Wedstrijd resultaten
zaterdag 26 november 2022
4e klasse (2e fase) - 01
0 - 9
2 - 4
0 - 4
2 - 2
zaterdag 3 december 2022
Thuis Uit Uitslag
GVV'63 JO14-1JM ODC JO14-2
FC Engelen JO14-2 UDI'19/CSU JO14-4
SV BLC JO14-2 HVCH JO14-2JM
Wilhelmina JO14-2 Margriet JO14-3
zaterdag 19 november 2022
Thuis Uit Uitslag
GVV'63 JO14-1JM SV BLC JO14-2 1 - 0
UDI'19/CSU JO14-4 ODC JO14-2 0 - 5
FC Engelen JO14-2 Margriet JO14-3 6 - 6
HVCH JO14-2JM Wilhelmina JO14-2 8 - 1
zaterdag 12 november 2022
Thuis Uit Uitslag
SV BLC JO14-2 FC Engelen JO14-2 5 - 2
Wilhelmina JO14-2 GVV'63 JO14-1JM 1 - 2
ODC JO14-2 HVCH JO14-2JM 0 - 1
Margriet JO14-3 UDI'19/CSU JO14-4 6 - 2
zaterdag 5 november 2022
Thuis Uit Uitslag
ODC JO14-2 Margriet JO14-3 3 - 2
UDI'19/CSU JO14-4 SV BLC JO14-2 0 - 6
FC Engelen JO14-2 Wilhelmina JO14-2 1 - 6
HVCH JO14-2JM GVV'63 JO14-1JM 1 - 1
Teamspeler
Afgeschermd
Berg, Jens
Berg, Mees van den
Bergen, Elgin van
Griensven, Timo van
Hogen Esch, Bram
Klerk, Matt de
Laar, Jordy van de
Nellen, Keano
Oort, Mees van
Peters, Guusje
Schel, Tim
Ven, Roman v.d.
Verstegen, Arjen
Verstegen, Jurre

Overige staf
Berg, Tonnie vd (Teammanager)
Peters, Arjan (Teammanager)
Verstegen, Arno (Teammanager)

Stand 4e klasse (2e fase) - 01
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH JO14-2JM 4 3 1 0 10 19 2 17
2 GVV'63 JO14-1JM 4 3 1 0 10 8 4 4
3 ODC JO14-2 4 2 1 1 7 10 5 5
4 SV BLC JO14-2 4 2 0 2 6 11 7 4
5 Wilhelmina JO14-2 4 2 0 2 6 12 11 1
6 Margriet JO14-3 4 1 1 2 4 16 15 1
7 FC Engelen JO14-2 4 0 2 2 2 11 19 -8
8 UDI'19/CSU JO14-4 4 0 0 4 0 2 26 -24
Programma 4e klasse (2e fase) - 01
zaterdag 10 december 2022
Aanv. Thuis Uit
11:30 UDI'19/CSU JO14-4 GVV'63 JO14-1JM
11:45 ODC JO14-2 Wilhelmina JO14-2
12:30 Margriet JO14-3 SV BLC JO14-2
13:00 HVCH JO14-2JM FC Engelen JO14-2
zaterdag 17 december 2022
Aanv. Thuis Uit
10:00 GVV'63 JO14-1JM FC Engelen JO14-2
11:00 SV BLC JO14-2 ODC JO14-2
11:30 Wilhelmina JO14-2 UDI'19/CSU JO14-4
12:30 Margriet JO14-3 HVCH JO14-2JM
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Den Dungen JO14-1 5 4 1 0 13 26 6 20
2 UDI'19/CSU JO14-2 5 4 0 1 12 23 10 13
3 Helvoirt JO14-1 5 2 2 1 8 14 13 1
4 OJC ROSMALEN JO14-3 5 1 2 2 5 10 16 -6
5 Nulandia JO14-1 5 1 0 4 3 4 17 -13
6 HVCH JO14-2 5 0 1 4 1 1 16 -15
6 HVCH JO14-2JM 5 0 1 4 1 1 16 -15
zaterdag 8 oktober 2022
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN JO14-3 Den Dungen JO14-1 0 - 9
Nulandia JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 1 - 3
HVCH JO14-2JM Helvoirt JO14-1 0 - 5
zaterdag 1 oktober 2022
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO14-2 OJC ROSMALEN JO14-3 4 - 3
HVCH JO14-2JM Nulandia JO14-1 0 - 1
Helvoirt JO14-1 Den Dungen JO14-1 2 - 2
zaterdag 24 september 2022
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN JO14-3 HVCH JO14-2JM 1 - 1
Nulandia JO14-1 Helvoirt JO14-1 1 - 4
Den Dungen JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 5 - 3
zaterdag 17 september 2022
Thuis Uit Uitslag
Nulandia JO14-1 OJC ROSMALEN JO14-3 0 - 4
HVCH JO14-2 Den Dungen JO14-1 0 - 4
Helvoirt JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 1 - 8
zaterdag 10 september 2022
Thuis Uit Uitslag
Helvoirt JO14-1 OJC ROSMALEN JO14-3 2 - 2
UDI'19/CSU JO14-2 HVCH JO14-2 5 - 0
Den Dungen JO14-1 Nulandia JO14-1 6 - 1
Vriendschappelijke wedstrijden
dinsdag 22 november 2022
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO13-2 HVCH JO14-2JM
HVCH JO13-2 HVCH JO14-2JM Afgelast

19

3

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren