Senioren
16 april 2020
Wijzigingen in selectie Heren
Lees verder...

Met ingang van volgend seizoen vinden er een aantal mutaties plaats bij de selectie heren. Zo gaan keepers Brian Vialle en Mike van Nuland respectieveijk HVCH verlaten en lager voetballen. Marco van Lokven keert terug naar Nulandia en Fatih Cakici gaat ook onze club verlaten. Freek van Eembergen heeft eerder dit seizoen al besloten om niet meer bij HVCH verder te gaan. 

Om de  gelederen te versterken is eerder al de terugkeer van Joël van den Berg naar HVCH aangekondigd. Nu kunnen we daar twee nieuwe spelers aan toevoegen. Keeper Desny Royendijk en Aanvaller Milan Raijmaekers komen volgend seizoen onze selectie versterken.

 

Desny is 21 jaar en afkomstig van VV Gemert. Hij heeft onder andere gekeept in de jeugd van TOP OSS, NEC en JVC. Als senior is hij actief geweest bij JVC , Achilles '29 en Gemert. Milan is ook 21 jaar komt over van Blauw Geel '38. Daar is hij al zijn gehele voetballeven actief. 

 

Desny en Milan welkom en veel succes bij onze club!

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Eerstvolgende wedstrijd HVCH 1
dinsdag
10 aug.
20:00 uur
JULIANA'31
HVCH 1
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren