Wedstrijd resultaten
zondag 5 april 2020
2e klasse - D
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 29 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Boskant 2 Festilent 2 Afgelast
Berghem Sport 2 Avanti'31 2 Afgelast
DAW Schaijk 2 SV TOP 2 Afgelast
Prinses Irene 2 Vianen Vooruit 2 Afgelast
Heeswijk 2 Schijndel/DE WIT 2 Afgelast
Volkel 2 HVCH 4 Afgelast
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Vianen Vooruit 2 Heeswijk 2 Afgelast
Prinses Irene 2 Berghem Sport 2 Afgelast
HVCH 4 Avanti'31 2 Afgelast
Festilent 2 SV TOP 2 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 DAW Schaijk 2 Afgelast
Schijndel/DE WIT 2 HVCH 4 Afgelast
Berghem Sport 2 Boskant 2 Afgelast
Festilent 2 Prinses Irene 2 Afgelast
Volkel 2 Heeswijk 2 Afgelast
SV TOP 2 Vianen Vooruit 2 Afgelast
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Vianen Vooruit 2 Schijndel/DE WIT 2 3 - 0
Prinses Irene 2 Volkel 2 0 - 1
SV TOP 2 Avanti'31 2 3 - 0
HVCH 4 Berghem Sport 2 2 - 5
Boskant 2 Heeswijk 2 1 - 4
DAW Schaijk 2 Festilent 2 0 - 1
zondag 1 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT 2 Festilent 2 7 - 1
DAW Schaijk 2 Boskant 2 1 - 0
SV TOP 2 Volkel 2 0 - 2
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 Vianen Vooruit 2 1 - 1
Schijndel/DE WIT 2 SV TOP 2 4 - 5
Festilent 2 HVCH 4 1 - 4
Berghem Sport 2 DAW Schaijk 2 2 - 2
Volkel 2 Boskant 2 3 - 0
Heeswijk 2 Prinses Irene 2 1 - 5
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 Schijndel/DE WIT 2 0 - 2
Heeswijk 2 HVCH 4 2 - 0
Boskant 2 Prinses Irene 2 2 - 0
Berghem Sport 2 Vianen Vooruit 2 2 - 1
Volkel 2 DAW Schaijk 2 1 - 0
zondag 26 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Vianen Vooruit 2 Boskant 2 3 - 0
HVCH 4 Volkel 2 1 - 1
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT 2 Heeswijk 2 2 - 2
DAW Schaijk 2 Prinses Irene 2 1 - 1
Festilent 2 Avanti'31 2 4 - 1
zaterdag 7 december 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 2 Berghem Sport 2 1 - 4
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 2 HVCH 4 1 - 1
Boskant 2 Avanti'31 2 3 - 1
Berghem Sport 2 Festilent 2 4 - 1
DAW Schaijk 2 Schijndel/DE WIT 2 2 - 1
Volkel 2 Vianen Vooruit 2 3 - 1
Heeswijk 2 SV TOP 2 1 - 0
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 Berghem Sport 2 0 - 1
Vianen Vooruit 2 SV TOP 2 2 - 3
Schijndel/DE WIT 2 Prinses Irene 2 1 - 0
HVCH 4 DAW Schaijk 2 3 - 0
Festilent 2 Boskant 2 6 - 2
Heeswijk 2 Volkel 2 1 - 1
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Vianen Vooruit 2 Avanti'31 2 0 - 5
Schijndel/DE WIT 2 Volkel 2 1 - 1
HVCH 4 Festilent 2 5 - 2
DAW Schaijk 2 Berghem Sport 2 1 - 3
Prinses Irene 2 Heeswijk 2 2 - 2
SV TOP 2 Boskant 2 4 - 0
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 HVCH 4 0 - 0
Berghem Sport 2 Prinses Irene 2 3 - 1
Boskant 2 DAW Schaijk 2 0 - 4
Festilent 2 Schijndel/DE WIT 2 1 - 2
Heeswijk 2 Vianen Vooruit 2 2 - 3
Volkel 2 SV TOP 2 2 - 0
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 Volkel 2 4 - 0
Vianen Vooruit 2 Prinses Irene 2 3 - 4
HVCH 4 Schijndel/DE WIT 2 1 - 1
Boskant 2 Berghem Sport 2 0 - 6
Festilent 2 Heeswijk 2 0 - 2
SV TOP 2 DAW Schaijk 2 3 - 1
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT 2 Boskant 2 7 - 0
Berghem Sport 2 HVCH 4 8 - 1
Prinses Irene 2 SV TOP 2 2 - 0
DAW Schaijk 2 Vianen Vooruit 2 5 - 2
Heeswijk 2 Avanti'31 2 0 - 1
Volkel 2 Festilent 2 1 - 0
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Vianen Vooruit 2 HVCH 4 3 - 2
Avanti'31 2 Prinses Irene 2 0 - 1
Berghem Sport 2 Heeswijk 2 2 - 0
Boskant 2 Volkel 2 1 - 1
Festilent 2 DAW Schaijk 2 0 - 2
SV TOP 2 Schijndel/DE WIT 2 1 - 1
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Schijndel/DE WIT 2 Vianen Vooruit 2 1 - 1
DAW Schaijk 2 Avanti'31 2 2 - 3
Prinses Irene 2 Festilent 2 0 - 0
Heeswijk 2 Boskant 2 5 - 0
Volkel 2 Berghem Sport 2 3 - 1
HVCH 4 SV TOP 2 2 - 0
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Avanti'31 2 SV TOP 2 3 - 0
Berghem Sport 2 Schijndel/DE WIT 2 0 - 1
Festilent 2 Vianen Vooruit 2 3 - 0
Heeswijk 2 DAW Schaijk 2 1 - 3
Volkel 2 Prinses Irene 2 3 - 1
Boskant 2 HVCH 4 0 - 2
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Vianen Vooruit 2 Berghem Sport 2 1 - 3
Schijndel/DE WIT 2 Avanti'31 2 0 - 2
Prinses Irene 2 Boskant 2 4 - 0
DAW Schaijk 2 Volkel 2 4 - 0
HVCH 4 Heeswijk 2 2 - 2
SV TOP 2 Festilent 2 2 - 2
Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Afgeschermd (Teammanager)
Afgeschermd (Teammanager)
Lagarde, Tieni (Teammanager)
Pinxteren, Paul van (Teammanager)
Reijnders, Mitch (Teammanager)

Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Berg, Luuk v.d.
Bulham, Kevin
Buul, Maikel van
Buul, Remon van
Duijnhoven, Christian van
Gijsbers, Tom
Hintum, Gert van
Lagarde, Tom
Leeijen, Robert
Minten, Danny
Pinxteren, Desley van
Putters, Naut
Wetering, Bjorn v.d.

Technische staf
Venrooij, Robin van (Assistent-scheidsrechter(club))

Stand 2e klasse - D
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Berghem Sport 2 14 11 1 2 34 44 15 29
2 Volkel 2 15 9 4 2 31 23 15 8
3 Schijndel/DE WIT 2 15 6 5 4 23 31 20 11
4 DAW Schaijk 2 15 7 2 6 23 28 21 7
5 Avanti'31 2 14 6 2 6 20 21 17 4
6 HVCH 4 14 5 5 4 20 26 26 0
7 Prinses Irene 2 14 5 4 5 19 22 18 4
8 Heeswijk 2 14 5 4 5 19 25 22 3
9 SV TOP 2 14 5 2 7 17 22 26 -4
10 Vianen Vooruit 2 14 4 2 8 14 24 34 -10
11 Festilent 2 14 4 2 8 14 22 32 -10
12 Boskant 2 15 2 1 12 7 9 51 -42
Periodestand periode 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Avanti'31 2 8 6 1 1 19 18 3 15
2 Berghem Sport 2 8 6 0 2 18 26 8 18
3 DAW Schaijk 2 8 5 0 3 15 22 12 10
4 Prinses Irene 2 8 4 2 2 14 15 11 4
5 Volkel 2 8 4 2 2 14 11 12 -1
6 Schijndel/DE WIT 2 8 3 4 1 13 14 7 7
7 HVCH 4 8 3 3 2 12 15 16 -1
8 Heeswijk 2 8 2 2 4 8 14 13 1
9 SV TOP 2 8 2 2 4 8 10 13 -3
10 Vianen Vooruit 2 8 2 1 5 7 13 25 -12
11 Festilent 2 8 1 2 5 5 8 14 -6
12 Boskant 2 8 0 1 7 1 1 33 -32
Periodestand periode 2
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Volkel 2 7 5 2 0 17 12 3 9
2 Berghem Sport 2 6 5 1 0 16 18 7 11
3 Heeswijk 2 6 3 2 1 11 11 9 2
4 Schijndel/DE WIT 2 7 3 1 3 10 17 13 4
5 SV TOP 2 6 3 0 3 9 12 13 -1
6 Festilent 2 6 3 0 3 9 14 18 -4
7 HVCH 4 6 2 2 2 8 11 10 1
8 DAW Schaijk 2 7 2 2 3 8 6 9 -3
9 Vianen Vooruit 2 6 2 1 3 7 11 9 2
10 Boskant 2 7 2 0 5 6 8 18 -10
11 Prinses Irene 2 6 1 2 3 5 7 7 0
12 Avanti'31 2 6 0 1 5 1 3 14 -11
Periodestand periode 3
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Avanti'31 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berghem Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boskant 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DAW Schaijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Festilent 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HVCH 4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Heeswijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Prinses Irene 2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV TOP 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Schijndel/DE WIT 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vianen Vooruit 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Volkel 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Programma 2e klasse - D
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
11:00 Avanti'31 2 Festilent 2 Afgelast
11:45 Prinses Irene 2 DAW Schaijk 2 Afgelast
12:00 Boskant 2 SV TOP 2 Afgelast
12:00 Volkel 2 Schijndel/DE WIT 2 Afgelast
12:00 Heeswijk 2 Berghem Sport 2 Afgelast
12:00 HVCH 4 Vianen Vooruit 2 Afgelast
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
11:00 Vianen Vooruit 2 Festilent 2 Afgelast
11:45 Prinses Irene 2 Avanti'31 2 Afgelast
12:00 Boskant 2 Schijndel/DE WIT 2 Afgelast
12:00 Berghem Sport 2 Volkel 2 Afgelast
12:00 DAW Schaijk 2 Heeswijk 2 Afgelast
12:30 SV TOP 2 HVCH 4 Afgelast
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
11:00 Avanti'31 2 Heeswijk 2 Afgelast
11:00 Vianen Vooruit 2 DAW Schaijk 2 Afgelast
11:00 Schijndel/DE WIT 2 Berghem Sport 2 Afgelast
12:00 Festilent 2 Volkel 2 Afgelast
12:00 HVCH 4 Boskant 2 Afgelast
12:30 SV TOP 2 Prinses Irene 2 Afgelast
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
11:45 Prinses Irene 2 Schijndel/DE WIT 2 Afgelast
12:00 Boskant 2 Vianen Vooruit 2 Afgelast
12:00 Berghem Sport 2 SV TOP 2 Afgelast
12:00 Volkel 2 Avanti'31 2 Afgelast
12:00 Heeswijk 2 Festilent 2 Afgelast
12:00 DAW Schaijk 2 HVCH 4 Afgelast
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Gemert 2 1 1 0 0 3 5 0 5
2 Sportclub Susteren 2 1 1 0 0 3 4 1 3
3 DVO 2 1 1 0 0 3 3 0 3
4 SV Hulsberg 2 1 1 0 0 3 2 0 2
5 Volkel 2 1 1 0 0 3 2 1 1
6 Caesar 2 1 1 0 0 3 1 0 1
7 UDI'19/CSU 5 1 1 0 0 3 3 3 0
8 HVCH 4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Volharding 3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Olympia'18 2 1 0 0 1 0 3 3 0
11 NWC 3 1 0 0 1 0 1 2 -1
12 Merefeldia 3 1 0 0 1 0 0 1 -1
13 Scharn 2 1 0 0 1 0 0 2 -2
14 MMC Weert 2 1 0 0 1 0 1 4 -3
15 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 2 1 0 0 1 0 0 3 -3
16 HVCH 2 1 0 0 1 0 0 5 -5
donderdag 19 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH 4 Volharding 3 Afgelast
dinsdag 3 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Merefeldia 3 Caesar 2 0 - 1
Olympia'18 2 UDI'19/CSU 5 3 - 3 (1 - 3)
DVO 2 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 2 3 - 0
Scharn 2 SV Hulsberg 2 0 - 2
NWC 3 Volkel 2 1 - 2
MMC Weert 2 Sportclub Susteren 2 1 - 4
Gemert 2 HVCH 2 5 - 0

26

5

4

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren