Wedstrijd resultaten
zondag 15 november 2020
2e klasse - D
0
zondag 13 december 2020
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 2 DAW Schaijk 2
Boskant 2 Prinses Irene 2
Nooit Gedacht 2 Festilent 2
sv O.S.S. 1920 2 Schijndel/DE WIT 2
Volkel 2 Heeswijk 2
zondag 6 december 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 sv O.S.S. 1920 2
UDI'19/CSU 2 Boskant 2
Festilent 2 Prinses Irene 2
DAW Schaijk 2 Volkel 2
Heeswijk 2 Nooit Gedacht 2
zondag 29 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 Schijndel/DE WIT 2
Boskant 2 Nooit Gedacht 2
Prinses Irene 2 UDI'19/CSU 2
Volkel 2 Festilent 2
Heeswijk 2 DAW Schaijk 2
zondag 22 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT 2 Boskant 2
Festilent 2 Heeswijk 2
DAW Schaijk 2 Avanti'31 2
Nooit Gedacht 2 Prinses Irene 2
sv O.S.S. 1920 2 Volkel 2
zondag 8 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 Festilent 2 Afgelast
Schijndel/DE WIT 2 Nooit Gedacht 2 Afgelast
Boskant 2 sv O.S.S. 1920 2 Afgelast
Prinses Irene 2 DAW Schaijk 2 Afgelast
Heeswijk 2 UDI'19/CSU 2 Afgelast
zondag 1 november 2020
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 2 Volkel 2 Afgelast
Festilent 2 Schijndel/DE WIT 2 Afgelast
DAW Schaijk 2 Boskant 2 Afgelast
Nooit Gedacht 2 Avanti'31 2 Afgelast
sv O.S.S. 1920 2 Prinses Irene 2 Afgelast
zondag 25 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 UDI'19/CSU 2 Afgelast
Volkel 2 Nooit Gedacht 2 Afgelast
Boskant 2 Festilent 2 Afgelast
Prinses Irene 2 Schijndel/DE WIT 2 Afgelast
Heeswijk 2 sv O.S.S. 1920 2 Afgelast
zondag 18 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 Volkel 2 Afgelast
Nooit Gedacht 2 sv O.S.S. 1920 2 Afgelast
zondag 11 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT 2 Heeswijk 2 0 - 0
Festilent 2 HVCH 3 0 - 8
Prinses Irene 2 Avanti'31 2 2 - 0
Boskant 2 Volkel 2 0 - 2
Nooit Gedacht 2 UDI'19/CSU 2 2 - 0
zondag 4 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 Boskant 2 4 - 1
UDI'19/CSU 2 sv O.S.S. 1920 2 5 - 2
HVCH 3 Nooit Gedacht 2 4 - 0
DAW Schaijk 2 Festilent 2 4 - 1
Heeswijk 2 Prinses Irene 2 0 - 1
Volkel 2 Schijndel/DE WIT 2 2 - 0
zondag 27 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT 2 DAW Schaijk 2 1 - 0
Festilent 2 UDI'19/CSU 2 5 - 0
Boskant 2 Heeswijk 2 2 - 3
Prinses Irene 2 HVCH 3 1 - 1
zondag 20 september 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH 3 Boskant 2 4 - 3
UDI'19/CSU 2 Schijndel/DE WIT 2 1 - 3
Volkel 2 Prinses Irene 2 2 - 1
DAW Schaijk 2 Nooit Gedacht 2 1 - 3
sv O.S.S. 1920 2 Festilent 2 2 - 2
Heeswijk 2 Avanti'31 2 2 - 1
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Appelboom, Tom
Bambacht, John
Bijl, Ronnie
Broeksteeg, Peter
Bross, Joey
Goossens, Bjorn
Groot, Willem de
Heesakkers, Glenn
Kilar, Samim
Kraan, Thomas v.d
Mohammad, Nadim
Peters, Dirk
Stam, Casper
Suykerbuyk, Francois
Vos, Jouke
Werd, Joep de

Overige staf
Broeksteeg, Peter (Teammanager)
Kraan, Thomas v.d (Teammanager)
Stam, Casper

Technische staf
Buters, Roy (Assistent-scheidsrechter(club))

Stand 2e klasse - D
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 3 4 3 1 0 10 17 4 13
2 Volkel 2 3 3 0 0 9 6 1 5
3 Prinses Irene 2 4 2 1 1 7 5 3 2
4 Heeswijk 2 4 2 1 1 7 5 4 1
5 Schijndel/DE WIT 2 4 2 1 1 7 4 3 1
6 Nooit Gedacht 2 3 2 0 1 6 5 5 0
7 Festilent 2 4 1 1 2 4 8 14 -6
8 Avanti'31 2 3 1 0 2 3 5 5 0
9 DAW Schaijk 2 3 1 0 2 3 5 5 0
10 UDI'19/CSU 2 4 1 0 3 3 6 12 -6
11 sv O.S.S. 1920 2 2 0 1 1 1 4 7 -3
12 Boskant 2 4 0 0 4 0 6 13 -7
Periodestand periode 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 3 4 3 1 0 10 17 4 13
2 Volkel 2 3 3 0 0 9 6 1 5
3 Prinses Irene 2 4 2 1 1 7 5 3 2
4 Heeswijk 2 4 2 1 1 7 5 4 1
5 Schijndel/DE WIT 2 4 2 1 1 7 4 3 1
6 Nooit Gedacht 2 3 2 0 1 6 5 5 0
7 Festilent 2 4 1 1 2 4 8 14 -6
8 Avanti'31 2 3 1 0 2 3 5 5 0
9 DAW Schaijk 2 3 1 0 2 3 5 5 0
10 UDI'19/CSU 2 4 1 0 3 3 6 12 -6
11 sv O.S.S. 1920 2 2 0 1 1 1 4 7 -3
12 Boskant 2 4 0 0 4 0 6 13 -7
Periodestand periode 2
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Avanti'31 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boskant 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DAW Schaijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Festilent 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HVCH 3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Heeswijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nooit Gedacht 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Prinses Irene 2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Schijndel/DE WIT 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UDI'19/CSU 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Volkel 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 sv O.S.S. 1920 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Periodestand periode 3
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Avanti'31 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boskant 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DAW Schaijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Festilent 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HVCH 3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Heeswijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nooit Gedacht 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Prinses Irene 2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Schijndel/DE WIT 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UDI'19/CSU 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Volkel 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 sv O.S.S. 1920 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Programma 2e klasse - D
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Volkel 2 1 1 0 0 3 2 2 0
2 VV ALFA SPORT 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Constantia 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DFO '20 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Erp 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EVVC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Geleen-Zuid 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GSV'28 2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Heer 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Heeswijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Helden 3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HVCH 3 0 0 0 0 0 0 0 0
13 NWC 3 0 0 0 0 0 0 0 0
14 RKVVM 2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 V.V. Schaesberg 2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SV Someren 3 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Sparta'25 2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Venlosche Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
19 SV Venray 2 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Veritas 2 0 0 0 0 0 0 0 0
21 ZSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Olympia'18 2 1 0 0 1 0 2 2 0
zondag 18 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
ZSV 2 Venlosche Boys 2 Afgelast
Helden 3 Veritas 2 Afgelast
VV ALFA SPORT 2 V.V. Schaesberg 2 Afgelast
GSV'28 2 FC Geleen-Zuid 2 Afgelast
RKVVM 2 Heer 2 Afgelast
SV Venray 2 SV Someren 3 Afgelast
Heeswijk 2 Sparta'25 2 Afgelast
Erp 2 EVVC 2 Afgelast
NWC 3 DFO '20 2 Afgelast
dinsdag 13 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Volkel 2 Olympia'18 2 2 - 2 (6 - 5)

17

3

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren