Wedstrijd resultaten
zondag 5 april 2020
6e klasse - 46
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 29 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 5 sv O.S.S. 1920 7 Afgelast
Ulysses 3 SBV 2 Afgelast
MOSA'14 4 NLC'03 6 Afgelast
RK Deso 4 HVCH 14 Afgelast
DAW Schaijk 9 SV TOP 8 Afgelast
Berghem Sport 6 Herpinia 5 Afgelast
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
RK Deso 4 MOSA'14 4
Ulysses 3 MOSA'14 4 Afgelast
SBV 2 RK Deso 4 Afgelast
DAW Schaijk 9 Berghem Sport 6 Afgelast
sv O.S.S. 1920 7 NLC'03 6 Afgelast
SV TOP 8 FC Schadewijk 5 Afgelast
HVCH 14 Herpinia 5 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
RK Deso 4 FC Schadewijk 5 Afgelast
SBV 2 SV TOP 8 Afgelast
NLC'03 6 DAW Schaijk 9 Afgelast
Berghem Sport 6 MOSA'14 4 Afgelast
Herpinia 5 Ulysses 3 Afgelast
sv O.S.S. 1920 7 HVCH 14 Afgelast
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
MOSA'14 4 FC Schadewijk 5 0 - 5
Ulysses 3 NLC'03 6 2 - 3
SV TOP 8 sv O.S.S. 1920 7 13 - 0
SBV 2 Herpinia 5 4 - 2
DAW Schaijk 9 RK Deso 4 1 - 1
HVCH 14 Berghem Sport 6 3 - 2
zondag 1 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
MOSA'14 4 DAW Schaijk 9 2 - 5
RK Deso 4 Ulysses 3 Afgelast
NLC'03 6 HVCH 14 Afgelast
sv O.S.S. 1920 7 SBV 2 Afgelast
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 5 DAW Schaijk 9 5 - 0
MOSA'14 4 RK Deso 4 Afgelast
Berghem Sport 6 Ulysses 3 7 - 0
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 5 HVCH 14 3 - 1
NLC'03 6 SBV 2 Afgelast
Berghem Sport 6 SV TOP 8 0 - 3
Herpinia 5 sv O.S.S. 1920 7 Afgelast
zondag 26 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
MOSA'14 4 Ulysses 3 12 - 2
NLC'03 6 Herpinia 5 3 - 3
zondag 19 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH 14 Ulysses 3 5 - 4
NLC'03 6 MOSA'14 4 2 - 8
zondag 15 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 6 NLC'03 6 4 - 3
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Ulysses 3 DAW Schaijk 9 2 - 7
SBV 2 Berghem Sport 6 4 - 2
sv O.S.S. 1920 7 FC Schadewijk 5 3 - 8
SV TOP 8 MOSA'14 4 7 - 2
HVCH 14 RK Deso 4 4 - 0
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Ulysses 3 sv O.S.S. 1920 7 2 - 3
FC Schadewijk 5 SBV 2 9 - 3
MOSA'14 4 Herpinia 5 0 - 1
RK Deso 4 SV TOP 8 2 - 6
DAW Schaijk 9 HVCH 14 2 - 5
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 5 RK Deso 4 7 - 2
Herpinia 5 Berghem Sport 6 2 - 7
sv O.S.S. 1920 7 DAW Schaijk 9 6 - 3
SV TOP 8 SBV 2 2 - 1
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Ulysses 3 Berghem Sport 6 5 - 3
SBV 2 MOSA'14 4 4 - 2
DAW Schaijk 9 FC Schadewijk 5 1 - 1
sv O.S.S. 1920 7 RK Deso 4 3 - 3
SV TOP 8 Herpinia 5 6 - 3
HVCH 14 NLC'03 6 5 - 4
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 5 SV TOP 8 1 - 2
RK Deso 4 SBV 2 2 - 5
NLC'03 6 sv O.S.S. 1920 7 6 - 2
Berghem Sport 6 DAW Schaijk 9 3 - 5
Herpinia 5 HVCH 14 2 - 2
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
SBV 2 Ulysses 3 3 - 5
MOSA'14 4 Berghem Sport 6 0 - 3
NLC'03 6 FC Schadewijk 5 1 - 6
Herpinia 5 RK Deso 4 1 - 2
SV TOP 8 DAW Schaijk 9 11 - 1
HVCH 14 sv O.S.S. 1920 7 6 - 5
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 5 Herpinia 5 6 - 3
Ulysses 3 SV TOP 8 1 - 4
RK Deso 4 NLC'03 6 6 - 1
DAW Schaijk 9 SBV 2 5 - 2
Berghem Sport 6 HVCH 14 4 - 3
sv O.S.S. 1920 7 MOSA'14 4 2 - 5
zondag 20 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 6 SV TOP 8 3 - 5
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 6 Ulysses 3 5 - 1
Berghem Sport 6 FC Schadewijk 5 2 - 5
Herpinia 5 DAW Schaijk 9 0 - 1
SV TOP 8 HVCH 14 6 - 5
SBV 2 sv O.S.S. 1920 7 0 - 3
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 5 MOSA'14 4 7 - 0
Ulysses 3 Herpinia 5 1 - 7
RK Deso 4 Berghem Sport 6 1 - 7
DAW Schaijk 9 NLC'03 6 2 - 0
sv O.S.S. 1920 7 SV TOP 8 0 - 5
HVCH 14 SBV 2 3 - 5
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
FC Schadewijk 5 Ulysses 3 5 - 2
RK Deso 4 DAW Schaijk 9 5 - 7
MOSA'14 4 HVCH 14 2 - 1
Berghem Sport 6 sv O.S.S. 1920 7 3 - 2
Herpinia 5 SBV 2 2 - 0
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Ulysses 3 RK Deso 4 7 - 7
SBV 2 NLC'03 6 7 - 1
DAW Schaijk 9 MOSA'14 4 3 - 0
sv O.S.S. 1920 7 Herpinia 5 0 - 2
SV TOP 8 Berghem Sport 6 3 - 7
HVCH 14 FC Schadewijk 5 1 - 4
Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Afgeschermd (Teammanager)
Heijmans, Sander (Teammanager)
Laake, Sjef van (Teammanager)
School, Tom (Teammanager)
Stuurland, Chelton (Teammanager)

Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Akker, Job van den
Akker, Willem van den
Gogh, Gijs van
Kronenburg, Sjoerd van
Lodewijkx, Marijn
Rabbaa, Jamaƫl
School, Tom
Verhoeven, Glenn
Verstegen, Tom
Willems, Kenny
Zoggel, Rik van
Zoggel, Thomas van

Stand 6e klasse - 46
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 FC Schadewijk 5 14 12 1 1 37 72 21 51
2 SV TOP 8 13 12 0 1 36 73 26 47
3 DAW Schaijk 9 14 8 2 4 26 43 43 0
4 Berghem Sport 6 14 8 0 6 24 54 39 15
5 HVCH 14 13 6 1 6 19 44 43 1
6 SBV 2 12 6 0 6 18 38 38 0
7 Herpinia 5 12 4 2 6 14 28 32 -4
8 MOSA'14 4 12 4 0 8 12 33 42 -9
9 NLC'03 6 12 3 1 8 10 32 51 -19
10 sv O.S.S. 1920 7 12 3 1 8 10 29 56 -27
11 RK Deso 4 11 2 3 6 9 31 49 -18
12 ST Ulysses/SBV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Ulysses 3 13 2 1 10 7 34 71 -37
Programma 6e klasse - 46
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 FC Schadewijk 5 Berghem Sport 6 Afgelast
10:00 MOSA'14 4 SBV 2 Afgelast
10:00 RK Deso 4 sv O.S.S. 1920 7 Afgelast
11:00 DAW Schaijk 9 Ulysses 3 Afgelast
12:00 Herpinia 5 NLC'03 6 Afgelast
14:00 HVCH 14 SV TOP 8 Afgelast
zondag 26 april 2020
Aanv. Thuis Uit
12:15 Herpinia 5 SV TOP 8 Afgelast
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 Ulysses 3 FC Schadewijk 5 Afgelast
10:00 MOSA'14 4 sv O.S.S. 1920 7 Afgelast
10:30 SBV 2 HVCH 14 Afgelast
11:00 DAW Schaijk 9 Herpinia 5 Afgelast
12:00 Berghem Sport 6 RK Deso 4 Afgelast
12:30 SV TOP 8 NLC'03 6 Afgelast
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:30 SBV 2 DAW Schaijk 9 Afgelast
12:00 NLC'03 6 RK Deso 4 Afgelast
12:00 sv O.S.S. 1920 7 Berghem Sport 6 Afgelast
12:00 Herpinia 5 FC Schadewijk 5 Afgelast
12:00 SV TOP 8 Ulysses 3 Afgelast
14:00 HVCH 14 MOSA'14 4 Afgelast
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 MOSA'14 4 SV TOP 8 Afgelast
10:00 RK Deso 4 Herpinia 5 Afgelast
10:00 FC Schadewijk 5 NLC'03 6 Afgelast
10:00 Ulysses 3 HVCH 14 Afgelast
11:00 DAW Schaijk 9 sv O.S.S. 1920 7 Afgelast
12:00 Berghem Sport 6 SBV 2 Afgelast
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 14 2 2 0 0 6 16 1 15
2 Ruwaard 4 2 0 1 1 1 2 8 -6
3 Margriet 8 2 0 1 1 1 1 10 -9
4 SV TOP 5 0 0 0 0 0 0 0 0
zondag 15 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet 8 HVCH 14 0 - 9
Ruwaard 4 SV TOP 5
zondag 8 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet 8 Ruwaard 4 1 - 1
zondag 1 september 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 5 Margriet 8
Ruwaard 4 HVCH 14 1 - 7

44

6

6

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren