Bestuur en contactpersonen: wie doet wat?

Bestuur en contactpersonen: wie doet wat?
Veeg naar links voor meer informatie
Functie Naam E-mail
Bestuursleden    
Voorzitter Laurens Gloudemans voorzitter@hvch.nl 
Facilitaire zaken Harold van Munster facilitairezaken@hvch.nl 
Secretaris Petra van Zoggel

secretaris@hvch.nl 

Financiële zaken Rob van Aalst

penningmeester@hvch.nl 

Vrijwilligers en Organisatie Ricco Kokshoorn

vrijwilligersenorganisatie@hvch.nl 

Voetbalzaken Joris Priem

voetbalzaken@hvch.nl 

   

 

Wedstrijden en toernooien  

 

Wedstrijdsecretaris senioren Hans Mulders

hansmulders@hvch.nl 

Wedstrijdsecretaris jeugd Jan Paul Kortas

wedstrijdzakenjeugdhvch@gmail.com 

Toernooien Henk Ullenbroeck  

toernooien@hvch.nl  

     
Communicatie en sponsoring  

 

Communicatie en website Rianne Maas

communicatie@hvch.nl 

Reclame / Sponsoring Marcel Bonte / Paul van Bakel

sponsoring@hvch.nl 

Blauw Gras Twan Vrijsen

blauwgras@hvch.nl 

   

 

Technische commissies en coördinatoren
TC JO19 / JO17 John van Nistelrooij

jvnistelrooij@ziggo.nl 

TC Keepers Ruud Schuttel

tcjeugdkeepers@hvch.nl 

Hoofd Opleidingen Emiel de Haan

dehaanemiel@hotmail.com 

Coördinator elftallen Arno van Orsouw

arnojeannette@home.nl 

Coördinator JO11 / JO12 Mark van Lanen

coordinatorene@hvch.nl    

Coördinatoren JO10 / JO9 / JO8 Ellen Hasselman

coordinatorenf@hvch.nl  

Coördinatoren meisjes Annemarie van Kessel

coordinatorenmeisjes@hvch.nl  

Coördinatoren mini's Margret Vogels

coordinatorenminis@hvch.nl  

   

 

Ledenadministratie  

 

Ledenadministratie Dionne van de Wijgert

ledenadministratie@hvch.nl  

Spelregelbewijs (vragen) Dionne van de Wijgert

spelregelbewijs@hvch.nl

Bondsteams jeugd (wijzigingen) Dionne van de Wijgert

bondsteamsjeugd@hvch.nl 

   

 

Vertrouwenscontactpersoon  Armella Mulders-Wijnen

vertrouwenspersoon@hvch.nl  

06-23166324



We proberen dit overzicht zo compleet mogelijk te maken. Ben je op zoek naar een contactpersoon die nog niet in dit overzicht staat? Stel je vraag dan via het contactformulier.

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1
zondag
17 nov
14:30 uur
SIOL 1
HVCH 1
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren