Wedstrijd resultaten
zaterdag 25 mei 2024
3e klasse (3e fase) - 11
0 - 2
zaterdag 18 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
DESK JO19-2 Haarsteeg JO19-2 1 - 3
VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 Helvoirt JO19-2 6 - 1
Essche Boys JO19-1 HVCH JO19-2 5 - 0
ODC JO19-3 FC Tilburg JO19-2 4 - 3
sv O.S.S. 1920 JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-4 0 - 7
Zwaluw VFC JO19-5 Wilhelmina JO19-2 6 - 3
maandag 13 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO19-2 DESK JO19-2 3 - 2
zaterdag 11 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
FC Tilburg JO19-2 VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 2 - 2
Haarsteeg JO19-2 Zwaluw VFC JO19-5 5 - 1
Helvoirt JO19-2 sv O.S.S. 1920 JO19-4 1 - 2
Wilhelmina JO19-2 ODC JO19-3 0 - 1
OJC ROSMALEN JO19-4 Essche Boys JO19-1 0 - 5
zaterdag 4 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO19-2 sv O.S.S. 1920 JO19-4 8 - 2
Wilhelmina JO19-2 DESK JO19-2 4 - 0
Zwaluw VFC JO19-5 Helvoirt JO19-2 4 - 2
maandag 22 april 2024
Thuis Uit Uitslag
Haarsteeg JO19-2 HVCH JO19-2 3 - 2
zaterdag 20 april 2024
Thuis Uit Uitslag
FC Tilburg JO19-2 Zwaluw VFC JO19-5 3 - 2
Haarsteeg JO19-2 Essche Boys JO19-1 1 - 1
Helvoirt JO19-2 ODC JO19-3 0 - 1
HVCH JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 5 - 4
sv O.S.S. 1920 JO19-4 VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 0 - 3
zaterdag 13 april 2024
Thuis Uit Uitslag
DESK JO19-2 FC Tilburg JO19-2 4 - 4
Essche Boys JO19-1 Wilhelmina JO19-2 2 - 3
ODC JO19-3 VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 0 - 5
OJC ROSMALEN JO19-4 Haarsteeg JO19-2 0 - 6
zaterdag 6 april 2024
Thuis Uit Uitslag
VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 Zwaluw VFC JO19-5 6 - 2
Helvoirt JO19-2 DESK JO19-2 2 - 1
Wilhelmina JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 4 - 4
FC Tilburg JO19-2 Essche Boys JO19-1 2 - 6
sv O.S.S. 1920 JO19-4 ODC JO19-3 3 - 1
zaterdag 30 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Helvoirt JO19-2 Haarsteeg JO19-2 1 - 4
zaterdag 23 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
DESK JO19-2 VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 5 - 2
Essche Boys JO19-1 Helvoirt JO19-2 3 - 2
Haarsteeg JO19-2 sv O.S.S. 1920 JO19-4 5 - 0
HVCH JO19-2 Wilhelmina JO19-2 7 - 2
OJC ROSMALEN JO19-4 FC Tilburg JO19-2 4 - 0
Zwaluw VFC JO19-5 ODC JO19-3 1 - 3
zaterdag 16 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 Essche Boys JO19-1 3 - 2
Helvoirt JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 0 - 1
Wilhelmina JO19-2 Haarsteeg JO19-2 0 - 2
sv O.S.S. 1920 JO19-4 Zwaluw VFC JO19-5 2 - 3
zaterdag 9 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 Wilhelmina JO19-2 9 - 0
Essche Boys JO19-1 DESK JO19-2 4 - 0
zaterdag 2 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 HVCH JO19-2 2 - 1
Zwaluw VFC JO19-5 Essche Boys JO19-1 0 - 1
FC Tilburg JO19-2 Wilhelmina JO19-2 2 - 4
sv O.S.S. 1920 JO19-4 DESK JO19-2 1 - 4
ODC JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-4 3 - 3
zaterdag 24 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO19-2 ODC JO19-3 4 - 1
OJC ROSMALEN JO19-4 Zwaluw VFC JO19-5 1 - 1
Haarsteeg JO19-2 VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 3 - 2
Wilhelmina JO19-2 Helvoirt JO19-2 0 - 1
FC Tilburg JO19-2 sv O.S.S. 1920 JO19-4 7 - 5
zaterdag 17 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
Wilhelmina JO19-2 sv O.S.S. 1920 JO19-4 3 - 2
zaterdag 3 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
DESK JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 4 - 2
ODC JO19-3 Haarsteeg JO19-2 1 - 2
Helvoirt JO19-2 FC Tilburg JO19-2 4 - 1
Zwaluw VFC JO19-5 HVCH JO19-2 1 - 2
sv O.S.S. 1920 JO19-4 Essche Boys JO19-1 1 - 3
zaterdag 27 januari 2024
Thuis Uit Uitslag
DESK JO19-2 Zwaluw VFC JO19-5 1 - 11
Essche Boys JO19-1 ODC JO19-3 5 - 0
Haarsteeg JO19-2 FC Tilburg JO19-2 2 - 5
HVCH JO19-2 Helvoirt JO19-2 3 - 2
OJC ROSMALEN JO19-4 VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 7 - 2
Teamspeler
Afgeschermd (Middenvelder)
Afgeschermd
Afgeschermd
Boekel, Olaf van
Hurk, Wout van den
Josemanders, Thijs
Maas, Nic
Moorman, Goof
Ruijs, Stan
Smits, Quinn
Westerlaken, Tijn
Zwartjes, Coen

Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Gouw, Jack de (Teammanager)

Stand 3e klasse (3e fase) - 11
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Haarsteeg JO19-2 11 9 1 1 28 36 14 22
2 Essche Boys JO19-1 11 8 1 2 25 37 12 25
3 VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 11 7 1 3 22 42 23 19
4 HVCH JO19-2 10 7 0 3 21 35 24 11
5 OJC ROSMALEN JO19-4 11 4 3 4 15 33 30 3
6 Zwaluw VFC JO19-5 11 4 1 6 13 32 29 3
7 DESK JO19-2 11 4 1 6 13 24 36 -12
8 Wilhelmina JO19-2 11 4 1 6 13 23 36 -13
9 ODC JO19-3 11 4 1 6 13 15 28 -13
10 FC Tilburg JO19-2 10 3 2 5 11 29 37 -8
11 Helvoirt JO19-2 11 3 0 8 9 16 26 -10
12 sv O.S.S. 1920 JO19-4 11 2 0 9 6 18 45 -27
Programma 3e klasse (3e fase) - 11
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Wilhelmina JO19-1 7 7 0 0 21 37 5 32
2 Den Dungen JO19-2 7 6 0 1 18 22 13 9
3 HVCH JO19-2 7 5 0 2 15 25 11 14
4 Prinses Irene JO19-2 7 4 0 3 12 22 15 7
5 BMC JO19-2 7 2 1 4 7 9 11 -2
6 sv O.S.S. 1920 JO19-4 7 2 1 4 7 10 13 -3
7 Maliskamp JO19-1JM 7 1 0 6 3 7 35 -28
8 Schijndel/DE WIT JO19-3 7 0 0 7 0 9 38 -29
zaterdag 21 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
Wilhelmina JO19-1 sv O.S.S. 1920 JO19-4 4 - 1
zaterdag 14 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO19-2 BMC JO19-2 2 - 0
HVCH JO19-2 Den Dungen JO19-2 1 - 2
sv O.S.S. 1920 JO19-4 Schijndel/DE WIT JO19-3 3 - 0
dinsdag 10 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
Maliskamp JO19-1JM Wilhelmina JO19-1 0 - 6
zaterdag 7 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
BMC JO19-2 HVCH JO19-2 1 - 2
Wilhelmina JO19-1 Prinses Irene JO19-2 4 - 1
Schijndel/DE WIT JO19-3 Maliskamp JO19-1JM 3 - 5
Den Dungen JO19-2 sv O.S.S. 1920 JO19-4 4 - 1
zaterdag 30 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Maliskamp JO19-1JM Prinses Irene JO19-2 0 - 7
HVCH JO19-2 Schijndel/DE WIT JO19-3 4 - 0
Den Dungen JO19-2 Wilhelmina JO19-1 1 - 4
sv O.S.S. 1920 JO19-4 BMC JO19-2 0 - 0
zaterdag 23 september 2023
Thuis Uit Uitslag
BMC JO19-2 Maliskamp JO19-1JM 3 - 0
Prinses Irene JO19-2 HVCH JO19-2 2 - 4
Schijndel/DE WIT JO19-3 Den Dungen JO19-2 3 - 6
zaterdag 16 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Maliskamp JO19-1JM Den Dungen JO19-2 2 - 4
BMC JO19-2 Wilhelmina JO19-1 1 - 5
Prinses Irene JO19-2 Schijndel/DE WIT JO19-3 6 - 3
HVCH JO19-2 sv O.S.S. 1920 JO19-4 3 - 2
woensdag 13 september 2023
Thuis Uit Uitslag
BMC JO19-2 Den Dungen JO19-2 0 - 2
zaterdag 9 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT JO19-3 BMC JO19-2 0 - 4
HVCH JO19-2 Wilhelmina JO19-1 1 - 4
Den Dungen JO19-2 Prinses Irene JO19-2 3 - 2
sv O.S.S. 1920 JO19-4 Maliskamp JO19-1JM 2 - 0
donderdag 7 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Maliskamp JO19-1JM HVCH JO19-2 0 - 10
zaterdag 2 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO19-2 sv O.S.S. 1920 JO19-4 2 - 1
Wilhelmina JO19-1 Schijndel/DE WIT JO19-3 10 - 0

35

7

3

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsor
Hoofdsponsor Jeugd
Hoofdsponsor Vrouwen