Algemeen
31 oktober 2021
Ouderen op bezoek bij HVCH
Lees verder...

 Twee weken geleden waren er op zaterdag een aantal mensen vanuit het bejaardenhuis op bezoek bij onze vereniging. We hebben deze mensen ontvangen met een lekker kopje koffie in de kantine en het een en ander van de accommodatie laten zien. Maar naar het voetbal kijken van onze jeugd vanuit de kantine vonden ze toch wel het mooiste!!

De commentaren van deze mensen na afloop waren heel leuk om te horen, ze vonden het prachtig en hadden genoten.

 

Wij als HVCH vinden het geweldig dat we een klein beetje bij kunnen dragen aan het geluk van deze mensen en we hebben ook weer aan onze maatschappelijke taak kunnen werken (die taak willen we zeker niet vergeten). Graag willen we Joep Vonk bedanken voor het organiseren van deze ochtend!

 

 

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1
zondag
05 dec.
14:00 uur
HVCH 1
Leones 1
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren