Wedstrijd resultaten
zaterdag 18 mei 2024
3e klasse (3e fase) - 15
3 - 2
woensdag 15 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Nulandia JO13-2 Avanti'31 JO13-2 1 - 5
zaterdag 11 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 UDI'19/CSU JO13-4 14 - 1
HVCH JO13-4 Festilent JO13-1 4 - 3
Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 Boskant JO13-1JM 1 - 4
DAW Schaijk JO13-2JM DBN'22 JO13-2 3 - 3
woensdag 8 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 JO13-2 Rhode/VSB JO13-3 3 - 3
dinsdag 7 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO13-4 Festilent JO13-1 6 - 4
zaterdag 4 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Rhode/VSB JO13-3 Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 0 - 0
zaterdag 20 april 2024
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO13-4 Boskant JO13-1JM 2 - 8
Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 Nulandia JO13-2 0 - 6
DAW Schaijk JO13-2JM Rhode/VSB JO13-3 2 - 5
woensdag 17 april 2024
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 JO13-2 BMC JO13-4 3 - 3
zaterdag 13 april 2024
Thuis Uit Uitslag
Boskant JO13-1JM Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 7 - 0
Avanti'31 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 17 - 0
BMC JO13-4 Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 2 - 0
Nulandia JO13-2 DAW Schaijk JO13-2JM 0 - 2
Rhode/VSB JO13-3 HVCH JO13-4 2 - 4
DBN'22 JO13-2 Festilent JO13-1 5 - 0
donderdag 11 april 2024
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO13-4 Avanti'31 JO13-2 3 - 8
zaterdag 6 april 2024
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO13-4 DBN'22 JO13-2 1 - 2
Festilent JO13-1 Boskant JO13-1JM 2 - 11
Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 Rhode/VSB JO13-3 2 - 1
HVCH JO13-4 Nulandia JO13-2 3 - 4
Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 Avanti'31 JO13-2 0 - 3
DAW Schaijk JO13-2JM BMC JO13-4 2 - 1
zaterdag 23 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Boskant JO13-1JM DBN'22 JO13-2 9 - 1
Nulandia JO13-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 1 - 4
BMC JO13-4 HVCH JO13-4 4 - 3
Rhode/VSB JO13-3 Festilent JO13-1 5 - 2
Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 UDI'19/CSU JO13-4 4 - 1
Avanti'31 JO13-2 DAW Schaijk JO13-2JM 4 - 1
zaterdag 16 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO13-4 Boskant JO13-1JM 2 - 5
Festilent JO13-1 Nulandia JO13-2 1 - 6
Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 BMC JO13-4 3 - 4
DAW Schaijk JO13-2JM Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 1 - 1
DBN'22 JO13-2 Rhode/VSB JO13-3 1 - 1
zaterdag 9 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Boskant JO13-1JM DAW Schaijk JO13-2JM 5 - 4
Nulandia JO13-2 DBN'22 JO13-2 3 - 3
zaterdag 2 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Boskant JO13-1JM Nulandia JO13-2 7 - 0
UDI'19/CSU JO13-4 Rhode/VSB JO13-3 0 - 12
Festilent JO13-1 Avanti'31 JO13-2 1 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 8 - 0
HVCH JO13-4 DAW Schaijk JO13-2JM 5 - 0
DBN'22 JO13-2 BMC JO13-4 2 - 3
zaterdag 24 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO13-4 UDI'19/CSU JO13-4 7 - 0
Avanti'31 JO13-2 DBN'22 JO13-2 3 - 2
BMC JO13-4 Boskant JO13-1JM 2 - 3
Nulandia JO13-2 Rhode/VSB JO13-3 3 - 2
Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 Festilent JO13-1 0 - 1
DAW Schaijk JO13-2JM Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 0 - 8
zaterdag 3 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
Boskant JO13-1JM Avanti'31 JO13-2 9 - 1
UDI'19/CSU JO13-4 Nulandia JO13-2 0 - 12
DBN'22 JO13-2 Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 2 - 0
Festilent JO13-1 DAW Schaijk JO13-2JM 5 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 HVCH JO13-4 6 - 1
Rhode/VSB JO13-3 BMC JO13-4 4 - 2
zaterdag 27 januari 2024
Thuis Uit Uitslag
BMC JO13-4 Festilent JO13-1 3 - 1
Rhode/VSB JO13-3 Boskant JO13-1JM 1 - 5
Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 HVCH JO13-4 0 - 3
Avanti'31 JO13-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 2 - 3
DAW Schaijk JO13-2JM UDI'19/CSU JO13-4 2 - 1
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Akker, Julien van den
Breedveld, Mees
Buijs, Tom
Derks, Peicke
Hout, Deagon van den
Jonkers, Iddo
Kivits, Sebas
Nistelrooij, Sem van
Orsouw, Ravi van
Oss, Wes van
Rijswick, Daan van

Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Afgeschermd (Teammanager)
Breedveld, Emiel (Teammanager)
Buijs, Jeroen (Teammanager)
Kivits, Michel (Teammanager)
Nistelrooij, Hennie van (Teammanager)

Stand 3e klasse (3e fase) - 15
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Boskant JO13-1JM 11 11 0 0 33 73 16 57
2 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 10 7 0 3 21 50 20 30
3 Avanti'31 JO13-2 11 6 2 3 20 49 26 23
4 BMC JO13-4 10 6 1 3 19 32 26 6
5 HVCH JO13-4 11 6 0 5 18 41 40 1
6 Nulandia JO13-2 10 5 1 4 16 36 27 9
7 Rhode/VSB JO13-3 11 4 3 4 15 36 24 12
8 DBN'22 JO13-2 10 3 3 4 12 26 29 -3
9 Festilent JO13-1 11 4 0 7 12 23 43 -20
10 DAW Schaijk JO13-2JM 11 3 2 6 11 18 38 -20
11 Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 11 1 2 8 5 6 31 -25
12 UDI'19/CSU JO13-4 11 1 0 10 3 17 87 -70
Programma 3e klasse (3e fase) - 15
dinsdag 21 mei 2024
Aanv. Thuis Uit
19:00 BMC JO13-4 Nulandia JO13-2
zaterdag 25 mei 2024
Aanv. Thuis Uit
11:30 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 DBN'22 JO13-2
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 SCMH JO13-1 6 4 1 1 13 29 9 20
2 Margriet JO13-3 6 4 1 1 13 22 15 7
3 SJO/SSA VESTA'19 JO13-1JM 6 4 1 1 13 14 10 4
4 HVCH JO13-4 6 2 1 3 7 21 23 -2
5 ST Herpinia/OKSV JO13-1 6 2 0 4 6 19 15 4
6 Nulandia JO13-3 6 2 0 4 6 9 17 -8
7 TOP JO13-2 6 0 2 4 2 10 35 -25
zaterdag 14 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
TOP JO13-2 HVCH JO13-4 3 - 3
SCMH JO13-1 ST Herpinia/OKSV JO13-1 5 - 1
woensdag 11 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
SJO/SSA VESTA'19 JO13-1JM Nulandia JO13-3 1 - 0
zaterdag 7 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
ST Herpinia/OKSV JO13-1 SJO/SSA VESTA'19 JO13-1JM 0 - 1
HVCH JO13-4 SCMH JO13-1 2 - 8
Margriet JO13-3 TOP JO13-2 4 - 4
zaterdag 30 september 2023
Thuis Uit Uitslag
ST Herpinia/OKSV JO13-1 Margriet JO13-3 5 - 2
SJO/SSA VESTA'19 JO13-1JM HVCH JO13-4 5 - 3
SCMH JO13-1 Nulandia JO13-3 4 - 1
zaterdag 23 september 2023
Thuis Uit Uitslag
TOP JO13-2 SCMH JO13-1 1 - 10
Nulandia JO13-3 ST Herpinia/OKSV JO13-1 3 - 1
Margriet JO13-3 SJO/SSA VESTA'19 JO13-1JM 6 - 3
dinsdag 19 september 2023
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO13-4 Margriet JO13-3 2 - 5
zaterdag 16 september 2023
Thuis Uit Uitslag
TOP JO13-2 Nulandia JO13-3 2 - 5
SCMH JO13-1 SJO/SSA VESTA'19 JO13-1JM 1 - 1
zaterdag 9 september 2023
Thuis Uit Uitslag
ST Herpinia/OKSV JO13-1 TOP JO13-2 10 - 0
Nulandia JO13-3 HVCH JO13-4 0 - 7
SCMH JO13-1 Margriet JO13-3 1 - 3
zaterdag 2 september 2023
Thuis Uit Uitslag
TOP JO13-2 SJO/SSA VESTA'19 JO13-1JM 0 - 3
HVCH JO13-4 ST Herpinia/OKSV JO13-1 4 - 2
Margriet JO13-3 Nulandia JO13-3 2 - 0

41

6

5

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsor
Hoofdsponsor Jeugd
Hoofdsponsor Vrouwen