Wedstrijd resultaten
zondag 29 maart 2020
Hoofdklasse - HK
AFG
AFG
AFG
AFG
0
AFG
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 2 Gemert 2 Afgelast
ZSV 2 Groene Ster 2 Afgelast
SV Someren 2 Volharding 2 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Groene Ster 2 SV Venray 2
ZSV 2 Volharding 2 Afgelast
SV Someren 2 UDI'19/CSU 2 Afgelast
Blauw Geel'38/JUMBO 2 HVCH 2 Afgelast
Erp 2 Gemert 2 Afgelast
Venlosche Boys 2 Sparta'25 2 Afgelast
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 2 Sparta'25 2 0 - 1
SV Venray 2 SV Someren 2
Gemert 2 Venlosche Boys 2 3 - 0
HVCH 2 Groene Ster 2 6 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO 2 ZSV 2 0 - 2
Volharding 2 Erp 2 0 - 2
zondag 1 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Groene Ster 2 Erp 2 1 - 1
SV Venray 2 ZSV 2
Blauw Geel'38/JUMBO 2 Venlosche Boys 2 2 - 0
Volharding 2 UDI'19/CSU 2 1 - 0
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Groene Ster 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 0 - 4
Erp 2 SV Venray 2
Venlosche Boys 2 UDI'19/CSU 2 0 - 1
donderdag 6 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Gemert 2 SV Someren 2 2 - 3
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 2 SV Venray 2 9 - 0
SV Someren 2 HVCH 2 1 - 1
UDI'19/CSU 2 Gemert 2 1 - 0
Erp 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 1 - 3
Venlosche Boys 2 Volharding 2 2 - 1
zondag 15 december 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 2 SV Venray 2 2 - 0
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Groene Ster 2 Sparta'25 2 4 - 2
SV Venray 2 Venlosche Boys 2 2 - 2
Erp 2 ZSV 2 2 - 2
HVCH 2 UDI'19/CSU 2 2 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO 2 SV Someren 2 2 - 2
Volharding 2 Gemert 2 2 - 2
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 3 - 2
UDI'19/CSU 2 ZSV 2 4 - 2
SV Someren 2 Erp 2 4 - 1
Venlosche Boys 2 HVCH 2 0 - 1
Volharding 2 Groene Ster 2 3 - 0
Gemert 2 SV Venray 2 7 - 0
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 2 Venlosche Boys 2 1 - 0
Groene Ster 2 Gemert 2 6 - 1
ZSV 2 SV Someren 2 1 - 1
SV Venray 2 Volharding 2 0 - 3
HVCH 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 3 - 3
Erp 2 UDI'19/CSU 2 0 - 0
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Groene Ster 2 Venlosche Boys 2 1 - 0
SV Venray 2 Erp 2 0 - 5
HVCH 2 ZSV 2 3 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO 2 UDI'19/CSU 2 0 - 2
Volharding 2 SV Someren 2 2 - 1
Gemert 2 Sparta'25 2 3 - 2
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 2 HVCH 2 4 - 1
SV Someren 2 Gemert 2 2 - 1
UDI'19/CSU 2 Volharding 2 3 - 0
ZSV 2 SV Venray 2 6 - 0
Erp 2 Groene Ster 2 3 - 2
Venlosche Boys 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 1 - 3
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 2 SV Someren 2 1 - 0
SV Venray 2 Groene Ster 2 1 - 1
ZSV 2 Venlosche Boys 2 3 - 0
HVCH 2 Gemert 2 0 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO 2 Volharding 2 3 - 1
Erp 2 Sparta'25 2 0 - 2
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 2 ZSV 2 1 - 1
Groene Ster 2 UDI'19/CSU 2 2 - 1
SV Someren 2 SV Venray 2 4 - 0
Gemert 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 2 - 2
Volharding 2 HVCH 2 2 - 4
Venlosche Boys 2 Erp 2 2 - 2
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 2 Venlosche Boys 2 4 - 0
SV Someren 2 Sparta'25 2 5 - 1
ZSV 2 Gemert 2 5 - 3
HVCH 2 SV Venray 2 Afgelast
Blauw Geel'38/JUMBO 2 Groene Ster 2 3 - 1
Erp 2 Volharding 2 3 - 1
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 2 UDI'19/CSU 2 2 - 3
Groene Ster 2 HVCH 2 1 - 0
SV Venray 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 2 - 1
Volharding 2 ZSV 2 1 - 0
Venlosche Boys 2 SV Someren 2 3 - 2
Gemert 2 Erp 2 0 - 3
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Sparta'25 2 Volharding 2 5 - 2
UDI'19/CSU 2 SV Venray 2 4 - 0
ZSV 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 4 - 2
SV Someren 2 Groene Ster 2 1 - 0
Erp 2 HVCH 2 1 - 0
Venlosche Boys 2 Gemert 2 3 - 3
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Groene Ster 2 ZSV 2 3 - 1
SV Venray 2 Sparta'25 2 0 - 2
HVCH 2 SV Someren 2 4 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO 2 Erp 2 1 - 3
Volharding 2 Venlosche Boys 2 0 - 1
Gemert 2 UDI'19/CSU 2 5 - 0
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Akker, Bas van den
Bambacht, John
Gloudemans, Stef
Gloudemans, Teun
Heijden, Bart van der
Helvoirt, Shaquil van
Heuvel, Roy van den
Jurrius, Roel
Neelen, Jasper
Priem, Tijmen
Strik, Remy
Ullenbroeck, Thom
Verhoeven, Sven
Werd, Joep de
Wijgert, Guus van de

Technische staf
Gorissen, William (Trainer)
Veerdonk, Lars v.d. (Hersteltrainer)
Ven, Jeroen van de (Assistent-scheidsrechter(club))

Overige staf
Kappert, Arjan (Teammanager)

Stand Hoofdklasse - HK
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 UDI'19/CSU 2 14 8 1 5 25 20 15 5
2 Erp 2 13 6 4 3 22 22 18 4
3 Blauw Geel'38/JUMBO 2 14 6 3 5 21 30 25 5
4 HVCH 2 12 6 2 4 20 25 16 9
5 Sparta'25 2 11 6 1 4 19 24 21 3
6 Groene Ster 2 13 6 1 6 19 21 26 -5
7 SV Someren 2 12 5 3 4 18 22 19 3
8 ZSV 2 11 4 3 4 15 22 20 2
9 Gemert 2 13 4 3 6 15 28 29 -1
10 Volharding 2 13 4 1 8 13 16 26 -10
11 Venlosche Boys 2 14 3 2 9 11 12 27 -15
12 SV Venray 2 12 1 2 9 -2 5 46 -41
Periodestand periode 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 UDI'19/CSU 2 10 6 1 3 19 18 13 5
2 Groene Ster 2 10 6 0 4 18 20 15 5
3 Erp 2 10 5 3 2 18 18 14 4
4 HVCH 2 10 5 1 4 16 18 15 3
5 Sparta'25 2 10 5 1 4 16 23 21 2
6 SV Someren 2 10 4 2 4 14 18 16 2
7 ZSV 2 10 3 3 4 12 20 20 0
8 Blauw Geel'38/JUMBO 2 10 3 3 4 12 21 22 -1
9 Gemert 2 10 3 3 4 12 23 25 -2
10 Volharding 2 10 3 1 6 10 14 22 -8
11 Venlosche Boys 2 10 2 2 6 8 10 20 -10
12 SV Venray 2 8 1 1 6 1 3 25 -22
Periodestand periode 2
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Blauw Geel'38/JUMBO 2 4 3 0 1 9 9 3 6
2 UDI'19/CSU 2 4 2 0 2 6 2 2 0
3 HVCH 2 2 1 1 0 4 7 1 6
4 SV Someren 2 2 1 1 0 4 4 3 1
5 Erp 2 3 1 1 1 4 4 4 0
6 ZSV 2 1 1 0 0 3 2 0 2
7 Sparta'25 2 1 1 0 0 3 1 0 1
8 Gemert 2 3 1 0 2 3 5 4 1
9 Volharding 2 3 1 0 2 3 2 4 -2
10 Venlosche Boys 2 4 1 0 3 3 2 7 -5
11 Groene Ster 2 3 0 1 2 1 1 11 -10
12 SV Venray 2 4 0 1 3 -3 2 21 -19
Periodestand periode 3
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Blauw Geel'38/JUMBO 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Erp 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groene Ster 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HVCH 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Someren 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Venray 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sparta'25 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 UDI'19/CSU 2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Venlosche Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Volharding 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Programma Hoofdklasse - HK
zondag 5 april 2020
Aanv. Thuis Uit
10:30 Groene Ster 2 Volharding 2 Afgelast
11:00 ZSV 2 UDI'19/CSU 2 Afgelast
11:00 SV Venray 2 Gemert 2
11:30 HVCH 2 Venlosche Boys 2 Afgelast
11:45 Blauw Geel'38/JUMBO 2 Sparta'25 2 Afgelast
11:45 Erp 2 SV Someren 2 Afgelast
maandag 13 april 2020
Aanv. Thuis Uit
11:00 ZSV 2 HVCH 2
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
10:30 Sparta'25 2 SV Someren 2
11:00 ZSV 2 Erp 2
11:00 UDI'19/CSU 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2
11:00 Gemert 2 Volharding 2
12:00 Venlosche Boys 2 Groene Ster 2
zondag 26 april 2020
Aanv. Thuis Uit
11:30 HVCH 2 Sparta'25 2
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
11:00 SV Someren 2 Venlosche Boys 2
11:00 UDI'19/CSU 2 Groene Ster 2
11:30 HVCH 2 Erp 2
11:45 Blauw Geel'38/JUMBO 2 SV Venray 2
12:00 Volharding 2 Sparta'25 2
12:30 Gemert 2 ZSV 2
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:30 Groene Ster 2 SV Someren 2
11:00 SV Venray 2 UDI'19/CSU 2
11:00 ZSV 2 Sparta'25 2
11:30 HVCH 2 Volharding 2
11:45 Blauw Geel'38/JUMBO 2 Gemert 2
11:45 Erp 2 Venlosche Boys 2
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:30 Sparta'25 2 Erp 2
11:00 SV Someren 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2
11:00 UDI'19/CSU 2 HVCH 2
12:00 Venlosche Boys 2 ZSV 2
12:00 Volharding 2 SV Venray 2
12:30 Gemert 2 Groene Ster 2
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Gemert 2 1 1 0 0 3 5 0 5
2 Sportclub Susteren 2 1 1 0 0 3 4 1 3
3 DVO 2 1 1 0 0 3 3 0 3
4 SV Hulsberg 2 1 1 0 0 3 2 0 2
5 Volkel 2 1 1 0 0 3 2 1 1
6 Caesar 2 1 1 0 0 3 1 0 1
7 UDI'19/CSU 5 1 1 0 0 3 3 3 0
8 HVCH 4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Volharding 3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Olympia'18 2 1 0 0 1 0 3 3 0
11 NWC 3 1 0 0 1 0 1 2 -1
12 Merefeldia 3 1 0 0 1 0 0 1 -1
13 Scharn 2 1 0 0 1 0 0 2 -2
14 MMC Weert 2 1 0 0 1 0 1 4 -3
15 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 2 1 0 0 1 0 0 3 -3
16 HVCH 2 1 0 0 1 0 0 5 -5
donderdag 19 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH 4 Volharding 3 Afgelast
dinsdag 3 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Merefeldia 3 Caesar 2 0 - 1
Olympia'18 2 UDI'19/CSU 5 3 - 3 (1 - 3)
DVO 2 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 2 3 - 0
Scharn 2 SV Hulsberg 2 0 - 2
NWC 3 Volkel 2 1 - 2
MMC Weert 2 Sportclub Susteren 2 1 - 4
Gemert 2 HVCH 2 5 - 0
Vriendschappelijke wedstrijden
woensdag 26 augustus 2020
Aanv. Thuis Uit
12:00 HVCH 2 Emplina 2

25

6

4

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren