Wedstrijd resultaten
zondag 5 april 2020
6e klasse - 44
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 29 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 15 SCMH 5 Afgelast
WHV 3 FC Uden 4 Afgelast
FC de Rakt 4 SV TOP 7 Afgelast
UDI'19/CSU 13 DAW Schaijk 8 Afgelast
Festilent 5 Vorstenbossche Boys 4 Afgelast
HVCH 12 Prinses Irene 7 Afgelast
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 15 UDI'19/CSU 13 Afgelast
SCMH 5 WHV 3 Afgelast
SV TOP 7 DAW Schaijk 8 Afgelast
WHV 3 FC de Rakt 4
Festilent 5 HVCH 12 Afgelast
FC Uden 4 Prinses Irene 7 Afgelast
Vorstenbossche Boys 4 FC de Rakt 4 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 Blauw Geel'38/JUMBO 15 Afgelast
SV TOP 7 FC Uden 4 Afgelast
SCMH 5 Vorstenbossche Boys 4 Afgelast
DAW Schaijk 8 Festilent 5 Afgelast
HVCH 12 UDI'19/CSU 13 Afgelast
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
SCMH 5 Prinses Irene 7 5 - 1
UDI'19/CSU 13 FC de Rakt 4 2 - 3
FC Uden 4 HVCH 12 Afgelast
Blauw Geel'38/JUMBO 15 DAW Schaijk 8 6 - 1
Festilent 5 WHV 3 0 - 3
Vorstenbossche Boys 4 SV TOP 7 6 - 0
zondag 1 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 SV TOP 7 0 - 2
WHV 3 Blauw Geel'38/JUMBO 15 Afgelast
DAW Schaijk 8 SCMH 5 6 - 2
HVCH 12 Vorstenbossche Boys 4 2 - 0
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 Vorstenbossche Boys 4 Afgelast
SV TOP 7 SCMH 5 7 - 1
WHV 3 UDI'19/CSU 13 2 - 0
FC de Rakt 4 Festilent 5 6 - 1
DAW Schaijk 8 FC Uden 4 2 - 1
HVCH 12 Blauw Geel'38/JUMBO 15 Afgelast
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
FC de Rakt 4 FC Uden 4 7 - 1
UDI'19/CSU 13 Festilent 5 4 - 2
zondag 26 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 HVCH 12 0 - 4
WHV 3 SCMH 5 6 - 0
zondag 19 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Vorstenbossche Boys 4 UDI'19/CSU 13 5 - 3
zondag 15 december 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 13 WHV 3 2 - 1
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
SCMH 5 HVCH 12 0 - 2
Blauw Geel'38/JUMBO 15 Festilent 5 4 - 1
SV TOP 7 FC de Rakt 4 2 - 2
DAW Schaijk 8 Prinses Irene 7 8 - 1
FC Uden 4 WHV 3 0 - 5
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 15 SV TOP 7 4 - 2
WHV 3 Vorstenbossche Boys 4 3 - 8
FC de Rakt 4 SCMH 5 5 - 1
UDI'19/CSU 13 Prinses Irene 7 4 - 2
Festilent 5 FC Uden 4 5 - 2
HVCH 12 DAW Schaijk 8 1 - 1
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 7 Festilent 5 4 - 2
FC de Rakt 4 WHV 3 0 - 1
DAW Schaijk 8 UDI'19/CSU 13 0 - 5
FC Uden 4 Blauw Geel'38/JUMBO 15 1 - 5
Vorstenbossche Boys 4 SCMH 5 7 - 0
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 15 HVCH 12 1 - 6
SCMH 5 UDI'19/CSU 13 0 - 1
SV TOP 7 WHV 3 3 - 5
FC Uden 4 DAW Schaijk 8 9 - 4
Vorstenbossche Boys 4 Prinses Irene 7 6 - 2
Festilent 5 FC de Rakt 4 0 - 8
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 FC Uden 4 3 - 2
FC de Rakt 4 Vorstenbossche Boys 4 1 - 1
UDI'19/CSU 13 Blauw Geel'38/JUMBO 15 2 - 1
DAW Schaijk 8 SV TOP 7 1 - 5
HVCH 12 Festilent 5 4 - 3
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 WHV 3 3 - 3
SCMH 5 Blauw Geel'38/JUMBO 15 2 - 0
UDI'19/CSU 13 HVCH 12 2 - 3
DAW Schaijk 8 FC de Rakt 4 0 - 6
FC Uden 4 SV TOP 7 0 - 3
Vorstenbossche Boys 4 Festilent 5 9 - 3
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 15 Vorstenbossche Boys 4 2 - 2
SV TOP 7 UDI'19/CSU 13 2 - 7
WHV 3 DAW Schaijk 8 2 - 5
FC de Rakt 4 Prinses Irene 7 6 - 0
Festilent 5 SCMH 5 0 - 1
HVCH 12 FC Uden 4 1 - 1
zondag 20 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 Festilent 5 0 - 7
HVCH 12 SV TOP 7 12 - 1
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
SCMH 5 SV TOP 7 0 - 1
Vorstenbossche Boys 4 FC Uden 4 8 - 0
DAW Schaijk 8 Blauw Geel'38/JUMBO 15 4 - 2
HVCH 12 FC de Rakt 4 3 - 2
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 15 Prinses Irene 7 0 - 1
SV TOP 7 Vorstenbossche Boys 4 2 - 4
FC de Rakt 4 UDI'19/CSU 13 4 - 1
WHV 3 HVCH 12 1 - 0
FC Uden 4 SCMH 5 1 - 2
Festilent 5 DAW Schaijk 8 6 - 4
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 SCMH 5 0 - 6
WHV 3 Festilent 5 4 - 2
FC de Rakt 4 Blauw Geel'38/JUMBO 15 1 - 0
UDI'19/CSU 13 FC Uden 4 5 - 1
DAW Schaijk 8 Vorstenbossche Boys 4 0 - 8
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 15 WHV 3 2 - 0
SCMH 5 DAW Schaijk 8 6 - 2
SV TOP 7 Prinses Irene 7 5 - 2
FC Uden 4 FC de Rakt 4 0 - 5
Festilent 5 UDI'19/CSU 13 0 - 1
Vorstenbossche Boys 4 HVCH 12 5 - 2
Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)
Afgeschermd (Teammanager)
Doren, Jesse van (Teammanager)
Orsouw, Joris van (Teammanager)

Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Broek, Jeffrey v.d.
Cruchten, Jesse van
Doelen, Alex van der
Doren, Jesse van
Heijden, Menno van der
Leeijen, Stan
Linden, Nick van der
Minten, Jeroen
Neelen, Rens
Orsouw, Joris van
Putters, Ties
Ruigrok, Tim
Vorstenbosch, Lars

Stand 6e klasse - 44
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Vorstenbossche Boys 4 13 10 2 1 32 69 20 49
2 FC de Rakt 4 14 10 2 2 32 56 13 43
3 UDI'19/CSU 13 14 9 0 5 27 39 26 13
4 HVCH 12 12 8 2 2 26 40 17 23
5 WHV 3 13 8 1 4 25 36 25 11
6 SV TOP 7 14 7 1 6 22 39 46 -7
7 SCMH 5 14 6 0 8 18 26 39 -13
8 Blauw Geel'38/JUMBO 15 12 5 1 6 16 27 23 4
9 DAW Schaijk 8 14 5 1 8 16 38 60 -22
10 Festilent 5 14 3 0 11 9 32 54 -22
11 Prinses Irene 7 13 2 1 10 7 15 58 -43
12 FC Uden 4 13 1 1 11 4 19 55 -36
Programma 6e klasse - 44
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 Prinses Irene 7 DAW Schaijk 8 Afgelast
10:30 WHV 3 SV TOP 7 Afgelast
10:30 FC de Rakt 4 HVCH 12 Afgelast
11:00 UDI'19/CSU 13 SCMH 5 Afgelast
12:00 FC Uden 4 Vorstenbossche Boys 4 Afgelast
12:00 Festilent 5 Blauw Geel'38/JUMBO 15 Afgelast
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 15 FC de Rakt 4 Afgelast
10:00 SCMH 5 FC Uden 4 Afgelast
11:00 UDI'19/CSU 13 SV TOP 7 Afgelast
12:00 Festilent 5 Prinses Irene 7 Afgelast
12:00 Vorstenbossche Boys 4 DAW Schaijk 8 Afgelast
13:00 HVCH 12 WHV 3 Afgelast
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
09:30 Prinses Irene 7 FC de Rakt 4 Afgelast
10:00 SCMH 5 Festilent 5 Afgelast
10:00 SV TOP 7 HVCH 12 Afgelast
12:00 DAW Schaijk 8 WHV 3 Afgelast
12:00 FC Uden 4 UDI'19/CSU 13 Afgelast
12:00 Vorstenbossche Boys 4 Blauw Geel'38/JUMBO 15 Afgelast
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 15 FC Uden 4 Afgelast
10:30 WHV 3 Prinses Irene 7 Afgelast
10:30 FC de Rakt 4 DAW Schaijk 8 Afgelast
11:00 UDI'19/CSU 13 Vorstenbossche Boys 4 Afgelast
12:00 Festilent 5 SV TOP 7 Afgelast
13:00 HVCH 12 SCMH 5 Afgelast
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 NEC'92/vloerenboulevard 2 1 1 0 0 3 8 2 6
2 SVME 5 1 1 0 0 3 5 0 5
3 Spaubeek 4 1 1 0 0 3 5 2 3
4 SIOL 3 1 1 0 0 3 4 1 3
5 SV Venray 8 1 1 0 0 3 4 1 3
6 Festilent 7 1 1 0 0 3 3 0 3
7 Mifano 7 1 1 0 0 3 3 0 3
8 Olympia'18 6 1 1 0 0 3 3 0 3
9 FC de Rakt 4 1 1 0 0 3 3 0 3
10 SV TOP 7 1 1 0 0 3 4 2 2
11 O.K.S.V. 2 1 1 0 0 3 2 0 2
12 SV TOP 11 1 1 0 0 3 2 0 2
13 Nijnsel/TVE Reclame 5 1 1 0 0 3 2 1 1
14 Oranje Blauw'15 35+1 1 1 0 0 3 2 1 1
15 Bruheze 6 1 1 0 0 3 3 3 0
16 Sportclub Irene 7 1 1 0 0 3 1 1 0
17 ZSV 8 1 0 0 1 0 3 3 0
18 Wittenhorst 11 1 0 0 1 0 1 1 0
19 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 1 0 0 1 0 1 2 -1
20 RKSVV 2 1 0 0 1 0 1 2 -1
21 UDI'19/CSU 16 1 0 0 1 0 2 4 -2
22 HVCH 12 1 0 0 1 0 0 2 -2
23 MOSA'14 2 1 0 0 1 0 0 2 -2
24 Geertruidse Boys 2 1 0 0 1 0 2 5 -3
25 SVH'39 3 1 0 0 1 0 1 4 -3
26 SV Venray 13 1 0 0 1 0 1 4 -3
27 Blauw Geel'38/JUMBO 12 1 0 0 1 0 0 3 -3
28 Bruheze 5 1 0 0 1 0 0 3 -3
29 Stormvogels'28 3 1 0 0 1 0 0 3 -3
30 WEC 3 1 0 0 1 0 0 3 -3
31 RKASV 5 1 0 0 1 0 0 5 -5
32 RKSV Minor 4 1 0 0 1 0 2 8 -6
donderdag 20 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
WEC 3 Festilent 7 0 - 3
woensdag 19 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
ZSV 8 Bruheze 6 3 - 3 (7 - 8)
dinsdag 18 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH 12 O.K.S.V. 2 0 - 2
donderdag 13 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Stormvogels'28 3 Olympia'18 6 0 - 3
woensdag 12 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Sportclub Irene 7 Wittenhorst 11 1 - 1 (5 - 4)
woensdag 29 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 7 UDI'19/CSU 16 4 - 2
dinsdag 28 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Rhode/Van Stiphout Bouw 7 Nijnsel/TVE Reclame 5 1 - 2
zondag 26 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 12 FC de Rakt 4 0 - 3
MOSA'14 2 SV TOP 11 0 - 2
SVH'39 3 SV Venray 8 1 - 4
woensdag 22 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
SVME 5 RKASV 5 5 - 0
dinsdag 21 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
NEC'92/vloerenboulevard 2 RKSV Minor 4 8 - 2
SV Venray 13 SIOL 3 1 - 4
Spaubeek 4 Geertruidse Boys 2 5 - 2
Oranje Blauw'15 35+1 RKSVV 2 2 - 1
Bruheze 5 Mifano 7 0 - 3

40

8

2

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren