Wedstrijd resultaten
zaterdag 30 november 2019
Hoofdklasse - 1
4 - 5
5 - 0
9 - 3
3 - 3
8 - 3
6 - 0
zaterdag 23 november 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO11-1 Avanti'31 JO11-1 7 - 1
SV TOP JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 2 - 4
Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-1G HVCH JO11-1 2 - 4
Margriet JO11-1 Vitesse'08 JO11-1 11 - 1
Erp JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 2 - 10
JVC Cuijk JO11-1 Schijndel/DE WIT JO11-1 4 - 3
zaterdag 16 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-1G Avanti'31 JO11-1 2 - 2
HVCH JO11-1 sv O.S.S. 1920 JO11-1 5 - 2
Vitesse'08 JO11-1 Schijndel/DE WIT JO11-1 5 - 7
Margriet JO11-1 SV TOP JO11-1 4 - 2
Erp JO11-1 JVC Cuijk JO11-1 5 - 3
UDI'19/CSU JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 9 - 2
zaterdag 9 november 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO11-1 Margriet JO11-1 3 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 HVCH JO11-1 3 - 8
Avanti'31 JO11-1 Vitesse'08 JO11-1 7 - 2
JVC Cuijk JO11-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-1G 5 - 5
Schijndel/DE WIT JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 2 - 9
SV TOP JO11-1 Erp JO11-1 0 - 5
zaterdag 2 november 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO11-1 Avanti'31 JO11-1 2 - 5
Vitesse'08 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 5 - 12
JVC Cuijk JO11-1 sv O.S.S. 1920 JO11-1 0 - 9
Erp JO11-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-1G 5 - 5
Margriet JO11-1 HVCH JO11-1 2 - 1
Schijndel/DE WIT JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 3 - 4
zaterdag 26 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO11-1 SV TOP JO11-1 3 - 2
Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-1G Schijndel/DE WIT JO11-1 4 - 7
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 Erp JO11-1 2 - 6
Avanti'31 JO11-1 JVC Cuijk JO11-1 1 - 4
HVCH JO11-1 Vitesse'08 JO11-1 6 - 0
UDI'19/CSU JO11-1 Margriet JO11-1 3 - 1
donderdag 24 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
JVC Cuijk JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 0 - 4
zaterdag 12 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 sv O.S.S. 1920 JO11-1 10 - 6
Vitesse'08 JO11-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-1G 8 - 6
Margriet JO11-1 Erp JO11-1 6 - 3
Schijndel/DE WIT JO11-1 Avanti'31 JO11-1 4 - 2
SV TOP JO11-1 HVCH JO11-1 1 - 9
zaterdag 5 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO11-1 Schijndel/DE WIT JO11-1 2 - 4
Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-1G Margriet JO11-1 1 - 3
Avanti'31 JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 3 - 7
HVCH JO11-1 JVC Cuijk JO11-1 3 - 0
Erp JO11-1 Vitesse'08 JO11-1 6 - 6
UDI'19/CSU JO11-1 SV TOP JO11-1 14 - 0
zaterdag 28 september 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 2 - 10
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-1G 4 - 3
SV TOP JO11-1 Vitesse'08 JO11-1 5 - 11
Avanti'31 JO11-1 HVCH JO11-1 3 - 3
JVC Cuijk JO11-1 Margriet JO11-1 1 - 2
Schijndel/DE WIT JO11-1 Erp JO11-1 1 - 3
zaterdag 21 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-1G SV TOP JO11-1 8 - 2
Vitesse'08 JO11-1 JVC Cuijk JO11-1 5 - 4
Margriet JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 0 - 3
Erp JO11-1 sv O.S.S. 1920 JO11-1 4 - 4
HVCH JO11-1 Schijndel/DE WIT JO11-1 3 - 2
UDI'19/CSU JO11-1 Avanti'31 JO11-1 6 - 3
Teamspeler
Afgeschermd
Delissen, Jesse
Ekkebus, Jasper
Hurk, Thijs van den
Nistelrooij, Teun van
Rokven, Joey
Spierings, Rens
Toebast, Ties
Verstegen, Misha
Wetering, Joep v.d.

Overige staf
Hurk, Marc van den (Teammanager)

Technische staf
Nistelrooij, Kris van (Trainer)

Stand Hoofdklasse - 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 UDI'19/CSU JO11-1 10 10 0 0 30 83 17 66
2 HVCH JO11-1 10 7 1 2 22 46 20 26
3 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 10 7 0 3 21 48 43 5
4 Margriet JO11-1 10 6 1 3 19 33 21 12
5 Erp JO11-1 10 5 3 2 18 44 41 3
6 sv O.S.S. 1920 JO11-1 10 5 1 4 16 43 37 6
7 Schijndel/DE WIT JO11-1 10 5 0 5 15 41 39 2
8 Vitesse'08 JO11-1 10 3 1 6 10 43 69 -26
9 Avanti'31 JO11-1 10 2 3 5 9 30 40 -10
10 JVC Cuijk JO11-1 10 2 1 7 7 24 46 -22
11 Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-1G 10 1 3 6 6 36 46 -10
12 SV TOP JO11-1 10 0 0 10 0 19 71 -52
Programma Hoofdklasse - 1
zaterdag 7 december 2019
Aanv. Thuis Uit
09:00 Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-1G sv O.S.S. 1920 JO11-1
09:45 Vitesse'08 JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1
10:00 Margriet JO11-1 Schijndel/DE WIT JO11-1
10:00 Erp JO11-1 Avanti'31 JO11-1
10:00 JVC Cuijk JO11-1 SV TOP JO11-1
10:30 UDI'19/CSU JO11-1 HVCH JO11-1
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 3 3 0 0 9 13 1 12
2 HVCH JO11-1 3 1 1 1 4 12 3 9
3 Heeswijk JO11-1 3 1 0 2 3 4 22 -18
4 Avesteyn JO11-1 3 0 1 2 1 4 7 -3
woensdag 18 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Avesteyn JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 1 - 3
zaterdag 14 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Heeswijk JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 0 - 9
HVCH JO11-1 Avesteyn JO11-1 1 - 1
zaterdag 7 september 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO11-1 Heeswijk JO11-1 11 - 1
zaterdag 31 augustus 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 HVCH JO11-1 1 - 0
Heeswijk JO11-1 Avesteyn JO11-1 3 - 2
Vriendschappelijke wedstrijden
zaterdag 21 december 2019
Aanv. Thuis Uit
12:35 Winterzaalvoetbal Heesch/'t Vijfeijken HVCH JO11-1
zaterdag 4 januari 2020
Aanv. Thuis Uit
10:52 Winterzaalvoetbal Heesch/'t Vijfeijken HVCH JO11-1

46

7

2

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren