Jeugd programma & uitslagen

Jeugd programma & uitslagen
zaterdag 10 november 2018
Aanv. Thuis Uit Uitslag
11:00 NLC'03 JO7-3/NLC'03 JO7-4 HVCH JO7-1/HVCH JO7-2
09:00 HVCH JO7-3/HVCH JO7-4 TOP JO7-1/JO7-2
10:00 Nulandia JO7-3 HVCH JO7-5/HVCH JO7-6
10:00 Gemert JO8-1 HVCH JO8-1
09:00 UDI'19/CSU JO8-5 HVCH JO8-2
09:00 HVCH JO8-3 Heeswijk JO8-1
08:30 sv O.S.S. 1920 JO8-2 HVCH JO8-4
09:00 HVCH JO8-5 SV TOP JO8-2
09:00 HVCH JO8-6 Margriet JO8-3
09:00 HVCH JO9-1 Margriet JO9-1G
09:00 HVCH JO9-2 sv O.S.S. 1920 JO9-1
10:00 Berghem Sport JO9-5 HVCH JO9-3
09:00 HVCH JO9-5 MOSA'14 JO9-1
09:00 HVCH JO9-6 SV TOP JO9-2
08:30 sv O.S.S. 1920 JO10-1 HVCH JO10-1
10:00 HVCH JO10-2 Margriet JO10-3
10:00 HVCH JO10-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-5
10:15 UDI'19/CSU JO10-6 HVCH JO10-4
10:00 HVCH JO10-5 Berghem Sport JO10-5
10:15 Schijndel/DE WIT JO11-1 HVCH JO11-1 5 - 1
10:00 HVCH JO11-2 sv O.S.S. 1920 JO11-2 4 - 0
10:00 Nulandia JO11-2G HVCH JO11-3 4 - 3
10:15 DAW Schaijk JO11-3G HVCH JO11-4 0 - 25
09:00 UDI'19/CSU JO12-1 HVCH JO12-1 13 - 3
11:15 HVCH JO12-2 Avesteyn JO12-2 14 - 2
11:15 HVCH JO13 2007-1 UDI'19 JO13 2007-1
12:35 HVCH JO13-1 Emplina JO13-1 2 - 1
11:15 HVCH JO13-2G Margriet JO13-4 0 - 0
11:30 DAW Schaijk JO13-2G HVCH JO13-3G 1 - 2
13:15 Berghem Sport JO14-1 HVCH JO14-1 0 - 5
13:00 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-4 HVCH JO14-2 2 - 2
12:15 HVCH JO15-1 sv O.S.S. 1920 JO15-1 1 - 2
13:00 UDI'19/CSU JO15-4 HVCH JO15-2 3 - 2
12:15 HVCH JO15-3 EVVC JO15-2G 9 - 3
12:30 SKV JO17-1 HVCH JO17-1 3 - 0
14:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 HVCH JO17-3 4 - 1
12:00 SJO/VITA JO17-1 HVCH JO17-5 5 - 2
13:30 HVCH JO17-6 Margriet JO17-5 0 - 9
15:15 HVCH JO19-1 Schijndel/DE WIT JO19-1 2 - 2
15:00 WHV JO19-1G HVCH JO19-3 1 - 1
15:15 HVCH JO19-4 MOSA'14 JO19-1 2 - 3
15:15 HVCH JO19-5 DAW Schaijk JO19-2 1 - 7
10:00 HVCH MO13-1 Maaskantse Boys MO13-1 0 - 3
13:00 VOW MO15-1 HVCH MO15-1 1 - 7
14:30 Nooit Gedacht MO17-1 HVCH MO17-1 1 - 4
woensdag 14 november 2018
Aanv. Thuis Uit
19:00 co. HVCH JO15-1 FC Engelen JO15-1
19:00 vr. HVCH JO17-1 OJC JO17-2
zaterdag 17 november 2018
Aanv. Thuis Uit
09:00 co. HVCH JO7-1/HVCH JO7-2 WHV JO7-1
10:00 co. Nulandia JO7-1/JO7-2 HVCH JO7-3/HVCH JO7-4
09:00 co. HVCH JO7-5/HVCH JO7-6 Berghem Sport JO7-1/JO7-2
09:00 co. HVCH JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1
09:00 co. HVCH JO8-2 ST Keldonk/Boerdonk JO8-1G
09:00 co. HVCH JO8-4 SV TOP JO8-1
09:30 co. MOSA'14 JO8-1 HVCH JO8-5
08:30 co. sv O.S.S. 1920 JO8-5 HVCH JO8-6
09:00 co. Festilent JO9-1 HVCH JO9-1
09:00 co. DAW Schaijk JO9-1 HVCH JO9-2
09:00 co. HVCH JO9-4 sv O.S.S. 1920 JO9-2
10:00 co. Berghem Sport JO9-6 HVCH JO9-5
10:00 co. HVCH JO10-1 Schijndel/DE WIT JO10-1
09:45 co. sv O.S.S. 1920 JO10-2 HVCH JO10-2
09:30 co. Cito JO10-3 HVCH JO10-3
10:00 co. HVCH JO10-4 Nooit Gedacht JO10-2
10:00 co. Berghem Sport JO10-4 HVCH JO10-5
10:00 co. HVCH JO11-1 Margriet JO11-1
10:00 vr. HVCH JO11-2 Unitas '59 JO11-2
10:00 co. HVCH JO11-3 Achilles Reek JO11-1
10:00 co. HVCH JO11-4 Nulandia JO11-2G
11:15 co. HVCH JO12-1 Prinses Irene JO12-1
10:00 co. Margriet JO12-2 HVCH JO12-2
11:15 co. HVCH JO13 2007-1 Margriet JO13 2007-1
11:15 co. Theole JO13-1 HVCH JO13-1
09:30 co. Prinses Irene JO13-2G HVCH JO13-2G
11:15 co. HVCH JO13-3G sv O.S.S. 1920 JO13-3
15:15 co. HVCH JO14-1 Mierlo Hout JO14-1G
11:15 co. HVCH JO14-2 Gemert JO15-5
13:00 co. Deurne JO15-1 HVCH JO15-1
12:15 co. HVCH JO15-2 Prinses Irene JO15-2
10:30 co. TOP JO15-4G HVCH JO15-3
15:15 co. HVCH JO17-1 SML JO17-1G
15:30 co. Berghem Sport JO17-2 HVCH JO17-2
13:30 co. HVCH JO17-3 WHV JO17-1G
13:30 co. HVCH JO17-5 sv O.S.S. 1920 JO17-3
13:15 co. sv O.S.S. 1920 JO17-5 HVCH JO17-6
15:00 co. Volharding JO19-1 HVCH JO19-1
15:15 co. HVCH JO19-2 Festilent JO19-1
14:30 co. Odiliapeel/Braks Groep JO19-1 HVCH JO19-4
14:30 co. Nooit Gedacht JO19-2 HVCH JO19-5
13:00 co. Venhorst MO13-1 HVCH MO13-1
15:00 co. SV Venray MO15-1 HVCH MO15-1
15:15 co. HVCH MO19-1 DAW Schaijk MO19-1
zaterdag 24 november 2018
Aanv. Thuis Uit
09:00 co. HVCH JO7-1/HVCH JO7-2 Nulandia JO7-1/JO7-2
09:15 co. Nooit Gedacht JO7-1/JO7-2 HVCH JO7-3/HVCH JO7-4
09:00 co. HVCH JO7-5/HVCH JO7-6 NLC'03 JO7-1/JO7-2
09:00 co. Schijndel/DE WIT JO8-1 HVCH JO8-1
09:30 co. Boekel Sport JO8-2 HVCH JO8-2
09:00 co. HVCH JO8-3 Heeswijk JO8-2
09:00 co. HVCH JO8-4 SCMH JO8-1
08:45 co. Berghem Sport JO8-5 HVCH JO8-5
09:00 co. HVCH JO8-6 sv O.S.S. 1920 JO8-4
09:00 co. HVCH JO9-1 Schijndel/DE WIT JO9-1
09:00 co. HVCH JO9-2 UDI'19/CSU JO9-2
09:00 co. NLC'03 JO9-1 HVCH JO9-3
10:00 co. SJO/VITA JO9-1G HVCH JO9-4
09:00 co. HVCH JO9-5 Nooit Gedacht JO9-2
09:00 co. HVCH JO9-6 Achilles Reek JO9-1G
10:30 co. Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-1 HVCH JO10-1
10:00 co. HVCH JO10-2 SV TOP JO10-2
10:00 co. HVCH JO10-3 UDI'19/CSU JO10-5
09:30 co. Prinses Irene JO10-1 HVCH JO10-4
10:00 co. HVCH JO10-5 Nulandia JO10-4
10:30 co. UDI'19/CSU JO11-1 HVCH JO11-1
10:00 co. HVCH JO11-2 ST SDDL/Ravenstein JO11-1
08:30 co. sv O.S.S. 1920 JO11-4 HVCH JO11-3
09:30 co. Prinses Irene JO11-3 HVCH JO11-4
11:30 co. Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 HVCH JO12-1
11:30 co. Blauw Geel'38/JUMBO JO12-3 HVCH JO12-2
10:00 co. Gemert JO13 2007-1 HVCH JO13 2007-1
13:40 co. HVCH JO13-1 Berghem Sport JO13-1
11:15 co. HVCH JO13-2G WHV JO13-1G
11:00 co. MOSA'14 JO13-1 HVCH JO13-3G
15:15 co. HVCH JO14-1 SJO Helmondia-Mulo JO14-1
13:00 co. WEC JO15-2 HVCH JO14-2
12:15 co. HVCH JO15-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-1
13:00 co. EVVC JO15-1G HVCH JO15-2
12:15 co. HVCH JO15-3 Prinses Irene JO15-4G
13:00 co. Union JO17-1 HVCH JO17-1
13:30 co. HVCH JO17-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5
13:00 co. DAW Schaijk JO17-4 HVCH JO17-6
15:15 co. HVCH JO19-1 Rood Wit'62 JO19-1
14:30 co. Ruwaard JO19-1 HVCH JO19-2
15:30 co. Gemert JO19-3 HVCH JO19-3
15:15 co. HVCH JO19-4 Berghem Sport JO19-2
15:15 co. HVCH JO19-5 Festilent JO19-2
11:45 co. ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1 HVCH MO13-1
12:15 co. HVCH MO15-1 DVG MO15-1
15:00 co. Margriet MO17-1 HVCH MO17-1
15:00 co. FC de Rakt MO19-1 HVCH MO19-1
Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1
zondag
18 nov
14:30 uur
SV TOP 1
HVCH 1
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren