Wedstrijd resultaten
zondag 2 juni 2019
4e klasse - 13
4 - 2
donderdag 30 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 2 NLC'03 2 3 - 1
Nooit Gedacht 3 HVCH 7 7 - 2
woensdag 29 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Heeswijk 3 Blauw Geel'38/JUMBO 5 2 - 2
zondag 26 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 EVVC 3 3 - 2
Prinses Irene 4 Ravenstein 2 7 - 1
HVCH 7 NLC'03 2 1 - 4
FC Schadewijk 2 Heeswijk 3 0 - 3
WHV 2 Nooit Gedacht 3 5 - 0
dinsdag 21 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 3 Blauw Geel'38/JUMBO 5 1 - 2
zondag 19 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
EVVC 3 HVCH 7 5 - 1
NLC'03 2 FC Schadewijk 2 4 - 0
Vorstenbossche Boys 2 WHV 2 3 - 2
Heeswijk 3 Prinses Irene 4 3 - 4
dinsdag 14 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 3 FC Schadewijk 2 6 - 0
zondag 12 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 Vorstenbossche Boys 2 3 - 3
Prinses Irene 4 HVCH 7 3 - 2
FC Schadewijk 2 EVVC 3 0 - 4
WHV 2 Heeswijk 3 4 - 4
Nooit Gedacht 3 Ravenstein 2 3 - 0
donderdag 9 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Ravenstein 2 Blauw Geel'38/JUMBO 5 3 - 2
zondag 5 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Ravenstein 2 WHV 2 2 - 4
Vorstenbossche Boys 2 Nooit Gedacht 3 3 - 1
NLC'03 2 Prinses Irene 4 5 - 1
Heeswijk 3 Blauw Geel'38/JUMBO 5
HVCH 7 FC Schadewijk 2 4 - 1
zondag 28 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 FC Schadewijk 2 9 - 1
Ravenstein 2 EVVC 3 1 - 2
WHV 2 HVCH 7 4 - 1
dinsdag 23 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 3 NLC'03 2 0 - 1
donderdag 18 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Ravenstein 2 HVCH 7 2 - 1
zondag 14 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 4 FC Schadewijk 2 3 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO 5 HVCH 7 1 - 3
WHV 2 EVVC 3 5 - 2
Vorstenbossche Boys 2 NLC'03 2 0 - 3
Nooit Gedacht 3 Heeswijk 3 1 - 3
dinsdag 9 april 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 7 Nooit Gedacht 3 3 - 1
zondag 7 april 2019
Thuis Uit Uitslag
EVVC 3 Prinses Irene 4 1 - 1
Ravenstein 2 Vorstenbossche Boys 2 0 - 2
FC Schadewijk 2 Blauw Geel'38/JUMBO 5 2 - 5
NLC'03 2 WHV 2 2 - 1
zondag 31 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
EVVC 3 Nooit Gedacht 3 1 - 0
FC Schadewijk 2 Prinses Irene 4 1 - 3
NLC'03 2 Vorstenbossche Boys 2 2 - 1
donderdag 28 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 7 Blauw Geel'38/JUMBO 5 3 - 2
zondag 24 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 NLC'03 2 1 - 2
Ravenstein 2 Heeswijk 3 0 - 2
WHV 2 FC Schadewijk 2 9 - 0
Vorstenbossche Boys 2 HVCH 7 3 - 1
Nooit Gedacht 3 EVVC 3 2 - 4
zondag 17 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
EVVC 3 NLC'03 2 2 - 1
FC Schadewijk 2 Ravenstein 2 1 - 0
Heeswijk 3 Vorstenbossche Boys 2 6 - 2
HVCH 7 WHV 2 Afgelast
zondag 24 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 Prinses Irene 4 1 - 4
NLC'03 2 Heeswijk 3 3 - 0
Vorstenbossche Boys 2 EVVC 3 2 - 2
zondag 17 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 4 WHV 2 4 - 2
EVVC 3 Heeswijk 3 3 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO 5 Nooit Gedacht 3 6 - 2
FC Schadewijk 2 Vorstenbossche Boys 2 1 - 3
NLC'03 2 Ravenstein 2 6 - 0
zondag 10 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Vorstenbossche Boys 2 Prinses Irene 4 3 - 1
WHV 2 Blauw Geel'38/JUMBO 5 4 - 0
zondag 20 januari 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 4 EVVC 3 1 - 1
donderdag 13 december 2018
Thuis Uit Uitslag
Heeswijk 3 Ravenstein 2 3 - 1
zondag 9 december 2018
Thuis Uit Uitslag
EVVC 3 WHV 2 2 - 2
Heeswijk 3 Nooit Gedacht 3 2 - 2
zondag 2 december 2018
Thuis Uit Uitslag
WHV 2 NLC'03 2 4 - 1
Vorstenbossche Boys 2 Ravenstein 2 4 - 1
zondag 25 november 2018
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 2 WHV 2 1 - 9
NLC'03 2 Blauw Geel'38/JUMBO 5 3 - 1
HVCH 7 Vorstenbossche Boys 2 3 - 2
zondag 18 november 2018
Thuis Uit Uitslag
Ravenstein 2 FC Schadewijk 2 8 - 1
Vorstenbossche Boys 2 Heeswijk 3 1 - 2
NLC'03 2 EVVC 3 0 - 0
Nooit Gedacht 3 Prinses Irene 4 1 - 7
zondag 11 november 2018
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 4 Blauw Geel'38/JUMBO 5 6 - 1
EVVC 3 Vorstenbossche Boys 2 1 - 0
FC Schadewijk 2 Nooit Gedacht 3 5 - 2
Heeswijk 3 NLC'03 2 2 - 4
zondag 4 november 2018
Thuis Uit Uitslag
EVVC 3 FC Schadewijk 2 8 - 0
Ravenstein 2 Nooit Gedacht 3 2 - 4
Heeswijk 3 WHV 2 2 - 0
Vorstenbossche Boys 2 Blauw Geel'38/JUMBO 5 2 - 6
HVCH 7 Prinses Irene 4 0 - 5
zondag 28 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 Heeswijk 3 4 - 3
Prinses Irene 4 NLC'03 2 0 - 0
FC Schadewijk 2 HVCH 7 3 - 5
WHV 2 Ravenstein 2 3 - 0
Nooit Gedacht 3 Vorstenbossche Boys 2 4 - 2
zondag 21 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
Heeswijk 3 FC Schadewijk 2 8 - 1
Nooit Gedacht 3 WHV 2 0 - 3
zondag 14 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
EVVC 3 Blauw Geel'38/JUMBO 5 1 - 0
Ravenstein 2 Prinses Irene 4 1 - 2
NLC'03 2 HVCH 7 5 - 0
zondag 7 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 4 Heeswijk 3 4 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO 5 Ravenstein 2 4 - 3
FC Schadewijk 2 NLC'03 2 -
WHV 2 Vorstenbossche Boys 2 4 - 1
HVCH 7 EVVC 3 2 - 1
zondag 30 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Ravenstein 2 NLC'03 2 0 - 2
Vorstenbossche Boys 2 FC Schadewijk 2 9 - 1
WHV 2 Prinses Irene 4 5 - 2
Heeswijk 3 EVVC 3 1 - 3
zondag 23 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 5 WHV 2 1 - 5
Prinses Irene 4 Vorstenbossche Boys 2 4 - 0
EVVC 3 Ravenstein 2 10 - 1
HVCH 7 Heeswijk 3 2 - 2
NLC'03 2 Nooit Gedacht 3 3 - 2
Teamspeler
Aarts, Angelo (Aanvaller)
Afgeschermd (Verdediger)
Afgeschermd (Aanvaller)
Afgeschermd (Middenvelder)
Afgeschermd (Verdediger)
Afgeschermd (Verdediger)
Afgeschermd (Middenvelder)
Afgeschermd (Aanvaller)
Broek, Wesley van den (Middenvelder)
Damen, Jules (Aanvaller)
Grinsven, Jim van (Middenvelder)
Martens, Joep (Verdediger)
Nistelrooij, Mike van (Middenvelder)
Romijnders, Stan (Verdediger)
Venrooij, Kieran (Middenvelder)
Wetering, Rens van de (Doelverdediger)
Wijnen, Sven (Verdediger)
Zutphen, Jim van (Verdediger)

Technische staf
Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter(club))

Overige staf
Brands, Frank (Teammanager)
Broek, Wesley van den (Teammanager)
Nistelrooij, Mike van (Teammanager)
Theunisse, John (Teammanager)

Stand 4e klasse - 13
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 NLC'03 2 20 15 2 3 47 52 19 33
2 Prinses Irene 4 20 14 3 3 45 66 30 36
3 WHV 2 19 13 2 4 41 75 28 47
4 EVVC 3 20 12 5 3 41 55 24 31
5 Heeswijk 3 19 8 4 7 28 49 41 8
6 Blauw Geel'38/JUMBO 5 20 8 2 10 26 54 55 -1
7 Vorstenbossche Boys 2 20 8 2 10 26 46 48 -2
8 HVCH 7 17 7 1 9 22 34 51 -17
9 Nooit Gedacht 3 20 5 1 14 16 41 58 -17
10 Ravenstein 2 19 3 0 16 9 26 63 -37
11 FC Schadewijk 2 20 3 0 17 9 22 103 -81
Programma 4e klasse - 13
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 7 3 2 0 1 6 14 5 9
2 ELI 2 3 1 2 0 5 8 6 2
3 Prinses Irene 4 3 0 2 1 2 6 11 -5
4 Mariahout 3 3 0 2 1 2 3 9 -6
donderdag 20 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 4 HVCH 7 1 - 6
zondag 16 september 2018
Thuis Uit Uitslag
ELI 2 Mariahout 3 1 - 1
zondag 9 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 4 ELI 2 4 - 4
donderdag 6 september 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH 7 Mariahout 3 7 - 1
zondag 2 september 2018
Thuis Uit Uitslag
ELI 2 HVCH 7 3 - 1
Mariahout 3 Prinses Irene 4 1 - 1

34

7

9

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren