Wedstrijd resultaten
zaterdag 23 mei 2020
1e klasse - 3
AFG
AFG
0
AFG
dinsdag 19 mei 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 Afgelast
zaterdag 16 mei 2020
Thuis Uit Uitslag
LRC MO17-1 MVV'58 MO17-1 Afgelast
Zwaluw VFC MO17-1 Peursum MO17-1 Afgelast
WSC MO17-1 ST Almkerk/Altena MO17-1 Afgelast
VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 HVCH MO17-1 Afgelast
OJC ROSMALEN MO17-2 SV BLC MO17-1 Afgelast
zaterdag 9 mei 2020
Thuis Uit Uitslag
ST Almkerk/Altena MO17-1 Peursum MO17-1 Afgelast
SC 't Zand MO17-1 LRC MO17-1
SV BLC MO17-1 WSC MO17-1 Afgelast
HVCH MO17-1 MVV'58 MO17-1 Afgelast
VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 Zwaluw VFC MO17-1 Afgelast
zaterdag 2 mei 2020
Thuis Uit Uitslag
Peursum MO17-1 HVCH MO17-1 Afgelast
zaterdag 18 april 2020
Thuis Uit Uitslag
LRC MO17-1 Zwaluw VFC MO17-1 Afgelast
Peursum MO17-1 WSC MO17-1 Afgelast
MVV'58 MO17-1 ST Almkerk/Altena MO17-1 Afgelast
OJC ROSMALEN MO17-2 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 Afgelast
dinsdag 14 april 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH MO17-1 Zwaluw VFC MO17-1 Afgelast
zaterdag 11 april 2020
Thuis Uit Uitslag
ST Almkerk/Altena MO17-1 LRC MO17-1 Afgelast
zaterdag 4 april 2020
Thuis Uit Uitslag
LRC MO17-1 SV BLC MO17-1 Afgelast
Zwaluw VFC MO17-1 ST Almkerk/Altena MO17-1 Afgelast
WSC MO17-1 HVCH MO17-1 Afgelast
VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 Peursum MO17-1 Afgelast
OJC ROSMALEN MO17-2 SC 't Zand MO17-1
zaterdag 28 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
MVV'58 MO17-1 WSC MO17-1 Afgelast
Peursum MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 Afgelast
SC 't Zand MO17-1 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1
SV BLC MO17-1 Zwaluw VFC MO17-1 Afgelast
zaterdag 21 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN MO17-2 ST Almkerk/Altena MO17-1 Afgelast
zaterdag 14 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
ST Almkerk/Altena MO17-1 SV BLC MO17-1 Afgelast
LRC MO17-1 HVCH MO17-1 Afgelast
Zwaluw VFC MO17-1 SC 't Zand MO17-1
Peursum MO17-1 MVV'58 MO17-1 Afgelast
WSC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 Afgelast
zaterdag 7 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
SC 't Zand MO17-1 Peursum MO17-1
SV BLC MO17-1 MVV'58 MO17-1
HVCH MO17-1 Zwaluw VFC MO17-1 Afgelast
VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 WSC MO17-1 1 - 1
zaterdag 15 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
ST Almkerk/Altena MO17-1 HVCH MO17-1 0 - 10
Zwaluw VFC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 0 - 4
Peursum MO17-1 SV BLC MO17-1 2 - 2
LRC MO17-1 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 2 - 7
MVV'58 MO17-1 SC 't Zand MO17-1
zaterdag 8 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
WSC MO17-1 Zwaluw VFC MO17-1 3 - 1
SC 't Zand MO17-1 ST Almkerk/Altena MO17-1
OJC ROSMALEN MO17-2 LRC MO17-1 3 - 0
HVCH MO17-1 SV BLC MO17-1 6 - 2
VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 MVV'58 MO17-1 5 - 2
zaterdag 1 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
LRC MO17-1 WSC MO17-1 2 - 1
ST Almkerk/Altena MO17-1 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 0 - 3
MVV'58 MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 1 - 3
SV BLC MO17-1 SC 't Zand MO17-1
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Boxtel, Claudia van
Grunsven, Jill van
Hoek, Emma van
Josemanders, Lieke
Verstegen, Aafke

Overige staf
Heesakkers, Bert (Teammanager)
Hoek, Erik van (Teammanager)
Josemanders, Edwin (Teammanager)

Stand 1e klasse - 3
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 4 3 1 0 10 16 5 11
2 OJC ROSMALEN MO17-2 3 3 0 0 9 10 1 9
3 HVCH MO17-1 2 2 0 0 6 16 2 14
4 WSC MO17-1 3 1 1 1 4 5 4 1
5 LRC MO17-1 3 1 0 2 3 4 11 -7
6 Peursum MO17-1 1 0 1 0 1 2 2 0
7 SV BLC MO17-1 2 0 1 1 1 4 8 -4
8 MVV'58 MO17-1 2 0 0 2 0 3 8 -5
9 Zwaluw VFC MO17-1 2 0 0 2 0 1 7 -6
10 ST Almkerk/Altena MO17-1 2 0 0 2 0 0 13 -13
10 SC 't Zand MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Programma 1e klasse - 3
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH MO17-1 1 1 0 0 3 9 0 9
2 Sparta'18 MO17-2 1 1 0 0 3 5 0 5
3 SV Venray MO17-1 1 1 0 0 3 5 0 5
4 HVCH MO17-2 1 1 0 0 3 5 1 4
5 DVG MO17-1 1 1 0 0 3 4 0 4
6 ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Merefeldia/Eindse Boys MO17-1 1 1 0 0 3 5 2 3
7 SVO Fortuna'54 MO17-1 1 1 0 0 3 2 0 2
8 ST LHC/UOW'02 MO17-1 1 1 0 0 3 1 1 0
9 ST Merefeldia/Eindse Boys MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVO DVC"16 MO17-1 1 0 0 1 0 1 1 0
11 Groene Ster MO17-1 1 0 0 1 0 0 2 -2
12 SVO Sporting Peel en Maas MO17-1 1 0 0 1 0 2 5 -3
13 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 1 0 0 1 0 1 5 -4
14 ST Avesteyn/Heeswijk MO17-1 1 0 0 1 0 1 5 -4
14 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 1 0 0 1 0 0 4 -4
15 Baarlo MO17-1 1 0 0 1 0 0 5 -5
16 SJO Vianen Vooruit HBV MO17-1 1 0 0 1 0 0 5 -5
17 SJO/SSA VESTA'19 MO17-1 1 0 0 1 0 0 9 -9
maandag 27 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
SJO Vianen Vooruit HBV MO17-1 SV Venray MO17-1 0 - 5
zaterdag 25 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
SJO/SSA VESTA'19 MO17-1 HVCH MO17-1 0 - 9
ST Merefeldia/Eindse Boys MO17-1 SVO Sporting Peel en Maas MO17-1
ST Merefeldia/Eindse Boys MO17-1 SVO Sporting Peel en Maas MO17-1 5 - 2
zaterdag 14 december 2019
Thuis Uit Uitslag
ST LHC/UOW'02 MO17-1 SVO DVC"16 MO17-1 1 - 1 (4 - 3)
DVG MO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 4 - 0
ST Avesteyn/Heeswijk MO17-1 HVCH MO17-2 1 - 5
Groene Ster MO17-1 SVO Fortuna'54 MO17-1 0 - 2
dinsdag 10 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Sparta'18 MO17-2 Baarlo MO17-1 5 - 0

16

2

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren