Wedstrijd resultaten
zondag 5 april 2020
4e klasse - 10
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 29 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Ollandia 2 Heeswijk 3 Afgelast
Erp 4 VOW 2 Afgelast
ASV'33 4 Blauw Geel'38/JUMBO 4 Afgelast
HVCH 7 Boekel Sport 3 Afgelast
Rhode/Van Stiphout Bouw 4 Mariahout 3 Afgelast
Sparta'25 5 ELI 2 Afgelast
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Ollandia 2 Sparta'25 5 Afgelast
Ollandia 2 Blauw Geel'38/JUMBO 4
Erp 4 HVCH 7 Afgelast
Mariahout 3 Boekel Sport 3 Afgelast
ASV'33 4 Heeswijk 3
Blauw Geel'38/JUMBO 4 ELI 2 Afgelast
VOW 2 ASV'33 4 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 3 Ollandia 2 Afgelast
ELI 2 Erp 4 Afgelast
HVCH 7 Sparta'25 5 Afgelast
Rhode/Van Stiphout Bouw 4 ASV'33 4 Afgelast
Blauw Geel'38/JUMBO 4 Mariahout 3 Afgelast
Heeswijk 3 VOW 2 Afgelast
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Ollandia 2 ELI 2 1 - 1
Mariahout 3 HVCH 7 6 - 3
Erp 4 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 3 - 0
Sparta'25 5 ASV'33 4 0 - 0
VOW 2 Blauw Geel'38/JUMBO 4 4 - 4
Heeswijk 3 Boekel Sport 3 2 - 3
zondag 1 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 3 Blauw Geel'38/JUMBO 4 Afgelast
ELI 2 Heeswijk 3 Afgelast
Sparta'25 5 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 0 - 1
HVCH 7 VOW 2 Afgelast
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 3 VOW 2 Afgelast
ASV'33 4 Erp 4 0 - 3
ELI 2 Mariahout 3 0 - 2
Blauw Geel'38/JUMBO 4 Heeswijk 3 Afgelast
Rhode/Van Stiphout Bouw 4 Sparta'25 5 4 - 0
HVCH 7 Ollandia 2 Afgelast
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
ASV'33 4 Mariahout 3 Afgelast
Rhode/Van Stiphout Bouw 4 Ollandia 2 1 - 1
Sparta'25 5 Erp 4 Afgelast
zondag 26 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
ASV'33 4 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 3 - 1
HVCH 7 Erp 4 0 - 5
VOW 2 Sparta'25 5 2 - 4
zondag 19 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Mariahout 3 Ollandia 2 5 - 2
Sparta'25 5 Boekel Sport 3 1 - 1
zondag 15 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Ollandia 2 VOW 2 4 - 1
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Ollandia 2 Erp 4 1 - 2
Mariahout 3 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 3 - 3
ELI 2 Boekel Sport 3 0 - 2
Heeswijk 3 HVCH 7 4 - 7
Blauw Geel'38/JUMBO 4 ASV'33 4 0 - 2
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Erp 4 Mariahout 3 1 - 1
HVCH 7 ELI 2 1 - 3
Rhode/Van Stiphout Bouw 4 VOW 2 3 - 1
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 3 HVCH 7 2 - 3
ELI 2 Sparta'25 5 2 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO 4 Erp 4 4 - 2
VOW 2 Heeswijk 3 1 - 3
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Ollandia 2 HVCH 7 4 - 1
Mariahout 3 ELI 2 7 - 1
Erp 4 ASV'33 4 3 - 4
Blauw Geel'38/JUMBO 4 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 1 - 3
VOW 2 Boekel Sport 3 1 - 4
Heeswijk 3 Sparta'25 5 1 - 0
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 3 Mariahout 3 2 - 3
ASV'33 4 VOW 2 3 - 1
ELI 2 Blauw Geel'38/JUMBO 4 9 - 2
Rhode/Van Stiphout Bouw 4 Heeswijk 3 4 - 4
Sparta'25 5 Ollandia 2 4 - 1
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 3 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 3 - 1
Mariahout 3 Blauw Geel'38/JUMBO 4 7 - 4
ELI 2 ASV'33 4 2 - 3
Sparta'25 5 HVCH 7 6 - 5
VOW 2 Erp 4 3 - 0
Heeswijk 3 Ollandia 2 4 - 0
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Erp 4 Heeswijk 3 1 - 3
ASV'33 4 Boekel Sport 3 2 - 9
HVCH 7 Mariahout 3 4 - 4
Blauw Geel'38/JUMBO 4 Sparta'25 5 5 - 5
Rhode/Van Stiphout Bouw 4 ELI 2 2 - 2
zondag 20 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Ollandia 2 Boekel Sport 3 0 - 2
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 3 Erp 4 1 - 3
ELI 2 Ollandia 2 2 - 1
HVCH 7 ASV'33 4 4 - 2
VOW 2 Mariahout 3 2 - 6
Heeswijk 3 Blauw Geel'38/JUMBO 4 5 - 0
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Mariahout 3 Heeswijk 3 3 - 4
Erp 4 ELI 2 3 - 1
ASV'33 4 Sparta'25 5 2 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO 4 VOW 2 4 - 3
Rhode/Van Stiphout Bouw 4 HVCH 7 6 - 1
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Boekel Sport 3 Heeswijk 3 2 - 0
ASV'33 4 Ollandia 2 2 - 0
ELI 2 VOW 2 4 - 2
Rhode/Van Stiphout Bouw 4 Erp 4 1 - 8
Sparta'25 5 Mariahout 3 3 - 2
HVCH 7 Blauw Geel'38/JUMBO 4 3 - 3
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Ollandia 2 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 0 - 2
Mariahout 3 ASV'33 4 4 - 4
Mariahout 3 ASV'33 4 4 - 4
Erp 4 Sparta'25 5 7 - 2
Blauw Geel'38/JUMBO 4 Boekel Sport 3 2 - 6
Heeswijk 3 ELI 2 5 - 3
VOW 2 HVCH 7 0 - 3
Teamspeler
Aarts, Angelo (Aanvaller)
Afgeschermd (Aanvaller)
Afgeschermd (Aanvaller)
Afgeschermd (Middenvelder)
Afgeschermd (Verdediger)
Afgeschermd (Verdediger)
Broek, Wesley van den (Middenvelder)
Grinsven, Jim van (Middenvelder)
Hermes, Maarten
Martens, Joep (Verdediger)
Neelen, Jesse
Nistelrooij, Mike van (Middenvelder)
Orsouw, Wouter van
Romijnders, Stan (Verdediger)
Strik, Wesley (Middenvelder)
Venrooij, Kieran (Middenvelder)
Wetering, Rens van de (Doelverdediger)
Wijnen, Sven (Verdediger)

Technische staf
Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter(club))

Overige staf
Brands, Frank (Teammanager)
Broek, Wesley van den (Teammanager)
Nistelrooij, Mike van (Teammanager)
Theunisse, John (Teammanager)

Stand 4e klasse - 10
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Boekel Sport 3 12 8 1 3 25 37 18 19
2 Mariahout 3 13 7 4 2 25 53 33 20
3 Erp 4 13 8 1 4 25 41 21 20
4 ASV'33 4 12 7 2 3 23 27 28 -1
5 Heeswijk 3 11 7 1 3 22 35 24 11
6 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 14 6 4 4 22 32 30 2
7 ELI 2 13 5 2 6 17 30 32 -2
8 Sparta'25 5 13 4 3 6 15 27 33 -6
9 HVCH 7 12 4 2 6 14 35 45 -10
10 Blauw Geel'38/JUMBO 4 11 2 3 6 9 29 49 -20
11 Ollandia 2 12 2 2 8 8 15 27 -12
12 VOW 2 12 1 1 10 4 21 42 -21
Programma 4e klasse - 10
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
10:30 Boekel Sport 3 ELI 2 Afgelast
11:00 Mariahout 3 VOW 2 Afgelast
11:00 Erp 4 Ollandia 2 Afgelast
11:30 ASV'33 4 HVCH 7 Afgelast
12:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 Blauw Geel'38/JUMBO 4 Afgelast
12:00 Sparta'25 5 Heeswijk 3 Afgelast
zondag 3 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
12:00 Heeswijk 3 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 Afgelast
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:30 Ollandia 2 ASV'33 4 Afgelast
11:00 Erp 4 Boekel Sport 3 Afgelast
12:00 VOW 2 ELI 2 Afgelast
12:00 Sparta'25 5 Blauw Geel'38/JUMBO 4 Afgelast
12:00 Heeswijk 3 Mariahout 3 Afgelast
12:00 HVCH 7 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 Afgelast
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:30 Boekel Sport 3 ASV'33 4 Afgelast
11:00 Mariahout 3 Sparta'25 5 Afgelast
11:30 ELI 2 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 Afgelast
12:00 VOW 2 Ollandia 2 Afgelast
12:00 Heeswijk 3 Erp 4 Afgelast
12:00 Blauw Geel'38/JUMBO 4 HVCH 7 Afgelast
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:30 Ollandia 2 Mariahout 3 Afgelast
11:00 Erp 4 Blauw Geel'38/JUMBO 4 Afgelast
11:30 ASV'33 4 ELI 2 Afgelast
12:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 Boekel Sport 3 Afgelast
12:00 Sparta'25 5 VOW 2 Afgelast
12:00 HVCH 7 Heeswijk 3 Afgelast
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Prinses Irene 4 3 3 0 0 9 8 5 3
2 EVVC 3 3 1 1 1 4 9 6 3
3 HVCH 7 3 1 0 2 3 15 14 1
4 SV TOP 3 3 0 1 2 1 7 14 -7
zondag 15 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 4 SV TOP 3 2 - 1
HVCH 7 EVVC 3 2 - 6
zondag 8 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 4 HVCH 7 5 - 4
SV TOP 3 EVVC 3 3 - 3
zondag 1 september 2019
Thuis Uit Uitslag
EVVC 3 Prinses Irene 4 0 - 1
HVCH 7 SV TOP 3 9 - 3

35

4

6

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren