Wedstrijd resultaten
zondag 29 maart 2020
5e klasse - 21
AFG
AFG
0
0
AFG
AFG
AFG
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 5 Cito 3 Afgelast
Margriet 4 SV TOP 5 Afgelast
Nulandia 7 Prinses Irene 5 Afgelast
FC Schadewijk 2 UDI'19/CSU 10 Afgelast
HVCH 10 EVVC 5 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 7 Berghem Sport 5 Afgelast
EVVC 5 SV TOP 5 Afgelast
Cito 3 Margriet 4 Afgelast
FC Schadewijk 4 sv O.S.S. 1920 6
FC Schadewijk 2 sv O.S.S. 1920 6 Afgelast
Prinses Irene 5 HVCH 10 Afgelast
UDI'19/CSU 10 Schijndel/DE WIT 7
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 5 EVVC 5 4 - 4
Margriet 4 Prinses Irene 5 3 - 0
FC Schadewijk 4 Cito 3
sv O.S.S. 1920 6 Nulandia 7 2 - 1
FC Schadewijk 2 Cito 3 7 - 5
zondag 1 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 5 FC Schadewijk 2 Afgelast
UDI'19/CSU 10 SV TOP 5 2 - 4
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 7 FC Schadewijk 2 5 - 0
EVVC 5 Margriet 4 0 - 5
Nulandia 7 FC Schadewijk 4
Prinses Irene 5 Berghem Sport 5 2 - 1
Cito 3 sv O.S.S. 1920 6 Afgelast
zondag 9 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 4 UDI'19/CSU 10
sv O.S.S. 1920 6 Schijndel/DE WIT 7
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC 5 sv O.S.S. 1920 6 0 - 9
SV TOP 5 HVCH 10 1 - 0
Cito 3 Nulandia 7 Afgelast
Prinses Irene 5 FC Schadewijk 4
Schijndel/DE WIT 7 Berghem Sport 5
UDI'19/CSU 10 Margriet 4 2 - 4
zondag 26 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 6 FC Schadewijk 2 4 - 2
Prinses Irene 5 SV TOP 5 0 - 2
zondag 19 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 5 Cito 3 3 - 4
zondag 15 december 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 5 UDI'19/CSU 10 12 - 1
EVVC 5 Nulandia 7 0 - 2
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 5 UDI'19/CSU 10 4 - 0
Margriet 4 HVCH 10 2 - 4
Nulandia 7 Schijndel/DE WIT 7
FC Schadewijk 2 EVVC 5 1 - 4
sv O.S.S. 1920 6 SV TOP 5 3 - 1
FC Schadewijk 4 EVVC 5
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
EVVC 5 Prinses Irene 5 4 - 2
SV TOP 5 Cito 3 2 - 2
Margriet 4 Nulandia 7 0 - 1
Schijndel/DE WIT 7 FC Schadewijk 2
HVCH 10 Berghem Sport 5 6 - 5
Schijndel/DE WIT 7 FC Schadewijk 4
UDI'19/CSU 10 sv O.S.S. 1920 6 0 - 10
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 7 HVCH 10 4 - 1
Berghem Sport 5 Margriet 4 1 - 6
Cito 3 EVVC 5 4 - 1
sv O.S.S. 1920 6 FC Schadewijk 4
Schijndel/DE WIT 7 UDI'19/CSU 10
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 5 Prinses Irene 5 2 - 2
Margriet 4 EVVC 5 9 - 0
Nulandia 7 UDI'19/CSU 10 5 - 3
FC Schadewijk 2 SV TOP 5 1 - 1
sv O.S.S. 1920 6 Cito 3 1 - 3
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
EVVC 5 HVCH 10 6 - 4
SV TOP 5 Margriet 4 1 - 5
Prinses Irene 5 Nulandia 7 1 - 0
Schijndel/DE WIT 7 sv O.S.S. 1920 6
UDI'19/CSU 10 FC Schadewijk 2 5 - 5
Cito 3 Berghem Sport 5 5 - 2
UDI'19/CSU 10 FC Schadewijk 4
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 5 Nulandia 7 1 - 1
SV TOP 5 EVVC 5 2 - 0
FC Schadewijk 2 Margriet 4 2 - 2
sv O.S.S. 1920 6 HVCH 10 7 - 2
Cito 3 UDI'19/CSU 10 3 - 2
FC Schadewijk 4 Margriet 4
Prinses Irene 5 Schijndel/DE WIT 7
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
EVVC 5 Berghem Sport 5 2 - 4
Margriet 4 sv O.S.S. 1920 6 3 - 1
Nulandia 7 SV TOP 5 1 - 3
HVCH 10 FC Schadewijk 2 2 - 4
Schijndel/DE WIT 7 Cito 3
UDI'19/CSU 10 Prinses Irene 5 1 - 3
zondag 20 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 5 Berghem Sport 5 7 - 1
Cito 3 HVCH 10 5 - 1
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
EVVC 5 Schijndel/DE WIT 7
FC Schadewijk 2 Nulandia 7 0 - 3
FC Schadewijk 4 Nulandia 7
Prinses Irene 5 Margriet 4 1 - 3
sv O.S.S. 1920 6 Berghem Sport 5 3 - 0
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 5 FC Schadewijk 2 3 - 3
Berghem Sport 5 FC Schadewijk 4
Margriet 4 Cito 3 3 - 2
Nulandia 7 sv O.S.S. 1920 6 1 - 2
HVCH 10 Prinses Irene 5 2 - 3
UDI'19/CSU 10 EVVC 5 2 - 3
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Cito 3 FC Schadewijk 4
Prinses Irene 5 sv O.S.S. 1920 6 2 - 5
Schijndel/DE WIT 7 Margriet 4
Cito 3 FC Schadewijk 2 2 - 3
UDI'19/CSU 10 HVCH 10 1 - 4
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 5 Schijndel/DE WIT 7
Margriet 4 UDI'19/CSU 10 8 - 2
Nulandia 7 Cito 3 0 - 2
FC Schadewijk 2 Prinses Irene 5 4 - 3
FC Schadewijk 4 Prinses Irene 5
sv O.S.S. 1920 6 EVVC 5 2 - 1
HVCH 10 SV TOP 5 1 - 5
Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Afgeschermd (Teammanager)
Tax, Wilbert (Teammanager)
Vlemmix, Luuk (Teammanager)

Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Doelen, Mark van der
Doelen, Rick van der
Doorn, William van
Kocken, Paul
Kusters, Ruben
Lagarde, Giel
Mutsaers, Sjoerd
Nuland, Thijs van
Rosmalen, Luuk van
Venrooij, Wouter van
Wielen, Rob van der
Zeeland, Pim van

Stand 5e klasse - 21
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Margriet 4 13 10 1 2 31 53 17 36
2 sv O.S.S. 1920 6 12 10 0 2 30 49 16 33
3 SV TOP 5 12 8 2 2 26 41 17 24
4 Cito 3 11 7 1 3 22 37 25 12
5 Nulandia 7 12 6 1 5 19 24 15 9
6 FC Schadewijk 2 12 4 4 4 16 32 39 -7
7 Prinses Irene 5 12 4 1 7 13 22 31 -9
8 EVVC 5 13 4 1 8 13 25 50 -25
9 Berghem Sport 5 12 2 4 6 10 28 41 -13
9 FC Schadewijk 4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 HVCH 10 11 3 0 8 9 27 43 -16
10 Schijndel/DE WIT 7 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UDI'19/CSU 10 12 0 1 11 1 21 65 -44
Programma 5e klasse - 21
zondag 5 april 2020
Aanv. Thuis Uit
09:30 Berghem Sport 5 HVCH 10 Afgelast
11:30 Nulandia 7 Margriet 4 Afgelast
12:00 FC Schadewijk 2 Schijndel/DE WIT 7
12:00 FC Schadewijk 4 Schijndel/DE WIT 7
12:00 Prinses Irene 5 EVVC 5 Afgelast
12:00 sv O.S.S. 1920 6 UDI'19/CSU 10 Afgelast
12:00 Cito 3 SV TOP 5 Afgelast
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
09:30 Berghem Sport 5 sv O.S.S. 1920 6
10:00 SV TOP 5 FC Schadewijk 2
12:00 Schijndel/DE WIT 7 EVVC 5
12:00 HVCH 10 Margriet 4
13:00 Cito 3 Prinses Irene 5
13:00 UDI'19/CSU 10 Nulandia 7
zondag 26 april 2020
Aanv. Thuis Uit
12:00 HVCH 10 UDI'19/CSU 10
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 EVVC 5 UDI'19/CSU 10
10:00 SV TOP 5 Nulandia 7
11:00 Margriet 4 Schijndel/DE WIT 7
12:00 FC Schadewijk 2 Berghem Sport 5
12:00 FC Schadewijk 4 Berghem Sport 5
12:00 sv O.S.S. 1920 6 Prinses Irene 5
12:00 HVCH 10 Cito 3
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
09:30 Berghem Sport 5 SV TOP 5
11:30 Nulandia 7 EVVC 5
12:00 Cito 3 Schijndel/DE WIT 7
12:00 sv O.S.S. 1920 6 Margriet 4
12:00 Prinses Irene 5 UDI'19/CSU 10
12:00 FC Schadewijk 2 HVCH 10
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 EVVC 5 FC Schadewijk 2
10:00 EVVC 5 FC Schadewijk 4
10:00 SV TOP 5 sv O.S.S. 1920 6
11:00 Margriet 4 Berghem Sport 5
12:00 Schijndel/DE WIT 7 Prinses Irene 5
12:00 HVCH 10 Nulandia 7
13:00 UDI'19/CSU 10 Cito 3
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Ruwaard 2 3 2 0 1 6 8 5 3
2 Heeswijk 5 3 1 1 1 4 9 8 1
3 Avesteyn 3 3 1 1 1 4 8 9 -1
4 HVCH 10 3 1 0 2 3 12 15 -3
zondag 15 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Avesteyn 3 HVCH 10 5 - 7
Ruwaard 2 Heeswijk 5 4 - 1
zondag 8 september 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 10 Heeswijk 5 3 - 7
Avesteyn 3 Ruwaard 2 2 - 1
zondag 1 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Heeswijk 5 Avesteyn 3 1 - 1
Ruwaard 2 HVCH 10 3 - 2

27

3

8

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren