Wedstrijd resultaten
zaterdag 1 juni 2019
3e klasse - 1
2 - 2
5 - 2
zaterdag 25 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO12-3 Margriet JO12-2 4 - 5
Prinses Irene JO12-1 Achilles Reek JO12-1G 9 - 3
FC de Rakt JO12-1G ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO12-1 4 - 0
Nooit Gedacht JO12-1 Berghem Sport JO12-1 10 - 4
ST SDDL/Ravenstein JO12-2 Vorstenbossche Boys JO12-1 0 - 3
Avesteyn JO12-1 HVCH JO12-2 11 - 2
donderdag 23 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Vorstenbossche Boys JO12-1 Prinses Irene JO12-1 13 - 2
zaterdag 18 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Achilles Reek JO12-1G Nooit Gedacht JO12-1 2 - 5
Margriet JO12-2 Avesteyn JO12-1 1 - 6
Berghem Sport JO12-1 FC de Rakt JO12-1G 1 - 10
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO12-1 ST SDDL/Ravenstein JO12-2 2 - 6
HVCH JO12-2 UDI'19/CSU JO12-3 1 - 12
woensdag 15 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Vorstenbossche Boys JO12-1 UDI'19/CSU JO12-3 5 - 3
zaterdag 11 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
FC de Rakt JO12-1G Prinses Irene JO12-1 9 - 1
Nooit Gedacht JO12-1 Vorstenbossche Boys JO12-1 2 - 6
HVCH JO12-2 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO12-1 2 - 5
ST SDDL/Ravenstein JO12-2 Margriet JO12-2 2 - 2
Avesteyn JO12-1 Berghem Sport JO12-1 10 - 0
maandag 6 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO12-1 Avesteyn JO12-1 0 - 6
zaterdag 4 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO12-1 Nooit Gedacht JO12-1 1 - 8
Achilles Reek JO12-1G FC de Rakt JO12-1G 5 - 13
Margriet JO12-2 HVCH JO12-2 12 - 1
Berghem Sport JO12-1 ST SDDL/Ravenstein JO12-2 2 - 6
zaterdag 13 april 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO12-3 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO12-1 2 - 2
Margriet JO12-2 Achilles Reek JO12-1G 14 - 4
FC de Rakt JO12-1G Nooit Gedacht JO12-1 9 - 3
HVCH JO12-2 Berghem Sport JO12-1 4 - 4
Avesteyn JO12-1 Vorstenbossche Boys JO12-1 2 - 0
ST SDDL/Ravenstein JO12-2 Prinses Irene JO12-1 7 - 1
zaterdag 6 april 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO12-1 HVCH JO12-2 2 - 2
Achilles Reek JO12-1G Avesteyn JO12-1 2 - 12
Vorstenbossche Boys JO12-1 FC de Rakt JO12-1G 6 - 1
Berghem Sport JO12-1 UDI'19/CSU JO12-3 1 - 12
Nooit Gedacht JO12-1 ST SDDL/Ravenstein JO12-2 2 - 6
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO12-1 Margriet JO12-2 4 - 1
zaterdag 30 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Vorstenbossche Boys JO12-1 Achilles Reek JO12-1G 20 - 4
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO12-1 Prinses Irene JO12-1 5 - 5
zaterdag 23 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO12-3 FC de Rakt JO12-1G 6 - 4
Margriet JO12-2 Prinses Irene JO12-1 6 - 4
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO12-1 Berghem Sport JO12-1 3 - 0
Avesteyn JO12-1 Nooit Gedacht JO12-1 7 - 3
ST SDDL/Ravenstein JO12-2 Achilles Reek JO12-1G 3 - 2
zaterdag 16 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO12-1 Avesteyn JO12-1 0 - 4
UDI'19/CSU JO12-3 ST SDDL/Ravenstein JO12-2 8 - 1
FC de Rakt JO12-1G HVCH JO12-2 12 - 0
Berghem Sport JO12-1 Margriet JO12-2 4 - 1
zaterdag 9 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO12-3 Achilles Reek JO12-1G 12 - 4
Margriet JO12-2 Vorstenbossche Boys JO12-1 2 - 8
zaterdag 23 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Achilles Reek JO12-1G Berghem Sport JO12-1 4 - 5
HVCH JO12-2 Nooit Gedacht JO12-1 3 - 5
Avesteyn JO12-1 UDI'19/CSU JO12-3 6 - 5
ST SDDL/Ravenstein JO12-2 FC de Rakt JO12-1G 1 - 0
zaterdag 16 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO12-1 UDI'19/CSU JO12-3 2 - 8
Vorstenbossche Boys JO12-1 Berghem Sport JO12-1 2 - 2
FC de Rakt JO12-1G Avesteyn JO12-1 3 - 4
Achilles Reek JO12-1G ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO12-1 3 - 7
Nooit Gedacht JO12-1 Margriet JO12-2 9 - 1
ST SDDL/Ravenstein JO12-2 HVCH JO12-2 14 - 0
zaterdag 9 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU JO12-3 Nooit Gedacht JO12-1 5 - 8
Margriet JO12-2 FC de Rakt JO12-1G 2 - 3
Berghem Sport JO12-1 Prinses Irene JO12-1 1 - 1
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO12-1 Vorstenbossche Boys JO12-1 2 - 2
HVCH JO12-2 Achilles Reek JO12-1G 6 - 9
Avesteyn JO12-1 ST SDDL/Ravenstein JO12-2 5 - 0
Overige staf
Afgeschermd (Teammanager)

Teamspeler
Afgeschermd (Middenvelder)
Afgeschermd (Doelverdediger)
Afgeschermd (Aanvaller)
Afgeschermd (Aanvaller)
Afgeschermd (Middenvelder)
Afgeschermd (Middenvelder)
Afgeschermd (Aanvaller)
Afgeschermd
Griensven, Jesse van (Aanvaller)
Heijden, Vince van der (Middenvelder)
Schoeber, Florian (Verdediger)
Verstegen, Roel (Verdediger)

Technische staf
Cordewener, Dirk (Trainer/coach)
Verstegen, Henk (Ass.-trainer/coach)

Stand 3e klasse - 1
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Avesteyn JO12-1 11 11 0 0 33 73 16 57
2 Vorstenbossche Boys JO12-1 11 7 3 1 24 67 22 45
3 ST SDDL/Ravenstein JO12-2 11 7 1 3 22 46 27 19
4 FC de Rakt JO12-1G 11 7 0 4 21 68 29 39
5 Nooit Gedacht JO12-1 11 7 0 4 21 60 46 14
6 UDI'19/CSU JO12-3 11 6 1 4 19 77 39 38
7 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO12-1 11 4 3 4 15 32 36 -4
8 Margriet JO12-2 11 4 1 6 13 47 49 -2
9 Berghem Sport JO12-1 11 2 3 6 9 24 63 -39
10 Prinses Irene JO12-1 11 1 3 7 6 28 66 -38
11 Achilles Reek JO12-1G 11 1 0 10 3 42 106 -64
12 HVCH JO12-2 11 0 3 8 3 23 88 -65
Programma 3e klasse - 1
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Margriet JO12-2 3 3 0 0 9 39 6 33
2 HVCH JO12-2 3 2 0 1 6 20 10 10
3 Prinses Irene JO12-2 3 1 0 2 3 6 20 -14
4 TOP JO12-3G 3 0 0 3 0 2 31 -29
4 SV TOP JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0
zaterdag 15 september 2018
Thuis Uit Uitslag
TOP JO12-3G Margriet JO12-2 1 - 18
HVCH JO12-2 Prinses Irene JO12-2 6 - 2
zaterdag 8 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO12-2 Prinses Irene JO12-2 13 - 0
TOP JO12-3G HVCH JO12-2 0 - 9
zaterdag 1 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene JO12-2 TOP JO12-3G 4 - 1
HVCH JO12-2 Margriet JO12-2 5 - 8
Vriendschappelijke wedstrijden
zaterdag 24 augustus 2019
Aanv. Thuis Uit
12:15 Berghem Sport JO12-4 HVCH JO12-2

23

0

8

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren