Wedstrijd resultaten
zondag 2 juni 2024
6e klasse - 50
0 - 5
zondag 26 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 6 Berghem Sport 8 3 - 1
MOSA'14 3 sv O.S.S. 1920 10 7 - 2
NLC'03 5 Ruwaard 3 3 - 5
woensdag 22 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 10 Berghem Sport 8 1 - 6
maandag 20 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 6 Ruwaard 3 3 - 1
Margriet 5 Maaskantse Boys 3 1 - 2
NLC'03 5 SV TOP 6 5 - 3
HVCH 13 MOSA'14 3 1 - 8
donderdag 16 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
HVCH 13 Ruwaard 3 5 - 2
zondag 12 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 HVCH 13 3 - 1
MOSA'14 3 Nooit Gedacht 6 2 - 0
Maaskantse Boys 3 sv O.S.S. 1920 10 0 - 3
Ruwaard 3 NLC'03 5 2 - 1
SV TOP 6 RK Deso 4 2 - 2
zondag 5 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Margriet 5 MOSA'14 3 3 - 4
HVCH 13 Nooit Gedacht 6 0 - 1
zondag 28 april 2024
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 5 Margriet 5 3 - 5
HVCH 13 Berghem Sport 8 2 - 0
SV TOP 6 Maaskantse Boys 3 0 - 0
zondag 21 april 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 Margriet 5 3 - 2
Maaskantse Boys 3 RK Deso 4 0 - 2
NLC'03 5 Nooit Gedacht 6 1 - 5
woensdag 17 april 2024
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard 3 Margriet 5 2 - 3
zondag 14 april 2024
Thuis Uit Uitslag
RK Deso 4 Berghem Sport 8 4 - 3
sv O.S.S. 1920 10 Ruwaard 3 2 - 8
woensdag 10 april 2024
Thuis Uit Uitslag
Maaskantse Boys 3 SV TOP 6 0 - 1
zondag 7 april 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 SV TOP 6 0 - 2
MOSA'14 3 RK Deso 4 4 - 2
NLC'03 5 HVCH 13 2 - 4
zondag 24 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 6 MOSA'14 3 1 - 6
RK Deso 4 Ruwaard 3 6 - 1
Margriet 5 Nooit Gedacht 6 0 - 4
Maaskantse Boys 3 NLC'03 5 0 - 3
sv O.S.S. 1920 10 HVCH 13 1 - 4
woensdag 20 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard 3 SV TOP 6 3 - 1
zondag 17 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 Maaskantse Boys 3 3 - 0
HVCH 13 Margriet 5 6 - 0
NLC'03 5 sv O.S.S. 1920 10 3 - 4
Nooit Gedacht 6 RK Deso 4 2 - 0
zondag 10 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 NLC'03 5 3 - 2
SV TOP 6 Nooit Gedacht 6 1 - 4
RK Deso 4 HVCH 13 2 - 0
Margriet 5 sv O.S.S. 1920 10 6 - 0
Maaskantse Boys 3 MOSA'14 3 0 - 6
zondag 3 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
MOSA'14 3 Berghem Sport 8 5 - 2
Ruwaard 3 Maaskantse Boys 3 1 - 1
HVCH 13 SV TOP 6 4 - 1
sv O.S.S. 1920 10 RK Deso 4 0 - 3
zondag 25 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 Ruwaard 3 0 - 2
MOSA'14 3 NLC'03 5 10 - 0
SV TOP 6 sv O.S.S. 1920 10 4 - 0
RK Deso 4 Margriet 5 2 - 1
Maaskantse Boys 3 Nooit Gedacht 6 2 - 2
zondag 18 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 6 Margriet 5 2 - 1
zondag 4 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
Margriet 5 SV TOP 6 4 - 2
Ruwaard 3 MOSA'14 3 1 - 5
NLC'03 5 RK Deso 4 1 - 3
HVCH 13 Maaskantse Boys 3 2 - 0
zondag 28 januari 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 RK Deso 4 6 - 3
MOSA'14 3 Margriet 5 3 - 4
Maaskantse Boys 3 SV TOP 6 Afgelast
Nooit Gedacht 6 HVCH 13 0 - 4
zondag 14 januari 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 MOSA'14 3 1 - 10
RK Deso 4 sv O.S.S. 1920 10 10 - 0
zondag 17 december 2023
Thuis Uit Uitslag
MOSA'14 3 Ruwaard 3 8 - 0
zondag 10 december 2023
Thuis Uit Uitslag
RK Deso 4 SV TOP 6 5 - 3
Nooit Gedacht 6 MOSA'14 3 3 - 2
sv O.S.S. 1920 10 Maaskantse Boys 3 4 - 0
zondag 3 december 2023
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 sv O.S.S. 1920 10 3 - 1
MOSA'14 3 HVCH 13 3 - 3
SV TOP 6 NLC'03 5 5 - 4
Maaskantse Boys 3 Margriet 5 1 - 0
Ruwaard 3 Nooit Gedacht 6 1 - 5
zondag 26 november 2023
Thuis Uit Uitslag
RK Deso 4 Maaskantse Boys 3 8 - 0
Margriet 5 Berghem Sport 8 5 - 1
Nooit Gedacht 6 NLC'03 5 6 - 1
sv O.S.S. 1920 10 MOSA'14 3 2 - 11
zondag 12 november 2023
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 6 Berghem Sport 8 0 - 2
RK Deso 4 MOSA'14 3 1 - 5
Margriet 5 Ruwaard 3 3 - 2
HVCH 13 NLC'03 5 3 - 0
sv O.S.S. 1920 10 Nooit Gedacht 6 1 - 8
zondag 5 november 2023
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard 3 RK Deso 4 2 - 0
HVCH 13 sv O.S.S. 1920 10 12 - 0
NLC'03 5 Maaskantse Boys 3 4 - 0
MOSA'14 3 SV TOP 6 3 - 2
zondag 29 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 6 Ruwaard 3 0 - 1
RK Deso 4 Nooit Gedacht 6 1 - 3
Margriet 5 HVCH 13 0 - 0
sv O.S.S. 1920 10 NLC'03 5 5 - 1
zondag 22 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
Maaskantse Boys 3 Berghem Sport 8 1 - 5
zondag 15 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 6 SV TOP 6 3 - 1
MOSA'14 3 Maaskantse Boys 3 8 - 0
NLC'03 5 Berghem Sport 8 2 - 2
sv O.S.S. 1920 10 Margriet 5 0 - 7
zondag 8 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 6 HVCH 13 0 - 5
Margriet 5 NLC'03 5 7 - 0
Maaskantse Boys 3 Ruwaard 3 1 - 5
zondag 1 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
Margriet 5 RK Deso 4 1 - 4
Ruwaard 3 Berghem Sport 8 2 - 2
NLC'03 5 MOSA'14 3 0 - 8
Nooit Gedacht 6 Maaskantse Boys 3 4 - 0
sv O.S.S. 1920 10 SV TOP 6 0 - 8
zondag 24 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 Nooit Gedacht 6 2 - 3
SV TOP 6 Margriet 5 1 - 1
RK Deso 4 NLC'03 5 7 - 1
Maaskantse Boys 3 HVCH 13 0 - 5
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Akker, Job van den
Akker, Otte van den
Akker, Sven van den
Akker, Willem van den
Goossens, Luuk
Kronenburg, Sjoerd van
School, Tom
Stuurland, Chelton
Vos, Juul
Wetering, Bram van de
Willems, Kenny

Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Afgeschermd (Teammanager)
Gogh, Gijs van (Teammanager)
Heijmans, Sander (Teammanager)
Schadewijk, Noud van (Teammanager)
School, Tom (Teammanager)
Vos, Juul (Teammanager)
Zoggel, Rik van (Teammanager)

Stand 6e klasse - 50
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 MOSA'14 3 20 17 1 2 52 118 28 90
2 Nooit Gedacht 6 20 16 1 3 49 61 27 34
3 HVCH 13 18 12 2 4 38 61 23 38
4 RK Deso 4 19 12 1 6 37 65 35 30
5 Margriet 5 20 9 2 9 29 54 42 12
6 Berghem Sport 8 20 9 2 9 29 48 51 -3
7 Ruwaard 3 18 8 2 8 26 41 49 -8
8 SV TOP 6 20 5 3 12 18 38 52 -14
9 sv O.S.S. 1920 10 19 5 0 14 15 31 101 -70
10 NLC'03 5 20 3 1 16 10 37 87 -50
11 Maaskantse Boys 3 20 2 3 15 9 8 67 -59
Programma 6e klasse - 50
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Weltania 3 1 1 0 0 3 8 0 8
2 BVV'27 2 1 1 0 0 3 7 0 7
3 Berghem Sport 6 1 1 0 0 3 7 1 6
4 VVV'03 4 1 1 0 0 3 7 1 6
5 SV DWSH'18 4 1 1 0 0 3 6 1 5
6 vvVOS 4 1 1 0 0 3 6 1 5
7 Schinveld 3 1 1 0 0 3 5 0 5
8 Schijndel/DE WIT 10 1 1 0 0 3 6 2 4
9 HVCH 9 1 1 0 0 3 5 2 3
10 Leonidas - W 4 1 1 0 0 3 5 2 3
11 NWC 8 1 1 0 0 3 4 1 3
12 ZSV 5 1 1 0 0 3 4 1 3
13 Egchel 1 1 1 0 0 3 3 0 3
14 Boekel Sport 5 1 1 0 0 3 5 3 2
15 HVCH 15 1 1 0 0 3 4 2 2
16 HVCH 8 1 1 0 0 3 3 1 2
17 SV Someren 5 1 1 0 0 3 4 3 1
18 Geertruidse Boys 2 1 1 0 0 3 3 2 1
19 HVCH 10 1 1 0 0 3 3 2 1
20 Geusselt Sport 3 1 1 0 0 3 2 1 1
21 Sportclub Leeuwen 3 1 1 0 0 3 2 1 1
22 SJO/SSA MSH Maasduinen 5 1 1 0 0 3 2 1 1
23 Stiphout Vooruit 4 1 1 0 0 3 2 1 1
24 S.V. Brandevoort 4 1 1 0 0 3 1 0 1
25 Blauw Geel'38/JUMBO 13 1 1 0 0 3 4 4 0
26 ZSV 6 1 1 0 0 3 2 2 0
27 s.v. Laar 5 1 1 0 0 3 2 2 0
28 Nooit Gedacht 7 1 1 0 0 3 2 2 0
29 FC de Rakt 5 1 1 0 0 3 1 1 0
30 SV Venray 9 1 1 0 0 3 1 1 0
31 FC Uden 5 1 0 0 1 0 4 4 0
32 RKSV Boerdonk 2 1 0 0 1 0 2 2 0
33 Blauw Geel'38/JUMBO 10 1 0 0 1 0 2 2 0
34 FCV-Venlo 5 1 0 0 1 0 2 2 0
35 SV Olland 2 1 0 0 1 0 1 1 0
36 ASV'33 5 1 0 0 1 0 1 1 0
37 Mifano 6 1 0 0 1 0 3 4 -1
38 Berghem Sport 7 1 0 0 1 0 2 3 -1
39 Weltania 4 1 0 0 1 0 2 3 -1
40 VV ALFA SPORT 5 1 0 0 1 0 1 2 -1
41 Gemert 13 1 0 0 1 0 1 2 -1
42 Olympia'18 5 1 0 0 1 0 1 2 -1
43 Stevensweert 1 1 0 0 1 0 1 2 -1
44 Gemert 10 1 0 0 1 0 0 1 -1
45 Vianen Vooruit 3 1 0 0 1 0 3 5 -2
46 Prinses Irene 6 1 0 0 1 0 2 4 -2
47 EVVC 6 1 0 0 1 0 1 3 -2
48 Vorstenbossche Boys 6 1 0 0 1 0 2 5 -3
49 VV Zwentibold 4 1 0 0 1 0 2 5 -3
50 Bruheze 6 1 0 0 1 0 1 4 -3
51 Mifano 8 1 0 0 1 0 1 4 -3
52 DESM 4 1 0 0 1 0 0 3 -3
53 Avanti'31 5 1 0 0 1 0 2 6 -4
54 VV Baarlo 3 1 0 0 1 0 1 6 -5
55 Olympia'18 4 1 0 0 1 0 1 6 -5
56 Neerbeek RKVV 3 1 0 0 1 0 0 5 -5
57 HVCH 13 1 0 0 1 0 1 7 -6
58 RKSVO 35+1 1 0 0 1 0 1 7 -6
59 V.V. Achates 4 1 0 0 1 0 0 7 -7
60 RKSVB 2 1 0 0 1 0 0 8 -8
dinsdag 12 december 2023
Thuis Uit Uitslag
V.V. Achates 4 BVV'27 2 0 - 7
donderdag 7 december 2023
Thuis Uit Uitslag
Olympia'18 4 SV DWSH'18 4 1 - 6
dinsdag 28 november 2023
Thuis Uit Uitslag
SJO/SSA MSH Maasduinen 5 Olympia'18 5 2 - 1
SV Venray 9 ASV'33 5 1 - 1 (4 - 2)
Leonidas - W 4 VV Zwentibold 4 5 - 2
woensdag 22 november 2023
Thuis Uit Uitslag
Egchel 1 DESM 4 3 - 0
dinsdag 21 november 2023
Thuis Uit Uitslag
RKSV Boerdonk 2 ZSV 6 2 - 2 (9 - 10)
Mifano 6 SV Someren 5 3 - 4
VVV'03 4 RKSVO 35+1 7 - 1
Sportclub Leeuwen 3 Stevensweert 1 2 - 1
RKSVB 2 Weltania 3 0 - 8
ZSV 5 Mifano 8 4 - 1
zondag 19 november 2023
Thuis Uit Uitslag
Bruheze 6 NWC 8 1 - 4
donderdag 16 november 2023
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT 10 Avanti'31 5 6 - 2
dinsdag 14 november 2023
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 7 Blauw Geel'38/JUMBO 10 2 - 2 (5 - 4)
Gemert 13 Stiphout Vooruit 4 1 - 2
Schinveld 3 Neerbeek RKVV 3 5 - 0
VV ALFA SPORT 5 Geusselt Sport 3 1 - 2
FC de Rakt 5 SV Olland 2 1 - 1 (5 - 4)
vvVOS 4 VV Baarlo 3 6 - 1
s.v. Laar 5 FCV-Venlo 5 2 - 2 (5 - 4)
Boekel Sport 5 Vianen Vooruit 3 5 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO 13 FC Uden 5 4 - 4 (5 - 4)
Weltania 4 Geertruidse Boys 2 2 - 3
S.V. Brandevoort 4 Gemert 10 1 - 0

61

12

4

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsor
Hoofdsponsor Jeugd
Hoofdsponsor Vrouwen