Algemeen
11 november 2022
Vrijwilligers-informatiemarkt: do 24 nov
Lees verder...

Vele handen maken licht werk... 

Veel ouders (en opa's en oma's) willen bijdragen aan het functioneren van onze club. Zo zijn bijna altijd zonder al te veel moeite de diverse vacatures gevuld voor leiders en trainers. Daarnaast zijn er echter ook nog vele andere rollen 'achter de schermen' die we als VERENIGING met elkaar te vullen hebben. Elke doelgroep (jongste jeugd, oudere jeugd, senioren, twaalfde man/vrouw, dames/meiden, etc.) heeft hieraan bij te dragen. Samen zijn wij immers de vereniging. Samen zijn wij HVCH!

 

Wat? Vrijwilligersinformatiemarkt

Wanneer? donderdag 24 november

Voor wie? ouders van jongste jeugdleden en alle andere geïnteresseerde potentiële vrijwilligers

Waar? in de kantine

Hoe laat? aanvang om 19.30u, afsluiting rond 21.00

 

Voor ouders van de jongste jeugd

Omdat vooral de ouders van onze jongste jeugd nog weinig kijk zullen hebben op de verschillende rollen 'achter de schermen' organiseren wij als bestuur, samen met voetbalzaken jongste jeugd (coordinatoren en hoofdtrainers mini's t/m JO12) en met diverse andere vrijwilligers een vrijwilligersinformatiemarkt. Waarbij we meer gaan vertellen wie we als club zijn en hoe we georganiseerd zijn, en zullen de concrete taken/rollen/functies die vacant zijn onder de aandacht worden gebracht.

 

Voor ieder wat wils!

Er is altijd iets te vinden dat bij jou past. Van grotere, vaste rollen of functies, tot kleine eenmalige taken. Denk bijvoorbeeld aan:

 • coördinatoren per jaargang (stuurt o.a. groep leiders aan)
 • wedstrijdsecretariaat
 • toernooiencommissie (oa internationaal jeugdvoetbaltoernooi met pasen)
 • evementencommissie jeugd: zaalvoetbaltoernooi met kerst, leuke dingen per leeftijdscategorie zoals sinterklaas, scholenvoetbaltoernooi, FIFA games, penaltybokaal, voetbalweek, carnaval, ...
 • rol in bestuur
 • communicatieteam: websitebeheer, social media, ondersteuning evenementen en commissies
 • ICT
 • klussengroep
 • gastvrijheidsteam zaterdag of zondag
 • kantine
 • scheidsrechters/grensrechters
 • camera/videoanalyse
 • schoonmaakteam
 • contractenbeheer
 • energie experts (naar versnelde verduurzaming)
 • sponsorcommissie
 • vrijwilligerswerving en vrijwilligsbinding
 • lief & leed commissie
 • versterking administratie/ financien
 • EHBO
 • grafische vormgeving
  etc.etc. 

Wil jij ook iets doen voor onze vereniging? Ja natuurlijk! 
Verstand van voetbal is in de meeste vrijwilligersfuncties helemaal niet nodig en ook als je weinig tijd hebt, kun je van enorme waarde zijn voor HVCH. Er is altijd iets dat bij jouw interesses of kwaliteiten past. Graag tot ziens op 24 november. Samen zijn wij HVCH!

 

Mede namens het hele bestuur en tevens namens o.a. Leteke Vos (coordinator JO7-8), Marieke van de Ploeg en Rianne Vissers,

Ricco Kokshoorn

Bestuurslid Algemene Zaken, Vrijwilligers & Organisatie

 

PS: alle ouders die belangstelling hebben getoond voor een vrijwilligersrol ontvangen een persoonlijke uitnodiging (bijvoorbeeld tijdens de laatste Nieuwe Teamsdag aan het einde van het vorige seizoen of de afsluitingsactiviteit van de Mini's). 

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1
zondag
03 mrt.
14:30 uur
HVCH
Wittenhorst
Eerstvolgende wedstrijd HVCH VR1
zondag
03 mrt.
11:30 uur
HVCH VR1
V.V. Schaesberg VR1
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsor
Hoofdsponsor Jeugd
Hoofdsponsor Vrouwen