Wedstrijd resultaten
zondag 5 april 2020
6e klasse - 48
AFG
AFG
0
AFG
AFG
zondag 29 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Margriet 9 SV TOP 10
FC Schadewijk 6 Ulysses 2 Afgelast
RK Deso 3 sv O.S.S. 1920 8
Herpinia 4 HVCH 11 Afgelast
Cito 6 DAW Schaijk 5 Afgelast
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Margriet 9 Cito 6
HVCH 11 Cito 6 Afgelast
FC Schadewijk 6 Margriet 9 Afgelast
Ulysses 2 Berghem Sport 8 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Margriet 9 RK Deso 3
sv O.S.S. 1920 8 FC Schadewijk 6 Afgelast
SV TOP 10 Herpinia 4
Cito 6 Berghem Sport 8 Afgelast
HVCH 11 Ulysses 2 Afgelast
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 6 Cito 6 0 - 2
RK Deso 3 Berghem Sport 8
Herpinia 4 sv O.S.S. 1920 8 3 - 2
DAW Schaijk 5 Margriet 9 2 - 5
zondag 1 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Margriet 9 sv O.S.S. 1920 8 0 - 7
Herpinia 4 Ulysses 2 Afgelast
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Margriet 9 Herpinia 4 1 - 5
sv O.S.S. 1920 8 DAW Schaijk 5 4 - 1
SV TOP 10 Ulysses 2
Berghem Sport 8 FC Schadewijk 6 1 - 1
Cito 6 RK Deso 3
zondag 9 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Herpinia 4 RK Deso 3
DAW Schaijk 5 SV TOP 10
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 8 HVCH 11 Afgelast
Margriet 9 Ulysses 2 0 - 5
RK Deso 3 FC Schadewijk 6 Afgelast
Berghem Sport 8 DAW Schaijk 5 3 - 0
Cito 6 Herpinia 4 Afgelast
zondag 26 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 8 SV TOP 10
HVCH 11 Margriet 9 1 - 1
FC Schadewijk 6 RK Deso 3 5 - 2
Berghem Sport 8 Ulysses 2 3 - 1
zondag 19 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Herpinia 4 Margriet 9 5 - 1
Ulysses 2 SV TOP 10
zondag 15 december 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 8 Ulysses 2 Afgelast
Berghem Sport 8 RK Deso 3 9 - 2
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 8 SV TOP 10
Herpinia 4 FC Schadewijk 6 7 - 1
DAW Schaijk 5 Cito 6 4 - 2
Ulysses 2 RK Deso 3 12 - 1
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 HVCH 11 3 - 0
RK Deso 3 SV TOP 10 30 - 0
FC Schadewijk 6 DAW Schaijk 5 2 - 1
Cito 6 Ulysses 2 1 - 2
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 8 RK Deso 3 6 - 0
Berghem Sport 8 Cito 6 3 - 3
SV TOP 10 Margriet 9 1 - 8
Ulysses 2 HVCH 11 4 - 1
DAW Schaijk 5 Herpinia 4 2 - 7
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 11 RK Deso 3 2 - 2
FC Schadewijk 6 Berghem Sport 8 2 - 5
DAW Schaijk 5 sv O.S.S. 1920 8 2 - 1
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet 9 FC Schadewijk 6 2 - 2
RK Deso 3 Herpinia 4 0 - 19
SV TOP 10 DAW Schaijk 5 0 - 14
Cito 6 HVCH 11 3 - 2
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 8 Berghem Sport 8 5 - 2
RK Deso 3 Margriet 9 4 - 5
SV TOP 10 Cito 6 1 - 14
HVCH 11 Herpinia 4 0 - 5
Ulysses 2 FC Schadewijk 6 8 - 1
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 SV TOP 10 16 - 1
Margriet 9 DAW Schaijk 5 2 - 6
FC Schadewijk 6 HVCH 11 1 - 0
Cito 6 sv O.S.S. 1920 8 1 - 2
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet 9 Berghem Sport 8 0 - 6
sv O.S.S. 1920 8 Herpinia 4 1 - 8
RK Deso 3 Cito 6 1 - 6
SV TOP 10 FC Schadewijk 6 0 - 13
Ulysses 2 DAW Schaijk 5 4 - 1
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 6 sv O.S.S. 1920 8 1 - 9
Herpinia 4 SV TOP 10 24 - 1
Cito 6 Margriet 9 3 - 2
DAW Schaijk 5 HVCH 11 3 - 0
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
RK Deso 3 DAW Schaijk 5 1 - 5
Berghem Sport 8 Herpinia 4 1 - 1
SV TOP 10 HVCH 11 1 - 6
Cito 6 FC Schadewijk 6 5 - 2
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 11 sv O.S.S. 1920 8 0 - 3
Herpinia 4 Cito 6 4 - 5
DAW Schaijk 5 Berghem Sport 8 0 - 2
Ulysses 2 Margriet 9 6 - 0
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bekker, Joop de
Bie, Roel de
Brands, Gerwin
Dobbelsteen, Frank
Groot, David de
Heeswijk, Roy van
Helm, Bryan v.d.
Hoorn, Maik van
Kleijngeld, Robert
Maas, Gerby
Romijnders, Arjan
Uden, Kenny van
Uden, Kenny van
Ven, Sander v.d.
Verstegen, Jaap

Technische staf
Dulos, Cor (Trainer/coach)
Stoof, Clement (Ass.-trainer/coach)

Stand 6e klasse - 48
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Herpinia 4 9 7 1 1 22 45 14 31
2 Berghem Sport 8 10 6 3 1 21 29 13 16
3 Ulysses 2 7 6 0 1 18 30 7 23
4 sv O.S.S. 1920 8 9 6 0 3 18 34 18 16
5 Cito 6 9 5 1 3 16 25 21 4
6 DAW Schaijk 5 11 4 0 7 12 22 32 -10
7 FC Schadewijk 6 10 2 2 6 8 13 40 -27
8 Margriet 9 11 1 2 8 5 14 48 -34
9 HVCH 11 8 0 1 7 1 4 23 -19
10 RK Deso 3 9 0 1 8 1 13 69 -56
11 SV TOP 10 8 0 0 8 0 5 125 -120
Programma 6e klasse - 48
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 Berghem Sport 8 Margriet 9 Afgelast
10:00 FC Schadewijk 6 Herpinia 4 Afgelast
10:00 SV TOP 10 sv O.S.S. 1920 8
11:00 DAW Schaijk 5 Ulysses 2 Afgelast
zondag 26 april 2020
Aanv. Thuis Uit
09:45 sv O.S.S. 1920 8 Cito 6 Afgelast
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 HVCH 11 DAW Schaijk 5 Afgelast
10:00 FC Schadewijk 6 SV TOP 10
10:30 Herpinia 4 Berghem Sport 8 Afgelast
12:00 Ulysses 2 sv O.S.S. 1920 8 Afgelast
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 HVCH 11 FC Schadewijk 6 Afgelast
10:00 SV TOP 10 Berghem Sport 8
11:00 DAW Schaijk 5 RK Deso 3
12:00 Ulysses 2 Herpinia 4 Afgelast
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
09:45 Margriet 9 HVCH 11 Afgelast
10:00 Berghem Sport 8 sv O.S.S. 1920 8 Afgelast
10:00 RK Deso 3 Ulysses 2
10:30 Herpinia 4 DAW Schaijk 5 Afgelast
11:00 Cito 6 SV TOP 10
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 SV TOP 11 2 2 0 0 6 8 2 6
2 Nooit Gedacht 5 2 1 0 1 3 6 6 0
3 HVCH 11 2 0 0 2 0 3 9 -6
3 Ruwaard 6 0 0 0 0 0 0 0 0
zondag 15 september 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 11 Ruwaard 6
Nooit Gedacht 5 HVCH 11 5 - 2
dinsdag 3 september 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 11 Nooit Gedacht 5 4 - 1
zondag 1 september 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 11 SV TOP 11 1 - 4
Nooit Gedacht 5 Ruwaard 6

4

0

7

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren