Jeugd programma & uitslagen

Jeugd programma & uitslagen
zaterdag 19 januari 2019
Aanv. Thuis Uit Uitslag
09:00 Winterzaalvoetbal de Rusheuvel HVCH JO7-5/HVCH JO7-6
10:00 HVCH JO8-1 Schijndel/de Wit JO8-1 Afgelast
09:05 Winterzaalvoetbal Bernrode HVCH JO8-3
09:05 Winterzaalvoetbal Tenniscentrum Berghem HVCH JO8-4
11:52 Winterzaalvoetbal de Ussenstelt HVCH JO8-6
15:39 Winterzaalvoetbal de Rusheuvel HVCH JO9-1
10:00 HVCH JO9-3 WSC JO9-3 Afgelast
14:39 Winterzaalvoetbal de Ussenstelt HVCH JO9-4
09:30 Avanti '31 JO10-1 HVCH JO10-1 Afgelast
10:00 HVCH JO10-2 WSC JO10-2 Afgelast
10:00 HVCH JO11-1 Achilles '29 JO12-1 Afgelast
11:05 Winterzaalvoetbal de Rusheuvel HVCH JO11-2
10:00 HVCH JO11-3 SCG '18 JO11-3 Afgelast
11:15 HVCH JO12-1 Blauw Geel Jumbo JO12-1 Afgelast
11:15 HVCH JO12-2 Avesteijn JO12-1 Afgelast
13:15 FC Engelen JO13 2007-1 HVCH JO13 2007-1
12:15 HVCH JO13-1 FC Engelen JO13-1
14:30 HVCH JO14-1 Aquila JO14-1
13:30 HVCH JO15-1 FC de Rakt JO15-1
12:15 HVCH JO15-2 Rhode JO15-3
12:15 HVCH JO15-3 RKSV WEC JO15-2
12:45 UNA Veldhoven JO17-2 HVCH JO17-2
13:30 HVCH JO17-5 HVCH JO17-6
15:00 SV TOP JO19-1 HVCH JO19-1
14:30 Ruwaard JO19-1 HVCH JO19-2 1 - 4
14:30 HVCH JO19-4 HVCH JO17-3
13:00 OJC MO15-2 HVCH MO15-1
zaterdag 26 januari 2019
Aanv. Thuis Uit
09:00 vr. HVCH JO7-1/HVCH JO7-2 HVCH JO7-5/HVCH JO7-6
09:30 vr. Winterzaalvoetbal de Rusheuvel HVCH JO7-3/HVCH JO7-4
09:00 vr. Udi '19 / CSU JO8-1 HVCH JO8-1
09:00 vr. HVCH JO8-2 Udi '19 / CSU JO8-4
09:00 vr. HVCH JO8-4 Berghem Sport JO8-3
10:35 vr. Winterzaalvoetbal Bernrode HVCH JO8-5
08:45 vr. Berghem Sport JO9-2 HVCH JO9-1
10:15 vr. Maliskamp JO9-1 HVCH JO9-2
15:05 vr. Winterzaalvoetbal de Geer HVCH JO9-3
14:22 vr. Winterzaalvoetbal de Ussenstelt HVCH JO9-6
10:15 vr. Udi '19 / CSU JO10-1 HVCH JO10-1
10:00 vr. HVCH JO10-2 Berghem Sport JO10-2
15:39 vr. Winterzaalvoetbal de Stigt HVCH JO10-5
10:00 vr. HVCH JO11-1 UNA JO11-1
10:00 vr. HVCH JO11-2 Avesteyn JO11-1
10:00 vr. HVCH JO11-3 SCHIJNDEL/DEWIT JO11-3
11:15 vr. HVCH JO12-1 Achilles Reek JO12-1
11:15 vr. HVCH JO12-2 RKTVC Tiel JO12-2
11:30 vr. JVC Cuijk JO13 2007-1 HVCH JO13 2007-1
11:00 vr. SV Brandevoort JO13-1 HVCH JO13-1
11:15 vr. HVCH JO13-2G OJC JO13-3
11:15 be. HVCH JO13-3G ST SDDL/Ravenstein JO13-1
10:30 vr. TOP Oss JO14-1 HVCH JO14-1
12:15 vr. HVCH JO15-1 SV Brandevoort JO14-1
13:00 vr. OJC JO15-4 HVCH JO15-2
12:15 vr. HVCH JO15-3 ODC JO15-3
14:45 vr. UDI'19 JO17-1 HVCH JO17-1
13:30 be. HVCH JO17-2 SV TOP JO17-2
14:45 vr. OJC JO17-4 HVCH JO17-3
13:30 vr. HVCH JO17-5 UDi'19 JO17-5
13:30 vr. HVCH JO17-6 Unitas'59 JO17-7
15:15 vr. HVCH JO19-1 DIO'30 JO19-1
15:15 vr. HVCH JO19-2 ODC JO19-2
15:15 co. sv O.S.S. 1920 JO19-2 HVCH JO19-3
15:15 vr. HVCH JO19-4 RKDVC JO19-4
12:15 vr. HVCH MO15-1 Margriet MO15-1
14:45 be. Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 HVCH MO17-1
zaterdag 2 februari 2019
Aanv. Thuis Uit
10:00 vr. Winterzaalvoetbal de Rusheuvel HVCH JO7-3/HVCH JO7-4
09:00 vr. Winterzaalvoetbal de Rusheuvel HVCH JO7-5/HVCH JO7-6
09:00 vr. HVCH JO7-7/JO7-8 Nulandia JO7-1/Nulandia JO7-2
10:00 vr. HVCH JO8-1 Olympia '18 JO8-1
09:00 vr. HVCH JO8-4 Vorstebossche Boys JO8-1
12:00 vr. Berghem Sport JO8-5 HVCH JO8-5
14:22 vr. Winterzaalvoetbal de Ussenstelt HVCH JO8-6
09:20 vr. Regiofinale zaalvoetbal Volkel HVCH JO9-1
10:00 vr. Vorstenbossche Boys JO9-1G HVCH JO9-3
10:15 vr. RKVV Brabantia JO10-2 HVCH JO10-2
09:00 vr. Jasper Wolters Toernooi HVCH JO11-1
10:00 vr. HVCH JO11-2 SV Brandevoort JO11-2
09:00 vr. Den Dungen JO11-2 HVCH JO11-3
09:05 vr. Winterzaalvoetbal 't Vijfeiken HVCH JO11-4
11:30 vr. SCG'18 JO12-2 HVCH JO12-2
11:15 vr. HVCH JO13 2007-1 DAW JO13-1
11:30 vr. OJC JO13-1 HVCH JO13-1
11:45 vr. Rhode JO13-3 HVCH JO13-2G
11:15 vr. HVCH JO13-3G SVG'18 JO13-3
11:00 vr. ODC JO14-1 HVCH JO14-1
13:00 vr. Avanti'31 JO15-3 HVCH JO14-2
10:30 vr. TOP Oss JO15-1 HVCH JO15-1
12:15 vr. HVCH JO15-2 Avesteyn JO15-2
11:30 vr. OJC JO15-7 HVCH JO15-3
12:30 vr. Vriendenschaar JO17 HVCH JO17-1
15:15 vr. FC Engelen JO16-1 HVCH JO17-2
13:30 vr. HVCH JO17-3 Unitas'59 JO17-4
13:45 vr. DAW JO17-4 HVCH JO17-5
13:00 vr. OJC JO17-9 HVCH JO17-6
15:15 vr. HVCH JO19-1 ODC JO19-1
14:45 vr. Blauw Geel/Jumbo JO19-2 HVCH JO19-2
15:15 vr. HVCH JO19-3 DAW JO19-2
15:15 vr. HVCH JO19-4 Rhode JO19-3
13:00 vr. OSC'45 JO19-1 HVCH JO19-5
10:00 vr. HVCH MO13-1 Achilles Reek MO13-1
13:00 vr. Blauw Geel/Jumbo MO15-1 HVCH MO15-1
13:30 vr. HVCH MO17-1 Blauw Geel/Jumbo MO17-2
15:00 vr. Schijndel/de Wit MO19-1 HVCH MO19-1
Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1
zondag
27 jan
14:30 uur
HVCH 1
Volharding 1
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren