Wedstrijd resultaten
zondag 5 april 2020
2e klasse - C
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 29 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Mifano 2 SV Someren 4 Afgelast
HVCH 3 Sparta'18 2 Afgelast
Baarlo 2 Bavos 2 Afgelast
Merefeldia 2 SSS'18 2 Afgelast
Olympia'18 2 MMC Weert 2 Afgelast
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Baarlo 2 Sparta'18 2 Afgelast
HVCH 3 Mifano 2 Afgelast
Sportclub Irene 2 Volharding 3 Afgelast
Olympia'18 2 Merefeldia 2 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH 3 Baarlo 2 Afgelast
Sportclub Irene 2 Olympia'18 2 Afgelast
Bavos 2 Sparta'18 2 Afgelast
SV Someren 4 SSS'18 2 Afgelast
MMC Weert 2 Merefeldia 2 Afgelast
Volharding 3 Mifano 2 Afgelast
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Merefeldia 2 HVCH 3 0 - 1
Sparta'18 2 Sportclub Irene 2 3 - 1
Olympia'18 2 Baarlo 2 0 - 2
SV Someren 4 Volharding 3 1 - 1
SSS'18 2 Bavos 2 4 - 1
dinsdag 3 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Sportclub Irene 2 SSS'18 2 2 - 3
zondag 1 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Mifano 2 Olympia'18 2 2 - 2
Sparta'18 2 Volharding 3 0 - 1
SV Someren 4 HVCH 3 0 - 4
Bavos 2 MMC Weert 2 2 - 3
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Baarlo 2 Merefeldia 2 1 - 0
Sportclub Irene 2 Mifano 2 2 - 7
Bavos 2 SV Someren 4 2 - 1
MMC Weert 2 Sparta'18 2 2 - 2
Volharding 3 SSS'18 2 1 - 6
donderdag 6 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Merefeldia 2 Sportclub Irene 2 6 - 3
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
MMC Weert 2 SV Someren 4 4 - 0
Volharding 3 Bavos 2 0 - 1
zondag 26 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Merefeldia 2 Sparta'18 2 5 - 0
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Mifano 2 Merefeldia 2 6 - 0
Sparta'18 2 HVCH 3 0 - 4
Bavos 2 Baarlo 2 3 - 2
MMC Weert 2 Volharding 3 3 - 2
SV Someren 4 Sportclub Irene 2 5 - 2
SSS'18 2 Olympia'18 2 1 - 0
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 3 SSS'18 2 3 - 2
Mifano 2 Bavos 2 4 - 0
Baarlo 2 SV Someren 4 0 - 3
Sportclub Irene 2 MMC Weert 2 1 - 1
Olympia'18 2 Volharding 3 1 - 1
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Baarlo 2 HVCH 3 0 - 2
Sparta'18 2 Mifano 2 0 - 4
Bavos 2 Merefeldia 2 1 - 1
MMC Weert 2 Olympia'18 2 0 - 5
Volharding 3 Sportclub Irene 2 2 - 0
SSS'18 2 SV Someren 4 9 - 1
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Mifano 2 Sportclub Irene 2 1 - 0
Merefeldia 2 Baarlo 2 0 - 3
Sparta'18 2 MMC Weert 2 2 - 0
SV Someren 4 Olympia'18 2 1 - 2
Bavos 2 HVCH 3 0 - 0
SSS'18 2 Volharding 3 1 - 1
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Baarlo 2 SSS'18 2 3 - 2
HVCH 3 SV Someren 4 2 - 1
Sportclub Irene 2 Merefeldia 2 2 - 1
Olympia'18 2 Mifano 2 3 - 1
MMC Weert 2 Bavos 2 3 - 1
Volharding 3 Sparta'18 2 0 - 4
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
SV Someren 4 Mifano 2 3 - 5
Olympia'18 2 Sportclub Irene 2 5 - 1
MMC Weert 2 Baarlo 2 1 - 2
Sparta'18 2 Bavos 2 0 - 1
Volharding 3 HVCH 3 0 - 1
SSS'18 2 Merefeldia 2 2 - 0
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Mifano 2 SSS'18 2 2 - 3
Baarlo 2 Volharding 3 1 - 1
Merefeldia 2 SV Someren 4 0 - 3
HVCH 3 MMC Weert 2 3 - 2
Sportclub Irene 2 Sparta'18 2 2 - 2
Bavos 2 Olympia'18 2 1 - 1
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Sportclub Irene 2 Baarlo 2 1 - 4
Olympia'18 2 HVCH 3 1 - 1
SV Someren 4 Bavos 2 4 - 3
MMC Weert 2 Mifano 2 3 - 0
Volharding 3 Merefeldia 2 4 - 0
SSS'18 2 Sparta'18 2 4 - 1
dinsdag 8 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Merefeldia 2 MMC Weert 2 1 - 3
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Mifano 2 Volharding 3 4 - 4
Baarlo 2 Olympia'18 2 2 - 3
HVCH 3 Sportclub Irene 2 10 - 1
Sparta'18 2 SV Someren 4 2 - 0
Bavos 2 SSS'18 2 0 - 5
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Baarlo 2 Mifano 2 1 - 0
HVCH 3 Merefeldia 2 4 - 0
Sportclub Irene 2 Bavos 2 0 - 1
Olympia'18 2 Sparta'18 2 2 - 1
MMC Weert 2 SSS'18 2 1 - 2
Volharding 3 SV Someren 4 5 - 1
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Merefeldia 2 Olympia'18 2 0 - 5
Mifano 2 HVCH 3 0 - 2
Sparta'18 2 Baarlo 2 1 - 5
Bavos 2 Volharding 3 0 - 4
SV Someren 4 MMC Weert 2 5 - 2
SSS'18 2 Sportclub Irene 2 7 - 0
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Appelboom, Tom
Bijl, Ronnie
Broeksteeg, Peter
Bross, Joey
Goossens, Bjorn
Govers, Tim
Groot, Willem de
Heesakkers, Glenn
Kilar, Samim
Kraan, Thomas v.d
Mohammad, Nadim
Peters, Dirk
Stam, Casper
Suykerbuyk, Francois
Vos, Jouke

Overige staf
Broeksteeg, Peter (Teammanager)
Kraan, Thomas v.d (Teammanager)
Stam, Casper

Technische staf
Buters, Roy (Assistent-scheidsrechter(club))

Stand 2e klasse - C
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 3 13 11 2 0 35 37 7 30
2 SSS'18 2 14 11 1 2 34 51 16 35
3 Olympia'18 2 13 7 4 2 25 30 14 16
4 Baarlo 2 13 8 1 4 25 26 17 9
5 Mifano 2 13 6 2 5 20 36 23 13
6 MMC Weert 2 14 6 2 6 20 28 28 0
7 Volharding 3 15 5 5 5 20 27 24 3
8 Bavos 2 15 5 3 7 18 17 32 -15
9 SV Someren 4 15 5 1 9 16 29 43 -14
10 Sparta'18 2 14 4 2 8 14 18 31 -13
11 Merefeldia 2 14 2 1 11 7 14 38 -24
12 Sportclub Irene 2 15 1 2 12 5 18 58 -40
Periodestand periode 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 3 8 6 2 0 20 23 5 18
2 Olympia'18 2 8 6 2 0 20 22 8 14
3 SSS'18 2 8 6 1 1 19 26 8 18
4 Baarlo 2 8 6 1 1 19 21 9 12
5 Volharding 3 8 3 3 2 12 19 12 7
6 Sparta'18 2 8 3 1 4 10 13 14 -1
7 MMC Weert 2 8 3 0 5 9 15 16 -1
8 SV Someren 4 8 3 0 5 9 18 21 -3
9 Bavos 2 8 2 2 4 8 7 17 -10
10 Mifano 2 8 2 1 5 7 13 19 -6
11 Sportclub Irene 2 8 1 1 6 4 7 31 -24
12 Merefeldia 2 8 0 0 8 0 2 26 -24
Periodestand periode 2
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 3 5 5 0 0 15 14 2 12
2 SSS'18 2 6 5 0 1 15 25 8 17
3 Mifano 2 5 4 1 0 13 23 4 19
4 MMC Weert 2 6 3 2 1 11 13 12 1
5 Bavos 2 7 3 1 3 10 10 15 -5
6 Volharding 3 7 2 2 3 8 8 12 -4
7 Merefeldia 2 6 2 1 3 7 12 12 0
8 SV Someren 4 7 2 1 4 7 11 22 -11
9 Baarlo 2 5 2 0 3 6 5 8 -3
10 Olympia'18 2 5 1 2 2 5 8 6 2
11 Sparta'18 2 6 1 1 4 4 5 17 -12
12 Sportclub Irene 2 7 0 1 6 1 11 27 -16
Periodestand periode 3
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Baarlo 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavos 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HVCH 3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MMC Weert 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Merefeldia 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mifano 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Olympia'18 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SSS'18 2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Someren 4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sparta'18 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sportclub Irene 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Volharding 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Programma 2e klasse - C
maandag 13 april 2020
Aanv. Thuis Uit
11:00 HVCH 3 Olympia'18 2 Afgelast
11:00 Mifano 2 MMC Weert 2 Afgelast
12:15 SSS'18 2 Baarlo 2 Afgelast
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
11:00 HVCH 3 Bavos 2 Afgelast
11:00 Baarlo 2 Sportclub Irene 2 Afgelast
11:00 Merefeldia 2 Mifano 2 Afgelast
11:30 Sparta'18 2 SSS'18 2 Afgelast
12:00 Olympia'18 2 SV Someren 4 Afgelast
12:00 Volharding 3 MMC Weert 2 Afgelast
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
11:00 Mifano 2 Baarlo 2 Afgelast
11:00 Merefeldia 2 Volharding 3 Afgelast
11:30 Sportclub Irene 2 HVCH 3 Afgelast
12:00 Olympia'18 2 Bavos 2 Afgelast
12:00 SV Someren 4 Sparta'18 2 Afgelast
12:15 SSS'18 2 MMC Weert 2 Afgelast
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
11:30 Sparta'18 2 Olympia'18 2 Afgelast
12:00 MMC Weert 2 HVCH 3 Afgelast
12:00 Bavos 2 Sportclub Irene 2 Afgelast
12:00 SV Someren 4 Merefeldia 2 Afgelast
12:00 Volharding 3 Baarlo 2 Afgelast
12:15 SSS'18 2 Mifano 2 Afgelast
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
11:00 HVCH 3 Volharding 3 Afgelast
11:00 Baarlo 2 MMC Weert 2 Afgelast
11:00 Mifano 2 Sparta'18 2 Afgelast
11:00 Merefeldia 2 Bavos 2 Afgelast
11:30 Sportclub Irene 2 SV Someren 4 Afgelast
12:00 Olympia'18 2 SSS'18 2 Afgelast
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Avanti'31 2 3 2 1 0 7 11 3 8
2 HVCH 3 3 2 0 1 6 12 6 6
3 Nulandia 3 3 1 1 1 4 7 10 -3
4 Estria 2 3 0 0 3 0 3 14 -11
zondag 15 september 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 3 Estria 2 3 - 1
Nulandia 3 Avanti'31 2 1 - 1
zondag 8 september 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 3 Nulandia 3 8 - 2
Estria 2 Avanti'31 2 1 - 7
zondag 1 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 HVCH 3 3 - 1
Nulandia 3 Estria 2 4 - 1

37

11

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren