Wedstrijd resultaten
zondag 5 april 2020
5e klasse - 20
AFG
AFG
0
AFG
AFG
0
zondag 29 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 4 RK Deso 2
Nooit Gedacht 4 sv O.S.S. 1920 4 Afgelast
Cito 2 EVVC 4 Afgelast
Ruwaard 2 Margriet 3 Afgelast
SV TOP 4 FC Schadewijk 2
HVCH 9 Berghem Sport 3 Afgelast
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC 4 HVCH 9 Afgelast
Nooit Gedacht 4 Ruwaard 2 Afgelast
sv O.S.S. 1920 4 Nulandia 4 Afgelast
Berghem Sport 3 Margriet 3 Afgelast
Cito 2 SV TOP 4 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC 4 sv O.S.S. 1920 4 Afgelast
RK Deso 2 Berghem Sport 3
Margriet 3 Cito 2 Afgelast
FC Schadewijk 2 Nooit Gedacht 4
Ruwaard 2 SV TOP 4 Afgelast
HVCH 9 Nulandia 4 Afgelast
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 4 RK Deso 2
Nooit Gedacht 4 HVCH 9 2 - 5
EVVC 4 Margriet 3 1 - 4
Berghem Sport 3 Ruwaard 2 4 - 1
Cito 2 FC Schadewijk 2
SV TOP 4 Nulandia 4 1 - 3
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 4 Nooit Gedacht 4 4 - 2
RK Deso 2 EVVC 4
Margriet 3 sv O.S.S. 1920 4 2 - 3
FC Schadewijk 2 Berghem Sport 3
Ruwaard 2 Cito 2 3 - 3
zondag 9 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
RK Deso 2 FC Schadewijk 2
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 4 Berghem Sport 3 5 - 2
Margriet 3 RK Deso 2
FC Schadewijk 2 EVVC 4
Ruwaard 2 sv O.S.S. 1920 4 2 - 1
SV TOP 4 Nooit Gedacht 4 6 - 3
HVCH 9 Cito 2 Afgelast
zondag 15 december 2019
Thuis Uit Uitslag
EVVC 4 Ruwaard 2 9 - 3
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 4 SV TOP 4 1 - 1
RK Deso 2 Nulandia 4
Berghem Sport 3 HVCH 9 2 - 4
FC Schadewijk 2 Margriet 3
Cito 2 Nooit Gedacht 4 4 - 4
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 4 EVVC 4 2 - 3
Nooit Gedacht 4 Berghem Sport 3 4 - 3
Cito 2 RK Deso 2
Ruwaard 2 FC Schadewijk 2
SV TOP 4 Margriet 3 4 - 2
HVCH 9 sv O.S.S. 1920 4 3 - 4
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 4 HVCH 9 2 - 2
sv O.S.S. 1920 4 EVVC 4 1 - 1
RK Deso 2 Nooit Gedacht 4
Margriet 3 Ruwaard 2 9 - 2
Berghem Sport 3 Cito 2 1 - 1
FC Schadewijk 2 SV TOP 4
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 4 Margriet 3 2 - 2
Nooit Gedacht 4 Nulandia 4 1 - 4
EVVC 4 SV TOP 4 3 - 0
Berghem Sport 3 FC Schadewijk 2
Cito 2 Ruwaard 2 6 - 2
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 4 sv O.S.S. 1920 4 1 - 2
Margriet 3 Berghem Sport 3 2 - 7
FC Schadewijk 2 RK Deso 2
Ruwaard 2 Nooit Gedacht 4 7 - 3
SV TOP 4 Cito 2 3 - 4
HVCH 9 EVVC 4 6 - 0
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 4 Nooit Gedacht 4 2 - 2
Margriet 3 HVCH 9 3 - 6
EVVC 4 Cito 2 0 - 4
Berghem Sport 3 RK Deso 2
FC Schadewijk 2 Nulandia 4
SV TOP 4 Ruwaard 2 3 - 2
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 4 Margriet 3 3 - 1
Nooit Gedacht 4 EVVC 4 7 - 2
RK Deso 2 SV TOP 4
Cito 2 sv O.S.S. 1920 4 6 - 5
Ruwaard 2 Berghem Sport 3 5 - 9
zondag 20 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 4 SV TOP 4 0 - 2
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 4 Berghem Sport 3 4 - 3
EVVC 4 RK Deso 2
Margriet 3 Nooit Gedacht 4 1 - 1
FC Schadewijk 2 Cito 2
SV TOP 4 HVCH 9 1 - 2
Ruwaard 2 Nulandia 4 2 - 3
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht 4 FC Schadewijk 2
RK Deso 2 sv O.S.S. 1920 4
Berghem Sport 3 EVVC 4 4 - 0
Cito 2 Margriet 3 4 - 6
HVCH 9 Ruwaard 2 4 - 2
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia 4 Cito 2 5 - 5
Margriet 3 EVVC 4 9 - 3
FC Schadewijk 2 sv O.S.S. 1920 4
Ruwaard 2 RK Deso 2
SV TOP 4 Berghem Sport 3 3 - 1
HVCH 9 Nooit Gedacht 4 7 - 3
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 4 Ruwaard 2 3 - 0
Nooit Gedacht 4 SV TOP 4 5 - 4
EVVC 4 FC Schadewijk 2
RK Deso 2 Margriet 3
Berghem Sport 3 Nulandia 4 4 - 3
Cito 2 HVCH 9 2 - 6
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Duijnhoven, Martijn van
Duijnhoven, Robert van
Es, Jens van
Heerkens, Joost
Herpen, Tom van
Megens, Huub
Noz, Sander
Nuland, Luc van
Roosenboom, Don
Ven, Tim van de

Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Roosenboom, Don (Teammanager)
Uden, Lars van (Teammanager)

Technische staf
Hekerman, Luuk (Assistent-scheidsrechter(club))

Stand 5e klasse - 20
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 9 10 8 1 1 25 45 21 24
2 Nulandia 4 12 6 2 4 20 35 27 8
3 RK Deso 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 sv O.S.S. 1920 4 11 5 4 2 19 28 23 5
4 Cito 2 10 4 4 2 16 39 35 4
5 Berghem Sport 3 11 5 1 5 16 40 32 8
6 SV TOP 4 11 5 1 5 16 28 26 2
7 Margriet 3 11 4 2 5 14 41 36 5
8 Nooit Gedacht 4 12 3 3 6 12 37 49 -12
9 EVVC 4 10 3 1 6 10 22 40 -18
10 Ruwaard 2 12 2 1 9 7 31 57 -26
11 FC Schadewijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Programma 5e klasse - 20
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
09:30 Nulandia 4 Ruwaard 2 Afgelast
10:00 Nooit Gedacht 4 Cito 2 Afgelast
11:00 Margriet 3 FC Schadewijk 2
12:00 Berghem Sport 3 sv O.S.S. 1920 4 Afgelast
12:30 SV TOP 4 EVVC 4 Afgelast
zondag 26 april 2020
Aanv. Thuis Uit
11:00 Margriet 3 Nulandia 4 Afgelast
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
09:45 sv O.S.S. 1920 4 FC Schadewijk 2
10:00 Nooit Gedacht 4 Margriet 3 Afgelast
10:00 EVVC 4 Berghem Sport 3 Afgelast
12:30 Ruwaard 2 HVCH 9 Afgelast
12:30 Cito 2 Nulandia 4 Afgelast
12:30 SV TOP 4 RK Deso 2
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
09:45 sv O.S.S. 1920 4 Cito 2 Afgelast
10:00 EVVC 4 Nooit Gedacht 4 Afgelast
10:00 RK Deso 2 Ruwaard 2
12:00 Berghem Sport 3 SV TOP 4 Afgelast
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
09:30 Nulandia 4 FC Schadewijk 2
10:00 Nooit Gedacht 4 RK Deso 2
12:00 Cito 2 Berghem Sport 3 Afgelast
12:30 Ruwaard 2 EVVC 4 Afgelast
12:30 SV TOP 4 sv O.S.S. 1920 4 Afgelast
13:00 HVCH 9 Margriet 3 Afgelast
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 UDI'19/CSU 7 3 3 0 0 9 17 2 15
2 HVCH 9 3 2 0 1 6 14 12 2
3 Achilles Reek 2 3 1 0 2 3 4 10 -6
4 Prinses Irene 5 3 0 0 3 0 5 16 -11
zondag 15 september 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH 9 UDI'19/CSU 7 0 - 8
Achilles Reek 2 Prinses Irene 5 3 - 0
zondag 8 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Achilles Reek 2 HVCH 9 1 - 6
Prinses Irene 5 UDI'19/CSU 7 2 - 5
zondag 1 september 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 7 Achilles Reek 2 4 - 0
HVCH 9 Prinses Irene 5 8 - 3

45

8

1

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren