Wedstrijd resultaten
dinsdag 16 april 2024
1e klasse (3e fase) - 5
AFG
zaterdag 13 april 2024
Thuis Uit Uitslag
SCG'18 JO19-1 BMC JO19-1 5 - 2
Heeswijk JO19-1 Volkel JO19-1 2 - 4
B.V.V. JO19-1 FC Engelen JO19-2 4 - 1
Den Dungen JO19-1 DSC JO19-1 3 - 0
Nulandia JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 6 - 2
zaterdag 6 april 2024
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO19-2 Nulandia JO19-1 1 - 1
BMC JO19-1 B.V.V. JO19-1 1 - 1
UDI'19/CSU JO19-2 Den Dungen JO19-1 3 - 5
Volkel JO19-1 SCG'18 JO19-1 2 - 1
DSC JO19-1 Heeswijk JO19-1 5 - 0
FC Engelen JO19-2 HVCH JO19-3 6 - 4
dinsdag 2 april 2024
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO19-3 BMC JO19-1 2 - 4
zaterdag 23 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
SCG'18 JO19-1 DSC JO19-1 1 - 5
B.V.V. JO19-1 Volkel JO19-1 3 - 5
SV TOP JO19-2 UDI'19/CSU JO19-2 1 - 1
Heeswijk JO19-1 Den Dungen JO19-1 2 - 1
Nulandia JO19-1 FC Engelen JO19-2 5 - 0
maandag 18 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Den Dungen JO19-1 HVCH JO19-3 14 - 1
zaterdag 16 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
BMC JO19-1 Nulandia JO19-1 3 - 3
Volkel JO19-1 HVCH JO19-3 13 - 2
UDI'19/CSU JO19-2 Heeswijk JO19-1 0 - 1
DSC JO19-1 B.V.V. JO19-1 1 - 4
FC Engelen JO19-2 SV TOP JO19-2 4 - 2
zaterdag 9 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
B.V.V. JO19-1 Nulandia JO19-1 1 - 1
SV TOP JO19-2 BMC JO19-1 3 - 0
Den Dungen JO19-1 SCG'18 JO19-1 1 - 0
FC Engelen JO19-2 Volkel JO19-1 0 - 8
zaterdag 2 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Heeswijk JO19-1 B.V.V. JO19-1 2 - 1
BMC JO19-1 FC Engelen JO19-2 7 - 1
UDI'19/CSU JO19-2 SCG'18 JO19-1 1 - 3
Volkel JO19-1 SV TOP JO19-2 5 - 0
DSC JO19-1 Nulandia JO19-1 4 - 0
zaterdag 24 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
B.V.V. JO19-1 SCG'18 JO19-1 3 - 5
BMC JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 2 - 2
SV TOP JO19-2 DSC JO19-1 1 - 2
HVCH JO19-3 Heeswijk JO19-1 1 - 7
Nulandia JO19-1 Den Dungen JO19-1 2 - 2
zaterdag 3 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
SCG'18 JO19-1 HVCH JO19-3 10 - 0
UDI'19/CSU JO19-2 B.V.V. JO19-1 3 - 2
Volkel JO19-1 BMC JO19-1 5 - 4
DSC JO19-1 FC Engelen JO19-2 7 - 1
Heeswijk JO19-1 Nulandia JO19-1 4 - 3
Den Dungen JO19-1 SV TOP JO19-2 1 - 1
zaterdag 27 januari 2024
Thuis Uit Uitslag
SCG'18 JO19-1 Heeswijk JO19-1 1 - 2
B.V.V. JO19-1 Den Dungen JO19-1 2 - 2
HVCH JO19-3 DSC JO19-1 1 - 2
Nulandia JO19-1 Volkel JO19-1 0 - 0
FC Engelen JO19-2 UDI'19/CSU JO19-2 1 - 4
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Dortmans, Stan
Gielis, Daan
Herpen, Tim van
Kemkens, Kees
Keultjes, Guus
Lange, Davy
Megens, Willem
Nistelrooij, Sjoerd van
Wijgert, Giel van de
Wijngaard, Sil v.d.

Overige staf
Megens, Ton (Teammanager)

Stand 1e klasse (3e fase) - 5
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Volkel JO19-1 8 7 1 0 22 42 12 30
2 DSC JO19-1 8 6 0 2 18 26 11 15
3 Heeswijk JO19-1 8 6 0 2 18 20 16 4
4 Den Dungen JO19-1 8 4 3 1 15 29 11 18
5 SCG'18 JO19-1 8 4 0 4 12 26 16 10
6 Nulandia JO19-1 9 2 5 2 11 21 17 4
7 BMC JO19-1 8 2 3 3 9 23 22 1
8 B.V.V. JO19-1 9 2 3 4 9 21 21 0
9 UDI'19/CSU JO19-2 8 2 2 4 8 16 21 -5
10 SV TOP JO19-2 6 1 3 2 6 7 10 -3
11 FC Engelen JO19-2 7 1 0 6 3 10 39 -29
12 HVCH JO19-3 7 0 0 7 0 11 56 -45
Programma 1e klasse (3e fase) - 5
zaterdag 20 april 2024
Aanv. Thuis Uit
14:45 BMC JO19-1 Heeswijk JO19-1
15:00 UDI'19/CSU JO19-2 DSC JO19-1
15:00 Volkel JO19-1 Den Dungen JO19-1
15:15 Nulandia JO19-1 HVCH JO19-3
15:45 FC Engelen JO19-2 SCG'18 JO19-1
16:00 SV TOP JO19-2 B.V.V. JO19-1
zaterdag 11 mei 2024
Aanv. Thuis Uit
14:45 BMC JO19-1 DSC JO19-1
15:00 HVCH JO19-3 B.V.V. JO19-1
15:00 Volkel JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2
15:00 SV TOP JO19-2 Heeswijk JO19-1
15:15 Nulandia JO19-1 SCG'18 JO19-1
15:45 FC Engelen JO19-2 Den Dungen JO19-1
zaterdag 18 mei 2024
Aanv. Thuis Uit
13:00 SCG'18 JO19-1 SV TOP JO19-2
15:00 UDI'19/CSU JO19-2 HVCH JO19-3
15:00 DSC JO19-1 Volkel JO19-1
15:00 Heeswijk JO19-1 FC Engelen JO19-2
15:15 Den Dungen JO19-1 BMC JO19-1
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Achilles Reek JO19-1 7 6 1 0 19 37 6 31
2 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-3 7 3 2 2 11 23 17 6
3 HVCH JO19-3 7 3 1 3 10 21 20 1
4 Margriet JO19-1JM 6 3 0 3 9 13 20 -7
5 Berghem Sport JO19-2 7 3 0 4 9 16 19 -3
6 Irene JO19-1 7 2 2 3 8 15 26 -11
7 DAW Schaijk JO19-2 7 2 1 4 7 13 19 -6
8 SSA/SJO VITA JO19-1 6 1 1 4 4 9 20 -11
zaterdag 21 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO19-2 SSA/SJO VITA JO19-1 0 - 2
zaterdag 14 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk JO19-2 Irene JO19-1 6 - 0
Berghem Sport JO19-2 HVCH JO19-3 4 - 3
woensdag 11 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-3 Achilles Reek JO19-1 2 - 2
zaterdag 7 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO19-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-3 4 - 3
Achilles Reek JO19-1 SSA/SJO VITA JO19-1 7 - 1
Irene JO19-1 Berghem Sport JO19-2 4 - 0
Margriet JO19-1JM DAW Schaijk JO19-2 3 - 0
zaterdag 30 september 2023
Thuis Uit Uitslag
SSA/SJO VITA JO19-1 Irene JO19-1 4 - 4
DAW Schaijk JO19-2 Achilles Reek JO19-1 0 - 3
Berghem Sport JO19-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-3 5 - 2
Margriet JO19-1JM HVCH JO19-3 3 - 2
zaterdag 23 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-3 SSA/SJO VITA JO19-1 3 - 0
Achilles Reek JO19-1 Berghem Sport JO19-2 5 - 1
HVCH JO19-3 DAW Schaijk JO19-2 5 - 1
Irene JO19-1 Margriet JO19-1JM 4 - 2
woensdag 20 september 2023
Thuis Uit Uitslag
SSA/SJO VITA JO19-1 DAW Schaijk JO19-2 0 - 2
zaterdag 16 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-3 Irene JO19-1 4 - 1
Achilles Reek JO19-1 HVCH JO19-3 5 - 1
Berghem Sport JO19-2 Margriet JO19-1JM 1 - 2
zaterdag 9 september 2023
Thuis Uit Uitslag
SSA/SJO VITA JO19-1 HVCH JO19-3 2 - 4
DAW Schaijk JO19-2 Berghem Sport JO19-2 1 - 5
Irene JO19-1 Achilles Reek JO19-1 0 - 8
Margriet JO19-1JM Blauw Geel'38/JUMBO JO19-3 2 - 6
zaterdag 2 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-3 DAW Schaijk JO19-2 3 - 3
Achilles Reek JO19-1 Margriet JO19-1JM 7 - 1
HVCH JO19-3 Irene JO19-1 2 - 2

11

0

7

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsor
Hoofdsponsor Jeugd
Hoofdsponsor Vrouwen