Wedstrijd resultaten
zaterdag 25 mei 2019
2e klasse - 1
3 - 1
1 - 2
1 - 3
5 - 0
4 - 4
15 - 0
dinsdag 21 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
SJO/VITA JO17-1 WEC JO17-1G 3 - 4
maandag 20 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Heeswijk JO17-1 FC Uden JO17-1 0 - 5
zaterdag 18 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO17-2 Heeswijk JO17-1 1 - 5
Festilent JO17-1G FC de Rakt JO17-1 0 - 1
HVCH JO17-2 SJO/VITA JO17-1 2 - 2
UDI'19/CSU JO17-3 WEC JO17-1G 5 - 6
FC Uden JO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 7 - 2
Schijndel/DE WIT JO17-2 SV TOP JO17-2 3 - 2
zaterdag 11 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
WEC JO17-1G Prinses Irene JO17-2 3 - 0
Heeswijk JO17-1 SJO/VITA JO17-1 1 - 1
FC Uden JO17-1 Festilent JO17-1G 1 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 Schijndel/DE WIT JO17-2 3 - 2
SV TOP JO17-2 HVCH JO17-2 0 - 2
zaterdag 4 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO17-2 FC de Rakt JO17-1 2 - 1
Festilent JO17-1G WEC JO17-1G 2 - 0
HVCH JO17-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 4 - 2
SJO/VITA JO17-1 SV TOP JO17-2 1 - 0
UDI'19/CSU JO17-3 FC Uden JO17-1 0 - 10
Schijndel/DE WIT JO17-2 Heeswijk JO17-1 1 - 3
zaterdag 13 april 2019
Thuis Uit Uitslag
WEC JO17-1G HVCH JO17-2 1 - 2
Heeswijk JO17-1 SV TOP JO17-2 1 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 Festilent JO17-1G 3 - 2
FC Uden JO17-1 Prinses Irene JO17-2 7 - 1
UDI'19/CSU JO17-3 Schijndel/DE WIT JO17-2 4 - 2
FC de Rakt JO17-1 SJO/VITA JO17-1 1 - 3
maandag 8 april 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-2 Schijndel/DE WIT JO17-2 5 - 2
zaterdag 6 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO17-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 2 - 3
Festilent JO17-1G UDI'19/CSU JO17-3 2 - 3
HVCH JO17-2 Heeswijk JO17-1 2 - 1
SJO/VITA JO17-1 FC Uden JO17-1 5 - 3
Schijndel/DE WIT JO17-2 WEC JO17-1G 1 - 6
SV TOP JO17-2 FC de Rakt JO17-1 9 - 0
zaterdag 30 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO17-2 SJO/VITA JO17-1 1 - 2
SV TOP JO17-2 UDI'19/CSU JO17-3 3 - 1
zaterdag 23 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Festilent JO17-1G Prinses Irene JO17-2 4 - 1
WEC JO17-1G SV TOP JO17-2 0 - 0
FC Uden JO17-1 HVCH JO17-2 5 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 Heeswijk JO17-1 1 - 2
UDI'19/CSU JO17-3 SJO/VITA JO17-1 4 - 1
FC de Rakt JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-2 0 - 4
zaterdag 16 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO17-2 UDI'19/CSU JO17-3 2 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 FC de Rakt JO17-1 3 - 4
SV TOP JO17-2 Festilent JO17-1G 4 - 1
zaterdag 23 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Festilent JO17-1G SJO/VITA JO17-1 2 - 2
WEC JO17-1G Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 3 - 1
UDI'19/CSU JO17-3 HVCH JO17-2 2 - 7
FC Uden JO17-1 SV TOP JO17-2 1 - 1
Schijndel/DE WIT JO17-2 Prinses Irene JO17-2 3 - 1
FC de Rakt JO17-1 Heeswijk JO17-1 3 - 3
zaterdag 16 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-2 Prinses Irene JO17-2 5 - 0
SJO/VITA JO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 3 - 2
Heeswijk JO17-1 WEC JO17-1G 0 - 3
Schijndel/DE WIT JO17-2 Festilent JO17-1G 3 - 1
FC de Rakt JO17-1 FC Uden JO17-1 1 - 3
zaterdag 9 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Festilent JO17-1G HVCH JO17-2 0 - 2
WEC JO17-1G FC de Rakt JO17-1 1 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 SV TOP JO17-2 0 - 1
FC Uden JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-2 3 - 1
UDI'19/CSU JO17-3 Heeswijk JO17-1 4 - 1
zaterdag 2 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
FC de Rakt JO17-1 UDI'19/CSU JO17-3 2 - 2
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Akker, Tygo v.d.
Berg, Jhor van den
Hanegraaf, Gijs
Heijden, Robbie van der
Hermes, Stijn
Jorritsma, Wout
Koelman, Niels
Korpel, Maik
Lieshout, Jan van
Meeuwsen, Wouter
Nistelrooij, Jesper van
Thijssen, Lucas
Wijgert, Jaap van de
Zwartjes, Luc

Overige staf
Creemers, Nico (Teammanager)
Koelman, Edwin (Teammanager)
Zwiers, Marcel (Teammanager)

Stand 2e klasse - 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 FC Uden JO17-1 11 9 1 1 28 47 12 35
2 HVCH JO17-2 11 8 1 2 25 32 18 14
3 WEC JO17-1G 11 7 1 3 22 28 16 12
4 SJO/VITA JO17-1 11 5 3 3 18 24 23 1
5 SV TOP JO17-2 11 5 2 4 17 35 10 25
6 Heeswijk JO17-1 11 5 2 4 17 22 21 1
7 UDI'19/CSU JO17-3 11 5 2 4 17 32 40 -8
8 Schijndel/DE WIT JO17-2 11 5 0 6 15 25 29 -4
9 FC de Rakt JO17-1 11 3 2 6 11 16 31 -15
10 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 11 3 1 7 10 24 34 -10
11 Festilent JO17-1G 11 2 1 8 7 14 25 -11
12 Prinses Irene JO17-2 11 1 0 10 3 11 51 -40
Programma 2e klasse - 1
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH JO17-2 3 3 0 0 9 22 1 21
2 Nooit Gedacht JO17-2 3 2 0 1 6 6 6 0
3 Ruwaard JO17-1 3 1 0 2 3 9 5 4
4 Nulandia JO17-1 3 0 0 3 0 0 25 -25
maandag 17 september 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-2 Nulandia JO17-1 12 - 0
zaterdag 15 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-1 HVCH JO17-2 1 - 4
Nooit Gedacht JO17-2 Nulandia JO17-1 5 - 0
zaterdag 8 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard JO17-1 Nooit Gedacht JO17-2 0 - 1
zaterdag 1 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht JO17-2 HVCH JO17-2 0 - 6
Nulandia JO17-1 Ruwaard JO17-1 0 - 8
Vriendschappelijke wedstrijden
zaterdag 24 augustus 2019
Aanv. Thuis Uit
13:00 GSWB JO17-1 HVCH JO17-2
woensdag 5 juni 2019
Thuis Uit Uitslag
ODC JO17-2 (nieuwe selectie) HVCH JO17-2
dinsdag 11 juni 2019
Thuis Uit Uitslag
VV Heeswijk JO17-1 (nieuwe selectie) HVCH JO17-2
maandag 17 juni 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO17-2 Zwaluw VFC JO17-2 (nieuwe selectie)

32

8

2

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren