Wedstrijd resultaten
woensdag 25 april 2018
3e divisie - F
0 - 0
zaterdag 21 april 2018
Thuis Uit Uitslag
Orion JO15-1G Beuningse Boys JO15-1G 4 - 0
Bennekom JO15-1 SC Bemmel JO15-1 1 - 1
UDI'19/CSU JO15-1 ESA JO15-1 4 - 0
HVCH JO15-1 Achilles '29 JO15-1G 0 - 10
Union JO15-1 Longa '30 JO15-1 3 - 0
Theole JO15-1 SV TOP JO15-1 2 - 2
dinsdag 17 april 2018
Thuis Uit Uitslag
SC Bemmel JO15-1 Theole JO15-1 2 - 0
zaterdag 14 april 2018
Thuis Uit Uitslag
Bennekom JO15-1 Orion JO15-1G 0 - 3
Beuningse Boys JO15-1G UDI'19/CSU JO15-1 1 - 5
SC Bemmel JO15-1 ESA JO15-1 1 - 3
Achilles '29 JO15-1G Union JO15-1 2 - 0
Longa '30 JO15-1 SV TOP JO15-1 2 - 1
Theole JO15-1 HVCH JO15-1 6 - 2
zaterdag 7 april 2018
Thuis Uit Uitslag
Orion JO15-1G SC Bemmel JO15-1 0 - 1
ESA JO15-1 Beuningse Boys JO15-1G 1 - 2
UDI'19/CSU JO15-1 Longa '30 JO15-1 1 - 1
HVCH JO15-1 Bennekom JO15-1 0 - 2
SV TOP JO15-1 Achilles '29 JO15-1G 0 - 8
Union JO15-1 Theole JO15-1 2 - 1
woensdag 4 april 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO15-1 ESA JO15-1 1 - 7
zaterdag 31 maart 2018
Thuis Uit Uitslag
Longa '30 JO15-1 HVCH JO15-1 0 - 0
zaterdag 24 maart 2018
Thuis Uit Uitslag
Bennekom JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 1 - 5
Beuningse Boys JO15-1G SV TOP JO15-1 2 - 1
ESA JO15-1 Orion JO15-1G 1 - 5
SC Bemmel JO15-1 Union JO15-1 1 - 1
Achilles '29 JO15-1G Theole JO15-1 7 - 0
zaterdag 17 maart 2018
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO15-1 Orion JO15-1G 0 - 7
Longa '30 JO15-1 SC Bemmel JO15-1 0 - 1
Union JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 1 - 0
Theole JO15-1 Bennekom JO15-1 1 - 3
Achilles '29 JO15-1G Beuningse Boys JO15-1G 6 - 1
zaterdag 10 maart 2018
Thuis Uit Uitslag
Bennekom JO15-1 Achilles '29 JO15-1G 1 - 5
Beuningse Boys JO15-1G Longa '30 JO15-1 0 - 0
Orion JO15-1G Union JO15-1 6 - 2
ESA JO15-1 Theole JO15-1 3 - 2
UDI'19/CSU JO15-1 HVCH JO15-1 8 - 1
SC Bemmel JO15-1 SV TOP JO15-1 0 - 1
zaterdag 24 februari 2018
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO15-1 Orion JO15-1G 1 - 2
zaterdag 17 februari 2018
Thuis Uit Uitslag
Beuningse Boys JO15-1G SC Bemmel JO15-1 0 - 1
Achilles '29 JO15-1G ESA JO15-1 3 - 1
SV TOP JO15-1 Union JO15-1 1 - 5
Longa '30 JO15-1 Bennekom JO15-1 0 - 1
Theole JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 0 - 2
zaterdag 3 februari 2018
Thuis Uit Uitslag
Achilles '29 JO15-1G Orion JO15-1G 1 - 0
UDI'19/CSU JO15-1 SC Bemmel JO15-1 2 - 1
HVCH JO15-1 Beuningse Boys JO15-1G 1 - 3
SV TOP JO15-1 Bennekom JO15-1 2 - 4
Union JO15-1 ESA JO15-1 3 - 4
Theole JO15-1 Longa '30 JO15-1 5 - 1
zaterdag 2 december 2017
Thuis Uit Uitslag
Bennekom JO15-1 Union JO15-1 2 - 3
Beuningse Boys JO15-1G Theole JO15-1 0 - 3
Orion JO15-1G UDI'19/CSU JO15-1 0 - 0
ESA JO15-1 SV TOP JO15-1 8 - 4
SC Bemmel JO15-1 HVCH JO15-1 3 - 0
Longa '30 JO15-1 Achilles '29 JO15-1G 1 - 2
zaterdag 25 november 2017
Thuis Uit Uitslag
Orion JO15-1G ESA JO15-1 2 - 3
UDI'19/CSU JO15-1 Bennekom JO15-1 2 - 2
HVCH JO15-1 Longa '30 JO15-1 0 - 2
SV TOP JO15-1 Beuningse Boys JO15-1G 2 - 1
Union JO15-1 SC Bemmel JO15-1 3 - 4
Theole JO15-1 Achilles '29 JO15-1G 3 - 2
zaterdag 18 november 2017
Thuis Uit Uitslag
Beuningse Boys JO15-1G Orion JO15-1G 0 - 0
ESA JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 0 - 1
SC Bemmel JO15-1 Bennekom JO15-1 2 - 1
Achilles '29 JO15-1G HVCH JO15-1 6 - 0
SV TOP JO15-1 Theole JO15-1 2 - 4
Longa '30 JO15-1 Union JO15-1 1 - 1
zaterdag 11 november 2017
Thuis Uit Uitslag
Bennekom JO15-1 ESA JO15-1 2 - 1
Orion JO15-1G Longa '30 JO15-1 5 - 1
UDI'19/CSU JO15-1 Achilles '29 JO15-1G 0 - 2
HVCH JO15-1 SV TOP JO15-1 1 - 1
Union JO15-1 Beuningse Boys JO15-1G 3 - 0
Theole JO15-1 SC Bemmel JO15-1 3 - 0
zaterdag 4 november 2017
Thuis Uit Uitslag
Achilles '29 JO15-1G Bennekom JO15-1 2 - 4
HVCH JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 0 - 4
SV TOP JO15-1 SC Bemmel JO15-1 1 - 4
Longa '30 JO15-1 Beuningse Boys JO15-1G 5 - 0
Union JO15-1 Orion JO15-1G 0 - 2
Theole JO15-1 ESA JO15-1 3 - 2
zaterdag 28 oktober 2017
Thuis Uit Uitslag
Bennekom JO15-1 Theole JO15-1 2 - 1
Beuningse Boys JO15-1G Achilles '29 JO15-1G 0 - 1
Orion JO15-1G SV TOP JO15-1 3 - 0
ESA JO15-1 HVCH JO15-1 5 - 0
UDI'19/CSU JO15-1 Union JO15-1 2 - 4
SC Bemmel JO15-1 Longa '30 JO15-1 3 - 0
zaterdag 14 oktober 2017
Thuis Uit Uitslag
Beuningse Boys JO15-1G Bennekom JO15-1 1 - 3
Achilles '29 JO15-1G SC Bemmel JO15-1 1 - 3
HVCH JO15-1 Union JO15-1 4 - 1
SV TOP JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 2 - 4
Longa '30 JO15-1 ESA JO15-1 3 - 0
Theole JO15-1 Orion JO15-1G 1 - 1
zaterdag 7 oktober 2017
Thuis Uit Uitslag
Bennekom JO15-1 Longa '30 JO15-1 2 - 2
Orion JO15-1G HVCH JO15-1 0 - 1
ESA JO15-1 Achilles '29 JO15-1G 4 - 1
UDI'19/CSU JO15-1 Theole JO15-1 1 - 0
SC Bemmel JO15-1 Beuningse Boys JO15-1G 2 - 1
Union JO15-1 SV TOP JO15-1 2 - 2
zaterdag 30 september 2017
Thuis Uit Uitslag
Bennekom JO15-1 HVCH JO15-1 2 - 0
Beuningse Boys JO15-1G ESA JO15-1 1 - 5
SC Bemmel JO15-1 Orion JO15-1G 0 - 4
Achilles '29 JO15-1G SV TOP JO15-1 1 - 0
Longa '30 JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 2 - 3
Theole JO15-1 Union JO15-1 1 - 1
zaterdag 23 september 2017
Thuis Uit Uitslag
Orion JO15-1G Bennekom JO15-1 0 - 1
ESA JO15-1 SC Bemmel JO15-1 1 - 2
UDI'19/CSU JO15-1 Beuningse Boys JO15-1G 7 - 1
HVCH JO15-1 Theole JO15-1 4 - 4
SV TOP JO15-1 Longa '30 JO15-1 0 - 1
Union JO15-1 Achilles '29 JO15-1G 1 - 1
Stand 3e divisie - F
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Achilles '29 JO15-1G 18 13 1 4 40 61 19 42
2 UDI'19/CSU JO15-1 18 12 3 3 39 51 19 32
3 SC Bemmel JO15-1 19 12 2 5 38 32 23 9
4 Orion JO15-1G 18 10 3 5 33 44 13 31
5 Bennekom JO15-1 18 10 3 5 33 34 31 3
6 ESA JO15-1 18 9 0 9 27 49 40 9
7 Union JO15-1 18 7 5 6 26 36 34 2
8 Theole JO15-1 19 7 4 8 25 40 39 1
9 Longa '30 JO15-1 18 5 5 8 20 22 28 -6
10 Beuningse Boys JO15-1G 18 3 2 13 11 14 50 -36
11 SV TOP JO15-1 18 2 3 13 9 22 59 -37
12 HVCH JO15-1 18 2 3 13 9 16 66 -50
Programma 3e divisie - F
zaterdag 28 april 2018
Aanv. Thuis Uit
10:30 Orion JO15-1G Theole JO15-1
11:00 ESA JO15-1 Longa '30 JO15-1
11:30 UDI'19/CSU JO15-1 SV TOP JO15-1
11:30 SC Bemmel JO15-1 Achilles '29 JO15-1G
13:00 Union JO15-1 HVCH JO15-1
zaterdag 12 mei 2018
Aanv. Thuis Uit
10:15 Beuningse Boys JO15-1G Union JO15-1
11:00 ESA JO15-1 Bennekom JO15-1
11:30 Achilles '29 JO15-1G UDI'19/CSU JO15-1
12:30 SV TOP JO15-1 HVCH JO15-1
13:00 Longa '30 JO15-1 Orion JO15-1G
zaterdag 19 mei 2018
Aanv. Thuis Uit
11:30 UDI'19/CSU JO15-1 Orion JO15-1G
11:30 Achilles '29 JO15-1G Longa '30 JO15-1
12:15 HVCH JO15-1 Bemmel SC JO15-1
12:30 SV TOP JO15-1 ESA JO15-1
13:00 Union JO15-1 Bennekom JO15-1
13:00 Theole JO15-1 Beuningse Boys JO15-1G
zaterdag 26 mei 2018
Aanv. Thuis Uit
10:00 Bennekom JO15-1 SV TOP JO15-1
10:15 Beuningse Boys JO15-1G HVCH JO15-1
10:30 Orion JO15-1G Achilles '29 JO15-1G
11:00 ESA JO15-1 Union JO15-1
11:30 SC Bemmel JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1
13:00 Longa '30 JO15-1 Theole JO15-1
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 DAW JO15-1G 3 2 1 0 7 8 4 4
2 sv O.S.S. 1920 JO15-1 3 2 0 1 6 3 3 0
3 HVCH JO15-1 3 1 1 1 4 6 3 3
4 Prinses Irene JO15-1 3 0 0 3 0 1 8 -7
zaterdag 16 september 2017
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO15-1 DAW JO15-1G 1 - 3
sv O.S.S. 1920 JO15-1 HVCH JO15-1 1 - 0
zaterdag 9 september 2017
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO15-1 DAW JO15-1G 2 - 2
sv O.S.S. 1920 JO15-1 Prinses Irene JO15-1 1 - 0
zaterdag 2 september 2017
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO15-1 HVCH JO15-1 0 - 4
DAW JO15-1G sv O.S.S. 1920 JO15-1 3 - 1

16

2

13

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren