Wedstrijd resultaten
maandag 9 december 2019
4e klasse - 101
1 - 9
zaterdag 7 december 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO15-3 sv O.S.S. 1920 JO15-4 Afgelast
Nooit Gedacht JO15-3G EVVC JO15-1 0 - 3
Nulandia JO15-2 SV TOP JO15-3 5 - 1
NLC'03 JO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 4 - 1
Berghem Sport JO15-2 sv O.S.S. 1920 JO15-5 6 - 0
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 Prinses Irene JO15-3G 7 - 2
zaterdag 30 november 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO15-3 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 15 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 HVCH JO15-3 2 - 5
Prinses Irene JO15-3G Berghem Sport JO15-2 0 - 12
Nulandia JO15-2 Nooit Gedacht JO15-3G 3 - 1
EVVC JO15-1 NLC'03 JO15-1 2 - 1
zaterdag 23 november 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO15-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 2 - 1
HVCH JO15-3 sv O.S.S. 1920 JO15-5 9 - 3
Nooit Gedacht JO15-3G SV TOP JO15-3 2 - 1
EVVC JO15-1 Prinses Irene JO15-3G 16 - 0
Berghem Sport JO15-2 NLC'03 JO15-1 2 - 0
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 Nulandia JO15-2 1 - 1
zaterdag 16 november 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO15-3 EVVC JO15-1 8 - 0
Nooit Gedacht JO15-3G Prinses Irene JO15-3G 5 - 1
NLC'03 JO15-1 sv O.S.S. 1920 JO15-5 5 - 6
Nulandia JO15-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 1 - 0
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 HVCH JO15-3 0 - 6
Berghem Sport JO15-2 sv O.S.S. 1920 JO15-4 1 - 2
zaterdag 9 november 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO15-4 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 10 - 0
sv O.S.S. 1920 JO15-5 Nulandia JO15-2 2 - 1
HVCH JO15-3 Nooit Gedacht JO15-3G 9 - 1
EVVC JO15-1 Berghem Sport JO15-2 0 - 3
Prinses Irene JO15-3G NLC'03 JO15-1 1 - 4
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 SV TOP JO15-3 3 - 4
zaterdag 2 november 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO15-4 Prinses Irene JO15-3G 15 - 0
sv O.S.S. 1920 JO15-5 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 0 - 6
HVCH JO15-3 EVVC JO15-1 5 - 3
NLC'03 JO15-1 Nulandia JO15-2 2 - 8
Berghem Sport JO15-2 SV TOP JO15-3 1 - 2
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 Nooit Gedacht JO15-3G 3 - 2
zaterdag 26 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO15-3 NLC'03 JO15-1 4 - 0
Nooit Gedacht JO15-3G sv O.S.S. 1920 JO15-5 1 - 0
EVVC JO15-1 sv O.S.S. 1920 JO15-4 0 - 2
Nulandia JO15-2 Berghem Sport JO15-2 1 - 2
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 8 - 1
Prinses Irene JO15-3G HVCH JO15-3 1 - 10
zaterdag 19 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO15-2 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 1 - 3
zaterdag 12 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO15-5 Prinses Irene JO15-3G
sv O.S.S. 1920 JO15-4 SV TOP JO15-3 5 - 6
NLC'03 JO15-1 Nooit Gedacht JO15-3G 1 - 6
zaterdag 5 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht JO15-3G Berghem Sport JO15-2 1 - 2
EVVC JO15-1 sv O.S.S. 1920 JO15-5 7 - 0
Nulandia JO15-2 sv O.S.S. 1920 JO15-4 3 - 1
Prinses Irene JO15-3G Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 2 - 8
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 NLC'03 JO15-1 1 - 5
SV TOP JO15-3 HVCH JO15-3 1 - 4
zaterdag 28 september 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO15-4 NLC'03 JO15-1 8 - 1
sv O.S.S. 1920 JO15-5 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 2 - 4
HVCH JO15-3 Berghem Sport JO15-2 5 - 0
EVVC JO15-1 Nulandia JO15-2 3 - 0
Prinses Irene JO15-3G SV TOP JO15-3 1 - 15
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 Nooit Gedacht JO15-3G 2 - 2
zaterdag 21 september 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO15-3 sv O.S.S. 1920 JO15-5 7 - 3
Nooit Gedacht JO15-3G sv O.S.S. 1920 JO15-4 1 - 12
Nulandia JO15-2 Prinses Irene JO15-3G 9 - 0
NLC'03 JO15-1 HVCH JO15-3 2 - 9
Berghem Sport JO15-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 2 - 0
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 EVVC JO15-1 1 - 5
Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Afgeschermd (Teammanager)

Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bremmer, Siebe
Langemeijer, Stan
Wit, Kyan de

Stand 4e klasse - 101
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH JO15-3 9 9 0 0 27 62 13 49
2 sv O.S.S. 1920 JO15-4 10 8 0 2 24 66 14 52
3 SV TOP JO15-3 11 8 0 3 24 64 24 40
4 Berghem Sport JO15-2 11 7 0 4 21 32 14 18
5 NLC'03 JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nulandia JO15-2 9 6 0 3 18 31 12 19
6 EVVC JO15-1 10 6 0 4 18 39 20 19
7 Nooit Gedacht JO15-3G 11 4 1 6 13 22 37 -15
8 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 10 4 0 6 12 20 56 -36
9 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 10 3 1 6 10 31 23 8
10 NLC'03 JO15-1 11 3 0 8 9 25 48 -23
11 sv O.S.S. 1920 JO15-5 10 2 0 8 6 17 55 -38
12 Prinses Irene JO15-3G 10 0 0 10 0 8 101 -93
Programma 4e klasse - 101
zaterdag 14 december 2019
Aanv. Thuis Uit
11:30 sv O.S.S. 1920 JO15-5 Prinses Irene JO15-3G
12:15 HVCH JO15-3 Nulandia JO15-2
13:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 EVVC JO15-1
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 TOP JO15-4 3 2 1 0 7 14 8 6
2 Nooit Gedacht JO15-3G 3 2 0 1 6 8 4 4
3 HVCH JO15-3 3 1 1 1 4 10 5 5
4 sv O.S.S. 1920 JO15-5 3 0 0 3 0 5 20 -15
zaterdag 14 september 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO15-5 TOP JO15-4 4 - 9
Nooit Gedacht JO15-3G HVCH JO15-3 2 - 1
zaterdag 7 september 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO15-3 TOP JO15-4 3 - 3
zaterdag 31 augustus 2019
Thuis Uit Uitslag
TOP JO15-4 Nooit Gedacht JO15-3G 2 - 1
sv O.S.S. 1920 JO15-5 HVCH JO15-3 0 - 6
dinsdag 27 augustus 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht JO15-3G sv O.S.S. 1920 JO15-5 5 - 1
Vriendschappelijke wedstrijden
zaterdag 25 januari 2020
Aanv. Thuis Uit
12:45 Unitas'59 JO15-4 HVCH JO15-3

62

9

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren