Wedstrijd resultaten
dinsdag 28 mei 2019
3e klasse - 101
0 - 2
maandag 27 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO17-3 Nulandia JO17-1 0 - 8
zaterdag 25 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-3 sv O.S.S. 1920 JO17-2 2 - 1
DAW Schaijk JO17-3 SV TOP JO17-3 8 - 0
ST Ravenstein/SDDL JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-3 12 - 2
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 Cito JO17-1 1 - 2
Nulandia JO17-1 NLC'03 JO17-1 1 - 1
Berghem Sport JO17-2 Ruwaard JO17-1 1 - 5
woensdag 22 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-2 ST Ravenstein/SDDL JO17-1 3 - 5
zaterdag 18 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Cito JO17-1 ST Ravenstein/SDDL JO17-1 2 - 2
sv O.S.S. 1920 JO17-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 5 - 1
NLC'03 JO17-1 DAW Schaijk JO17-3 0 - 2
Ruwaard JO17-1 HVCH JO17-3 6 - 3
sv O.S.S. 1920 JO17-3 Berghem Sport JO17-2 1 - 6
woensdag 15 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
ST Ravenstein/SDDL JO17-1 SV TOP JO17-3 14 - 3
zaterdag 11 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-3 sv O.S.S. 1920 JO17-3 3 - 2
NLC'03 JO17-1 Cito JO17-1 2 - 3
DAW Schaijk JO17-3 Ruwaard JO17-1 1 - 6
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 Berghem Sport JO17-2 2 - 8
Nulandia JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-2 3 - 0
zaterdag 4 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 9 - 1
Cito JO17-1 Nulandia JO17-1 2 - 4
SV TOP JO17-3 NLC'03 JO17-1 9 - 3
sv O.S.S. 1920 JO17-3 DAW Schaijk JO17-3 2 - 7
Berghem Sport JO17-2 HVCH JO17-3 4 - 1
donderdag 18 april 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-2 1 - 1
woensdag 17 april 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO17-3 Ruwaard JO17-1 2 - 9
zaterdag 13 april 2019
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk JO17-3 Cito JO17-1 0 - 1
ST Ravenstein/SDDL JO17-1 Berghem Sport JO17-2 5 - 4
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 HVCH JO17-3 2 - 0
Nulandia JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-3 4 - 2
zaterdag 6 april 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-2 DAW Schaijk JO17-3 2 - 4
Ruwaard JO17-1 Nulandia JO17-1 1 - 1
Cito JO17-1 SV TOP JO17-3 3 - 2
HVCH JO17-3 ST Ravenstein/SDDL JO17-1 2 - 0
sv O.S.S. 1920 JO17-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 1 - 6
Berghem Sport JO17-2 NLC'03 JO17-1 2 - 0
zaterdag 30 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 JO17-1 HVCH JO17-3 5 - 1
DAW Schaijk JO17-3 ST Ravenstein/SDDL JO17-1 3 - 5
sv O.S.S. 1920 JO17-3 Ruwaard JO17-1 2 - 4
zaterdag 23 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Cito JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-2 1 - 1
NLC'03 JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-3 3 - 4
DAW Schaijk JO17-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 1 - 2
ST Ravenstein/SDDL JO17-1 Ruwaard JO17-1 3 - 4
Nulandia JO17-1 HVCH JO17-3 4 - 2
SV TOP JO17-3 Berghem Sport JO17-2 1 - 6
zaterdag 16 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-2 SV TOP JO17-3 10 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 NLC'03 JO17-1 0 - 4
Berghem Sport JO17-2 Nulandia JO17-1 5 - 0
zaterdag 23 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-2 3 - 0
Cito JO17-1 Berghem Sport JO17-2 0 - 1
ST Ravenstein/SDDL JO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 7 - 0
Nulandia JO17-1 DAW Schaijk JO17-3 4 - 3
SV TOP JO17-3 sv O.S.S. 1920 JO17-3 1 - 7
zaterdag 16 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-1 Cito JO17-1 2 - 1
HVCH JO17-3 SV TOP JO17-3 5 - 1
ST Ravenstein/SDDL JO17-1 NLC'03 JO17-1 6 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 Nulandia JO17-1 1 - 2
sv O.S.S. 1920 JO17-3 sv O.S.S. 1920 JO17-2 3 - 3
Berghem Sport JO17-2 DAW Schaijk JO17-3 2 - 2
zaterdag 9 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-2 Berghem Sport JO17-2 1 - 6
Cito JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-3 2 - 4
DAW Schaijk JO17-3 HVCH JO17-3 3 - 2
NLC'03 JO17-1 Ruwaard JO17-1 1 - 5
Nulandia JO17-1 ST Ravenstein/SDDL JO17-1 3 - 2
SV TOP JO17-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 2 - 3
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Berg, Luc van den
Brok, Jelle den
Dappers, Tijmen
Esch, Mike van
Hurk, Teun van den
Roeffen, Dylan
Voet, Sam

Technische staf
Franke, Roger

Overige staf
Hombergh, Berno van den (Teammanager)

Stand 3e klasse - 101
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Ruwaard JO17-1 11 10 1 0 31 54 16 38
2 Nulandia JO17-1 11 8 2 1 26 34 19 15
3 Berghem Sport JO17-2 11 8 1 2 25 45 18 27
4 ST Ravenstein/SDDL JO17-1 11 7 1 3 22 61 27 34
5 Cito JO17-1 11 5 2 4 17 19 19 0
6 DAW Schaijk JO17-3 11 5 1 5 16 34 26 8
7 HVCH JO17-3 11 4 0 7 12 21 30 -9
8 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 11 4 0 7 12 19 41 -22
9 sv O.S.S. 1920 JO17-3 11 3 1 7 10 30 51 -21
10 sv O.S.S. 1920 JO17-2 11 2 3 6 9 27 32 -5
11 NLC'03 JO17-1 11 2 2 7 8 21 34 -13
12 SV TOP JO17-3 11 1 0 10 3 24 76 -52
Programma 3e klasse - 101
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 SV TOP JO17-2 3 3 0 0 9 16 7 9
2 HVCH JO17-3 3 2 0 1 6 11 7 4
3 sv O.S.S. 1920 JO17-3 3 1 0 2 3 7 11 -4
4 Prinses Irene JO17-2 3 0 0 3 0 4 13 -9
zaterdag 15 september 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-3 sv O.S.S. 1920 JO17-3 5 - 1
Prinses Irene JO17-2 SV TOP JO17-2 2 - 6
zaterdag 8 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO17-2 HVCH JO17-3 1 - 4
SV TOP JO17-2 sv O.S.S. 1920 JO17-3 5 - 3
zaterdag 1 september 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-3 SV TOP JO17-2 2 - 5
sv O.S.S. 1920 JO17-3 Prinses Irene JO17-2 3 - 1
Vriendschappelijke wedstrijden
zaterdag 24 augustus 2019
Aanv. Thuis Uit
13:30 HVCH JO17-3 OJC JO17-4

21

4

7

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren