Algemeen
26 november 2020
Update: Mondkapjes zijn binnen
Lees verder...

Heb jij mondkapjes besteld van onze club? Dan lees even dit bericht.

 

De bestelde mondkapjes zijn binnen en kunnen dus opgehaald worden. Iedereen die besteld heeft wordt door de sponsorcommissie benaderd met een mailtje. Wat zullen we veel HVCH mondkapjes zien in het Heesche straatbeeld en wat zijn we blij met jullie financiële steun voor onze club.

 

Heb jij toch nog interesse in HVCH-mondkapjes en ben je vergeten te bestellen? Dan moet je snel een mailtje sturen naar sponsoring@hvch.nl . Er zijn nog enkele mondkapjes over, maar OP = OP!! Meer weten? Lees dan de rest van dit bericht.

 

Steun HVCH met het kopen van mondkapjes!!

 

Enkele initiatiefnemers, het bestuur HVCH en de sponsorcommissie hebben de koppen bij elkaar gestoken (uiteraard op 1,5 meter afstand) om te zien of we de club financieel wat kunnen steunen. En daar is een hele mooie actie uit gekomen voor jou, je gezin, je bedrijf,  vriendenclub, team, ... 

 

Er worden (bij een totale bestelafname van minimaal 500 stuks) hele mooie blauwe mondkapjes gemaakt, speciaal voor HVCH. Het logo van de club komt in het wit op het mondkapje. Er is zowel een kindermaat als volwassenmaat beschikbaar. Ze kosten € 4,00 per stuk.

 

Bestel dus vóór maandag 16 november aanstaande per bestelling minimaal 5 mondkapjes en steun je club. Het mag wel duidelijk zijn dat dit, in deze coronatijden, een zeer welkome aanvulling is in de financiën van HVCH.

 

Mail je bestelling naar: sponsoring@hvch.nl. Vermeld dan even aub:

Team / Bedrijf:
Naam :
Aantal (kinder maat):
Aantal (volwassen maat):
Telefoonnummer:
Contant betalen bij afhalen bij HVCH, tijdstip en datum volgt z.s.m. (waarschijnlijk 28-11-2020)


Tip: vul je voorraad aan, alle beetjes helpen onze club !!

 

Lees hier nog even alle informatie terug én kijk voor een voorbeeld van het mondkapje!

 

Jij doet toch zeker ook mee met deze actie?!

Alvast bedankt namens HVCH

 

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1

Geen wedstrijd op het programma.

Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren