Wedstrijd resultaten
zaterdag 7 november 2020
4e klasse - 10
AFG
AFG
AFG
AFG
zaterdag 12 december 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC JO17-1 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2
zaterdag 5 december 2020
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO17-3 EVVC JO17-1
sv O.S.S. 1920 JO17-5 Margriet JO17-4
DAW Schaijk JO17-3 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2
Berghem Sport JO17-4 Prinses Irene JO17-2
zaterdag 28 november 2020
Thuis Uit Uitslag
WHV JO17-1 EVVC JO17-1
SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 sv O.S.S. 1920 JO17-5
Berghem Sport JO17-3 Berghem Sport JO17-4
Margriet JO17-4 DAW Schaijk JO17-3
zaterdag 21 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO17-2 Berghem Sport JO17-3
DAW Schaijk JO17-3 sv O.S.S. 1920 JO17-5
SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 Margriet JO17-4
Berghem Sport JO17-4 WHV JO17-1
zaterdag 14 november 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-5 Berghem Sport JO17-4
WHV JO17-1 Prinses Irene JO17-2
Berghem Sport JO17-3 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2
Margriet JO17-4 SV TOP JO17-3
zaterdag 31 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-5 EVVC JO17-1 Afgelast
WHV JO17-1 Margriet JO17-4
DAW Schaijk JO17-3 Prinses Irene JO17-2 Afgelast
Berghem Sport JO17-3 SV TOP JO17-3 Afgelast
zaterdag 24 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO17-2 sv O.S.S. 1920 JO17-5 Afgelast
DAW Schaijk JO17-3 Berghem Sport JO17-3 Afgelast
EVVC JO17-1 Margriet JO17-4
SV TOP JO17-3 WHV JO17-1 Afgelast
zaterdag 17 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO17-2 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 Afgelast
WHV JO17-1 HVCH JO17-3 Afgelast
zaterdag 10 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-5 Berghem Sport JO17-3 1 - 1
SV TOP JO17-3 Berghem Sport JO17-4 9 - 1
WHV JO17-1 DAW Schaijk JO17-3 0 - 2
Margriet JO17-4 Prinses Irene JO17-2
zaterdag 3 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO17-2 EVVC JO17-1 2 - 4
SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 SV TOP JO17-3 3 - 1
Berghem Sport JO17-4 Margriet JO17-4
Berghem Sport JO17-3 WHV JO17-1 Afgelast
dinsdag 29 september 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 JO17-5 WHV JO17-1 3 - 1
zaterdag 26 september 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC JO17-1 DAW Schaijk JO17-3 2 - 1
SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 Berghem Sport JO17-4 4 - 1
SV TOP JO17-3 Prinses Irene JO17-2 7 - 4
Margriet JO17-4 Berghem Sport JO17-3
zaterdag 19 september 2020
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk JO17-3 SV TOP JO17-3 2 - 2
Berghem Sport JO17-4 EVVC JO17-1 2 - 5
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Erp, Stan van
Heijden, Rick v.d.
Leijen, Sam
Verstegen, Chris

Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Afgeschermd (Teammanager)

Stand 4e klasse - 10
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 EVVC JO17-1 3 3 0 0 9 11 5 6
2 SV TOP JO17-3 4 2 1 1 7 19 10 9
3 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 2 2 0 0 6 7 2 5
4 sv O.S.S. 1920 JO17-5 2 1 1 0 4 4 2 2
5 DAW Schaijk JO17-3 3 1 1 1 4 5 4 1
6 Berghem Sport JO17-3 1 0 1 0 1 1 1 0
6 Margriet JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HVCH JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WHV JO17-1 2 0 0 2 0 1 5 -4
9 Prinses Irene JO17-2 2 0 0 2 0 6 11 -5
10 Berghem Sport JO17-4 3 0 0 3 0 4 18 -14
Programma 4e klasse - 10
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 ST Herpinia/OKSV JO17-1G 3 2 1 0 7 22 2 20
1 ST Herpinia/OKSV JO17-1 2 1 1 0 4 17 2 15
2 HVCH JO17-3 3 2 1 0 7 16 3 13
3 EGS'20 JO17-3 3 1 0 2 3 6 22 -16
4 Juliana Mill JO17-2 3 0 0 3 0 2 19 -17
woensdag 16 september 2020
Thuis Uit Uitslag
EGS'20 JO17-3 Juliana Mill JO17-2 5 - 2
zaterdag 12 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Juliana Mill JO17-2 ST Herpinia/OKSV JO17-1G 0 - 5
zaterdag 5 september 2020
Thuis Uit Uitslag
ST Herpinia/OKSV JO17-1G EGS'20 JO17-3 15 - 0

0

0

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren