Wedstrijd resultaten
zaterdag 26 november 2022
3e klasse (2e fase) - 05
4 - 1
3 - 0
zaterdag 3 december 2022
Thuis Uit Uitslag
FC Engelen JO17-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2
HVCH JO17-3 Well JO17-1
woensdag 23 november 2022
Thuis Uit Uitslag
BMC JO17-2 Margriet JO17-3JM 3 - 2
zaterdag 19 november 2022
Thuis Uit Uitslag
Well JO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 6 - 1
FC Engelen JO17-3 Prinses Irene JO17-2 10 - 2
zaterdag 12 november 2022
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO17-2 HVCH JO17-3 0 - 6
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 BMC JO17-2 3 - 1
Den Dungen JO17-1 Well JO17-1 2 - 2
Margriet JO17-3JM FC Engelen JO17-3 4 - 2
zaterdag 5 november 2022
Thuis Uit Uitslag
Well JO17-1 Prinses Irene JO17-2 6 - 1
BMC JO17-2 FC Engelen JO17-3 3 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 Den Dungen JO17-1 1 - 0
HVCH JO17-3 Margriet JO17-3JM 3 - 0
Teamspeler
Aalst, Tim van
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Brandenburg, Naut
Langens, Loek
Majoor, Len
Pol, Milan van de
Ruiter, Koen de
Schulte, Tijn
Spierings, Niek
Uden, Hein van
Zantvoort, Joost van
Zwinkels, Nick

Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Roeffen, Dylan (Teammanager)
Zantvoort, Jurghen van (Teammanager)
Zantvoort, Nancy van (Teammanager)

Stand 3e klasse (2e fase) - 05
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Well JO17-1 3 2 1 0 7 12 4 8
2 HVCH JO17-3 3 2 1 0 7 6 2 4
3 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 4 2 1 1 7 5 7 -2
4 Den Dungen JO17-1 4 1 1 2 4 7 6 1
5 BMC JO17-2 4 1 1 2 4 8 12 -4
6 Margriet JO17-3JM 3 1 0 2 3 6 8 -2
7 FC Engelen JO17-3 3 0 1 2 1 5 10 -5
8 Prinses Irene JO17-2 3 0 0 3 0 3 22 -19
Programma 3e klasse (2e fase) - 05
zaterdag 10 december 2022
Aanv. Thuis Uit
12:30 Well JO17-1 FC Engelen JO17-3
14:30 BMC JO17-2 HVCH JO17-3
14:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 Margriet JO17-3JM
zaterdag 17 december 2022
Aanv. Thuis Uit
12:30 Margriet JO17-3JM Well JO17-1
13:30 FC Engelen JO17-3 HVCH JO17-3
14:30 Prinses Irene JO17-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2
15:00 Den Dungen JO17-1 BMC JO17-2
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Emplina JO17-2 5 5 0 0 15 19 6 13
2 OJC ROSMALEN JO17-3 5 4 0 1 12 19 6 13
3 Berghem Sport JO17-3 5 3 0 2 9 7 6 1
4 HVCH JO17-3 5 1 1 3 4 6 15 -9
5 Margriet JO17-2 4 0 1 3 1 5 14 -9
6 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 4 0 0 4 0 4 13 -9
zaterdag 29 oktober 2022
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-3 1 - 2
zaterdag 22 oktober 2022
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3 2 - 5
zaterdag 15 oktober 2022
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO17-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 2 - 1
zaterdag 8 oktober 2022
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 Margriet JO17-2
HVCH JO17-3 Berghem Sport JO17-3 1 - 2
OJC ROSMALEN JO17-3 Emplina JO17-2 1 - 3
maandag 3 oktober 2022
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 HVCH JO17-3 1 - 2
zaterdag 1 oktober 2022
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO17-2 Emplina JO17-2 1 - 6
zaterdag 24 september 2022
Thuis Uit Uitslag
Emplina JO17-2 Berghem Sport JO17-3 2 - 1
OJC ROSMALEN JO17-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 4 - 0
HVCH JO17-3 Margriet JO17-2 2 - 2
zaterdag 17 september 2022
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 Emplina JO17-2 2 - 5
HVCH JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-3 0 - 7
Margriet JO17-2 Berghem Sport JO17-3 0 - 1
zaterdag 10 september 2022
Thuis Uit Uitslag
Emplina JO17-2 HVCH JO17-3 3 - 1

6

2

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren