Wedstrijd resultaten
zondag 5 april 2020
4e klasse - 12
AFG
0
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 29 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 4 Odiliapeel/Braks Groep 2 Afgelast
HVCH 8 SES 3 Afgelast
SCMH 2 Handel 2 Afgelast
SJO/SSA VESTA'19 3 Gemert 4 Afgelast
SSA VESTA'19 3 Gemert 4
Prinses Irene 3 Blauw Geel'38/JUMBO 5 Afgelast
FC Uden 2 Volkel 4 Afgelast
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 SCMH 2 Afgelast
Boekel Sport 4 SJO/SSA VESTA'19 3 Afgelast
Odiliapeel/Braks Groep 2 HVCH 8 Afgelast
SES 3 Volkel 4 Afgelast
Handel 2 Gemert 4 Afgelast
Prinses Irene 3 FC Uden 2 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Volkel 4 Boekel Sport 4 Afgelast
Odiliapeel/Braks Groep 2 Blauw Geel'38/JUMBO 5 Afgelast
HVCH 8 SCMH 2 Afgelast
FC Uden 2 SJO/SSA VESTA'19 3 Afgelast
FC Uden 2 SSA VESTA'19 3
Gemert 4 Prinses Irene 3 Afgelast
Handel 2 SES 3 Afgelast
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 Handel 2 4 - 2
Boekel Sport 4 Gemert 4 4 - 4
Odiliapeel/Braks Groep 2 Volkel 4 Afgelast
SJO/SSA VESTA'19 3 SCMH 2
SSA VESTA'19 3 SCMH 2
Prinses Irene 3 HVCH 8 2 - 2
SES 3 FC Uden 2 3 - 2
zondag 1 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Volkel 4 Handel 2 3 - 3
HVCH 8 Boekel Sport 4 Afgelast
Odiliapeel/Braks Groep 2 FC Uden 2 Afgelast
SCMH 2 SES 3 0 - 2
SJO/SSA VESTA'19 3 Prinses Irene 3 2 - 0
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Volkel 4 Blauw Geel'38/JUMBO 5 3 - 5
HVCH 8 SJO/SSA VESTA'19 3 Afgelast
SCMH 2 Prinses Irene 3 2 - 4
Handel 2 Odiliapeel/Braks Groep 2 1 - 1
FC Uden 2 Boekel Sport 4 Afgelast
Gemert 4 SES 3 0 - 8
zondag 9 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 4 SSA VESTA'19 3
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
SSA VESTA'19 3 Prinses Irene 3
FC Uden 2 Blauw Geel'38/JUMBO 5 4 - 2
Gemert 4 Odiliapeel/Braks Groep 2
zondag 26 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH 8 Blauw Geel'38/JUMBO 5 2 - 2
FC Uden 2 Prinses Irene 3 5 - 2
Gemert 4 Volkel 4 1 - 3
zondag 19 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 FC Uden 2 1 - 4
Boekel Sport 4 Volkel 4 4 - 3
Odiliapeel/Braks Groep 2 Handel 2 0 - 2
SES 3 HVCH 8 4 - 3
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 SSA VESTA'19 3
Blauw Geel'38/JUMBO 5 SJO/SSA VESTA'19 3 0 - 0
Boekel Sport 4 Prinses Irene 3 2 - 1
Handel 2 SCMH 2 2 - 2
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 4 Handel 2 1 - 2
SCMH 2 Odiliapeel/Braks Groep 2 7 - 0
SJO/SSA VESTA'19 3 Volkel 4 8 - 4
SSA VESTA'19 3 Volkel 4
FC Uden 2 Gemert 4 2 - 2
Prinses Irene 3 SES 3 1 - 2
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Volkel 4 FC Uden 2 1 - 6
Blauw Geel'38/JUMBO 5 Odiliapeel/Braks Groep 2 3 - 1
SCMH 2 HVCH 8 5 - 2
Gemert 4 SJO/SSA VESTA'19 3 1 - 3
SES 3 Boekel Sport 4 4 - 0
Gemert 4 SSA VESTA'19 3
Handel 2 Prinses Irene 3 2 - 0
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 Volkel 4 3 - 3
Boekel Sport 4 FC Uden 2 3 - 1
Odiliapeel/Braks Groep 2 SJO/SSA VESTA'19 3 2 - 4
Odiliapeel/Braks Groep 2 SSA VESTA'19 3
SES 3 Gemert 4 3 - 3
Prinses Irene 3 SCMH 2 1 - 1
Handel 2 HVCH 8 1 - 0
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Volkel 4 SES 3 3 - 1
HVCH 8 Odiliapeel/Braks Groep 2 1 - 3
SCMH 2 Blauw Geel'38/JUMBO 5 3 - 3
SJO/SSA VESTA'19 3 Boekel Sport 4 1 - 1
SSA VESTA'19 3 Boekel Sport 4
Gemert 4 Handel 2 3 - 2
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Volkel 4 HVCH 8 5 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO 5 Prinses Irene 3 0 - 4
Odiliapeel/Braks Groep 2 Boekel Sport 4 1 - 3
SJO/SSA VESTA'19 3 FC Uden 2 1 - 4
SSA VESTA'19 3 FC Uden 2
SES 3 Handel 2 1 - 0
Gemert 4 SCMH 2 4 - 2
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 4 Blauw Geel'38/JUMBO 5 3 - 1
HVCH 8 Gemert 4 3 - 2
SCMH 2 Volkel 4 4 - 4
Handel 2 SJO/SSA VESTA'19 3 0 - 2
Handel 2 SSA VESTA'19 3
Prinses Irene 3 Odiliapeel/Braks Groep 2 8 - 0
FC Uden 2 SES 3 2 - 2
zondag 20 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 4 HVCH 8 3 - 1
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 SES 3 5 - 1
Volkel 4 Prinses Irene 3 1 - 4
SJO/SSA VESTA'19 3 HVCH 8 6 - 1
FC Uden 2 SCMH 2 6 - 1
Gemert 4 Boekel Sport 4 2 - 3
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 8 FC Uden 2 5 - 3
SCMH 2 SJO/SSA VESTA'19 3 2 - 4
SCMH 2 SSA VESTA'19 3
SES 3 Odiliapeel/Braks Groep 2 5 - 1
Prinses Irene 3 Gemert 4 3 - 3
Handel 2 Blauw Geel'38/JUMBO 5 0 - 1
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Volkel 4 Odiliapeel/Braks Groep 2 5 - 1
HVCH 8 Prinses Irene 3 1 - 4
SCMH 2 Boekel Sport 4 4 - 6
SJO/SSA VESTA'19 3 SES 3 0 - 0
SSA VESTA'19 3 SES 3
FC Uden 2 Handel 2 3 - 0
Gemert 4 Blauw Geel'38/JUMBO 5 2 - 2
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Odiliapeel/Braks Groep 2 Gemert 4 1 - 3
Prinses Irene 3 SJO/SSA VESTA'19 3 3 - 2
SES 3 SCMH 2 3 - 1
Handel 2 Volkel 4 2 - 0
Prinses Irene 3 SSA VESTA'19 3
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Akker, Sven van den
Berg, Gertjan v.d
Grinsven, Ron van
Heesakkers, Robin
Hurk, Stef v.d.
Kortas, Job
Markus, Randy
Martens, Don
Megens, Marc
Roefs, Dennis
Tadese Hayle, Biniam
Tilburg, Justin van
Vos, Robin
Zupancic, Sven
Zwinkels, Arjen

Technische staf
Akker, Arno van den (Assistent-scheidsrechter(club))

Overige staf
Hurk, Stef v.d. (Teammanager)
Nistelrooij, Martijn van (Teammanager)
Vos, Robin (Teammanager)

Stand 4e klasse - 12
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 SES 3 14 9 3 2 30 39 21 18
2 Boekel Sport 4 12 8 2 2 26 33 25 8
3 SJO/SSA VESTA'19 3 12 7 3 2 24 33 18 15
4 FC Uden 2 12 7 2 3 23 42 23 19
5 Prinses Irene 3 14 6 3 5 21 37 25 12
6 Blauw Geel'38/JUMBO 5 14 5 5 4 20 32 32 0
7 Handel 2 14 5 3 6 18 19 21 -2
8 Volkel 4 13 4 3 6 15 38 45 -7
9 Gemert 4 13 3 5 5 14 30 39 -9
10 SJO VESTA'19 3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCMH 2 13 2 4 7 10 34 41 -7
10 SSA VESTA'19 3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 HVCH 8 12 2 2 8 8 24 40 -16
12 Odiliapeel/Braks Groep 2 11 1 1 9 4 11 42 -31
Programma 4e klasse - 12
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 Volkel 4 Gemert 4 Afgelast
11:00 HVCH 8 Handel 2 Afgelast
11:30 SCMH 2 FC Uden 2 Afgelast
11:45 SJO/SSA VESTA'19 3 Odiliapeel/Braks Groep 2 Afgelast
11:45 SSA VESTA'19 3 Odiliapeel/Braks Groep 2
12:00 SES 3 Blauw Geel'38/JUMBO 5 Afgelast
12:00 Prinses Irene 3 Boekel Sport 4 Afgelast
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 5 Gemert 4 Afgelast
10:30 Boekel Sport 4 SCMH 2 Afgelast
11:00 Odiliapeel/Braks Groep 2 SES 3 Afgelast
11:45 SJO/SSA VESTA'19 3 Handel 2 Afgelast
11:45 SSA VESTA'19 3 Handel 2
12:00 Prinses Irene 3 Volkel 4 Afgelast
12:00 FC Uden 2 HVCH 8 Afgelast
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 5 Boekel Sport 4 Afgelast
10:00 Volkel 4 SCMH 2 Afgelast
11:00 Odiliapeel/Braks Groep 2 Prinses Irene 3 Afgelast
12:00 SES 3 SJO/SSA VESTA'19 3 Afgelast
12:00 Gemert 4 HVCH 8 Afgelast
12:00 SES 3 SSA VESTA'19 3
12:00 Handel 2 FC Uden 2 Afgelast
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:30 Boekel Sport 4 SES 3 Afgelast
11:00 HVCH 8 Volkel 4 Afgelast
11:30 SCMH 2 Gemert 4 Afgelast
11:45 SJO/SSA VESTA'19 3 Blauw Geel'38/JUMBO 5 Afgelast
11:45 SSA VESTA'19 3 Blauw Geel'38/JUMBO 5
12:00 FC Uden 2 Odiliapeel/Braks Groep 2 Afgelast
12:00 Prinses Irene 3 Handel 2 Afgelast
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 SJO/SSA VESTA'19 3 3 2 0 1 6 10 6 4
2 Nooit Gedacht 3 3 1 1 1 4 8 5 3
3 HVCH 8 3 1 1 1 4 8 8 0
4 SJO VESTA'19 3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Blauw Geel'38/JUMBO 4 3 1 0 2 3 5 12 -7
4 SSA VESTA'19 3 0 0 0 0 0 0 0 0
zondag 15 september 2019
Thuis Uit Uitslag
SSA VESTA'19 3 Nooit Gedacht 3
SJO/SSA VESTA'19 3 Nooit Gedacht 3 4 - 2
Blauw Geel'38/JUMBO 4 HVCH 8 5 - 3
zondag 8 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 4 SJO/SSA VESTA'19 3 0 - 4
Blauw Geel'38/JUMBO 4 SSA VESTA'19 3
donderdag 5 september 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 8 Nooit Gedacht 3 1 - 1
zondag 1 september 2019
Thuis Uit Uitslag
SJO/SSA VESTA'19 3 HVCH 8 2 - 4
donderdag 29 augustus 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 3 Blauw Geel'38/JUMBO 4 5 - 0

24

2

8

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren