HVCH 1

Wedstrijd resultaten
zondag 29 maart 2020
1e klasse - C
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH 1 Nemelaer 1 Afgelast
SC 't Zand 1 Brabantia 1 Afgelast
Alverna 1 SV TOP 1 Afgelast
Woezik 1 Leones 1 Afgelast
Unitas'30 1 Best Vooruit 1 Afgelast
zaterdag 21 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
NEC 1 FC Eindhoven AV 1 Afgelast
Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Erp 1 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
SC 't Zand 1 HVCH 1 Afgelast
Best Vooruit 1 Brabantia 1 Afgelast
Nemelaer 1 FC Eindhoven AV 1 Afgelast
Erp 1 Alverna 1 Afgelast
Woezik 1 Unitas'30 1 Afgelast
Leones 1 NEC 1 Afgelast
SV TOP 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Afgelast
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
NEC 1 Erp 1 1 - 2
HVCH 1 Woezik 1 1 - 2
Rhode/Van Stiphout Bouw 1 SC 't Zand 1 5 - 1
Brabantia 1 Unitas'30 1 2 - 3
FC Eindhoven AV 1 Best Vooruit 1 2 - 0
Alverna 1 Nemelaer 1 1 - 2
SV TOP 1 Leones 1 3 - 2
zondag 1 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
NEC 1 Unitas'30 1 8 - 0
Alverna 1 Best Vooruit 1 4 - 1
Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Nemelaer 1 0 - 1
SV TOP 1 Woezik 1 1 - 0
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Leones 1 FC Eindhoven AV 1 1 - 1
Best Vooruit 1 NEC 1 2 - 1
Nemelaer 1 SV TOP 1 4 - 0
Brabantia 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 2 - 1
Unitas'30 1 Alverna 1 0 - 3
Woezik 1 SC 't Zand 1 1 - 2
zaterdag 8 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
FC Eindhoven AV 1 Brabantia 1 2 - 0
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Leones 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 4 - 1
Brabantia 1 NEC 1 3 - 1
Erp 1 SV TOP 1 2 - 1
Unitas'30 1 SC 't Zand 1 1 - 1
Best Vooruit 1 HVCH 1 3 - 0
zondag 26 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
NEC 1 Nemelaer 1 2 - 1
HVCH 1 Unitas'30 1 2 - 2
Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Best Vooruit 1 0 - 0
SC 't Zand 1 Leones 1 1 - 1
Alverna 1 Brabantia 1 2 - 2
Woezik 1 Erp 1 4 - 3
SV TOP 1 FC Eindhoven AV 1 2 - 3
zondag 19 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Brabantia 1 SC 't Zand 1 3 - 0
HVCH 1 Alverna 1 1 - 1
zondag 15 december 2019
Thuis Uit Uitslag
NEC 1 Alverna 1 2 - 0
Leones 1 Erp 1 2 - 1
Best Vooruit 1 Woezik 1 3 - 0
FC Eindhoven AV 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 2 - 0
Nemelaer 1 HVCH 1 1 - 2
Brabantia 1 SC 't Zand 1 2 - 0
Unitas'30 1 SV TOP 1 4 - 4
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Erp 1 FC Eindhoven AV 1 0 - 0
Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Unitas'30 1 2 - 4
SV TOP 1 Best Vooruit 1 3 - 2
Woezik 1 Brabantia 1 0 - 0
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
NEC 1 Woezik 1 2 - 0
Best Vooruit 1 Erp 1 1 - 3
Brabantia 1 Leones 1 3 - 0
Nemelaer 1 Unitas'30 1 7 - 2
Alverna 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 1 - 0
FC Eindhoven AV 1 HVCH 1 2 - 0
SV TOP 1 SC 't Zand 1 3 - 1
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Leones 1 Best Vooruit 1 3 - 2
Rhode/Van Stiphout Bouw 1 SV TOP 1 1 - 4
SC 't Zand 1 Nemelaer 1 2 - 3
Erp 1 Brabantia 1 0 - 3
Woezik 1 Alverna 1 0 - 3
Unitas'30 1 FC Eindhoven AV 1 0 - 0
HVCH 1 NEC 1 0 - 0
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Erp 1 Unitas'30 1 1 - 0
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
NEC 1 SV TOP 1 4 - 2
Brabantia 1 Best Vooruit 1 4 - 2
Nemelaer 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 2 - 2
FC Eindhoven AV 1 Leones 1 3 - 1
Alverna 1 Erp 1 1 - 0
Unitas'30 1 Woezik 1 2 - 0
HVCH 1 SC 't Zand 1 4 - 4
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Leones 1 Woezik 1 1 - 1
Rhode/Van Stiphout Bouw 1 HVCH 1 0 - 0
Brabantia 1 Nemelaer 1 2 - 0
Best Vooruit 1 Unitas'30 1 2 - 0
FC Eindhoven AV 1 NEC 1 0 - 2
Erp 1 SC 't Zand 1 1 - 3
SV TOP 1 Alverna 1 2 - 2
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
NEC 1 Leones 1 3 - 2
HVCH 1 Erp 1 2 - 3
Nemelaer 1 Best Vooruit 1 3 - 2
SC 't Zand 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 3 - 0
Woezik 1 SV TOP 1 1 - 1
Alverna 1 FC Eindhoven AV 1 3 - 2
Unitas'30 1 Brabantia 1 3 - 0
zondag 20 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Leones 1 HVCH 1 2 - 2
Rhode/Van Stiphout Bouw 1 NEC 1 4 - 2
Best Vooruit 1 Alverna 1 1 - 2
FC Eindhoven AV 1 Nemelaer 1 1 - 1
SC 't Zand 1 Woezik 1 1 - 1
SV TOP 1 Brabantia 1 4 - 3
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
NEC 1 Best Vooruit 1 2 - 2
HVCH 1 SV TOP 1 2 - 1
Nemelaer 1 Erp 1 0 - 0
Woezik 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 5 - 3
Alverna 1 SC 't Zand 1 2 - 1
Unitas'30 1 Leones 1 3 - 2
zaterdag 12 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Brabantia 1 FC Eindhoven AV 1 1 - 1
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Leones 1 Alverna 1 2 - 0
Woezik 1 HVCH 1 2 - 0
Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Brabantia 1 3 - 3
Best Vooruit 1 FC Eindhoven AV 1 0 - 2
SC 't Zand 1 Unitas'30 1 0 - 3
Erp 1 NEC 1 3 - 2
SV TOP 1 Nemelaer 1 3 - 1
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Leones 1 SV TOP 1 3 - 2
Brabantia 1 HVCH 1 2 - 3
Best Vooruit 1 SC 't Zand 1 1 - 3
Nemelaer 1 Alverna 1 3 - 2
FC Eindhoven AV 1 Woezik 1 2 - 3
Erp 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 0 - 2
Unitas'30 1 NEC 1 0 - 2
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
NEC 1 Brabantia 1 0 - 5
Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Leones 1 1 - 2
SC 't Zand 1 FC Eindhoven AV 1 1 - 1
Alverna 1 Unitas'30 1 3 - 2
Woezik 1 Nemelaer 1 3 - 1
HVCH 1 Best Vooruit 1 4 - 1
SV TOP 1 Erp 1 2 - 1
HVCH 1
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Berg, Yannick van den
Cakici, Fatih
Eldijk, Robin van
Hurk, Stijn van den
Knapp, Robin
Lokven, Marco van
Minten, Vince
Nuland, Mike van
Priem, Tijmen
Roefs, Willem
Schobbers, Sjoerd
Vialle, Brian
Vissers, Roy

Technische staf
Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter(club))
Afgeschermd (Keeperstrainer)
Goedmakers, Eric (Ass.-trainer/coach)
Haan, Roy de (Trainer/coach)
Oetelaar, Bart van den (Assistent-scheidsrechter(club))

Overige staf
Broeksteeg, Willie (Standaard functie)
Goedmakers, Eric (Teammanager)
Neelen, Jack
Visscher, Appie (Teammanager)

Medische staf
Romme, Theo (Verzorger)
Scheepens, Kees (Verzorger)

Stand 1e klasse - C
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Alverna 1 16 9 3 4 30 30 21 9
2 Brabantia 1 17 8 4 5 28 38 25 13
3 SV TOP 1 17 8 3 6 27 38 36 2
4 FC Eindhoven AV 1 15 7 5 3 26 24 15 9
5 NEC 1 16 8 2 6 26 34 26 8
6 Nemelaer 1 15 7 3 5 24 30 24 6
7 Leones 1 15 6 4 5 22 28 27 1
8 Woezik 1 16 6 4 6 22 23 26 -3
9 Unitas'30 1 17 6 4 7 22 29 39 -10
10 Erp 1 14 6 1 7 19 20 24 -4
11 HVCH 1 15 4 6 5 18 23 26 -3
12 SC 't Zand 1 15 4 5 6 17 24 30 -6
13 Best Vooruit 1 17 4 2 11 14 25 36 -11
14 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 17 3 4 10 13 25 36 -11
Periodestand periode 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Alverna 1 8 5 1 2 16 15 13 2
2 Woezik 1 8 4 3 1 15 16 11 5
3 NEC 1 8 4 1 3 13 17 18 -1
4 SC 't Zand 1 8 3 3 2 12 16 13 3
5 Unitas'30 1 8 4 0 4 12 13 10 3
6 HVCH 1 8 3 3 2 12 17 15 2
7 Brabantia 1 8 3 2 3 11 20 16 4
8 SV TOP 1 8 3 2 3 11 17 17 0
9 Leones 1 8 3 2 3 11 15 15 0
10 Erp 1 8 3 1 4 10 9 12 -3
11 FC Eindhoven AV 1 8 2 3 3 9 12 12 0
12 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 8 2 3 3 9 15 17 -2
13 Nemelaer 1 8 2 3 3 9 11 15 -4
14 Best Vooruit 1 8 1 1 6 4 11 20 -9
Periodestand periode 2
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 FC Eindhoven AV 1 7 5 2 0 17 12 3 9
2 Brabantia 1 9 5 2 2 17 18 9 9
3 SV TOP 1 9 5 1 3 16 21 19 2
4 Nemelaer 1 7 5 0 2 15 19 9 10
5 Alverna 1 8 4 2 2 14 15 8 7
6 NEC 1 8 4 1 3 13 17 8 9
7 Leones 1 7 3 2 2 11 13 12 1
8 Best Vooruit 1 9 3 1 5 10 14 16 -2
9 Unitas'30 1 9 2 4 3 10 16 29 -13
10 Erp 1 6 3 0 3 9 11 12 -1
11 Woezik 1 8 2 1 5 7 7 15 -8
12 HVCH 1 7 1 3 3 6 6 11 -5
13 SC 't Zand 1 7 1 2 4 5 8 17 -9
14 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 9 1 1 7 4 10 19 -9
Periodestand periode 3
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Alverna 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Brabantia 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Erp 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Eindhoven AV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HVCH 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leones 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NEC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nemelaer 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV TOP 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Unitas'30 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Woezik 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Programma 1e klasse - C
zondag 5 april 2020
Aanv. Thuis Uit
14:30 HVCH 1 Brabantia 1 Afgelast
14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 FC Eindhoven AV 1 Afgelast
14:30 SC 't Zand 1 SV TOP 1 Afgelast
14:30 Erp 1 Leones 1 Afgelast
14:30 Woezik 1 Best Vooruit 1 Afgelast
14:30 Alverna 1 NEC 1 Afgelast
14:30 Unitas'30 1 Nemelaer 1 Afgelast
zaterdag 11 april 2020
Aanv. Thuis Uit
17:00 SC 't Zand 1 NEC 1
17:00 Nemelaer 1 Woezik 1
17:00 Erp 1 FC Eindhoven AV 1
18:30 HVCH 1 Leones 1
maandag 13 april 2020
Aanv. Thuis Uit
14:00 Leones 1 Nemelaer 1
14:30 Erp 1 HVCH 1
14:30 FC Eindhoven AV 1 Alverna 1
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
14:00 NEC 1 SC 't Zand 1
14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Woezik 1
14:30 Brabantia 1 SV TOP 1
14:30 Best Vooruit 1 Nemelaer 1
14:30 FC Eindhoven AV 1 Erp 1
14:30 Alverna 1 Leones 1
14:30 Unitas'30 1 HVCH 1
zondag 26 april 2020
Aanv. Thuis Uit
14:00 Leones 1 Unitas'30 1
14:30 Nemelaer 1 Brabantia 1
14:30 SC 't Zand 1 Alverna 1
14:30 Erp 1 Best Vooruit 1
14:30 Woezik 1 FC Eindhoven AV 1
14:30 HVCH 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1
15:00 SV TOP 1 NEC 1
zondag 3 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
14:30 SC 't Zand 1 Erp 1
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
14:00 NEC 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1
14:30 Best Vooruit 1 Leones 1
14:30 Brabantia 1 Woezik 1
14:30 Nemelaer 1 SC 't Zand 1
14:30 FC Eindhoven AV 1 SV TOP 1
14:30 Unitas'30 1 Erp 1
14:30 Alverna 1 HVCH 1
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
14:30 Leones 1 Brabantia 1
14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Alverna 1
14:30 SC 't Zand 1 Best Vooruit 1
14:30 Erp 1 Nemelaer 1
14:30 Woezik 1 NEC 1
14:30 SV TOP 1 Unitas'30 1
14:30 HVCH 1 FC Eindhoven AV 1
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
14:30 NEC 1 HVCH 1
14:30 Brabantia 1 Erp 1
14:30 Best Vooruit 1 SV TOP 1
14:30 Nemelaer 1 Leones 1
14:30 FC Eindhoven AV 1 SC 't Zand 1
14:30 Alverna 1 Woezik 1
14:30 Unitas'30 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 SV Venray 1 1 1 0 0 3 8 1 7
2 Erp 1 1 1 0 0 3 6 0 6
3 Sportclub Susteren 1 1 1 0 0 3 6 1 5
4 UDI'19/CSU 2 1 1 0 0 3 5 0 5
5 UDI'19/CSU 1 1 0 0 3 5 0 5
6 Blerick 1 1 1 0 0 3 4 0 4
7 BSV Limburgia/Kamerland 1 1 1 0 0 3 4 0 4
8 RKSVO 1 1 1 0 0 3 4 0 4
9 Herpinia 1 1 1 0 0 3 4 1 3
10 Margriet 1 1 1 0 0 3 4 1 3
11 Constantia 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Meerssen 1 1 0 0 3 4 1 3
12 Sporting Heerlen 1 1 1 0 0 3 4 1 3
13 Cito 1 1 1 0 0 3 3 0 3
14 DVO 1 1 1 0 0 3 3 0 3
15 RKHSV 1 1 1 0 0 3 3 0 3
16 Voerendaal 1 1 1 0 0 3 5 3 2
17 FCV-Venlo 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 BMR 1 1 1 0 0 3 3 1 2
18 Wijnandia 1 1 1 0 0 3 3 1 2
19 EHC/Heuts 1 1 0 0 3 2 0 2
20 Heksenberg 1 1 1 0 0 3 2 0 2
21 Nooit Gedacht 1 1 1 0 0 3 2 0 2
22 Roosteren 1 1 1 0 0 3 2 0 2
23 V.V. Schaesberg 1 1 1 0 0 3 2 0 2
24 Boekel Sport 1 1 1 0 0 3 3 2 1
25 MVC'19 1 1 1 0 0 3 3 2 1
26 NWC 1 1 1 0 0 3 3 2 1
27 Bruheze 1 1 1 0 0 3 2 1 1
28 Deurne 1 1 1 0 0 3 1 0 1
29 Volharding 1 1 1 0 0 3 1 0 1
30 ONDO 1 1 1 0 0 3 3 3 0
31 Brevendia 1 1 1 0 0 3 2 2 0
32 SV Someren 1 1 1 0 0 3 0 0 0
33 HVCH 1 1 0 0 1 0 3 3 0
34 VV ALFA SPORT 1 1 0 0 1 0 2 2 0
35 Vianen Vooruit 1 1 0 0 1 0 0 0 0
36 Olympia'18 1 1 0 0 1 0 2 3 -1
37 RKMSV 1 1 0 0 1 0 2 3 -1
38 FC Schadewijk 1 1 0 0 1 0 2 3 -1
39 Avanti'31 1 1 0 0 1 0 1 2 -1
40 Sparta'25 1 1 0 0 1 0 0 1 -1
41 ZSV 1 1 0 0 1 0 0 1 -1
42 Keer 1 1 0 0 1 0 3 5 -2
43 RKSV Minor 1 0 0 1 0 1 3 -2
43 RVU 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 De Ster 1 1 0 0 1 0 1 3 -2
45 KVC Oranje 1 1 0 0 1 0 0 2 -2
46 FC Maasgouw 1 1 0 0 1 0 0 2 -2
47 Sittard 1 1 0 0 1 0 0 2 -2
48 S.V. Argo 1 1 0 0 1 0 0 2 -2
49 SV TOP 1 1 0 0 1 0 0 2 -2
50 Eikenderveld 1 1 0 0 1 0 1 4 -3
51 Sportclub Irene 1 1 0 0 1 0 1 4 -3
52 Mifano 1 1 0 0 1 0 1 4 -3
53 WEC 1 1 0 0 1 0 1 4 -3
54 VV Hellas 1 1 0 0 1 0 0 3 -3
55 RKPVV 1 1 0 0 1 0 0 3 -3
56 RKVB 1 1 0 0 1 0 0 3 -3
57 Melderslo 1 1 0 0 1 0 0 4 -4
58 SHH 1 1 0 0 1 0 0 4 -4
59 SVME 1 1 0 0 1 0 0 4 -4
60 SV Brunssum 1 1 0 0 1 0 1 6 -5
61 Stormvogels'28 1 1 0 0 1 0 0 5 -5
62 ZSV 2 1 0 0 1 0 0 5 -5
63 SJO/SSA VESTA'19 1 1 0 0 1 0 0 6 -6
64 HVV Helmond 1 1 0 0 1 0 1 8 -7
64 Walram 1 0 0 0 0 0 0 0 0
donderdag 23 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Stormvogels'28 1 UDI'19/CSU 0 - 5
zondag 19 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
ZSV 2 UDI'19/CSU 2 0 - 5
donderdag 16 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Melderslo 1 Blerick 1 0 - 4
zondag 22 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Erp 1 SJO/SSA VESTA'19 1 6 - 0
Heksenberg 1 Sittard 1 2 - 0
EHC/Heuts S.V. Argo 1 2 - 0
SV Brunssum 1 Sportclub Susteren 1 1 - 6
Eikenderveld 1 Sporting Heerlen 1 1 - 4
KVC Oranje 1 Roosteren 1 0 - 2
SV Someren 1 Vianen Vooruit 1 0 - 0 (5 - 3)
donderdag 19 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 1 Deurne 1 0 - 1
SV TOP 1 Nooit Gedacht 1 0 - 2
Cito 1 RKPVV 1 3 - 0
Brevendia 1 VV ALFA SPORT 1 2 - 2 (4 - 3)
RKSVO 1 SVME 1 4 - 0
ONDO 1 HVCH 1 3 - 3 (4 - 2)
WEC 1 Herpinia 1 1 - 4
MVC'19 1 RKMSV 1 3 - 2
DVO 1 VV Hellas 1 3 - 0
Volharding 1 ZSV 1 1 - 0
Keer 1 Voerendaal 1 3 - 5
woensdag 18 december 2019
Thuis Uit Uitslag
SV Venray 1 HVV Helmond 1 8 - 1
V.V. Schaesberg 1 FC Maasgouw 1 2 - 0
dinsdag 17 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Bruheze 1 Avanti'31 1 2 - 1
Wijnandia 1 De Ster 1 3 - 1
Margriet 1 Mifano 1 4 - 1
NWC 1 FC Schadewijk 1 3 - 2
Olympia'18 1 Boekel Sport 1 2 - 3
RKSV Minor BMR 1 1 - 3
BSV Limburgia/Kamerland 1 SHH 1 4 - 0
RKHSV 1 RKVB 1 3 - 0
Sportclub Irene 1 SV Meerssen 1 - 4

23

4

5

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren