Wedstrijd resultaten
zaterdag 4 april 2020
3e klasse - 04
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zaterdag 28 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-2 SCMH JO17-1 Afgelast
Achilles Reek JO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 Afgelast
SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 Afgelast
Vorstenbossche Boys JO17-1 DAW Schaijk JO17-2 Afgelast
Margriet JO17-4 HVCH JO17-3 Afgelast
EVVC JO17-1 NLC'03 JO17-1 Afgelast
zaterdag 21 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Vorstenbossche Boys JO17-1 SCMH JO17-1 Afgelast
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 EVVC JO17-1 Afgelast
HVCH JO17-3 Achilles Reek JO17-1 Afgelast
zaterdag 14 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 JO17-1 DAW Schaijk JO17-2 Afgelast
sv O.S.S. 1920 JO17-2 Margriet JO17-4 Afgelast
Vorstenbossche Boys JO17-1 EVVC JO17-1 Afgelast
SCMH JO17-1 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 Afgelast
UDI'19/CSU JO17-5 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 Afgelast
zaterdag 7 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Achilles Reek JO17-1 Vorstenbossche Boys JO17-1 4 - 3
DAW Schaijk JO17-2 sv O.S.S. 1920 JO17-2 2 - 6
SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 HVCH JO17-3 0 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 NLC'03 JO17-1 9 - 5
UDI'19/CSU JO17-5 SCMH JO17-1 2 - 6
Margriet JO17-4 EVVC JO17-1 7 - 5
zaterdag 29 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Vorstenbossche Boys JO17-1 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 Afgelast
zaterdag 15 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-5 4 - 2
sv O.S.S. 1920 JO17-2 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 2 - 2
SCMH JO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 8 - 2
Vorstenbossche Boys JO17-1 Margriet JO17-4 0 - 5
EVVC JO17-1 Achilles Reek JO17-1 1 - 2
HVCH JO17-3 DAW Schaijk JO17-2 6 - 0
zaterdag 8 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 JO17-1 HVCH JO17-3 2 - 5
Achilles Reek JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-2 0 - 2
DAW Schaijk JO17-2 SCMH JO17-1 1 - 2
SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 Margriet JO17-4 0 - 5
UDI'19/CSU JO17-5 Vorstenbossche Boys JO17-1 1 - 2
zaterdag 1 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 4 - 2
SCMH JO17-1 NLC'03 JO17-1 4 - 1
EVVC JO17-1 DAW Schaijk JO17-2 0 - 1
Margriet JO17-4 Achilles Reek JO17-1 4 - 0
HVCH JO17-3 UDI'19/CSU JO17-5 3 - 0
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bosch, Tim van den
Esch, Mike van
Hermes, Stijn
Herpen, Nick van
Hurk, Teun van den
Maas, Tim
Nistelrooij, Jesper van
School, Pieter
Smits, Daan
Vermolen, Sem

Overige staf
Kerssen, Gerard (Teammanager)
Putten, Edwin v.d (Teammanager)
Vermolen, Bram (Teammanager)

Stand 3e klasse - 04
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Margriet JO17-4 4 4 0 0 12 21 5 16
2 HVCH JO17-3 4 4 0 0 12 17 2 15
3 SCMH JO17-1 4 4 0 0 12 20 6 14
4 sv O.S.S. 1920 JO17-2 4 3 1 0 10 14 6 8
5 Achilles Reek JO17-1 4 2 0 2 6 6 10 -4
6 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 3 1 0 2 3 13 17 -4
7 Vorstenbossche Boys JO17-1 3 1 0 2 3 5 10 -5
8 NLC'03 JO17-1 4 1 0 3 3 12 20 -8
9 DAW Schaijk JO17-2 4 1 0 3 3 4 14 -10
10 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 3 0 1 2 1 2 10 -8
11 EVVC JO17-1 3 0 0 3 0 6 10 -4
12 UDI'19/CSU JO17-5 4 0 0 4 0 5 15 -10
Programma 3e klasse - 04
zaterdag 18 april 2020
Aanv. Thuis Uit
14:00 Achilles Reek JO17-1 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 Afgelast
14:00 DAW Schaijk JO17-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 Afgelast
14:30 SCMH JO17-1 HVCH JO17-3 Afgelast
14:30 Vorstenbossche Boys JO17-1 NLC'03 JO17-1 Afgelast
15:00 Margriet JO17-4 UDI'19/CSU JO17-5 Afgelast
15:00 EVVC JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-2 Afgelast
zaterdag 9 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
13:15 sv O.S.S. 1920 JO17-2 Vorstenbossche Boys JO17-1 Afgelast
14:00 Achilles Reek JO17-1 SCMH JO17-1 Afgelast
14:30 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 EVVC JO17-1 Afgelast
14:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 HVCH JO17-3 Afgelast
14:45 UDI'19/CSU JO17-5 DAW Schaijk JO17-2 Afgelast
15:00 Margriet JO17-4 NLC'03 JO17-1 Afgelast
zaterdag 16 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
12:30 NLC'03 JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-2 Afgelast
14:00 DAW Schaijk JO17-2 Margriet JO17-4 Afgelast
14:30 SCMH JO17-1 EVVC JO17-1 Afgelast
14:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 Afgelast
14:45 UDI'19/CSU JO17-5 Achilles Reek JO17-1 Afgelast
15:15 HVCH JO17-3 Vorstenbossche Boys JO17-1 Afgelast
zaterdag 23 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
13:15 sv O.S.S. 1920 JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 Afgelast
14:00 Achilles Reek JO17-1 NLC'03 JO17-1 Afgelast
14:30 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 DAW Schaijk JO17-2 Afgelast
15:00 Margriet JO17-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 Afgelast
15:00 EVVC JO17-1 HVCH JO17-3 Afgelast
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 OSS'20 JO17-2 3 3 0 0 9 24 3 21
1 sv O.S.S. 1920 JO17-3 3 3 0 0 9 24 3 21
2 HVCH JO17-3 3 2 0 1 6 26 12 14
3 Berghem Sport JO17-3 3 1 0 2 3 11 22 -11
4 SJO/VITA JO17-1 3 0 0 3 0 5 29 -24
zaterdag 14 september 2019
Thuis Uit Uitslag
OSS'20 JO17-2 Berghem Sport JO17-3 5 - 1
SJO/VITA JO17-1 HVCH JO17-3 1 - 11
zaterdag 7 september 2019
Thuis Uit Uitslag
SJO/VITA JO17-1 OSS'20 JO17-2 0 - 10
HVCH JO17-3 Berghem Sport JO17-3 13 - 2
zaterdag 31 augustus 2019
Thuis Uit Uitslag
OSS'20 JO17-2 HVCH JO17-3 9 - 2
Berghem Sport JO17-3 SJO/VITA JO17-1 8 - 4

17

4

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren