Wedstrijd resultaten
zondag 8 november 2020
6e klasse - 45
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 13 december 2020
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 12 Schijndel/DE WIT 11
EVVC 6 WHV 4
Prinses Irene 8 Avanti'31 6
Heeswijk 6 Nulandia 8
UDI'19/CSU 10 Avesteyn 6
zondag 6 december 2020
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT 11 EVVC 6
WHV 4 Blauw Geel'38/JUMBO 12
Avanti'31 6 Heeswijk 6
Avesteyn 6 Prinses Irene 8
UDI'19/CSU 10 Rhode/Van Stiphout Bouw 5
zondag 29 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 8 Nulandia 8
EVVC 6 Blauw Geel'38/JUMBO 12
Avanti'31 6 Avesteyn 6
Rhode/Van Stiphout Bouw 5 Heeswijk 6
donderdag 26 november 2020
Thuis Uit Uitslag
WHV 4 Schijndel/DE WIT 11
zondag 22 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 Avanti'31 6
Blauw Geel'38/JUMBO 12 Prinses Irene 8
Schijndel/DE WIT 11 Rhode/Van Stiphout Bouw 5
Avesteyn 6 WHV 4
UDI'19/CSU 10 EVVC 6
zondag 1 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 Schijndel/DE WIT 11 Afgelast
EVVC 6 Avanti'31 6 Afgelast
Heeswijk 6 WHV 4 Afgelast
Avesteyn 6 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 Afgelast
UDI'19/CSU 10 Prinses Irene 8 Afgelast
zondag 25 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC 6 Avesteyn 6 Afgelast
Prinses Irene 8 Heeswijk 6 Afgelast
WHV 4 UDI'19/CSU 10 Afgelast
Avanti'31 6 Blauw Geel'38/JUMBO 12 Afgelast
Rhode/Van Stiphout Bouw 5 Nulandia 8 Afgelast
zondag 18 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT 11 Avesteyn 6 Afgelast
WHV 4 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 Afgelast
Avanti'31 6 HVCH 10 Afgelast
zondag 11 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 EVVC 6 7 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO 12 Avesteyn 6 0 - 1
Heeswijk 6 UDI'19/CSU 10 2 - 1
Schijndel/DE WIT 11 Avanti'31 6 1 - 4
Rhode/Van Stiphout Bouw 5 Prinses Irene 8 8 - 0
HVCH 10 WHV 4 2 - 4
zondag 4 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC 6 Heeswijk 6 3 - 4
Prinses Irene 8 Schijndel/DE WIT 11 2 - 1
Avesteyn 6 Nulandia 8 1 - 1
UDI'19/CSU 10 Blauw Geel'38/JUMBO 12 1 - 1
zondag 27 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 8 UDI'19/CSU 10 2 - 1
WHV 4 Prinses Irene 8 5 - 0
Heeswijk 6 Blauw Geel'38/JUMBO 12 2 - 3
Rhode/Van Stiphout Bouw 5 Avanti'31 6 2 - 3
HVCH 10 EVVC 6 1 - 2
zondag 20 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 8 HVCH 10 1 - 4
Blauw Geel'38/JUMBO 12 Nulandia 8 3 - 2
Avanti'31 6 WHV 4 1 - 1
Avesteyn 6 Heeswijk 6 7 - 0
EVVC 6 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 0 - 7
UDI'19/CSU 10 Schijndel/DE WIT 11 2 - 0
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Akker, Sam v.d.
Berg, Tijn v.d.
Buck, Joppe de
Hurk, Wessel van den
Posthumus, Thijn
Ven, Luuk van de

Stand 6e klasse - 45
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Avesteyn 6 3 2 1 0 7 9 1 8
2 WHV 4 3 2 1 0 7 10 3 7
3 Avanti'31 6 3 2 1 0 7 8 4 4
4 Nulandia 8 4 2 1 1 7 12 5 7
5 Blauw Geel'38/JUMBO 12 4 2 1 1 7 7 6 1
6 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 3 2 0 1 6 17 3 14
7 Heeswijk 6 4 2 0 2 6 8 14 -6
8 UDI'19/CSU 10 4 1 1 2 4 5 5 0
9 HVCH 10 3 1 0 2 3 7 7 0
10 EVVC 6 4 1 0 3 3 5 19 -14
11 Prinses Irene 8 4 1 0 3 3 3 18 -15
12 Schijndel/DE WIT 11 3 0 0 3 0 2 8 -6
Programma 6e klasse - 45
zondag 9 mei 2021
Aanv. Thuis Uit
10:00 Prinses Irene 8 Avesteyn 6
10:00 Schijndel/DE WIT 11 Nulandia 8
10:30 WHV 4 Avanti'31 6
12:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 UDI'19/CSU 10
12:00 Heeswijk 6 EVVC 6
zondag 16 mei 2021
Aanv. Thuis Uit
09:30 Nulandia 8 Rhode/Van Stiphout Bouw 5
10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 12 Heeswijk 6
10:00 EVVC 6 Prinses Irene 8
12:00 Avanti'31 6 Schijndel/DE WIT 11
13:00 UDI'19/CSU 10 WHV 4
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Margriet 3 3 3 0 0 9 15 1 14
2 Cito 4 3 1 1 1 4 7 6 1
3 sv O.S.S. 1920 7 3 1 0 2 3 7 7 0
4 HVCH 10 3 0 1 2 1 4 19 -15
zondag 13 september 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 7 Margriet 3 0 - 5
zondag 6 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Cito 4 Margriet 3 1 - 2
zondag 30 augustus 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 7 Cito 4 0 - 2

7

1

2

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren