Wedstrijd resultaten
zondag 22 april 2018
3e klasse - H
9 - 1
2 - 4
7 - 2
0 - 5
1 - 1
2 - 3
zondag 15 april 2018
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 4 Odiliapeel/Braks Groep 2 6 - 0
Berghem Sport 2 Herpinia 2 3 - 0
Juliana Mill 2 Prinses Irene 3 2 - 0
Volkel 3 Nijnsel/TVE Reclame 3 4 - 0
FC Uden 2 HVCH 5 1 - 7
DAW 3 sv O.S.S. 1920 3 2 - 1
dinsdag 10 april 2018
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 4 Nijnsel/TVE Reclame 3 2 - 1
zondag 8 april 2018
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 3 UDI'19/CSU 4 3 - 5
Odiliapeel/Braks Groep 2 Berghem Sport 2 1 - 3
Nijnsel/TVE Reclame 3 Juliana Mill 2 3 - 1
Herpinia 2 FC Uden 2 6 - 0
Prinses Irene 3 DAW 3 0 - 1
HVCH 5 Volkel 3 6 - 2
zondag 25 maart 2018
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 4 Berghem Sport 2 8 - 1
Nijnsel/TVE Reclame 3 HVCH 5 2 - 4
Volkel 3 Odiliapeel/Braks Groep 2 2 - 1
FC Uden 2 Prinses Irene 3 3 - 3
Juliana Mill 2 sv O.S.S. 1920 3 5 - 1
DAW 3 Herpinia 2 0 - 0
zondag 11 maart 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH 5 Odiliapeel/Braks Groep 2 7 - 0
Prinses Irene 3 Herpinia 2 0 - 2
FC Uden 2 UDI'19/CSU 4 0 - 3
Nijnsel/TVE Reclame 3 Berghem Sport 2 4 - 0
Juliana Mill 2 DAW 3 0 - 3
Volkel 3 sv O.S.S. 1920 3 4 - 3
zondag 25 februari 2018
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 3 sv O.S.S. 1920 3 3 - 0
FC Uden 2 Juliana Mill 2 3 - 1
Volkel 3 UDI'19/CSU 4 1 - 2
zondag 18 februari 2018
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 3 FC Uden 2 6 - 0
UDI'19/CSU 4 HVCH 5 3 - 4
Berghem Sport 2 DAW 3 2 - 1
Prinses Irene 3 Volkel 3 2 - 1
Herpinia 2 Juliana Mill 2 5 - 1
zondag 4 februari 2018
Thuis Uit Uitslag
DAW 3 UDI'19/CSU 4 0 - 0
zondag 17 december 2017
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 4 FC Uden 2 4 - 2
zondag 3 december 2017
Thuis Uit Uitslag
Volkel 3 Herpinia 2 1 - 5
FC Uden 2 Odiliapeel/Braks Groep 2 4 - 0
Nijnsel/TVE Reclame 3 sv O.S.S. 1920 3 2 - 3
Juliana Mill 2 Berghem Sport 2 3 - 2
zondag 26 november 2017
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 3 Juliana Mill 2 6 - 1
Odiliapeel/Braks Groep 2 Volkel 3 1 - 2
Berghem Sport 2 UDI'19/CSU 4 2 - 1
Herpinia 2 DAW 3 1 - 1
Prinses Irene 3 FC Uden 2 0 - 2
zondag 19 november 2017
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 3 Berghem Sport 2 3 - 1
UDI'19/CSU 4 Herpinia 2 1 - 1
Nijnsel/TVE Reclame 3 Prinses Irene 3 1 - 1
Volkel 3 FC Uden 2 1 - 2
DAW 3 Odiliapeel/Braks Groep 2 4 - 0
zondag 12 november 2017
Thuis Uit Uitslag
Odiliapeel/Braks Groep 2 Juliana Mill 2 1 - 3
Berghem Sport 2 Volkel 3 3 - 1
Herpinia 2 sv O.S.S. 1920 3 1 - 3
FC Uden 2 Nijnsel/TVE Reclame 3 3 - 2
Prinses Irene 3 UDI'19/CSU 4 2 - 4
zondag 5 november 2017
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 3 Volkel 3 5 - 0
UDI'19/CSU 4 FC Uden 2 Afgelast
Berghem Sport 2 Nijnsel/TVE Reclame 3 4 - 3
Herpinia 2 Prinses Irene 3 2 - 0
DAW 3 Juliana Mill 2 2 - 1
zondag 29 oktober 2017
Thuis Uit Uitslag
FC Uden 2 Berghem Sport 2 2 - 4
Nijnsel/TVE Reclame 3 Herpinia 2 4 - 2
Juliana Mill 2 UDI'19/CSU 4 6 - 8
HVCH 5 sv O.S.S. 1920 3 2 - 0
Volkel 3 DAW 3 0 - 4
Prinses Irene 3 Odiliapeel/Braks Groep 2 1 - 2
dinsdag 17 oktober 2017
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 4 Volkel 3 1 - 1
zondag 15 oktober 2017
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 3 Prinses Irene 3 3 - 0
Berghem Sport 2 HVCH 5 1 - 3
Juliana Mill 2 FC Uden 2 2 - 3
Herpinia 2 Odiliapeel/Braks Groep 2 1 - 2
DAW 3 Nijnsel/TVE Reclame 3 1 - 0
zondag 8 oktober 2017
Thuis Uit Uitslag
Odiliapeel/Braks Groep 2 sv O.S.S. 1920 3 2 - 1
Volkel 3 Juliana Mill 2 2 - 1
Nijnsel/TVE Reclame 3 UDI'19/CSU 4 2 - 3
HVCH 5 Herpinia 2 5 - 1
FC Uden 2 DAW 3 3 - 3
Prinses Irene 3 Berghem Sport 2 3 - 2
zondag 1 oktober 2017
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 4 sv O.S.S. 1920 3 2 - 0
Berghem Sport 2 Odiliapeel/Braks Groep 2 6 - 1
FC Uden 2 Herpinia 2 2 - 2
Juliana Mill 2 Nijnsel/TVE Reclame 3 2 - 5
Volkel 3 HVCH 5 0 - 3
DAW 3 Prinses Irene 3 2 - 0
zondag 24 september 2017
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 3 DAW 3 4 - 2
Odiliapeel/Braks Groep 2 UDI'19/CSU 4 1 - 3
Herpinia 2 Berghem Sport 2 3 - 3
Nijnsel/TVE Reclame 3 Volkel 3 2 - 1
HVCH 5 FC Uden 2 2 - 0
Prinses Irene 3 Juliana Mill 2 0 - 2

SPELERS
AKKER, MICHEL V.D.
AKKER, RENÉ V.D.
BERG, LUUK V.D.
BERKEL, DAAN VAN
BULHAM, RANDY
BUUL, MAIKEL VAN
BUUL, REMON VAN
DUIJNHOVEN, CHRISTIAN V
GIJSBERS, TOM
HEESAKKERS, DANNY
HEESAKKERS, JOEY
HINTUM, GERT VAN
KOSMAN, PEPIJN
LAGARDE, TOM
LEEIJEN, ROBERT
LEIJEN, SIMON
MINTEN, DANNY
PINXTEREN, DESLEY V
PINXTEREN, PAUL V
REIJNDERS, MITCH
WETERING, BJORN VD

 

LEIDING

BRUYCKERE, PIM DE
BUUL, HANS VAN
LAGARDE, TIENI
PINXTEREN, PAUL V

Stand 3e klasse - H
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 5 16 15 1 0 46 69 17 52
2 UDI'19/CSU 4 18 12 4 2 40 57 28 29
3 DAW 3 16 9 5 2 32 32 16 16
4 Berghem Sport 2 16 9 1 6 28 44 39 5
5 sv O.S.S. 1920 3 17 8 0 9 24 44 39 5
6 Herpinia 2 16 5 6 5 21 33 27 6
7 Nijnsel/TVE Reclame 3 16 6 1 9 19 35 37 -2
8 Volkel 3 17 6 1 10 19 28 41 -13
9 FC Uden 2 17 6 3 8 18 30 51 -21
10 Juliana Mill 2 17 5 0 12 15 33 55 -22
11 Prinses Irene 3 17 3 2 12 11 17 37 -20
12 Odiliapeel/Braks Groep 2 15 3 0 12 9 16 51 -35
Periodestand periode 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 5 8 7 1 0 22 23 7 16
2 UDI'19/CSU 4 8 6 2 0 20 26 15 11
3 DAW 3 8 5 2 1 17 20 10 10
4 sv O.S.S. 1920 3 8 5 0 3 15 19 10 9
5 Berghem Sport 2 8 4 1 3 13 24 19 5
6 Nijnsel/TVE Reclame 3 8 3 1 4 10 19 17 2
7 Odiliapeel/Braks Groep 2 8 3 0 5 9 11 23 -12
8 FC Uden 2 8 3 2 3 8 17 20 -3
9 Juliana Mill 2 8 2 0 6 6 18 23 -5
10 Herpinia 2 8 1 3 4 6 13 20 -7
11 Prinses Irene 3 8 1 1 6 4 7 18 -11
12 Volkel 3 8 1 1 6 4 6 21 -15
Periodestand periode 2
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 5 4 4 0 0 12 20 4 16
2 Herpinia 2 4 3 1 0 10 13 3 10
3 UDI'19/CSU 4 6 3 1 2 10 11 8 3
4 sv O.S.S. 1920 3 5 3 0 2 9 18 10 8
5 FC Uden 2 5 3 0 2 9 9 10 -1
6 Berghem Sport 2 4 2 0 2 6 6 9 -3
7 Volkel 3 5 2 0 3 6 9 13 -4
8 Prinses Irene 3 5 2 0 3 6 5 10 -5
9 DAW 3 4 1 2 1 5 5 3 2
10 Nijnsel/TVE Reclame 3 4 1 0 3 3 8 9 -1
11 Juliana Mill 2 5 1 0 4 3 6 19 -13
12 Odiliapeel/Braks Groep 2 3 0 0 3 0 1 13 -12
Periodestand periode 3
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 5 4 4 0 0 12 26 6 20
2 UDI'19/CSU 4 4 3 1 0 10 20 5 15
3 DAW 3 4 3 1 0 10 7 3 4
4 Volkel 3 4 3 0 1 9 13 7 6
5 Berghem Sport 2 4 3 0 1 9 14 11 3
6 Nijnsel/TVE Reclame 3 4 2 0 2 6 8 11 -3
7 Juliana Mill 2 4 2 0 2 6 9 13 -4
8 Herpinia 2 4 1 2 1 5 7 4 3
9 Prinses Irene 3 4 0 1 3 1 5 9 -4
10 FC Uden 2 4 0 1 3 1 4 21 -17
11 Odiliapeel/Braks Groep 2 4 0 0 4 0 4 15 -11
12 sv O.S.S. 1920 3 4 0 0 4 0 7 19 -12
Programma 3e klasse - H
zondag 29 april 2018
Aanv. Thuis Uit
09:45 sv O.S.S. 1920 3 Odiliapeel/Braks Groep 2
11:45 Berghem Sport 2 Prinses Irene 3
12:00 Herpinia 2 HVCH 5
12:00 Juliana Mill 2 Volkel 3
12:30 DAW 3 FC Uden 2
dinsdag 1 mei 2018
Aanv. Thuis Uit
19:00 Odiliapeel/Braks Groep 2 Nijnsel/TVE Reclame 3
19:00 HVCH 5 Berghem Sport 2
donderdag 3 mei 2018
Aanv. Thuis Uit
20:15 UDI'19/CSU 4 Prinses Irene 3
zondag 6 mei 2018
Aanv. Thuis Uit
09:45 sv O.S.S. 1920 3 HVCH 5
11:00 Odiliapeel/Braks Groep 2 Prinses Irene 3
11:00 UDI'19/CSU 4 Juliana Mill 2
11:45 Berghem Sport 2 FC Uden 2
12:00 Herpinia 2 Nijnsel/TVE Reclame 3
12:30 DAW 3 Volkel 3
donderdag 10 mei 2018
Aanv. Thuis Uit
11:00 Odiliapeel/Braks Groep 2 Herpinia 2
12:00 Nijnsel/TVE Reclame 3 DAW 3
zondag 13 mei 2018
Aanv. Thuis Uit
09:45 sv O.S.S. 1920 3 Herpinia 2
12:00 Volkel 3 Berghem Sport 2
12:00 Juliana Mill 2 Odiliapeel/Braks Groep 2
12:00 Nijnsel/TVE Reclame 3 FC Uden 2
12:30 DAW 3 HVCH 5
zondag 20 mei 2018
Aanv. Thuis Uit
09:45 OSS'20 3 Nijnsel/TVE Reclame 3
11:00 UDI'19/CSU 4 DAW 3
11:00 Odiliapeel/Braks Gro 2 FC Uden 2
11:45 Berghem Sport 2 Juliana Mill 2
12:00 Herpinia 2 Volkel 3
12:00 Prinses Irene 3 HVCH 5
zondag 27 mei 2018
Aanv. Thuis Uit
12:00 HVCH 5 UDI'19/CSU 4
12:00 Volkel 3 Prinses Irene 3
12:00 Juliana Mill 2 Herpinia 2
12:00 FC Uden 2 OSS'20 3
12:00 Nijnsel/TVE Reclame 3 Odiliapeel/Braks Gro 2
12:30 DAW 3 Berghem Sport 2
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Blauw Geel'38/JUMBO 2 3 3 0 0 9 20 1 19
2 Avesteyn 2 3 2 0 1 6 7 8 -1
3 HVCH 5 3 0 1 2 1 6 11 -5
4 Prinses Irene 3 3 0 1 2 1 2 15 -13
zondag 17 september 2017
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 2 Prinses Irene 3 11 - 0
Avesteyn 2 HVCH 5 5 - 3
zondag 10 september 2017
Thuis Uit Uitslag
HVCH 5 Prinses Irene 3 2 - 2
Avesteyn 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 0 - 5
zondag 3 september 2017
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 2 HVCH 5 4 - 1
Prinses Irene 3 Avesteyn 2 0 - 2
Vriendschappelijke wedstrijden
zondag 28 januari 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH 5 Woezik 3

69

15

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren