Bestuur en contactpersonen: wie doet wat?

Bestuur en contactpersonen: wie doet wat?
Veeg naar links voor meer informatie
Functie Naam E-mail
Bestuursleden
Voorzitter Laurens Gloudemans voorzitter@hvch.nl 
Facilitaire zaken Jeroen Verstegen facilitairezaken@hvch.nl 
Secretaris vacature

secretaris@hvch.nl 

Financiële zaken Rob van Aalst

penningmeester@hvch.nl 

Vrijwilligers en Organisatie Ricco Kokshoorn

vrijwilligersenorganisatie@hvch.nl 

Voetbalzaken Joris Priem

voetbalzaken@hvch.nl 

   

 

Wedstrijden en toernooien
Wedstrijdsecretaris senioren Hans Mulders

hansmulders@hvch.nl 

Wedstrijdsecretaris jeugd

Jos van de Veerdonk

Anja de Vries

Cor Vermeulen

wedstrijdsecretarisjeugd@hvch.nl

Toernooien Henk Ullenbroeck  

toernooien@hvch.nl  

     
Communicatie en sponsoring
Communicatie en website Stan Romijnders

communicatie@hvch.nl 

Reclame / Sponsoring

 

sponsoring@hvch.nl 

Coördinator sponsoring Danny van Asperen

coordinatorsponsoring@hvch.nl 

Reclameborden Jan Marcus
Hans Kleijngeld

reclameborden@hvch.nl 

Blauw Gras Twan Vrijsen

blauwgras@hvch.nl 

   

 

Technische commissies en coördinatoren
TC vrouwen en meisjes

Robert Martens

Danique van Venrooij

Anita van Leur

Cor Vermeulen

tcvrouwenmeisjes@hvch.nl
Coördinator meisjes

Danique van Venrooij

Cor Vermeulen

Anita van Leur

coordinatorenmeisjes@hvch.nl 
Coördinator keepers Ruud Schuttel

tcjeugdkeepers@hvch.nl 

Coördinator G-teams Carolien Florussen

gteam@hvch.nl 

TC jeugd Emiel de Haan (HO)
Peter Verhoeven (onderb.)
Glenn Verhoeven (bovenb.)
Kenny van Uden (algemeen)

 hoofdopleiding@hvch.nl

Coördinator JO19 Ton Megens 
Erik van Nistelrooij

coordinatorJO19@hvch.nl 

Coördinator JO17 Ton Megens  
Erik van Nistelrooij

coordinatorJO17@hvch.nl 

Coördinator JO15 vacature

coordinatorJO15@hvch.nl 

Coördinator JO14 vacature

coordinatorJO14@hvch.nl 

Coördinator JO13 Arjan Kappert

coordinatorJO13@hvch.nl 

Coördinator JO12 Dennis Schafrat

coordinatorJO12@hvch.nl 

Coördinator JO11 Dennis Schafrat

coordinatorJO11@hvch.nl 

Coördinator JO10 Margretha de Haan

coordinatorJO10@hvch.nl 

Coördinator JO9 Margretha de Haan

coordinatorJO9@hvch.nl 

Coördinator JO8 Leteke Vos

coordinatorJO8@hvch.nl 

Coördinator JO7 Leteke Vos

coordinatorJO7@hvch.nl 

Coördinator mini's / JO6 Margret Vogels

coordinatorenminis@hvch.nl   

   

 

Ledenadministratie
Ledenadministratie Dionne van de Wijgert

ledenadministratie@hvch.nl  

Spelregelbewijs (vragen) Dionne van de Wijgert

spelregelbewijs@hvch.nl

Bondsteams jeugd
(wijzigingen)
Dionne van de Wijgert

bondsteamsjeugd@hvch.nl 

   

 

Vertrouwenscontactpersoon 

Wil je weten wat ze doet en of ze  kan helpen? Lees het hier!

Armella Mulders-Wijnen

vertrouwenspersoon@hvch.nl  

06-23166324

 

We proberen dit overzicht zo compleet mogelijk te maken. Ben je op zoek naar een contactpersoon die nog niet in dit overzicht staat? Stel je vraag dan via het contactformulier.

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1
zondag
05 feb.
14:30 uur
HVCH
Moerse Boys
Eerstvolgende wedstrijd HVCH VR1
zondag
05 feb.
14:00 uur
Buitenveldert sc. VR1
HVCH VR1
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren