Wedstrijd resultaten
zondag 24 mei 2020
6e klasse - 49
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 17 mei 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 7 EVVC 7 Afgelast
NLC'03 4 sv O.S.S. 1920 12 Afgelast
Cito 5 SV TOP 11 Afgelast
HVCH 13 Ruwaard 3 Afgelast
MOSA'14 2 Margriet 5 Afgelast
Maaskantse Boys 2 Nulandia 10 Afgelast
zondag 10 mei 2020
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 11 EVVC 7 Afgelast
Cito 5 NLC'03 4 Afgelast
HVCH 13 Maaskantse Boys 2 Afgelast
Nulandia 10 MOSA'14 2 Afgelast
Margriet 5 sv O.S.S. 1920 12 Afgelast
Ruwaard 3 Nooit Gedacht 7 Afgelast
zondag 19 april 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 12 MOSA'14 2 Afgelast
EVVC 7 Margriet 5 Afgelast
Nooit Gedacht 7 NLC'03 4 Afgelast
Maaskantse Boys 2 Cito 5 Afgelast
Nulandia 10 HVCH 13 Afgelast
Ruwaard 3 SV TOP 11 Afgelast
zondag 5 april 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 7 Nulandia 10 Afgelast
NLC'03 4 Margriet 5 Afgelast
Cito 5 sv O.S.S. 1920 12 Afgelast
HVCH 13 EVVC 7 Afgelast
MOSA'14 2 SV TOP 11 Afgelast
Maaskantse Boys 2 Ruwaard 3 Afgelast
zondag 29 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 10 NLC'03 4 Afgelast
sv O.S.S. 1920 12 Maaskantse Boys 2 Afgelast
SV TOP 11 HVCH 13 Afgelast
EVVC 7 MOSA'14 2 Afgelast
Margriet 5 Nooit Gedacht 7 Afgelast
Ruwaard 3 Cito 5 Afgelast
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 11 Nulandia 10 Afgelast
MOSA'14 2 NLC'03 4 Afgelast
Cito 5 EVVC 7 Afgelast
HVCH 13 sv O.S.S. 1920 12 Afgelast
Maaskantse Boys 2 Nooit Gedacht 7 Afgelast
Ruwaard 3 Margriet 5 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 7 SV TOP 11 Afgelast
MOSA'14 2 Maaskantse Boys 2 Afgelast
NLC'03 4 Ruwaard 3 Afgelast
HVCH 13 Cito 5 Afgelast
sv O.S.S. 1920 12 EVVC 7 Afgelast
Margriet 5 Nulandia 10 Afgelast
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 11 NLC'03 4 5 - 0
Cito 5 MOSA'14 2 3 - 2
HVCH 13 Nooit Gedacht 7 1 - 2
Maaskantse Boys 2 Margriet 5 1 - 5
Nulandia 10 EVVC 7 4 - 2
Ruwaard 3 sv O.S.S. 1920 12 2 - 0
zondag 1 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 7 MOSA'14 2 2 - 3
NLC'03 4 HVCH 13 Afgelast
Cito 5 Ruwaard 3 Afgelast
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 7 Cito 5 1 - 0
EVVC 7 Ruwaard 3 0 - 3
NLC'03 4 Maaskantse Boys 2 Afgelast
MOSA'14 2 HVCH 13 6 - 0
sv O.S.S. 1920 12 Nulandia 10 1 - 2
Margriet 5 SV TOP 11 3 - 1
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 12 SV TOP 11 Afgelast
EVVC 7 Maaskantse Boys 2 1 - 0
Nulandia 10 Ruwaard 3 Afgelast
Margriet 5 Cito 5 11 - 2
zondag 26 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 10 Margriet 5 2 - 4
NLC'03 4 Nooit Gedacht 7 4 - 0
zondag 19 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Cito 5 Nulandia 10 4 - 2
HVCH 13 Margriet 5 1 - 5
zondag 15 december 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 4 EVVC 7 3 - 3
Maaskantse Boys 2 sv O.S.S. 1920 12 3 - 1
Margriet 5 Ruwaard 3 6 - 3
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 11 Ruwaard 3 3 - 0
MOSA'14 2 EVVC 7 5 - 1
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 12 Cito 5 6 - 1
EVVC 7 HVCH 13 5 - 3
SV TOP 11 MOSA'14 2 2 - 1
Nulandia 10 Nooit Gedacht 7 2 - 3
Margriet 5 NLC'03 4 6 - 0
Ruwaard 3 Maaskantse Boys 2 2 - 1
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 7 Margriet 5 0 - 7
EVVC 7 sv O.S.S. 1920 12 2 - 1
NLC'03 4 Nulandia 10 0 - 0
Cito 5 HVCH 13 7 - 1
MOSA'14 2 Ruwaard 3 7 - 3
Maaskantse Boys 2 SV TOP 11 1 - 3
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 11 Margriet 5 1 - 1
Cito 5 Nooit Gedacht 7 5 - 4
MOSA'14 2 sv O.S.S. 1920 12 2 - 2
Maaskantse Boys 2 NLC'03 4 4 - 1
HVCH 13 Nulandia 10 0 - 1
Ruwaard 3 EVVC 7 3 - 1
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 12 HVCH 13 2 - 1
EVVC 7 Cito 5 1 - 20
Nooit Gedacht 7 Maaskantse Boys 2 1 - 7
NLC'03 4 MOSA'14 2 0 - 6
Nulandia 10 SV TOP 11 3 - 4
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 7 sv O.S.S. 1920 12 6 - 3
Maaskantse Boys 2 MOSA'14 2 3 - 2
HVCH 13 SV TOP 11 0 - 3
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 12 NLC'03 4 1 - 0
EVVC 7 Nooit Gedacht 7 1 - 6
SV TOP 11 Cito 5 2 - 2
MOSA'14 2 Nulandia 10 2 - 2
Margriet 5 Maaskantse Boys 2 6 - 2
Ruwaard 3 HVCH 13 2 - 2
zondag 20 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 11 Nooit Gedacht 7 7 - 1
MOSA'14 2 Cito 5 4 - 3
Ruwaard 3 NLC'03 4 6 - 1
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 7 Ruwaard 3 0 - 3
NLC'03 4 SV TOP 11 0 - 1
Cito 5 Maaskantse Boys 2 4 - 2
HVCH 13 MOSA'14 2 1 - 1
Nulandia 10 sv O.S.S. 1920 12 1 - 1
Margriet 5 EVVC 7 10 - 1
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 12 Margriet 5 3 - 5
Maaskantse Boys 2 HVCH 13 7 - 0
EVVC 7 Nulandia 10 4 - 3
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 12 Ruwaard 3 0 - 3
EVVC 7 SV TOP 11 1 - 2
NLC'03 4 Cito 5 0 - 4
Nooit Gedacht 7 HVCH 13 2 - 1
Nulandia 10 Maaskantse Boys 2 0 - 0
Margriet 5 MOSA'14 2 6 - 0
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 11 sv O.S.S. 1920 12 2 - 1
Cito 5 Margriet 5 2 - 7
MOSA'14 2 Nooit Gedacht 7 4 - 1
Maaskantse Boys 2 EVVC 7 3 - 1
HVCH 13 NLC'03 4 6 - 0
Ruwaard 3 Nulandia 10 8 - 0
Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Broeksteeg, Ken (Teammanager)
Ven, Michael v.d. (Teammanager)

Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Al Mohamad Al Eido, Ateiah
Berg, Bertie van den
Broeksteeg, Ken
Buul, Jordie van
Ceelen, Stefan
Coldenhoff, Lesley
Deelen, Menno
Heerebeek, Rick van
Hurk, Maikel van den
Leeijen, Pieter
Leijgraaf, Joeri v.d.
Moosdijk, Hans van de
Oort, Dirk van
Uijtdewilligen, Nino
Ven, Michael v.d.
Venrooij, Rik van
Verstegen, Rob
Vogels, Lars
Vucht, Harm van

Stand 6e klasse - 49
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Margriet 5 13 13 0 0 39 81 18 63
2 SV TOP 11 12 10 1 1 28 35 13 22
3 Ruwaard 3 12 8 1 3 25 38 21 17
4 MOSA'14 2 14 7 3 4 24 45 29 16
5 Cito 5 13 7 1 5 22 57 43 14
6 Maaskantse Boys 2 13 6 1 6 19 34 27 7
7 Nooit Gedacht 7 14 6 0 8 18 29 48 -19
8 Nulandia 10 13 3 4 6 13 22 33 -11
9 EVVC 7 14 4 1 9 13 24 66 -42
10 sv O.S.S. 1920 12 13 3 2 8 11 22 30 -8
11 NLC'03 4 12 1 2 9 5 9 42 -33
12 HVCH 13 13 1 2 10 5 17 43 -26
Programma 6e klasse - 49
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 SV Venray 8 1 1 0 0 3 14 3 11
2 FC Uden 5 1 1 0 0 3 10 0 10
3 Avanti'31 6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Daalhof 4 1 1 0 0 3 8 0 8
4 Oranje Blauw'15 35+1 1 1 0 0 3 7 0 7
5 SVH'39 3 1 1 0 0 3 7 0 7
6 Volkel 5 1 1 0 0 3 7 1 6
7 Mifano 7 1 1 0 0 3 6 0 6
8 NEC'92/vloerenboulevard 2 1 1 0 0 3 7 2 5
9 O.K.S.V. 2 1 1 0 0 3 6 1 5
10 SIOL 2 1 1 0 0 3 5 0 5
11 SIOL 3 1 1 0 0 3 7 3 4
12 Bruheze 5 1 1 0 0 3 4 0 4
13 Olympia'18 6 1 1 0 0 3 4 0 4
14 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 1 1 0 0 3 4 0 4
15 HVCH 14 1 1 0 0 3 6 3 3
16 MOSA'14 2 1 1 0 0 3 6 3 3
17 Merselo 2 1 1 0 0 3 5 2 3
18 DESM 5 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Festilent 7 1 1 0 0 3 4 1 3
19 Sportclub Irene 7 1 1 0 0 3 4 1 3
20 Spaubeek 4 1 1 0 0 3 4 1 3
21 SVME 5 1 1 0 0 3 4 1 3
22 WEC 3 1 1 0 0 3 3 0 3
23 Blauw Geel'38/JUMBO 12 1 1 0 0 3 6 4 2
24 UDI'19/CSU 16 1 1 0 0 3 6 4 2
25 Sportclub Irene 9 1 1 0 0 3 4 2 2
26 NWC 9 1 1 0 0 3 4 2 2
27 Stormvogels'28 3 1 1 0 0 3 4 2 2
28 Wittenhorst 7 1 1 0 0 3 4 2 2
29 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 1 1 0 0 3 3 1 2
30 Nijnsel/TVE Reclame 5 1 1 0 0 3 2 0 2
31 FC de Rakt 4 1 1 0 0 3 2 0 2
32 SV Someren 12 1 1 0 0 3 2 0 2
33 Wittenhorst 11 1 1 0 0 3 2 0 2
34 Bruheze 4 1 1 0 0 3 5 4 1
35 Boekel Sport 6 1 1 0 0 3 4 3 1
36 SV Venray 13 1 1 0 0 3 4 3 1
37 Bruheze 6 1 1 0 0 3 3 2 1
38 Mariahout 5 1 1 0 0 3 3 2 1
39 SJVV 3 1 1 0 0 3 3 2 1
40 SV TOP 7 1 1 0 0 3 3 2 1
41 ZSV 8 1 1 0 0 3 3 2 1
42 DESM 4 1 1 0 0 3 2 1 1
43 Geertruidse Boys 2 1 1 0 0 3 2 1 1
44 HVCH 12 1 1 0 0 3 2 1 1
45 RKASV 5 1 1 0 0 3 2 1 1
46 Schijndel/DE WIT 9 1 1 0 0 3 2 1 1
47 SV TOP 11 1 1 0 0 3 2 1 1
48 ASV'33 6 1 1 0 0 3 1 0 1
49 Spaubeek 3 1 1 0 0 3 3 3 0
50 Maaskantse Boys 3 1 1 0 0 3 3 3 0
51 Gemert 11 1 1 0 0 3 2 2 0
52 UOW '02 4 1 1 0 0 3 2 2 0
53 Volkel 8 1 1 0 0 3 0 0 0
54 EVV 4 1 1 0 0 3 0 0 0
55 EVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
56 RKSV Minor 4 0 0 0 0 0 0 0 0
57 RKSVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
58 SVME 4 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Sylvia 2 1 0 0 1 0 3 3 0
60 HVCH 13 1 0 0 1 0 3 3 0
61 Bruheze 7 1 0 0 1 0 2 2 0
62 Chevremont 4 1 0 0 1 0 2 2 0
63 Stiphout Vooruit 6 1 0 0 1 0 0 0 0
64 DESM 6 1 0 0 1 0 0 0 0
65 Sanderbout 2 0 0 0 0 0 0 0 0
65 SV Venray 7 1 0 0 1 0 4 5 -1
66 Sambeek 3 1 0 0 1 0 3 4 -1
67 ZSV 5 1 0 0 1 0 3 4 -1
68 Grashoek 4 1 0 0 1 0 2 3 -1
69 Margriet 6 1 0 0 1 0 2 3 -1
70 RKPVV 4 1 0 0 1 0 2 3 -1
71 Stiphout Vooruit 5 1 0 0 1 0 2 3 -1
72 SSA Haanrade/SVA 2 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Wittenhorst 10 1 0 0 1 0 2 3 -1
73 Cito 5 1 0 0 1 0 1 2 -1
74 Heer 5 1 0 0 1 0 1 2 -1
74 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 0 0 0 0 0 0 0 0
75 Heeswijk 7 1 0 0 1 0 1 2 -1
76 Laura/Hopel Combinatie 4 1 0 0 1 0 1 2 -1
77 sv O.S.S. 1920 8 1 0 0 1 0 1 2 -1
78 SNA 2 1 0 0 1 0 1 2 -1
79 Venhorst 4 1 0 0 1 0 0 1 -1
80 SV TOP 9 1 0 0 1 0 4 6 -2
81 SV TOP 6 1 0 0 1 0 4 6 -2
82 HRC'27 2 1 0 0 1 0 2 4 -2
83 Sportclub Irene 5 1 0 0 1 0 2 4 -2
84 RKSVO 6 1 0 0 1 0 2 4 -2
85 VVV'03 5 1 0 0 1 0 2 4 -2
86 SV DWSH'18 5 1 0 0 1 0 1 3 -2
87 DAW Schaijk 5 1 0 0 1 0 0 2 -2
88 Melderslo 4 1 0 0 1 0 0 2 -2
89 Panningen 5 1 0 0 1 0 0 2 -2
90 WEC 5 1 0 0 1 0 0 2 -2
91 HVCH 16 1 0 0 1 0 3 6 -3
92 Rhode/Van Stiphout Bouw 10 1 0 0 1 0 3 6 -3
93 Vitesse'08 5 1 0 0 1 0 2 5 -3
94 VV ALFA SPORT 4 1 0 0 1 0 1 4 -3
95 Herpinia 4 1 0 0 1 0 1 4 -3
96 RKVVM 4 1 0 0 1 0 1 4 -3
97 vvVOS 4 1 0 0 1 0 1 4 -3
98 SV DWSH'18 4 1 0 0 1 0 0 3 -3
99 SES 5 1 0 0 1 0 3 7 -4
100 Avanti'31 5 1 0 0 1 0 0 4 -4
101 Blauw Geel'38/JUMBO 14 1 0 0 1 0 0 4 -4
102 Handel 3 1 0 0 1 0 0 4 -4
103 Heer 7 1 0 0 1 0 2 7 -5
104 Avesteyn 6 1 0 0 1 0 1 6 -5
105 SCMH 4 1 0 0 1 0 0 5 -5
106 sv O.S.S. 1920 11 1 0 0 1 0 1 7 -6
107 Gemert 7 1 0 0 1 0 0 6 -6
108 ST GKC/RKHVC/RKESV 4 1 0 0 1 0 0 7 -7
109 SVH'39 4 1 0 0 1 0 0 7 -7
110 Voerendaal 4 1 0 0 1 0 0 8 -8
111 SES 4 1 0 0 1 0 0 10 -10
112 Handel 4 1 0 0 1 0 3 14 -11
dinsdag 29 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
SV DWSH'18 5 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 1 - 3
Sylvia 2 Spaubeek 3 3 - 3 (4 - 5)
woensdag 23 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 12 SV TOP 9 6 - 4
dinsdag 22 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 7 Margriet 6 3 - 2
Avanti'31 5 Bruheze 5 0 - 4
DESM 4 SNA 2 2 - 1
UOW '02 4 Chevremont 4 2 - 2 (4 - 3)
Boekel Sport 6 Sambeek 3 4 - 3
SES 5 SIOL 3 3 - 7
Herpinia 4 Festilent 7 1 - 4
Volkel 5 sv O.S.S. 1920 11 7 - 1
Venhorst 4 ASV'33 6 0 - 1
FC Uden 5 SES 4 10 - 0
NEC'92/vloerenboulevard 2 Heer 7 7 - 2
Stiphout Vooruit 5 Bruheze 6 2 - 3
Sportclub Irene 9 VVV'03 5 4 - 2
Gemert 7 Mifano 7 0 - 6
sv O.S.S. 1920 8 SV TOP 11 1 - 2
MOSA'14 2 HVCH 16 6 - 3
HVCH 13 Maaskantse Boys 3 3 - 3 (3 - 4)
Cito 5 HVCH 12 1 - 2
SJVV 3 Grashoek 4 3 - 2
Daalhof 4 Voerendaal 4 8 - 0
Stiphout Vooruit 6 Volkel 8 0 - 0 (4 - 5)
Geertruidse Boys 2 Laura/Hopel Combinatie 4 2 - 1
zondag 20 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
RKVVM 4 SVME 5 1 - 4
DESM 6 EVV 4 0 - 0 (2 - 4)
SV TOP 6 UDI'19/CSU 16 4 - 6
SV Venray 13 ZSV 5 4 - 3
Heer 5 RKASV 5 1 - 2
vvVOS 4 Sportclub Irene 7 1 - 4
Nijnsel/TVE Reclame 5 WEC 5 2 - 0
Bruheze 4 SV Venray 7 5 - 4
Blauw Geel'38/JUMBO 14 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 0 - 4
SVME 4 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3
Handel 4 SV Venray 8 3 - 14
Spaubeek 4 VV ALFA SPORT 4 4 - 1
Oranje Blauw'15 35+1 SVH'39 4 7 - 0
Stormvogels'28 3 HRC'27 2 4 - 2
Melderslo 4 Wittenhorst 11 0 - 2
EVV 3 Sanderbout 2
DAW Schaijk 5 FC de Rakt 4 0 - 2
Mariahout 5 RKPVV 4 3 - 2
HVCH 14 Rhode/Van Stiphout Bouw 10 6 - 3
SIOL 2 SCMH 4 5 - 0
Vitesse'08 5 Merselo 2 2 - 5
Wittenhorst 10 ZSV 8 2 - 3
SVH'39 3 ST GKC/RKHVC/RKESV 4 7 - 0
SV Someren 12 Panningen 5 2 - 0
Sportclub Irene 5 Wittenhorst 7 2 - 4
SVH'39 3 DESM 5
WEC 3 SV DWSH'18 4 3 - 0
Schijndel/DE WIT 9 Heeswijk 7 2 - 1
Olympia'18 6 Handel 3 4 - 0
Avesteyn 6 O.K.S.V. 2 1 - 6
SSA Haanrade/SVA 2 RKSV Minor 4
Bruheze 7 Gemert 11 2 - 2 (4 - 5)
dinsdag 15 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
NWC 9 RKSVO 6 4 - 2

17

1

10

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren