Voetbalvereniging HVCH organiseert op woensdag 26 augustus om 19.15 uur een verplichte trainersbijeenkomst voor alle jeugdtrainers en -coaches binnen de vereniging. Met deze bijeenkomst wil HVCH het nieuwe seizoen gezamenlijk en goed voorbereid starten.
De bijeenkomst staat in het teken van een aantal belangrijke ontwikkelingen binnen de vereniging. De volgende onderwerpen komen aan bod:
Een werkgroep heeft de afgelopen periode zeer intensief aan deze onderwerpen gewerkt. Met veel inzet, overleg en betrokkenheid zijn de uitgangspunten verder uitgewerkt. Tijdens de trainersbijeenkomst worden de resultaten van dit werk gepresenteerd en met alle trainers en coaches besproken.
Een belangrijke doelstelling van HVCH is om binnen de gehele vereniging op een herkenbare en positieve manier te werken. Door duidelijke uitgangspunten te creëren en trainers goed te begeleiden, wil HVCH zorgen voor een veilige, plezierige en leerzame voetbalomgeving waarin spelers zich optimaal kunnen ontwikkelen.
“We vinden het belangrijk dat we als vereniging dezelfde richting op gaan. De afgelopen periode heeft een werkgroep hier ontzettend hard aan gewerkt. Nu is het moment om deze plannen met onze trainers te delen, samen het gesprek te voeren en ervoor te zorgen dat we met elkaar weten waar HVCH voor staat en hoe we dit op het veld willen terugzien.”
De bijeenkomst is verplicht voor alle jeugdtrainers en -coaches van HVCH. HVCH verwacht dan ook dat iedereen aanwezig is en actief deelneemt.
Datum: woensdag 26 augustus 2026
Tijd: 19.15 uur
Locatie: HVCH, Heesch
Voor: alle jeugdtrainers en -coaches van HVCH
Met deze bijeenkomst zet HVCH gezamenlijk een belangrijke stap richting een sterk en herkenbaar voetbalbeleid en een succesvol seizoen 2026-2027.
HVCH – Samen maken we de club sterker.