Het is helaas vaker voorgekomen, maar HVCH gaf dit weekend tegen Woezik een nette voorsprong toch uit handen. Ze speelden een goede eerste helft. Uit een penalty scoorden Vince Minten de 1-0. Vervolgens werd, tot ieders verbazing, de 2-0 afgekeurd. De scheidsrechter bleef echter bij zijn oordeel. Nog voor rust kwam Woezik echter terug tot 1-1. Daarop roken de mannen uit Woezik bloed en na de rust scoorden zij uiteindelijk de 1-2.
Trainer Roy de Haan was niet ontevreden over het spel, maar zag ook dat zijn ploeg moeilijk scoort en daarmee regelmatig in de problemen komt. De competitie is echter nog elf wedstrijden lang en er zijn nog genoeg punten te verdelen volgens hem.
Opnieuw was Ruud Schobbers aanwezig voor een prachtige sfeerimpressie van de wedstrijd. Klik op de onderstaande link om alle foto's te zien.
https://www.ruudschobbers.com/Soccer/2020/HVCH-Heren-1/20200308-HVCH-1-Woezik-1-1-2/
Geen wedstrijd op het programma.