Als coöperatieve bank geeft de Rabobank ieder jaar een deel van hun resultaat terug aan verenigingen in de regio om ze een financieel steuntje in de rug te geven. Dit bedrag wordt verdeeld op basis van stemmen door de leden van de Rabobank. Deze actie gaat om serieus geld, zo heeft de Rabobank in 2024 maar liefst 15,8 miljoen uitgekeerd en hebben 33.301 clubs support gekregen, zo ook HVCH.
HVCH doet ook dit jaar weer mee met de Rabo ClubSupport en wij hopen daar een mooi bedrag mee op te halen. Met uw stem kunt u HVCH helpen en daarnaast kunt u helpen door ook zoveel mogelijk familie, vrienden, bekenden, enz. enz. te vragen om op HVCH te stemmen. Elke stem is geld waard!
We hebben bij HVCH een prachtig sportpark met een mooi eigentijds clubgebouw. Een 'thuis' om trots op te zijn.
Máár: het clubgebouw en de kantine in het bijzonder ademen nog niet of nauwelijks het HVCH-gevoel. Er is weinig HVCH branding zichtbaar en je proeft er weinig voetbalsfeer. Het is netjes en nieuw, maar mist identiteit. Als je zou zeggen dat het een andere club of zelfs een andere sport is, dan zou dat ook zomaar kunnen.
Tijd om dat te gaan veranderen!
Vanaf 1 september kan er dus weer gestemd worden en doe dit zo snel mogelijk, het stemmen kan (slechts) tot en met 23 september. Gebruik de Rabo-App en zoek naar "Rabo Clubsupport". Zoek bij de deelnemende verenigingen naar HVCH. Of ga www.rabobank.nl/leden/clubsupport/club-overzicht. Selecteer bij regio 'Oss Bernheze' en zoek naar 'HVCH'. Mocht u geen zoekresultaat krijgen, probeer het dan met puntjes en dus ‘H.V.C.H’!
Met uw steun kunnen we onze club nog een stukje mooier maken!
Alvast bedankt namens heel HVCH