Wedstrijd resultaten
zaterdag 8 juni 2019
2e klasse - 1
7 - 5
dinsdag 28 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO12-4 Juliana Mill JO12-1 1 - 15
zaterdag 25 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO12-1 Sambeek JO12-1 4 - 10
ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1G Juliana Mill JO12-1
Constantia JO12-1 Volkel JO12-1 3 - 2
HVCH JO12-1 Vitesse'08 JO12-2 6 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 UDI'19/CSU JO12-4 5 - 1
UDI'19/CSU JO12-2 Gassel JO12-1
zaterdag 18 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Volkel JO12-1 HVCH JO12-1 4 - 1
Juliana Mill JO12-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 6 - 2
Vitesse'08 JO12-2 Margriet JO12-1 6 - 3
Gassel JO12-1 Constantia JO12-1
Sambeek JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 1 - 5
UDI'19/CSU JO12-4 ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1G
zaterdag 11 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO12-1 Volkel JO12-1 1 - 6
ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1G Sambeek JO12-1
Juliana Mill JO12-1 Gassel JO12-1
Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 Vitesse'08 JO12-2 2 - 8
zaterdag 4 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Volkel JO12-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 6 - 3
HVCH JO12-1 Margriet JO12-1 9 - 0
Sambeek JO12-1 Constantia JO12-1 2 - 7
Gassel JO12-1 ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1G
Vitesse'08 JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 9 - 1
zaterdag 20 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Vitesse'08 JO12-2 Gassel JO12-1
zaterdag 13 april 2019
Thuis Uit Uitslag
ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1G Volkel JO12-1
UDI'19/CSU JO12-4 Vitesse'08 JO12-2 2 - 3
Constantia JO12-1 HVCH JO12-1 2 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 Gassel JO12-1
UDI'19/CSU JO12-2 Margriet JO12-1 3 - 4
zaterdag 6 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Volkel JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 6 - 7
HVCH JO12-1 Juliana Mill JO12-1 2 - 2
Gassel JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4
Sambeek JO12-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 3 - 2
Vitesse'08 JO12-2 ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1G
Margriet JO12-1 Constantia JO12-1 2 - 12
zaterdag 30 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Constantia JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 13 - 3
Sambeek JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 7 - 1
zaterdag 23 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1G Margriet JO12-1
Juliana Mill JO12-1 Volkel JO12-1 6 - 3
Constantia JO12-1 Vitesse'08 JO12-2 6 - 3
Gassel JO12-1 Sambeek JO12-1
Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 4 - 1
UDI'19/CSU JO12-4 HVCH JO12-1 0 - 10
zaterdag 16 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO12-1 Gassel JO12-1
Volkel JO12-1 Vitesse'08 JO12-2 1 - 4
UDI'19/CSU JO12-2 Juliana Mill JO12-1 10 - 4
Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 Constantia JO12-1 1 - 7
woensdag 13 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 Margriet JO12-1 4 - 3
zaterdag 9 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Juliana Mill JO12-1 Margriet JO12-1 8 - 2
Constantia JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 6 - 2
UDI'19/CSU JO12-2 HVCH JO12-1 2 - 6
maandag 25 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Gassel JO12-1 HVCH JO12-1 2 - 11
zaterdag 23 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1G Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2
UDI'19/CSU JO12-4 Volkel JO12-1 2 - 15
Vitesse'08 JO12-2 Sambeek JO12-1 4 - 4
zaterdag 16 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 4 - 4
Volkel JO12-1 Sambeek JO12-1 5 - 2
Constantia JO12-1 Juliana Mill JO12-1 6 - 1
HVCH JO12-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 7 - 0
UDI'19/CSU JO12-2 ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1G
zaterdag 9 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Juliana Mill JO12-1 Vitesse'08 JO12-2 5 - 1
Gassel JO12-1 Volkel JO12-1 3 - 4
Sambeek JO12-1 HVCH JO12-1 4 - 7
ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1G Constantia JO12-1 1 - 13
UDI'19/CSU JO12-4 UDI'19/CSU JO12-2 2 - 4
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Buijs, Rens
Hendriksen, Merlijn
Lier, Femke van
Meij, Valentino de
Noort, Teun van
Snellen, Lester
Spierings, Luca

Overige staf
Hendriksen, Gerold (Teammanager)

Stand 2e klasse - 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Constantia JO12-1 9 8 0 1 24 62 19 43
2 HVCH JO12-1 9 7 1 1 22 51 14 37
3 Juliana Mill JO12-1 9 6 1 2 19 54 32 22
4 Vitesse'08 JO12-2 9 5 1 3 16 38 30 8
5 Volkel JO12-1 9 5 0 4 15 48 29 19
6 UDI'19/CSU JO12-2 9 4 0 5 12 36 49 -13
7 Sambeek JO12-1 9 3 1 5 10 38 42 -4
8 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 9 3 0 6 9 23 42 -19
9 Margriet JO12-1 9 1 1 7 4 23 62 -39
10 UDI'19/CSU JO12-4 9 0 1 8 1 15 69 -54
11 Gassel JO12-1 2 0 0 2 0 5 15 -10
12 ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1G 1 0 0 1 0 1 13 -12
Programma 2e klasse - 1
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH JO12-1 3 3 0 0 9 24 3 21
2 SV TOP JO12-2 3 2 0 1 6 19 6 13
3 Nooit Gedacht JO12-1 3 1 0 2 3 10 26 -16
4 Margriet JO12-1 3 0 0 3 0 1 19 -18
zaterdag 15 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO12-1 SV TOP JO12-2 0 - 8
Nooit Gedacht JO12-1 HVCH JO12-1 2 - 15
zaterdag 8 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht JO12-1 Margriet JO12-1 7 - 1
HVCH JO12-1 SV TOP JO12-2 5 - 1
zaterdag 1 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO12-1 HVCH JO12-1 0 - 4
SV TOP JO12-2 Nooit Gedacht JO12-1 10 - 1
Vriendschappelijke wedstrijden
zaterdag 24 augustus 2019
Aanv. Thuis Uit
12:00 Berghem Sport JO12-3 HVCH JO12-1
zaterdag 8 juni 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH JO12-1 HVCH Toernooi
zaterdag 15 juni 2019
Thuis Uit Uitslag
Toernooi OJC HVCH JO12-1

51

7

1

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren