Senioren
9 oktober 2020
week van de scheidsrechter
Lees verder

Het is weer de "Week van de Scheidsrechter"

 

HVCH steunt dit initiatief van harte en roept al haar leden, leiders, trainers (en normaal gesproken ook supporters) op om deze week de scheidsrechters eens extra te respecteren. Sta eens stil bij het werk van de scheidsrechter. Zij maken het tenslotte mogelijk dat iedere week onze leden kunnen genieten van het spelletje voetbal op onze velden. Zonder hen geen wedstrijden...

 

Respecteer zijn/haar beslissingen dit weekend extra en zet jezelf eens in de schoenen van de scheids. In een fractie van een seconde een beslissing maken. Meestal prima gezien, soms fluit de scheids een keertje in je nadeel óf je voordeel! Bedenk dat het een moeilijke job is, elke keer weer. En anders ga er zelf maar eens aan staan!

 

HVCH bedankt al haar scheidsrechters voor hun inzet en betrokkenheid bij onze club!! Jullie zijn onmisbaar voor ons. 

 

Bestuur HVCH

 

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1

Geen wedstrijd op het programma.

Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren