Wedstrijd resultaten
zondag 8 november 2020
6e klasse - 43
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 13 december 2020
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 13 Rhode/Van Stiphout Bouw 6
Nulandia 7 Heeswijk 8
Avesteyn 5 WHV 3
Nooit Gedacht 4 EVVC 8
WEC 4 Schijndel/DE WIT 8
zondag 6 december 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC 8 Avesteyn 5
Schijndel/DE WIT 8 Nulandia 7
WEC 4 Blauw Geel'38/JUMBO 13
WHV 3 Nooit Gedacht 4
Heeswijk 8 Avanti'31 9
zondag 29 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 13 Avanti'31 9
Rhode/Van Stiphout Bouw 6 WEC 4
Avesteyn 5 Nooit Gedacht 4
WHV 3 EVVC 8
Heeswijk 8 Schijndel/DE WIT 8
zondag 22 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 9 Rhode/Van Stiphout Bouw 6
EVVC 8 Blauw Geel'38/JUMBO 13
Schijndel/DE WIT 8 WHV 3
Nooit Gedacht 4 Nulandia 7
WEC 4 Avesteyn 5
zondag 15 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Avesteyn 5 Avanti'31 9
zondag 1 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 9 WHV 3 Afgelast
Schijndel/DE WIT 8 Blauw Geel'38/JUMBO 13 Afgelast
Avesteyn 5 Heeswijk 8 Afgelast
Nooit Gedacht 4 Rhode/Van Stiphout Bouw 6 Afgelast
WEC 4 Nulandia 7 Afgelast
zondag 25 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 7 Avanti'31 9 Afgelast
WHV 3 WEC 4 Afgelast
Avesteyn 5 Schijndel/DE WIT 8 Afgelast
Heeswijk 8 Nooit Gedacht 4 Afgelast
Rhode/Van Stiphout Bouw 6 EVVC 8 Afgelast
zondag 18 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
WEC 4 Nooit Gedacht 4
WHV 3 Blauw Geel'38/JUMBO 13 Afgelast
zondag 11 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 9 WEC 4 1 - 7
Blauw Geel'38/JUMBO 13 Nulandia 7 1 - 4
EVVC 8 Heeswijk 8 3 - 3
Nooit Gedacht 4 Schijndel/DE WIT 8 2 - 0
Rhode/Van Stiphout Bouw 6 WHV 3 4 - 0
HVCH 14 Avesteyn 5 5 - 4
zondag 4 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT 8 HVCH 14 2 - 4
Nulandia 7 EVVC 8 3 - 0
Heeswijk 8 Rhode/Van Stiphout Bouw 6 5 - 2
zondag 27 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 9 Nooit Gedacht 4 1 - 4
Blauw Geel'38/JUMBO 13 Heeswijk 8 0 - 6
EVVC 8 Schijndel/DE WIT 8 1 - 4
WHV 3 Nulandia 7 0 - 0
Rhode/Van Stiphout Bouw 6 Avesteyn 5 0 - 4
HVCH 14 WEC 4 3 - 4
zondag 20 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT 8 Avanti'31 9 5 - 2
Nulandia 7 Rhode/Van Stiphout Bouw 6 6 - 0
WEC 4 EVVC 8 6 - 1
Avesteyn 5 Blauw Geel'38/JUMBO 13 3 - 2
Nooit Gedacht 4 HVCH 14 2 - 1
Heeswijk 8 WHV 3 2 - 4
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Akker, Job van den
Akker, Willem van den
Kronenburg, Sjoerd van
Rabbaa, Jamaƫl
School, Tom
Willems, Kenny
Zoggel, Rik van
Zoggel, Thomas van

Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Afgeschermd (Teammanager)
Gogh, Gijs van (Teammanager)
Heijmans, Sander (Teammanager)
Laake, Sjef van (Teammanager)
School, Tom (Teammanager)
Stuurland, Chelton (Teammanager)

Stand 6e klasse - 43
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Nulandia 7 4 3 1 0 10 13 1 12
2 WEC 4 3 3 0 0 9 17 5 12
3 Nooit Gedacht 4 3 3 0 0 9 8 2 6
4 Heeswijk 8 4 2 1 1 7 16 9 7
5 Avesteyn 5 3 2 0 1 6 11 7 4
6 Schijndel/DE WIT 8 4 2 0 2 6 11 9 2
7 HVCH 14 4 2 0 2 6 13 12 1
8 WHV 3 3 1 1 1 4 4 6 -2
9 Rhode/Van Stiphout Bouw 6 4 1 0 3 3 6 15 -9
10 EVVC 8 4 0 1 3 1 5 16 -11
11 Blauw Geel'38/JUMBO 13 3 0 0 3 0 3 13 -10
12 Avanti'31 9 3 0 0 3 0 4 16 -12
Programma 6e klasse - 43
zondag 9 mei 2021
Aanv. Thuis Uit
10:00 Avanti'31 9 Avesteyn 5
10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 13 WEC 4
11:30 Nulandia 7 Schijndel/DE WIT 8
12:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 6 Nooit Gedacht 4
12:00 WHV 3 Heeswijk 8
zondag 16 mei 2021
Aanv. Thuis Uit
10:00 Schijndel/DE WIT 8 Rhode/Van Stiphout Bouw 6
12:00 Avesteyn 5 Nulandia 7
12:00 WEC 4 WHV 3
12:00 Nooit Gedacht 4 Avanti'31 9
12:00 Heeswijk 8 EVVC 8
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 14 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV TOP 10 0 0 0 0 0 0 0 0

13

2

2

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren