Wedstrijd resultaten
zondag 15 november 2020
Hoofdklasse - HK
0
zondag 13 december 2020
Thuis Uit Uitslag
SV Someren 2 NWC 2
Deurne 2 Erp 2
Venlosche Boys 2 Groene Ster 2
Wittenhorst 2 Sparta'25 2
zondag 6 december 2020
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 2 ZSV 2
Erp 2 Groene Ster 2
Volharding 2 Venlosche Boys 2
NWC 2 Deurne 2
zondag 29 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Groene Ster 2 Volharding 2
SV Someren 2 Erp 2
Venlosche Boys 2 Deurne 2
Wittenhorst 2 ZSV 2
zondag 22 november 2020
Thuis Uit Uitslag
ZSV 2 SV Someren 2
Deurne 2 Groene Ster 2
Erp 2 NWC 2
Volharding 2 Wittenhorst 2
zondag 8 november 2020
Thuis Uit Uitslag
SV Someren 2 Wittenhorst 2 Afgelast
Sparta'25 2 Erp 2 Afgelast
Venlosche Boys 2 ZSV 2 Afgelast
NWC 2 Volharding 2 Afgelast
zondag 1 november 2020
Thuis Uit Uitslag
ZSV 2 Groene Ster 2 Afgelast
Deurne 2 Sparta'25 2 Afgelast
Wittenhorst 2 NWC 2 Afgelast
Volharding 2 SV Someren 2 Afgelast
zondag 25 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
SV Someren 2 Deurne 2 Afgelast
Sparta'25 2 Volharding 2 Afgelast
Venlosche Boys 2 Erp 2 Afgelast
NWC 2 ZSV 2 Afgelast
zondag 18 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
SV Someren 2 HVCH 2 Afgelast
zondag 11 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Groene Ster 2 Sparta'25 2 3 - 1
Deurne 2 Volharding 2 0 - 1
HVCH 2 NWC 2 4 - 0
Erp 2 Wittenhorst 2 0 - 1
zondag 4 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 2 Venlosche Boys 2 5 - 2
Wittenhorst 2 Deurne 2 4 - 1
Volharding 2 ZSV 2 2 - 1
NWC 2 Groene Ster 2 2 - 1
zondag 27 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Groene Ster 2 Wittenhorst 2 1 - 1
Deurne 2 ZSV 2 1 - 2
Sparta'25 2 SV Someren 2 1 - 2
Venlosche Boys 2 NWC 2 3 - 3
Erp 2 Volharding 2 0 - 1
zondag 20 september 2020
Thuis Uit Uitslag
ZSV 2 Erp 2 5 - 1
SV Someren 2 Groene Ster 2 7 - 2
Wittenhorst 2 Venlosche Boys 2 2 - 1
Volharding 2 HVCH 2 2 - 3
NWC 2 Sparta'25 2 1 - 4
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Frunt, Joris
Gloudemans, Stef
Gloudemans, Teun
Heijden, Bart van der
Helvoirt, Shaquil van
Heuvel, Roy van den
Jurrius, Roel
Neelen, Jasper
Strik, Remy
Verhoeven, Sven
Wijgert, Guus van de

Overige staf
Kappert, Arjan (Teammanager)

Technische staf
Veerdonk, Lars v.d. (Hersteltrainer)
Ven, Jeroen van de (Assistent-scheidsrechter(club))

Stand Hoofdklasse - HK
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Wittenhorst 2 4 3 1 0 10 8 3 5
2 Volharding 2 4 3 0 1 9 6 4 2
3 SV Someren 2 2 2 0 0 6 9 3 6
4 HVCH 2 2 2 0 0 6 7 2 5
5 ZSV 2 3 2 0 1 6 8 4 4
6 Sparta'25 2 4 2 0 2 6 11 8 3
7 Groene Ster 2 4 1 1 2 4 7 11 -4
8 NWC 2 4 1 1 2 4 6 12 -6
9 Venlosche Boys 2 3 0 1 2 1 6 10 -4
10 Deurne 2 3 0 0 3 0 2 7 -5
11 Erp 2 3 0 0 3 0 1 7 -6
Periodestand periode 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Wittenhorst 2 4 3 1 0 10 8 3 5
2 Volharding 2 4 3 0 1 9 6 4 2
3 SV Someren 2 2 2 0 0 6 9 3 6
4 HVCH 2 2 2 0 0 6 7 2 5
5 ZSV 2 3 2 0 1 6 8 4 4
6 Sparta'25 2 4 2 0 2 6 11 8 3
7 Groene Ster 2 4 1 1 2 4 7 11 -4
8 NWC 2 4 1 1 2 4 6 12 -6
9 Venlosche Boys 2 3 0 1 2 1 6 10 -4
10 Deurne 2 3 0 0 3 0 2 7 -5
11 Erp 2 3 0 0 3 0 1 7 -6
Periodestand periode 2
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Deurne 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Erp 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groene Ster 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HVCH 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NWC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Someren 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sparta'25 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Venlosche Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Volharding 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wittenhorst 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Periodestand periode 3
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Deurne 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Erp 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groene Ster 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HVCH 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NWC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Someren 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sparta'25 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Venlosche Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Volharding 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wittenhorst 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Programma Hoofdklasse - HK
zondag 9 mei 2021
Aanv. Thuis Uit
10:30 Groene Ster 2 ZSV 2
11:00 Sparta'25 2 NWC 2
11:00 Deurne 2 Wittenhorst 2
12:00 Venlosche Boys 2 Volharding 2
zondag 16 mei 2021
Aanv. Thuis Uit
11:00 ZSV 2 Deurne 2
11:15 Erp 2 Venlosche Boys 2
12:00 Wittenhorst 2 SV Someren 2
12:00 Volharding 2 Sparta'25 2
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Avanti'31 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bekkerveld 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boekel Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV De Braak 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BSV Limburgia/Kamerland 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Budel 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 EGS'20 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 EVV Echt 2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Groene Ster 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Helden 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 HVCH 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sportclub Jekerdal 2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Margriet 2 0 0 0 0 0 0 0 0
14 RKSV Minor 2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 NWC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 RKHSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Sittard 2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 De Ster 2 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Sportclub Susteren 2 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Volharding 3 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Wittenhorst 2 0 0 0 0 0 0 0 0

7

2

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren