Wedstrijd resultaten
zondag 14 april 2024
1e klasse - D
3 - 2
zondag 7 april 2024
Thuis Uit Uitslag
Rood Wit'62 VR1 Wittenhorst VR1 4 - 2
Prinses Irene VR1 HVCH VR1 0 - 2
Beerse Boys VR1 RKSV Nuenen VR2 1 - 1
Nooit Gedacht VR1 FC Tilburg VR1 2 - 3
Woezik VR1 V.V. Schaesberg VR1 1 - 0
zondag 24 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Wittenhorst VR1 V.V. Schaesberg VR1 3 - 1
HVCH VR1 Beerse Boys VR1 0 - 1
RKSV Nuenen VR2 Rood Wit'62 VR1 3 - 1
Nooit Gedacht VR1 Woezik VR1 1 - 3
FC Tilburg VR1 OJC ROSMALEN VR1 1 - 0
zondag 17 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN VR1 Nooit Gedacht VR1 3 - 0
Rood Wit'62 VR1 HVCH VR1 1 - 1
Prinses Irene VR1 FC Tilburg VR1 0 - 0
V.V. Schaesberg VR1 RKSV Nuenen VR2 2 - 2
Woezik VR1 Wittenhorst VR1 0 - 3
dinsdag 12 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Rood Wit'62 VR1 FC Tilburg VR1 1 - 1
zondag 3 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN VR1 Woezik VR1 1 - 2
HVCH VR1 V.V. Schaesberg VR1 2 - 0
RKSV Nuenen VR2 Wittenhorst VR1 2 - 1
Nooit Gedacht VR1 Prinses Irene VR1 3 - 2
FC Tilburg VR1 Beerse Boys VR1 3 - 1
zondag 25 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene VR1 OJC ROSMALEN VR1 2 - 2
Beerse Boys VR1 Nooit Gedacht VR1 3 - 3
Wittenhorst VR1 HVCH VR1 5 - 0
Woezik VR1 RKSV Nuenen VR2 1 - 3
zondag 4 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN VR1 Beerse Boys VR1 2 - 0
HVCH VR1 RKSV Nuenen VR2 1 - 2
Prinses Irene VR1 Woezik VR1 2 - 2
Nooit Gedacht VR1 Rood Wit'62 VR1 3 - 0
FC Tilburg VR1 V.V. Schaesberg VR1 3 - 1
zondag 28 januari 2024
Thuis Uit Uitslag
Rood Wit'62 VR1 OJC ROSMALEN VR1 2 - 4
V.V. Schaesberg VR1 Nooit Gedacht VR1 0 - 0
Beerse Boys VR1 Prinses Irene VR1 3 - 0
Wittenhorst VR1 FC Tilburg VR1 3 - 0
Woezik VR1 HVCH VR1 1 - 3
zondag 10 december 2023
Thuis Uit Uitslag
V.V. Schaesberg VR1 OJC ROSMALEN VR1 1 - 0
Rood Wit'62 VR1 Prinses Irene VR1 3 - 3
RKSV Nuenen VR2 FC Tilburg VR1 1 - 3
Woezik VR1 Beerse Boys VR1 0 - 2
donderdag 7 december 2023
Thuis Uit Uitslag
Wittenhorst VR1 Nooit Gedacht VR1 2 - 2
zondag 3 december 2023
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN VR1 Wittenhorst VR1 3 - 3
Beerse Boys VR1 Rood Wit'62 VR1 4 - 1
Prinses Irene VR1 V.V. Schaesberg VR1 2 - 2
Nooit Gedacht VR1 RKSV Nuenen VR2 1 - 2
FC Tilburg VR1 HVCH VR1 1 - 1
zondag 26 november 2023
Thuis Uit Uitslag
Rood Wit'62 VR1 Woezik VR1 4 - 2
V.V. Schaesberg VR1 Beerse Boys VR1 0 - 0
HVCH VR1 Nooit Gedacht VR1 0 - 1
RKSV Nuenen VR2 OJC ROSMALEN VR1 1 - 2
Wittenhorst VR1 Prinses Irene VR1 2 - 0
zondag 19 november 2023
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN VR1 HVCH VR1 0 - 1
Rood Wit'62 VR1 V.V. Schaesberg VR1 3 - 1
Prinses Irene VR1 RKSV Nuenen VR2 1 - 2
Beerse Boys VR1 Wittenhorst VR1 4 - 0
Woezik VR1 FC Tilburg VR1 0 - 3
zondag 12 november 2023
Thuis Uit Uitslag
V.V. Schaesberg VR1 Woezik VR1 1 - 0
DSE VR2 OJC ROSMALEN VR1 Afgelast
HVCH VR1 Prinses Irene VR1 1 - 1
RKSV Nuenen VR2 Beerse Boys VR1 2 - 4
Wittenhorst VR1 Rood Wit'62 VR1 0 - 1
FC Tilburg VR1 Nooit Gedacht VR1 3 - 0
zondag 5 november 2023
Thuis Uit Uitslag
Rood Wit'62 VR1 RKSV Nuenen VR2 5 - 0
OJC ROSMALEN VR1 FC Tilburg VR1 0 - 2
V.V. Schaesberg VR1 Wittenhorst VR1 0 - 3
Beerse Boys VR1 HVCH VR1 1 - 1
Prinses Irene VR1 DSE VR2 Afgelast
Woezik VR1 Nooit Gedacht VR1 1 - 6
zondag 29 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
DSE VR2 Beerse Boys VR1 0 - 5
HVCH VR1 Rood Wit'62 VR1 1 - 0
RKSV Nuenen VR2 V.V. Schaesberg VR1 3 - 0
Wittenhorst VR1 Woezik VR1 2 - 1
Nooit Gedacht VR1 OJC ROSMALEN VR1 3 - 0
FC Tilburg VR1 Prinses Irene VR1 3 - 2
zondag 15 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
Rood Wit'62 VR1 DSE VR2 6 - 0
V.V. Schaesberg VR1 HVCH VR1 2 - 1
Prinses Irene VR1 Nooit Gedacht VR1 0 - 3
Beerse Boys VR1 FC Tilburg VR1 3 - 0
Wittenhorst VR1 RKSV Nuenen VR2 3 - 1
Woezik VR1 OJC ROSMALEN VR1 0 - 3
zondag 8 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN VR1 Prinses Irene VR1 2 - 1
DSE VR2 V.V. Schaesberg VR1 1 - 3
HVCH VR1 Wittenhorst VR1 3 - 1
RKSV Nuenen VR2 Woezik VR1 5 - 0
Nooit Gedacht VR1 Beerse Boys VR1 0 - 1
FC Tilburg VR1 Rood Wit'62 VR1 2 - 1
zondag 1 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
Rood Wit'62 VR1 Nooit Gedacht VR1 2 - 1
V.V. Schaesberg VR1 FC Tilburg VR1 1 - 1
Beerse Boys VR1 OJC ROSMALEN VR1 2 - 0
RKSV Nuenen VR2 HVCH VR1 1 - 0
Wittenhorst VR1 DSE VR2 3 - 4
Woezik VR1 Prinses Irene VR1 2 - 1
zondag 24 september 2023
Thuis Uit Uitslag
DSE VR2 RKSV Nuenen VR2 2 - 5
OJC ROSMALEN VR1 Rood Wit'62 VR1 1 - 4
HVCH VR1 Woezik VR1 3 - 1
Prinses Irene VR1 Beerse Boys VR1 0 - 0
Nooit Gedacht VR1 V.V. Schaesberg VR1 7 - 2
FC Tilburg VR1 Wittenhorst VR1 2 - 4
Teamspeler
Afgeschermd
Bijvelds, Itske
Buul, Djensey van
Buul, Shedi van
Coolen, Lisanne
Crutsen, Ruvienne
Dominikus, Tara
Grinsven, Lynn van
Grunsven, Jill van
Hurk, Noor van den
Hurk, Sanne van den
Kaandorp, Kim
Lee van Helvoirt, Xiomara van der
Leijen, Anne
Leijgraaf, Bente v.d.
Leijgraaf, Mira van de
Munster, Marouschka van
Nistelrooij, Lieke van
Overklift Vaupel Kleijn, Jamie-Lee

Technische staf
Berk, John van de (Assistent-trainer/coach)
Vrenken, Tom (Trainer/coach)

Medische staf
Biezen, Eef van der (Verzorger)

Overige staf
Bijvelds, Gert-Jan (Teammanager)

Stand 1e klasse - D
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 FC Tilburg VR1 18 11 4 3 37 34 23 11
2 Beerse Boys VR1 17 10 5 2 35 33 14 19
3 RKSV Nuenen VR2 17 10 2 5 32 35 26 9
4 Wittenhorst VR1 17 9 2 6 29 38 27 11
5 HVCH VR1 18 7 5 6 26 23 21 2
6 Rood Wit'62 VR1 17 7 4 6 25 34 30 4
7 Nooit Gedacht VR1 17 7 3 7 24 36 27 9
8 OJC ROSMALEN VR1 17 6 3 8 21 25 27 -2
9 V.V. Schaesberg VR1 17 3 6 8 15 15 32 -17
10 Woezik VR1 18 4 1 13 13 19 46 -27
11 Prinses Irene VR1 17 0 7 10 7 17 36 -19
Periodestand periode 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Beerse Boys VR1 10 7 3 0 24 21 4 17
2 FC Tilburg VR1 10 6 2 2 20 20 13 7
3 Rood Wit'62 VR1 10 6 1 3 19 24 15 9
4 Wittenhorst VR1 10 5 2 3 17 20 17 3
5 Nooit Gedacht VR1 10 5 1 4 16 24 13 11
6 HVCH VR1 10 4 3 3 15 12 9 3
7 RKSV Nuenen VR2 10 5 0 5 15 18 19 -1
8 V.V. Schaesberg VR1 10 3 3 4 12 10 20 -10
9 OJC ROSMALEN VR1 10 3 1 6 10 11 18 -7
10 Prinses Irene VR1 10 0 4 6 4 11 20 -9
11 Woezik VR1 10 1 0 9 3 7 30 -23
Periodestand periode 2
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 RKSV Nuenen VR2 7 5 2 0 17 17 7 10
2 FC Tilburg VR1 8 5 2 1 17 14 10 4
3 Wittenhorst VR1 7 4 0 3 12 18 10 8
4 OJC ROSMALEN VR1 7 3 2 2 11 14 9 5
5 Beerse Boys VR1 7 3 2 2 11 12 10 2
6 HVCH VR1 8 3 2 3 11 11 12 -1
7 Woezik VR1 8 3 1 4 10 12 16 -4
8 Nooit Gedacht VR1 7 2 2 3 8 12 14 -2
9 Rood Wit'62 VR1 7 1 3 3 6 10 15 -5
10 V.V. Schaesberg VR1 7 0 3 4 3 5 12 -7
11 Prinses Irene VR1 7 0 3 4 3 6 16 -10
Periodestand periode 3
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Beerse Boys VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Tilburg VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HVCH VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nooit Gedacht VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OJC ROSMALEN VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Prinses Irene VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKSV Nuenen VR2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rood Wit'62 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 V.V. Schaesberg VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wittenhorst VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Woezik VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
Programma 1e klasse - D
zondag 21 april 2024
Aanv. Thuis Uit
11:00 OJC ROSMALEN VR1 RKSV Nuenen VR2
12:00 Prinses Irene VR1 Wittenhorst VR1
12:00 Beerse Boys VR1 V.V. Schaesberg VR1
12:15 Nooit Gedacht VR1 HVCH VR1
13:00 Woezik VR1 Rood Wit'62 VR1
zondag 12 mei 2024
Aanv. Thuis Uit
12:15 Rood Wit'62 VR1 Beerse Boys VR1
12:15 RKSV Nuenen VR2 Nooit Gedacht VR1
12:15 Woezik VR1 DSE VR2
12:15 V.V. Schaesberg VR1 Prinses Irene VR1
12:15 Wittenhorst VR1 OJC ROSMALEN VR1
12:15 HVCH VR1 FC Tilburg VR1
maandag 20 mei 2024
Aanv. Thuis Uit
12:15 Prinses Irene VR1 Rood Wit'62 VR1
12:15 OJC ROSMALEN VR1 V.V. Schaesberg VR1
12:15 Beerse Boys VR1 Woezik VR1
12:15 Nooit Gedacht VR1 Wittenhorst VR1
12:15 FC Tilburg VR1 RKSV Nuenen VR2
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Rood Wit'62 VR1 1 1 0 0 3 2 0 2
2 RKHBS VR1 1 1 0 0 3 2 1 1
3 HVCH VR1 1 0 0 1 0 1 2 -1
4 ST Avesteyn/Heeswijk VR1 1 0 0 1 0 0 2 -2
maandag 1 april 2024
Thuis Uit Uitslag
RKHBS VR1 HVCH VR1 2 - 1
ST Avesteyn/Heeswijk VR1 Rood Wit'62 VR1 0 - 2

23

7

6

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsor
Hoofdsponsor Jeugd
Hoofdsponsor Vrouwen