Wedstrijd resultaten
zaterdag 16 oktober 2021
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) - 13
3 - 0
1 - 4
0 - 4
3 - 1
zaterdag 9 oktober 2021
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO13-3 FC de Rakt JO13-1JM 6 - 3
UDI'19/CSU JO13-3 Heeswijk JO13-1JM 8 - 0
HVCH JO13-3 Volkel JO13-1 1 - 0
Nulandia JO13-1 Festilent JO13-2 4 - 0
zaterdag 2 oktober 2021
Thuis Uit Uitslag
Volkel JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 5 - 2
HVCH JO13-3 Berghem Sport JO13-3 3 - 5
Heeswijk JO13-1JM Festilent JO13-2 0 - 2
FC de Rakt JO13-1JM Nulandia JO13-1 3 - 9
zaterdag 25 september 2021
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO13-3 Berghem Sport JO13-3 1 - 4
Festilent JO13-2 Volkel JO13-1 0 - 2
Nulandia JO13-1 HVCH JO13-3 5 - 0
Heeswijk JO13-1JM FC de Rakt JO13-1JM 1 - 5
zaterdag 18 september 2021
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO13-3 Heeswijk JO13-1JM 9 - 0
Volkel JO13-1 Nulandia JO13-1 4 - 0
HVCH JO13-3 UDI'19/CSU JO13-3 5 - 3
FC de Rakt JO13-1JM Festilent JO13-2 4 - 6
zaterdag 11 september 2021
Thuis Uit Uitslag
Festilent JO13-2 UDI'19/CSU JO13-3 1 - 1
Nulandia JO13-1 Berghem Sport JO13-3 0 - 0
Heeswijk JO13-1JM HVCH JO13-3JM 1 - 5
FC de Rakt JO13-1JM Volkel JO13-1 1 - 10
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Berg, Mees van den
Bevers, Joeri
Griensven, Sem van
Helvoort, Nick van
Jong, Milan de
Laar, Jordy v.d.
Nellen, Keano
Oort, Mees van
Ravensteijn, Lars van
Rijswick, Stan van
Schel, Tim

Overige staf
Berg, Tonnie vd (Teammanager)
Cordewener, Dirk (Teammanager)
Loon, Rob van (Teammanager)

Technische staf
Cordewener, Dirk

Stand 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) - 13
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Berghem Sport JO13-3 6 5 1 0 16 28 8 20
2 Nulandia JO13-1 6 4 1 1 13 22 7 15
3 Volkel JO13-1 6 4 0 2 12 22 8 14
4 Festilent JO13-2 6 3 1 2 10 12 11 1
5 HVCH JO13-3 6 3 0 3 9 14 17 -3
5 HVCH JO13-3JM 4 2 0 2 6 13 14 -1
6 FC de Rakt JO13-1JM 6 2 0 4 6 19 33 -14
7 UDI'19/CSU JO13-3 6 1 1 4 4 16 18 -2
8 Heeswijk JO13-1JM 6 0 0 6 0 2 33 -31
Programma 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) - 13
zaterdag 23 oktober 2021
Aanv. Thuis Uit
10:15 Berghem Sport JO13-3 Festilent JO13-2
10:15 UDI'19/CSU JO13-3 Nulandia JO13-1
11:30 Volkel JO13-1 Heeswijk JO13-1JM
11:30 HVCH JO13-3 FC de Rakt JO13-1JM

14

3

3

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren