Wedstrijd resultaten
zaterdag 25 mei 2019
Hoofdklasse - 2
1 - 4
10 - 1
1 - 2
4 - 2
0 - 8
1 - 2
woensdag 22 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 JO11-1G HVCH JO11-1 3 - 0
dinsdag 21 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 2 - 3
UDI'19/CSU JO11-1 Berghem Sport JO11-2 10 - 2
zaterdag 18 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 5 - 0
NLC'03 JO11-1 Sparta'25 JO11-1G 6 - 2
Schijndel/DE WIT JO11-1 Berghem Sport JO11-2 8 - 2
UDI'19/CSU JO11-1 Gemert JO11-1 4 - 2
ELI JO11-1G Boekel Sport JO11-1 3 - 3
Nulandia JO11-1 HVCH JO11-1 4 - 3
donderdag 16 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
ELI JO11-1G UDI'19/CSU JO11-1 0 - 5
zaterdag 11 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Gemert JO11-1 ELI JO11-1G 6 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 Schijndel/DE WIT JO11-1 6 - 1
NLC'03 JO11-1 Nulandia JO11-1 0 - 3
HVCH JO11-1 Avanti'31 JO11-1 1 - 6
Berghem Sport JO11-2 Boekel Sport JO11-1 6 - 1
zaterdag 4 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport JO11-1 Gemert JO11-1 0 - 9
Nulandia JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 2 - 3
woensdag 17 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 JO11-1G Nulandia JO11-1 2 - 4
zaterdag 13 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 ELI JO11-1G 1 - 7
Avanti'31 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 4 - 2
NLC'03 JO11-1 Schijndel/DE WIT JO11-1 13 - 2
HVCH JO11-1 Boekel Sport JO11-1 3 - 4
Berghem Sport JO11-2 Gemert JO11-1 1 - 1
woensdag 10 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 JO11-1 NLC'03 JO11-1 4 - 1
zaterdag 6 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Gemert JO11-1 HVCH JO11-1 2 - 0
Schijndel/DE WIT JO11-1 Sparta'25 JO11-1G 1 - 2
Boekel Sport JO11-1 NLC'03 JO11-1 2 - 3
UDI'19/CSU JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 2 - 0
ELI JO11-1G Berghem Sport JO11-2 2 - 4
Nulandia JO11-1 Avanti'31 JO11-1 2 - 2
zaterdag 30 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Gemert JO11-1 Nulandia JO11-1 2 - 2
NLC'03 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 1 - 1
Schijndel/DE WIT JO11-1 HVCH JO11-1 4 - 4
ELI JO11-1G Sparta'25 JO11-1G 10 - 2
zaterdag 23 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 Gemert JO11-1 3 - 2
Avanti'31 JO11-1 Boekel Sport JO11-1 10 - 2
HVCH JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 2 - 4
NLC'03 JO11-1 ELI JO11-1G 5 - 5
Sparta'25 JO11-1G Berghem Sport JO11-2 5 - 4
Nulandia JO11-1 Schijndel/DE WIT JO11-1 5 - 6
zaterdag 16 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO11-2 NLC'03 JO11-1 2 - 2
Schijndel/DE WIT JO11-1 Avanti'31 JO11-1 3 - 2
zaterdag 9 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 JO11-1G UDI'19/CSU JO11-1 4 - 10
zaterdag 23 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 Sparta'25 JO11-1G 7 - 2
Avanti'31 JO11-1 ELI JO11-1G 2 - 0
HVCH JO11-1 Berghem Sport JO11-2 1 - 2
NLC'03 JO11-1 Gemert JO11-1 4 - 0
UDI'19/CSU JO11-1 Schijndel/DE WIT JO11-1 16 - 1
Nulandia JO11-1 Boekel Sport JO11-1 3 - 0
zaterdag 16 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Gemert JO11-1 Avanti'31 JO11-1 1 - 6
HVCH JO11-1 NLC'03 JO11-1 5 - 5
Berghem Sport JO11-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 5 - 5
Boekel Sport JO11-1 Sparta'25 JO11-1G 3 - 3
UDI'19/CSU JO11-1 Nulandia JO11-1 6 - 2
ELI JO11-1G Schijndel/DE WIT JO11-1 0 - 0
zaterdag 9 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 HVCH JO11-1 2 - 5
Avanti'31 JO11-1 Berghem Sport JO11-2 6 - 1
Schijndel/DE WIT JO11-1 Boekel Sport JO11-1 1 - 1
Sparta'25 JO11-1G Gemert JO11-1 3 - 0
Nulandia JO11-1 ELI JO11-1G 1 - 2
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bloks, Milan
Lindelauff, Toby
Neelen, Tim
Orsouw, Rowan van
Ruijs, Tom

Overige staf
Grondelle, Jessica van (Teammanager)
Laake, Sjef van (Teammanager)
Schrijvers, Wilco (Teammanager)

Stand Hoofdklasse - 2
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 UDI'19/CSU JO11-1 11 9 1 1 28 68 18 50
2 Avanti'31 JO11-1 11 9 1 1 28 49 14 35
3 NLC'03 JO11-1 11 5 4 2 19 42 27 15
4 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 11 5 1 5 16 31 35 -4
5 ELI JO11-1G 11 4 3 4 15 34 30 4
6 Berghem Sport JO11-2 11 4 3 4 15 33 43 -10
7 Gemert JO11-1 11 4 2 5 14 35 25 10
8 Nulandia JO11-1 11 4 2 5 14 30 30 0
9 Sparta'25 JO11-1G 11 4 1 6 13 29 47 -18
10 Schijndel/DE WIT JO11-1 11 3 3 5 12 28 61 -33
11 Boekel Sport JO11-1 11 1 3 7 6 18 52 -34
12 HVCH JO11-1 11 1 2 8 5 25 40 -15
Programma Hoofdklasse - 2
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Margriet JO11-1 3 3 0 0 9 29 8 21
2 HVCH JO11-1 3 2 0 1 6 22 13 9
3 Nooit Gedacht JO11-1 3 1 0 2 3 12 33 -21
4 Nulandia JO11-1 3 0 0 3 0 7 16 -9
zaterdag 15 september 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO11-1 Nooit Gedacht JO11-1 13 - 3
Margriet JO11-1 Nulandia JO11-1 6 - 0
zaterdag 8 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO11-1 HVCH JO11-1 7 - 5
Nulandia JO11-1 Nooit Gedacht JO11-1 4 - 6
zaterdag 1 september 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO11-1 Nulandia JO11-1 4 - 3
Nooit Gedacht JO11-1 Margriet JO11-1 3 - 16
Vriendschappelijke wedstrijden
woensdag 19 juni 2019
Aanv. Thuis Uit
19:00 Nivo Sparta JO11-1 (nieuwe selectie) HVCH JO11-1
zaterdag 24 augustus 2019
Aanv. Thuis Uit
10:00 HVCH JO11-1 Maliskamp JO11-1
zaterdag 8 juni 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO11-1 HVCH Toernooi
woensdag 12 juni 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel JO11-1 (nieuwe selectie) HVCH JO11-1
zaterdag 15 juni 2019
Thuis Uit Uitslag
Aviko Cup 15 en 16 juni HVCH JO11-1

25

1

8

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren