Bestuur en contactpersonen: wie doet wat?

Bestuur en contactpersonen: wie doet wat?
Veeg naar links voor meer informatie
Functie Naam E-mail
Bestuursleden    
Voorzitter Laurens Gloudemans voorzitter@hvch.nl 
Facilitaire zaken Jeroen Verstegen facilitairezaken@hvch.nl 
Secretaris vacant

secretaris@hvch.nl 

Financiële zaken Rob van Aalst

penningmeester@hvch.nl 

Vrijwilligers en Organisatie Ricco Kokshoorn

vrijwilligersenorganisatie@hvch.nl 

Voetbalzaken Joris Priem

voetbalzaken@hvch.nl 

   

 

Wedstrijden en toernooien  

 

Wedstrijdsecretaris senioren Hans Mulders

hansmulders@hvch.nl 

Wedstrijdsecretaris jeugd

Noëlle Putters

Maaike Egelmeer

wedstrijdzakenjeugdhvch@gmail.com 

Toernooien Henk Ullenbroeck  

toernooien@hvch.nl  

     
Communicatie en sponsoring  

 

Communicatie en website Rianne Maas

communicatie@hvch.nl 

Reclame / Sponsoring

Marcel Bonte

 

sponsoring@hvch.nl 

Blauw Gras Twan Vrijsen

blauwgras@hvch.nl 

   

 

Technische commissies en coördinatoren
Hoofd Opleidingen Emiel de Haan hoofdopleiding@hvch.nl 
Coördinator keepers Ruud Schuttel

tcjeugdkeepers@hvch.nl 

Coördinator G-teams Carolien Florussen

gteam@hvch.nl 

Coördinator MO13-MO17 Annemarie van Kessel
Danique van Venrooij

coordinatormeisjes@hvch.nl 

Coördinator JO19 Ton Megens 
Erik van Nistelrooij

coordinatorJO19@hvch.nl 

Coördinator JO17 Ton Megens  
Erik van Nistelrooij

coordinatorJO17@hvch.nl 

Coördinator JO15 Mark van Lanen

coordinatorJO15@hvch.nl 

Coördinator JO14 Mark van Lanen

coordinatorJO14@hvch.nl 

Coördinator JO13 Mark van Lanen

coordinatorJO13@hvch.nl 

Coördinator JO12 Dennis Schafrat

coordinatorJO12@hvch.nl 

Coördinator JO11 Dennis Schafrat

coordinatorJO11@hvch.nl 

Coördinator JO10 Margretha de Haan

coordinatorJO10@hvch.nl 

Coördinator JO9 Margretha de Haan

coordinatorJO9@hvch.nl 

Coördinator JO8 Leteke Vos

coordinatorJO8@hvch.nl 

Coördinator JO7 Leteke Vos

coordinatorJO7@hvch.nl 

Coördinator mini's / JO6 Margret Vogels

coordinatorenminis@hvch.nl   

   

 

Ledenadministratie  

 

Ledenadministratie Dionne van de Wijgert

ledenadministratie@hvch.nl  

Spelregelbewijs (vragen) Dionne van de Wijgert

spelregelbewijs@hvch.nl

Bondsteams jeugd (wijzigingen) Dionne van de Wijgert

bondsteamsjeugd@hvch.nl 

   

 

Vertrouwenscontactpersoon 

Wil je weten wat ze doet en of ze  kan helpen? Lees dan hier verder!

Armella Mulders-Wijnen

vertrouwenspersoon@hvch.nl  

06-23166324

 

We proberen dit overzicht zo compleet mogelijk te maken. Ben je op zoek naar een contactpersoon die nog niet in dit overzicht staat? Stel je vraag dan via het contactformulier.

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1
zondag
05 dec.
14:00 uur
HVCH 1
Leones 1
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren