJO/VITA JO11-1G HVCH JO11-4 Afgelast
10:00 Vorstenbossche Boys JO11-1G sv O.S.S. 1920 JO11-3 Afgelast
11:00 FC Uden JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-5 Afgelast
zaterdag 23 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
08:30 sv O.S.S. 1920 JO11-3 SV TOP JO11-3 Afgelast
09:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6 UDI'19/CSU JO11-5 Afgelast
09:45 HVCH JO11-4 FC Uden JO11-2 Afgelast
10:00 Nulandia JO11-3 Vorstenbossche Boys JO11-1G Afgelast
10:15 Berghem Sport JO11-4 B.V.V. JO11-2 Afgelast
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Nulandia JO11-3 3 2 0 1 6 22 9 13
2 HVCH JO11-4 3 2 0 1 6 16 6 10
3 SV TOP JO11-3 3 1 1 1 4 8 10 -2
4 DVG JO11-2G 3 0 1 2 1 8 29 -21
zaterdag 14 september 2019
Thuis Uit Uitslag
DVG JO11-2G HVCH JO11-4 1 - 11
Nulandia JO11-3 SV TOP JO11-3 5 - 2
zaterdag 7 september 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO11-3 HVCH JO11-4 3 - 2
Nulandia JO11-3 DVG JO11-2G 15 - 4
zaterdag 31 augustus 2019
Thuis Uit Uitslag
DVG JO11-2G SV TOP JO11-3 3 - 3
HVCH JO11-4 Nulandia JO11-3 3 - 2

18

3

1

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren