Jeugd programma & uitslagen

Jeugd programma & uitslagen
zaterdag 1 februari 2020
Aanv. Thuis Uit
10:45 co. Maliskamp JO7-1 HVCH JO7-1/HVCH JO7-2
10:00 co. Nulandia JO7-1/JO7-2 HVCH JO7-3/HVCH JO7-4
09:00 co. HVCH JO7-5/HVCH JO7-6 SJO/SSA Vesta'19 JO7-3
09:00 co. HVCH JO7-7/HVCH JO7-8 Vorstenbossche Boys JO7-1G/JO7-2
09:00 co. HVCH JO7-9/HVCH JO7-10 VCO JO7-1
09:00 co. HVCH JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-1
10:45 co. SCMH JO8-1G HVCH JO8-2
09:00 co. HVCH JO8-3 GVV'63 JO8-1G
09:00 co. HVCH JO8-4 Avesteyn JO8-1
08:30 co. sv O.S.S. 1920 JO8-5 HVCH JO8-5
10:15 co. Blauw Geel'38/JUMBO JO9-1 HVCH JO9-1
09:00 co. NLC'03 JO9-1 HVCH JO9-2
10:00 co. HVCH JO9-3 Berghem Sport JO9-5
08:30 co. Berghem Sport JO9-4 HVCH JO9-4
10:00 co. HVCH JO9-5 ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO9-2G
10:00 co. HVCH JO9-6 SV TOP JO9-3
10:15 co. Berghem Sport JO10-1 HVCH JO10-1
09:00 co. Prinses Irene JO10-1 HVCH JO10-2
10:00 co. HVCH JO10-3 SV TOP JO10-2
10:00 co. HVCH JO10-4 SCMH JO10-1G
09:00 co. Volkel JO10-2 HVCH JO10-5
10:00 co. HVCH JO10-6 Nooit Gedacht JO10-2
14:05 vr. Regio Finale WZV Volkel, de Wervel HVCH JO11-1
10:00 co. Hedel JO11-1 HVCH JO11-2
09:45 co. HVCH JO11-3 Helvoirt JO11-1
09:45 co. HVCH JO11-4 Vorstenbossche Boys JO11-1G
10:30 co. Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-4 HVCH JO12-1
11:15 co. HVCH JO12-3 Margriet JO12-2
09:45 co. ESA JO13-1 HVCH JO13-1
12:15 co. HVCH JO13-2 FC de Rakt JO13-1G
12:15 co. HVCH JO13-3 Margriet JO13-5
11:00 co. Brabantia JO14-1 HVCH JO14-1
10:15 co. Nivo Sparta JO14-1 HVCH JO14-2
11:15 co. HVCH JO14-3 Zwaluw VFC JO14-3
12:15 co. HVCH JO15-1 Mifano JO15-1
13:30 co. HVCH JO15-2 Beesd JO15-1
11:30 co. Handel JO15-1G HVCH JO15-3
15:15 co. HVCH JO17-1 Theole JO17-1
13:30 co. HVCH JO17-2 Nooit Gedacht JO17-1
15:15 co. HVCH JO17-3 UDI'19/CSU JO17-5
14:00 co. DZC '68 JO19-1 HVCH JO19-1
14:00 co. Nooit Gedacht JO19-1 HVCH JO19-2
16:00 co. Berghem Sport JO19-2 HVCH JO19-3
15:15 co. HVCH JO19-4 ST Toxandria/VIOS'38 JO19-1
14:45 co. OJC ROSMALEN JO19-5 HVCH JO19-5
11:15 co. Nulandia MO13-1 HVCH MO13-1
13:30 co. HVCH MO15-1 Emplina MO15-1
12:30 co. Peursum MO17-1 HVCH MO17-1
13:30 co. ST De Zwaluw/V.V. Achates MO17-1 HVCH MO17-2
zaterdag 8 februari 2020
Aanv. Thuis Uit
09:00 co. HVCH JO7-1/HVCH JO7-2 TOP JO7-1/JO7-2
09:00 co. HVCH JO7-3/HVCH JO7-4 DAW Schaijk JO7-1/JO7-2
09:15 co. SJO/SSA Vesta'19 JO7-1/JO7-2 HVCH JO7-5/HVCH JO7-6
09:30 co. Festilent JO7-1G HVCH JO7-7/HVCH JO7-8
09:00 co. Achilles Reek JO7-1G HVCH JO7-9/HVCH JO7-10
09:00 co. Nulandia JO8-1 HVCH JO8-1
09:00 co. HVCH JO8-2 Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-1
08:30 co. Nivo Sparta JO8-1 HVCH JO8-3
10:15 co. Helvoirt JO8-1G HVCH JO8-4
09:00 co. HVCH JO8-5 Herpinia JO8-1
10:00 co. HVCH JO9-1 Gemert JO9-1
09:00 co. HVCH JO9-2 UDI'19/CSU JO9-2
10:30 co. SV TOP JO9-2 HVCH JO9-3
09:00 co. HVCH JO9-4 Boekel Sport JO9-2
10:15 co. BLauw Geel'38/JUMBO JO9-6M HVCH JO9-5
09:00 co. BMC JO9-4 HVCH JO9-6
10:00 co. HVCH JO10-1 Avanti'31 JO10-1
10:00 co. HVCH JO10-2 MOSA'14 JO10-1
08:30 co. Margriet JO10-3 HVCH JO10-3
09:45 co. Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G HVCH JO10-4
10:00 co. HVCH JO10-5 Gemert JO10-5
09:30 co. MOSA'14 JO10-2 HVCH JO10-6
09:45 co. HVCH JO11-1 Wilhelmina JO11-1
09:45 co. HVCH JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-8
09:45 co. SV BLC JO11-2 HVCH JO11-3
09:00 co. SV TOP JO11-3 HVCH JO11-4
11:15 co. HVCH JO12-1 ST Keldonk/Boerdonk JO12-1
11:15 co. RKDVC JO12-2 HVCH JO12-2
10:45 co. FC de Rakt JO12-1G HVCH JO12-3
12:15 co. HVCH JO13-1 FC Engelen JO13-1
10:30 co. WHV JO13-1 HVCH JO13-2
10:30 co. TOP JO13-2 HVCH JO13-3
15:30 co. HVCH JO14-1 JVC Cuijk JO14-1
11:15 co. HVCH JO14-2 UDI'19/CSU JO14-2
09:45 co. SV BLC JO14-3 HVCH JO14-3
11:30 co. Vitesse'08 JO15-1 HVCH JO15-1
13:00 co. OSC'45 JO15-1 HVCH JO15-2
12:15 co. HVCH JO15-3 Volkel JO15-2
10:15 co. DTS '35 Ede JO17-1 HVCH JO17-1
13:00 co. Festilent JO17-1G HVCH JO17-2
12:30 co. NLC'03 JO17-1 HVCH JO17-3
13:30 co. HVCH JO17-5 Gemert JO17-6
15:15 co. HVCH JO19-1 Union JO19-1
13:30 co. HVCH JO19-2 Avesteyn JO19-1
14:00 co. HVCH JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-4
14:45 co. Festilent JO19-2 HVCH JO19-4
15:15 co. HVCH JO19-5 Zwaluw VFC JO19-2
09:45 co. HVCH MO13-1 Vorstenbossche Boys MO13-1
10:30 co. Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2 HVCH MO15-1
13:30 co. HVCH MO17-1 SV BLC MO17-1
11:15 co. HVCH MO17-2 EVVC MO17-1
Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1
zondag
02 feb
14:30 uur
Best Vooruit 1
HVCH 1
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren